24 szep 29, 10:28:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 164 165 [166] 167 168 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ultimate Ninja Storm sorozat (1,2,gen,3, rev, 4) (2 soros szabály!)  (Megtekintve 547204 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2475 Dátum: 12 júl 26, 19:17:37 »

Nem tudom mennyire gondoltad ezt komolyan, de ez a vidi nyilvánvalóan fake. Vagyis sokkal inkább egy kívánságlista a készítőtől, hogy ő mit akar látni. A Strom 3 jelenlegi biztos karaktererei a következők:

3. hokage
Minato
Masked man
Sasuke (Susano'o)
Naruto (Kyuubi chakra mód)
Darui
Killer Bee
Sakura
Shikamaru
Sai
Hinata
Neji
Kakashi
Gai
Tsunade
Mei
Oonoki
Ay
Gaara

Se több se kevesebb
Naplózva

OZI0522
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 54



« Válasz #2476 Dátum: 12 júl 26, 20:39:57 »

Azért szerintem várható hogy pl a meg idézet kagék ot lesznek. Elég technika van a rendelkezésre.
és biztos várható új karik.
Naplózva
[Hun]ter
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 65



« Válasz #2477 Dátum: 12 júl 27, 09:30:03 »

Storm 3!Nem lesz könnyű jó játékot belőle csinálni de elrontani annál inkább!Most vajon mindenki új movestek-et kap vagy hogy mert valószínű hogy a háborúban mutatnak majd valami tök jó ki kombót xdd!Darui-ra lennék nagyon kiváncsi o.O!!Jutsunak csak a fekete villámot tudnám elképzelni de movest-et tőle nem nagyon!!
Naplózva
OZI0522
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 54



« Válasz #2478 Dátum: 12 júl 27, 09:57:43 »

Kasi biztos hogy segít a megcsinálásában és akkor jó lesz.

Szerinted ez hol van meg két teljes sor?

Ebben a témában egy szabályos hozzászólásnak két teljes sorból kell állnia, különben törlésre kerülhet.

Moderátor
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 27, 10:06:25 írta Aes Sedai » Naplózva
naruto-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 109


Főcickány :D


WWW
« Válasz #2479 Dátum: 12 júl 27, 15:01:15 »

Én kétlem hogy elszúrnák mivel mát a trailer-ek alapján jó játékot kapunk szerintem Nevet  nameg ha a boss harcok a háború idején olyanok lesznek mint a kyuubi támadásánál akkor a kin/gin fivérekkel élvezettel foglyuk felmosni a padlót Nevet
Ezt arra értem hogy ino-shika-cho formáció fiatalabb verziója is megcsillogtathatja végre tudományát a játékban boss harcnál és ennek nagyon örülnék ha így is lenne Nevet
Naplózva

OZI0522
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 54



« Válasz #2480 Dátum: 12 júl 29, 11:57:00 »

Azt én is nagyon remélem. Habár én max egyszer szoktam végig vinni a történetet. Mert a gép nagyon gyenge egy idő után. Én  csak online szoktam játszani.
Fontos ,hogy  benne legyenek az új karik. Én kiszámoltam és ha minden eddigi fontosabb karit bele tesznek akkor olyan 70-80 kari lesz. Ami szerintem tök fles. Én már játszok egy jó ideje a generációbal. És mivel ez a játék a legösszetettebb verekedős cucos így max olyan 3-4 karival lehet meg tanulni játszani. 
Ez hány sor volt 4-5 akkor most behoztam a lemaradást:) Igaz Moderátor urak:)
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2481 Dátum: 12 aug 03, 11:54:50 »

A legújabb híresztelés szerint a következő scanben két új játszható karakter kerül felfedésre, mégpedig az a kettő akik az eheti részben mérték össze a hajuk hosszát...... őőőőő .... vagyis az erejüket. Név szerint Mifune és Hanzou.
Ezen kívül visszatér a játékba Naruto hokage kosztümje is, ami azonnal unlockolódik ha a játék megtalálja az xbox360/ps3-on a generations system save-jét.

A hír egy elég megbízható japán oldalról származik, szóval tulajdonképpen készpénznek vehető, de még nem hivatalos.

Én személy szerint örülnék ennek a két karakternek. Hanzou és Mifune, pont két olyan kevésbé fontos karakter, akik az első percől tetszettek.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 03, 11:56:30 írta Exkirion » Naplózva

cimpeti_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 158



« Válasz #2482 Dátum: 12 aug 03, 14:34:55 »

 aha Nevet itt az oldal: http://www.saiyanisland.com/2012/08/naruto-storm-3-rumor-mifune-hanzo-hokage-naruto/
Am légyszives valaki mondja el hogy mit tud ez a mifune, hogy beteszik??:DD
Hanzo-t még megértem ködöt fúj csapkod a láncos izével, megidézi azt a nagy csigát:D stb..
De mifune azon kívül hogy kardal nekiment hanzo-nak kb semmit nem csinált:///
Akkor pl mi lesz a moves-e?? jutsu?
Ennyi erővel a rámen osztó csávót nem akarják karakterként betenni??:@ ha már a hang4 et nemsikerült akik nem mutattak eleget"
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 03, 16:42:42 írta cimpeti » Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2483 Dátum: 12 aug 03, 16:47:22 »

Elméletileg Mifune Iai-t használ a harcban (talán azért tetszik a karaktere, mert én is Iai-ozom), abból meg aztán lehet vágolgatni bőven. Mg aztán biztos ő is tudja ezt a chakrát a kardbanyomós izét amit a többi szamuráj is használ. Mindegy a scanből majd kiderül a dolog.
Naplózva

cimpeti_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 158



« Válasz #2484 Dátum: 12 aug 04, 12:48:23 »

Aha:D.... és itt is a scan:  (nem sok mindent lehet látni belőle..:/) azért jó hogy beletették Nevet. akkor sztem 100% hogy a többi felélesztett kardofgatókat bijukat is beteszik, ha ezeket is betették:D itt az oldal is http://www.saiyanisland.com/2012/08/new-naruto-storm-3-scan-confirms-hokage-naruto-mifune-hanzo/
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 04, 13:28:22 írta cimpeti » Naplózva
OZI0522
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 54



« Válasz #2485 Dátum: 12 aug 07, 16:07:27 »

Sziasztok. Valaki megtudná nekem mondani mikorra várható a 3 rész a N.U.N.S.  Mert a neten sok dátum kering de talán ti tudtok valami konkrétumokat.

És a Youtube -on  találtam pár karakter listát.  A hogy a nevében is benne van ezek fan kreációk de én nagyon elégedett lennék ha ez a felhozatal lenne.  Kíváncsian várom ti nektek ezek hogy ........

Ezt írd be a megosztóba. : "Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 3 All Characters List (FanMade)" ,

                                           
Naplózva
cimpeti_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 158



« Válasz #2486 Dátum: 12 aug 12, 13:48:22 »

http: http://www.cc2.co.jp/narutimate_enq/intl.html Itt lehet kérni a CC2.től azt amit szeretnél a Naruto Ultimate Ninja Storm 3-ba.. pl karakterek akár javaslatok hogy mit tegyenek, mit ne stb.. Úgy mint anno a generations-nál lehetett..Nevet
Jólenne ha mostmár az azonos karaktereket mint pl naruto sasuke egybe pakolnák őket mert van belőlük 5...
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 12, 13:50:08 írta cimpeti » Naplózva
[Hun]ter
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 65



« Válasz #2487 Dátum: 12 aug 12, 14:33:23 »

Kíváncsi vagyok mi lesz a masked man spammerek-el meg egyáltalán a spammerekkel de masked man az valami verhetetlen vagy én nem tudom!!Nem sok van belőlük de az a kevés is elég,nagyon kíváncsi leszek a storm3-ra!!És juugon az a pizsama már rongyos,kéne már neki is az akatsuki köpeny xdd!!Meg nem tudom akinek megvan generation és játszott már online vele az biztos tapasztalta hogyha susano'o sasuke-val awekingol egyszerűen ütni nem lehet az ellenfelet!!
Naplózva
OZI0522
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 54



« Válasz #2488 Dátum: 12 aug 12, 15:07:19 »

Maszkos men a legerősebb a generációban? Én ezzel vitatkoznék. Először is ha jó kézben van egy kari akkor bárkit leverhetsz vele.
Sokan bírálták a  U.N.S. 2 hogy robbantós - csupa száj barátunk verhetetlen. Hát nem . 
Ez a játék a leg jobb verekedős a konzolok piacán.  És ezt mondanám akkor is ha nem bírnám annyira a sorozatot.
Nagyon összetett. Csak pl vegyük számításba azt hogy a technikák  ható távja sebessége igen változékony. Neten max 3-4 karival lehet megtanulni komolyan játszani. Én is 4 karival tudok. 

Szóval hajrá Mosolyog
Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #2489 Dátum: 12 aug 13, 06:01:08 »

pont azért messze nem a legjobb verekedős amit leírtál. egy igazán, jó anyagban minden karakter egyformán használható/tanulható, a játék kiegyensúlyozott. 
Nem jó a 30+ karakter 10-15 max, mivel nem lehet 30 egyedi figurát alkotni, azzal, hogy egy embernek piros a másiknak meg lila tűzlabdája van attól az még tűzlabda marad. Itt rontották el a SF és MK sorozatot is, amikor jött 30-40 karakter, lett egy csomó tükörkép karakter, értelmetlenül.
Az, hogy a Naruto UN a legjobb verekedős konzolon, hát...ezt csak egy igazán elvakult rajongó mondhatja, persze ez szubjektív vélemény.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 164 165 [166] 167 168 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!