24 szep 29, 16:26:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 157 158 [159] 160 161 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ultimate Ninja Storm sorozat (1,2,gen,3, rev, 4) (2 soros szabály!)  (Megtekintve 547466 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
Uchiha_Obito
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 65



« Válasz #2370 Dátum: 12 márc 29, 15:25:14 »

Igen ez inkább a rajongóknak szóló játék Mosolyog
meg azoknak akik online szeretik nyomni a játékot. Ez egy egyszerű vs game Mosolyog semmi több de van egy csomó jó kis extra benne amivel le tud hülyülni az ember Mosolyog

Amúgy tudja valaki, hogy ezeket az upload ticket nevű cuccokat hol lehet beszerezni?
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #2371 Dátum: 12 márc 29, 19:44:12 »

Hát azért 1 gombos játékkal ne dobálózzunk már.. azért ott vannak a combok, meg minden és eléggé eltérnek egymástól a karakterek, van bennük bőven taktika. Nha de nem akarom h a dragon ball után ez is arra a sorsra jusson .. Kiadhaták volna dlcnek v ilyesmi, mivel nem kellett volna újra játszani a storyt és karaktereket bele pakolni azt szevasz.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2372 Dátum: 12 márc 29, 20:46:57 »

Na megkaptam ma a játékot (holnap jön ki elvileg). Amúgy azért lett gondolom újra kiadva, mert egy rakat változtatás lett ezközölve a harcrendszerben, és nem fog a DB sorsára jutni, a kövi rész akkor jön csak ki ha vége lesz a Narutonak.

Amúgy nem értem mért sírtok, meg lett mondva, hogy ez a rész online-ra meg a harcokra lesz kihegyezve. Azok pedig nagyon jók, sokkal többet kell taktikázni, mert fog a kawarimid, a cancelek meg zabálják a chakrát. Amúgy amit írtál, hogy a tilt támadás néha nem csinálja amit kéne, na én ezzel nem találkoztam, a susano'o ellen sem akad a játék, úgyhogy eddig szerintem nagyon jó, a harc határozottan intenzívebb mint a 2 ben, lehet azért is mert nem lehet szarráspammelni magad.

Közben amúgy rájöttem, hogy nem olyan rossz ez a Story mód, csak kicsit bénán van megoldva, de ha mindenkiét végigviszed, szép kereken kiadja a Naruto történetét, az egyetlen ami zavar az az angol fodítás, ami valami kegyetlen silány.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 29, 20:48:17 írta Exkirion » Naplózva

feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #2373 Dátum: 12 márc 31, 00:42:25 »

Megvettem,és nekem nem okozott csalódást,nem vártam nagy sztori módot,nem is kaptam,de jó karaktereket,sok pályát,extrákat,jó harcokat kaptam,és online battle-t is nyomatok,azon nyomban ,hogy megvettem a gold live-ot. A story mód kivitelezése tényleg bénán lett megoldva,de mint mondtam,a storm 2 után nem is akartam nagyon olyat(főleg,hogy lesz 3 is). Olyan van,hogy képeket mutatnak a sztori mód nagy felében és arra mond egy mesélő,meg néha párbeszédeket beszúrnak,de elég durva ez. Egy Tale-nek,vagyis egy történetnek,mesének a kezdetén és végén van videó,ami mindegyiknél nagyon jó lett. Free roam sincs,szóval majd szerintem a 3-asból kihoznak mindent,és egy sokkal epic-ebb játék lesz,de ezt is megérte megvenni.
Naplózva
feraaaa32
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 294


« Válasz #2374 Dátum: 12 márc 31, 11:14:54 »

Exkirion:Nem tudom,hogy te megvetted-e ,vagy sem,vagy hogy milyen verziót szivárogtatnak magyarba,de azt tudom,hogy nálam át lehet állítani a nyelvet japánra ,sőt még azt is meg lehet szabályozni,hogy felirat menjen-e vagy sem,szal próbáld meg,mert az angol szinkron egyenesen idegesítően silány.Már kijátszottam a game-t és azt kell mondjam ,hogy tényleg jó volt,nem volt az rossz. Főleg,hogy most már minden karival tudok menni vs-be meg survive-ba is Mosolyog . Már nagyon várom a live-ot. Valaki innen is megadhatná a nevét,hogy játszunk később.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2375 Dátum: 12 márc 31, 18:44:09 »

Eredeti verziót vettem, csak elmehettem megveni 1 nappal előbb a boltba. És természetesen nem az angol szinkronról beszélek (ne sérteges, azt halgassa a jó fene, vagy az aki korai fülrákot szeretne Nevet), hanem az angol feliratról, néha teljesen mást mond a karakter japánul mint amit angolul feliratoztak alá, de olyan szinten, hogy 1 szó nem egyezik. Amúgy PS3-am van és nem töltök le rá semmit, az összes játékom eredeti mert nem akarom kinyírni az online lehetőségeimet. Egy blu-ray íro meg a blu-ray amúgy is elég drága, és amennyi játékot én veszek, annyiból meg se érné kiflashelni, pláne, hogy letiltódik az online.
Naplózva

benyo
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #2376 Dátum: 12 márc 31, 21:24:38 »

Sziasztok !
Valaki eltudja nekem magyarázni ezeknek a kártyáknak a lényegét?
És elég a kódot beírni és már automatikusan kapja is a bónuszt a karatkter?
És ez a bónusz a online módban is müködik?
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2377 Dátum: 12 márc 31, 21:30:50 »

A kódért kártyaképeket kapsz, a kártyaképeknek vannak bónusz statjai, ezek oda vannak írva a képek alá, pl: Awakening time incresed(slight). Ha az a kép van berakva a kártyádra akkor custume match-nél tovább leszek kicsit awakeningbe, ennyi...
Naplózva

Bence12
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 240


« Válasz #2378 Dátum: 12 ápr 01, 01:02:36 »

Üdvözletem.
Le szeretném írni a véleményemet a játékról.
Meg szeretném jegyezni, hogy szerintem az eddigi legjobb Naruto játék, az Accel 2.
Naruto Ultimate Ninja Storm Generations, mivel nem adtak neki konkrét "3" nevet nem is számítottam eget rengető változásra, javításra.
De mivel a Generációk nevet kapta alcímnek, legalább vártam volna annyi sima Narutos karaktert, mint az Accel 2-ben.
Nem értem, például a hang ötöséből, miért csak Kimimaro a játszható karakter.
A Story mód szerintem nem lett rossz ( azon kívűl hogy utoljára hasonló, az Ultimate Ninja 1-ben volt) persze más mint a 2-ben volt, ami főképp zavart, hogy csak azokat a csatákat játszották le egyes karakterek, amit éppen elmesél a történet, ( Naruto-n és Sasuke-n kívűl ) Kakashinak is lett volna egy csomó csatája, Itachi, Deidera, Pain..
Összeségében, ha nem vártok tőle túl sokat, elég szórakoztató játék, nincs liveom, haverommal szoktam játszani, VS-re tökéletes. Mosolyog
UI: Ez csak az én véleményem, nem egyezik meg a 100%os igazsággal, sőt lehet hogy a közelében sincs.
OFF: Mikor is lesz vége a Narutonak?
+DBZ Ultimate Tenkaichi, ha az Asuras Wrath, egy interaktív Játék, akkor az UT egy Mese Mosolyog
Legalábbis haverom megkérdezte anno: " Naa, Xboxon nézel dragon bóólt ?" Nevet
Naplózva

Utáltalak  Gyűlöltelek

És Életben Maradtam...
                                    ...Hogy Megöljelek
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #2379 Dátum: 12 ápr 05, 16:49:16 »

Noh megvettem én is hétfőn. Az óta, amikor időm engedi játszom vele. Eddig csak a story mode-ot nyomtam és meg kell, hogy mondjam, hogy nagyon tetszik. Nem olyan, mint a 2 volt, de valahogy amit kivettek, vagy módosítottak az nem hiányzik, mert mással pótolták. Gondolok itt az anime részletekre, amik nem is igazán anime részletek, mert gondolom ezeket a játékhoz csináltatták külön, de például most játszottam végig Itachi meséjét és nagyon tetszett, illetve nagyon tetszik, hogy minden egyes "mese" csak az adott karakter szemszögéből mutatja a történet folyását. Tetszik, hogy megtudhatom, hogy mit gondolhattak, amikor ez meg az történt. Szóval szerintem nagyon jó kis játék kerekedik ki belőle, vagyis kerekedett Nevet Gondolom az Online rész a 2-höz képest nem változott sokat, úgyhogy majd ha a single player végére érek, majd kipróbálom azt is.

Most ott tartok, hogy Minatoval a maszkos férfivel harcolok... Enyhén túl lett izmosítva az a karakter...

Egyébként gondolom az nem probléma, ha XBox360 és PS3 között megy az online, vagy nincsenek is összekötve?
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 05, 18:45:06 írta six » Naplózva
geryke5
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 110



« Válasz #2380 Dátum: 12 ápr 06, 13:34:22 »

Nézzétek mit találtam, ebből a játékból is szervez verseny-t a Kecskeméti Anime Club amit a facebook-on bővebben lehet olvasni: http://www.facebook.com/NarutoStormVerseny és az oldalán, bár ott nem találtam meg: http://kameet.hu/news.php. Szerintem továbbra is rosszul sikeredett a játék, csak egy sima vs játék lett semmi extrával, úgyhogy nem veszem meg.
Naplózva

PSN név: gerykelf
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #2381 Dátum: 12 ápr 06, 15:29:22 »

Végre vége a Story mode-nak. Jó, hogy ezt a végére hagytam: http://www.youtube.com/watch?v=PqTPlTGkbdQ Mikor megláttam majdnem leestem a székről ikszdé Összességében nem változott a véleményem. A story mode nagy erőssége a bevágott anime jelenetekben van, amik hangulatossá teszik az egyébként unalmassá válható fight-fight hátán megoldást, persze azért megizzasztott egy-két ellenfél...

Ha valaki szeretne játszani, az jelezze és megbeszéljük a részleteket Nevet

Jut eszembe... Az normális, hogy online mode-nál a nevem mellett nincs "net kapcsolati minőség/erősségjelző" és a nevem piros?
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 06, 17:45:06 írta six » Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2382 Dátum: 12 ápr 06, 19:30:10 »

Ha inkább vs-re kell vagy online-ra akkor egyértelműen a Generationst vedd meg. Több mint 20 karakterrel több van benne, és a harc maga nagyon fel van javítva a 2höz képest. Sokkal több offline játékmód van stb stb stb. Igazából az egyetlen dolog amiben a Gen szarabb a 2-nél az a sztori mód.
Naplózva

albert49131
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #2383 Dátum: 12 ápr 17, 16:02:26 »

Hello
Lenne 1 olyan problémám,ultimate ninja storm generations achievements Ninja Lover!Ez az 1 hiányzik és már agyvérzés kerülget nem tudom megcsinálni 50 orán felül rá játszottam...Esetleh ha tud valaki valamit vagy valami tipp hálás lennék..Üdv és köszönöm
Naplózva
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #2384 Dátum: 12 ápr 17, 16:30:24 »

"You've used all leader characters. "
Használtad az összes vezető karaktert. Deriek nem irták ki, de pontosabban a csapatvezetőkre gondolnak, PL Asuma, Kakashi.
Nem könnyű megszerezni sajnos
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Oldalak: 1 ... 157 158 [159] 160 161 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!