24 szep 24, 11:18:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: Szerinted Hokage lesz valaha is Narutobol?
Igen
Nem
Lehetne, de nem lesz

Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 37
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szerinted Hokage lesz valaha is Narutobol? Miért? Miért nem?  (Megtekintve 120029 alkalommal)
0 Felhasználó és 66 vendég van a témában
h_Tunde
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #90 Dátum: 08 jan 30, 12:54:08 »

en is igenre szavaztan es egyetertek azzal is hogy a harom foszereplo celja valora valik valamilyen mertekben de ehet hogy ugy dramatikussabb ha ezert egy nagy aldozatot fog megtenni     
Naplózva
Tien
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 50


« Válasz #91 Dátum: 08 feb 04, 15:34:26 »

Egyértelmű hogy az lessz!!!
Mondjuk nagy húzás lenne a készítőktől ha mégsem lenne hanem valahogy máshogy fejeznék be!!!
Naplózva
h_Tunde
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #92 Dátum: 08 feb 05, 08:48:59 »

az biztos hogy majd tisztelni fogjak ot a varosban (sot mar tisztelik is) de ugy lenne szep vege ha hokage is lenne foleg hogy az apja is az volt es ez a "nagy"cel  Nevet
Naplózva
NinjaGo:rl
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 132


« Válasz #93 Dátum: 08 feb 05, 10:13:39 »

Ő lenne a tökéletes utód! Jó lehet az irodai munkát másra bízná, Nevet de ő az élete árán is megvédené a falut és az embereket akit szeret. De kicsit kételkedek, mert az öregek e tanácsban nem vélekednek túlságosan jól még arról sem h elhagyja a várost. De remélem az lesz!
Naplózva

Icha Icha Édenkert For ever! ikszdé
kryboy
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 193


« Válasz #94 Dátum: 08 feb 05, 22:04:06 »

Még szép hogy az lessz , ezzel fog befejeződni szerintem!
Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #95 Dátum: 08 feb 12, 16:08:20 »

Szerintem csak lehetne de nem fogja elvállani és így is happy and lesz a vége. Véleményem szerint lefogmondani valakinek a javára Konohamaru vagy Iruka vagy valami ilyesmi..... És egy másik topicban olvastam hogy valaki azt monta hogy nem lenne jó Hokage. Szerintem eddigi látottak alapján és ismerve Naruto "különleges képességét" hogy megtud változtatni másokat pont ez teszi alkalmassá a feladatra + a küldetések során mennyi falúvezetővel ismerkedett meg és mennyi faluban van tisztelete. És ott van a homok is gaara + naruto elég erős szövetség lenne...... Összeségében helytálna.
Naplózva
Maister
Vendég
« Válasz #96 Dátum: 08 feb 12, 16:12:17 »

Szerintem biztos. Végülis ő a főszereplő.
Naplózva
Gangstakun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1577


« Válasz #97 Dátum: 08 feb 12, 22:12:31 »

De amúgy azt nem értem miért annyira Hokage lenni ? És , ha léri akkor mi lesz ? Ble gondolt már ? Nem hinném tulajdonképpen Hokage-nak lenni nem más , mint egy csomó papírmunkát végezni és egy csomó óhaj sóhajjal foglalkozni . Igazából talán shikamaru lenne a legjobb hokage , mert ő eléggé IQ bajnok . Persze a Hokage - nak meg kell védenie a falut , de mindenki ezt csinálja a faluban aki képes harcolni szóval nem valami jó Hokage - nak lenni . Szerintem is inkább lemond , de a franc tudja . Egyenlőre örüljünk , hogy él , mert harci taktikája , stratégiája apszolút , de nincs . Csak megy a maga feje után . Mondjuk tényleg jó kapcsolat tartásból , de ez nem minden .
Naplózva

SR club alapító és tag
feleségem : Zakuro
lányaim : Tenchi , Pomegranate

Hiei
Vendég
« Válasz #98 Dátum: 08 feb 12, 22:19:50 »

Pedig elég világos miért akar hokage lennni Mosolyog, mert kiskora óta lenézték "csak hideg pillantásokat kapott". Ja meg mert minden vágya hogy elfogadják, elismerjék őt.
Naplózva
h_Tunde
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #99 Dátum: 08 feb 13, 06:06:11 »

En is igy gondolom es hozzatenem hogy Naruto szerintem a shippuura mar elegge felnotesen viselkedik(vannak kisebb kivetelek) es ahogy Tsunade komojabb lett Naruto is az lehet
« Utoljára szerkesztve: 08 feb 15, 05:58:39 írta h_Tunde » Naplózva
Hiei
Vendég
« Válasz #100 Dátum: 08 feb 13, 15:28:05 »

És a viselkedés elennére mindenki megbizik benne. És szerintem Tsunade sem véletlen ad neki ilyen feladatokat nem mindenki képes megváltoztatni egy jinchurikit (bocs ha rosszul írom Mosolyog) vagy egyuralkodot.
Naplózva
Nidaime
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33

A második Hokage


« Válasz #101 Dátum: 08 feb 13, 16:17:55 »

Szerintem hokage lesz, de ha ez azt jelentené, hogy Konohamaru nem lehet az, akkor lemondana róla.
Naplózva

seiri
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 998



« Válasz #102 Dátum: 08 feb 15, 14:29:43 »

eléggé igazságtalan lenne Narutoval szemben ha nem teljesülne az álma, azok után hogy Gaara-ból is Kazekage lett  ???
Naplózva
pomegranate
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 127

Kabalababa XD


« Válasz #103 Dátum: 08 feb 15, 19:12:03 »

Szerintem is Hokage lesz... jó motiváció az, hogy Gaara előbb lett Kazekage.
Naplózva

Kócos kis romantika tejfogával a szívembe mart.

Anyum: Zakuro
Apum:Gangstakun
Hugim:Tenchi
Senseiem:Adachi
CHPK 3-as számú tagja ikszdé
Juuichibi István-kun
Vendég
« Válasz #104 Dátum: 08 feb 20, 16:25:06 »

Annyi a minimum, hogy hokage lesz, hisz Konohamaru is mondta, hogy ő ezért lesz csak a Hetedik, mivel Naruto lesz a Hatodik. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 37
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!