24 szep 29, 06:10:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 167 168 [169] 170 171 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ultimate Ninja Storm sorozat (1,2,gen,3, rev, 4) (2 soros szabály!)  (Megtekintve 547006 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Shepherdke
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #2520 Dátum: 12 szep 24, 16:03:13 »

Akit érdekel a az új Tokyo Game Show-s trailer magyar felirattal az megnézheti http://www.youtube.com/watch?v=FdEFucfxVy0
Az esetleges fordítási hibákat nézzétek el nekem, nem régóta foglalkozok feliratozással.
Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #2521 Dátum: 12 szep 25, 07:00:52 »

hát elég rövid story mód lessz akkor.
Kage találkozó
Danzu halála
Naruto és kurama
Minato Vs Masked man
Háború mondjuk madarász megjelenéséig.

Hogy is híjják ezt...9 farkú róka na meg a bűre.

várhatnának  a történet végéig és esetleg kiadni egy új játékot ami végigviszi a narut...de nem így jöhet majd még egy generations hozzá ami befejezi a mókát.
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 25, 21:06:37 írta kornel » Naplózva
[Hun]ter
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 65



« Válasz #2522 Dátum: 12 szep 27, 09:46:48 »

Akkor ez egy befejezés előtti rész lesz ami fel lesz dobva meg minden?Annak ellenére meggyőző Nevet!Nem lesz egy olyan játék amit "hűűha ez most azonnal megveszem" hanem inkább várok hogy kicsit le menjen az ára mellesleg eddig csak 3 új karakter volt bemutatva köztük is csak 1 aki fel lett edo tensei-ve!Amúgy Darui mikor használt vizet az animében Gondolkozik?
Naplózva
tooomi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 84


« Válasz #2523 Dátum: 12 szep 27, 10:49:15 »

Amikor Sasuke rátámadt a Kage találkozón a Raikagéra és akkor valami víz fal jutsut használt aztán azt megszorta villámmal és így tartotta távol. És van 40 "új" kép : http://www.saiyanisland.com/2012/09/naruto-storm-3-40-screenshots-of-naruto-and-sasuke/ És egy kis Naruto vs Kyuuby : http://www.saiyanisland.com/2012/09/naruto-storm-3-naruto-vs-the-nine-tails-footage-interview/ Egy új kép amin Kakashi és Lee az új slash módban szerepelnek a 7 kard forgató ellen ami nem akarom előre elkiabálni de arra enged következtetni hogy talán mind a 7kardforgató külön-külön benne lesz a játékban.Mosolyog http://www.saiyanisland.com/2012/09/naruto-storm-3-kakashi-lee-7-swordsmen/ Ehezz márcsak annyi kérdésem lenne hogy valyon lesznek segítő ninják? (mert ugye az animében is nem egyedül harcoltak ellenük) Egyéb kérdés Nevet SZerintetek kapnak szerepet a Szamurájok a játékban azon kívül hogy Sasuke ledarálja őket? Nevet Vagyis játszható karakterek lesznek? Meg Zetsukkal is ugyan az lesz valószínüleg. Aztán van máris 1 új pályánk mert a többi részben nem volt ilyen pálya, szintén új az ahol Naruto és Kyubby harc van.Mosolyog 
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 29, 12:25:02 írta tooomi » Naplózva

Wááá.. de várom már a naruto shippuuden ultimate ninja storm generationt és a One Piece Kaizoku Mosut:DD
NEWYQRK
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


MostWanted


« Válasz #2524 Dátum: 12 szep 29, 23:36:57 »

Egy gyors kérdés.
Mindenhol keresem meg videókat nézek de egyszerüen sehol sem írja vagy mutatja hogy benne lesz e madara. És a maszknélküli Obito. Mert ők ketten lennének a fő karakterek nem?
Valaki esetleg nem tudja benne lesz e madara?
Naplózva
cimpeti_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 158



« Válasz #2525 Dátum: 12 szep 30, 12:50:18 »

Itt az új scan: http://www.saiyanisland.com/2012/09/naruto-storm-3-scan-9-full-version/
7 kardforgató,haku,  naruto a wii-ből a dragonblade chroniclesből is benne lesz.
A pályán több ember is tud majd egyszerre harcolni:
Az a kérdés hogy free battle-be elérhetőek e lesznek e a karakterek.
 Am ez az új mód (több karakter harcol a pályán) benne lesz free battle-ben is?
Mert akkor tudsz csinálni pl: akatsuki vs kagék stb..Nevet és ebből te 1 karakter vagy, úgy mint a psp-n az accel3-ban.

tobi, madara,kabutomaru  felélesztett edo-s karakter biztos bennelesznek:D
Remélem pein(tendo) vele mutathatnának több mindent vagy  valamit mert egy trágya.
Naplózva
Uchiha_Obito
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 65



« Válasz #2526 Dátum: 12 okt 01, 22:44:55 »

A legjobb az lenne, ha a játék addig tartana amíg az anime eljut a kiadás időpontjához.. Ezek a mostani részek fillerek?

Mind1 szerintem Madara még nem lesz benne.. MAximum az új maszkos Tobi lesz benne és az első része a Naruto Méh vs Tobi....
Asszem eddig jut el az anime fillerek nélkül tavaszig(márciusig)  Én azért nagyon remélem hogy legalább Uchiha vs Kabuto harcig feldolgozzák.

Ha nem akkor is bőven lesz edo tensei karakter akiket bele kell hogy tegyenek... Edo tenseises kagék Mosolyog
akkor még ottvan Tsunade régi szerelme és akit én nagyon várok az az edos  Hizashi.. Neji apja Mosolyog

és nég persze sokan mások csak keresd ki őket a mangából Mosolyog
Naplózva
tooomi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 84


« Válasz #2527 Dátum: 12 okt 11, 14:20:29 »

Bővített trailer. Ami a háború kedődik nevet kapta, és hát hogy mondjam... Egyszerűen valami eszméletlen!*-* : http://www.saiyanisland.com/2012/10/naruto-storm-3/ És amúgy vissza térve (réghez) szerintem ha kiadták megfognak lepni minket még 1 már tényleg utolsó résszel (vagy nem?Pirul) és jön a Naruto Ultimate Ninja Storm The End (vagy 4:DD) és hát akkor meglepődnénk és jól is járnánk:)
Naplózva

Wááá.. de várom már a naruto shippuuden ultimate ninja storm generationt és a One Piece Kaizoku Mosut:DD
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2528 Dátum: 12 okt 11, 23:06:40 »

2 dolgot érdemes megfigyelni a bővítményben, mármint a trailerben.

1. Gaara rucija fekete a beszédnél. Na most vagy ez még csak valami korai modell, vagy megkérdezték Kishit, viszont az animések nem Nevet Na az lenne csak a fail aza nimének Nevet
2. Tobinak ott van a vágás a maszkján, amit abban a fight-ban szerez, amikor végül is el is veszti azt később. Ezekszerint akkor lehet, hogy még az egészen mostani harcok is bennelesznek? Wow az király lenne!
Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #2529 Dátum: 12 okt 12, 17:46:22 »

Nem úgy van hogy a storm 3 a naruto végéig megy?

Nem úgy van, hogy egy normális ember megérti a 2 soros szabályt?

Moderátor
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 12, 19:47:26 írta Aes Sedai » Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Ice007
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 104



WWW
« Válasz #2530 Dátum: 12 okt 15, 13:34:22 »

Mint már említettem az előzetes infók szerint addig tart ameddig a megjelenés pillanatáig tart az anime!
Régebben én azt olvastam hogy a végéig fog tartani de ez nem valószínű.
Megerősítették a 2013 márciusi megjelenést (feltétezhetően ez az USA-ban érvényes)
A goku ruha letölthető formában lesz elérhető, aki előrendeli annak ingyenes lesz.

Új menü új pálya videó: Katt!

Hanzo ultimate jutsu videó: Katt!

Darui vs. Hanzo videó: Katt!

Minato vs. Hanzo videó: Katt!

Naruto vs. Darui videó: Katt!

Minato vs. Mifune videó: Katt!

Új csapat támadási rendszer videó: Katt!

Minato vs Naruto videó: Katt!

(Tisztelt Moderátor megkérdezhetném miért lett törölve az előző hozzászólásom?)
Naplózva

naruto-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 109


Főcickány :D


WWW
« Válasz #2531 Dátum: 12 nov 01, 21:12:53 »

Hát mit ne mondjak az extra turtle style -os naruto costume dlc + elvileg samurai ruhás naruto miatt tuti hogy első napos vétel lessz Nevet Meg még ki tudja megjelenésig még miféle extra cuccot fognak hozzá adni 1. napos edition meg előrendelői kiadás vagy akármihez Nevet Sokkal ösztönzőbb lenne az extra cuccok miatt arra hogy megvegyék az emberek a játékot Nevet
Na de már oldalak óta csak storm 3 megy  akkor már visszatérve a 2-re végre 100%  Megvan a Platina.
Majdnem nekiáltam ugrálni örömömben a szoba közepén. Nem csak azért mert az első platinám eddig hanem azért is mert már megérdemelt volt ez a platina annyit kinlódtam már vele Nevet
----------------------------
Bejelentették végre az európai gyűjtői kiadásait az új Naruto játéknak. Kétfajta verzió lesz, a Will of Fire kiadás tartalmaz egy A2-es posztert, egy exkluzív Goku kosztüm DLC-t, egy prémium trading kártyát, a játék soundtrackjét, illetve egy 16 cm magas Naruto figurát. A másik kiadás a True Despair nevet kapta és csupán annyiban különbözik, hogy nem Naruto figurát kapunk, hanem Sasuke 16 cm magas műanyag mása figyel majd a dobozban. A szobrok nagyon igényesen néznek ki és aprólékosan ki lettek dolgozva, rajongóknak kötelelező lesz!

Will of Fire Kiadás


True despair kiadás
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 03, 15:41:39 írta naruto-chan » Naplózva

cimpeti_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 158



« Válasz #2532 Dátum: 12 nov 12, 20:21:34 »

OMG.. semmi értelme ennek a ring out mode-nak .... abba miért hal bele tegyükfel kakashi ha eldobják 20 méterre????
semmi értelme unatkoznak azt ilyeneket csinálnak.. addig teszik be az új értelmetlen módokat amig elrontják a game-et..
Ja és az mire jó hogy felvan állítva 3 sor faléc és felborul ha nekiesel huuuhaa.. ez nagyon kreatív volt inkább a föld bomoljon a nagyobb csapdásoktól, jutsuktól... vagy a környező dolgok ne a faléc felboruljon...
Meg a karakterek sérüljenek....
Inkább a storit csinálnák meg... meg a karaktereket:DD ne son goku, meg samurai meg 20 féle costumot narutonak.. mert semmi értelme max 1 kipróbálás..
Naplózva
naruto-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 109


Főcickány :D


WWW
« Válasz #2533 Dátum: 12 nov 13, 22:54:30 »

Hát mondasz valamit ezzel Nevet Ez a Ring Out azt hittem csak annyi hogy kirepül map-ról és vissza üti a supportunk az ellenfelet xd Nevet  nekem a costume-okkel semmi bajom sokan kérték a goku ruhát  és azért lehet hozzá hozzá kapni ennyi Nevet  Ráadásul amikor a rasengant használja úgy csinál mintha kamehameha-t használna vagyis a kézmozdulat mikor beviszi a csapást Nevet Am szerintem is értelmetlen telepakolni mindenféle agyatlan mod-al persze vannak jó félék is de vannak rosszak Nevet
Én 1 Coperatív multinak örülnék 2vs2 harcoknak Nevet Biztos meg tudnának oldani 1 ilyen harcmódot is ha már igaz psp-re de van budokai tenkaichi tag team akkor ultimate ninja storm is kaphatna persze ps3-on 1 ien harcmódot Nevet
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2534 Dátum: 12 dec 14, 21:59:38 »

Sziasztok srácok egy idje nem postoltam ide, de azt hiszem most itt az ideje.
Aki eddig nem látta miért is lesz jó a Storm 3 és miért is lesz érdemes megvenni, hát tessék!
A srácok Cyberconnect 2 nél a következő EPIC!! scant küldik a fanoknak karácsonyra szeretettel.



Bzony ám, jól látjátok, az összes Bijuu és jinchuuriki mint játszható karakter. (A bijuuk mint awakeningek).
Azthiszem kijelenthetjük: A legjobb Naruto játék kerül a piacra jövőre.

Modik, bocs h így nagyba kiraktam, de ez a hír úgygondolom megérdelmi.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 14, 22:02:02 írta Exkirion » Naplózva

Oldalak: 1 ... 167 168 [169] 170 171 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!