24 szep 29, 18:26:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 155 156 [157] 158 159 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ultimate Ninja Storm sorozat (1,2,gen,3, rev, 4) (2 soros szabály!)  (Megtekintve 547535 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
[Hun]ter
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 65



« Válasz #2340 Dátum: 12 márc 08, 14:44:32 »

Végül egy pár napja vettem magam rá hogy áhh egye fene letöltöm a gen. demóját és vagy az nap 15-ször játszottam ki valami eszméletlen.Bár eleinte hozzákellet szoknom a combo cancel-höz de sikerült és elég jó lett bár nem tudom elég érdekes lesz a spamm mint ahogy Uchiha_Obito is irta hát eléggé zavarni fog de biztos lesz.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2341 Dátum: 12 márc 08, 15:00:02 »

Volt erről egy pár videó, ami bemutatta, hogy mennyire nem lehet spammelni a játékban, szerencsére. A combo cancelből 3-4 lenulláza a chakrád, szóval ha megvárod az effektjét, akkor lehet szivatni az ellent, hogy pont cancel után nyomsz egy kawarimit és veszít egy hatalmas adag hakrát. Deidara közel sem annyira veszélyes karakter már mint a 2 ben, ahogy néztem és az ugrás-védekezés spam sem működik mert pikk pakk leverik a pajzsod és megbénulsz, mivel már a nekiszaladás is sebzi a védelmet.
Naplózva

Uchiha_Obito
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 65



« Válasz #2342 Dátum: 12 márc 09, 00:13:47 »

Spammelésnél maradva:

Az biztos marad, hogy valaki elfut megvárja hogy dasholj egyet és bevág neked egy Ultimate Jutsuval...
Vagy azok akik kiválasztanak 2 balance type karaktert és csak ugrál és chakra pengékkel dobál....
Ezeket sajnos nem lehet kivédeni Szomorú de se baj ez legyen a legkevesebb gond Mosolyog

Egyébként tényleg nehezebb.. ez a folytonos ninja jump és shuriken combo sem a régi, mert ha dobsz akkor egy kicsit hosszabb időre, mint a Storm 2- ben megszakad a folytonosság és ez zavaró nagyon. Pont annyira, hogy ne nagyon csináld Mosolyog

Nekem a top várományos listán a PTS karakterek( és  kagék főleg Tobirama), mivel nálam kimaradt a Storm 1 ikszdé (már írtam tudom, de akkor is felháborít, hogy az Xboxosokra akkor még nem gondoltak) ikszdé ikszdé ikszdé

Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2343 Dátum: 12 márc 09, 08:59:02 »

Az biztos marad, hogy valaki elfut megvárja hogy dasholj egyet és bevág neked egy Ultimate Jutsuval...

Csinálni lehet, csak öngyilkosság. Ugyanis a Dash-t is lehet szakítani mint a combo cancel-t szóval ha látod h ultizna akkor nyomsz egy cancelt-és védekezés, aztán amíg lefut az animációja benyomsz te is egy ultit. Az ugrálás és dobálás pdig egyesen olyan lett, mintha bombát szerelnél magadta.

Vagy azok akik kiválasztanak 2 balance type karaktert és csak ugrál és chakra pengékkel dobál....
Ezeket sajnos nem lehet kivédeni


Erről volt külön egy videó és ha ugrás közben neked dash-elnek, elveszted a pajzsod valami nagyon nagy hányadát, és akár dash-el is meg lehet törni a védekezést, plusz ugye a dash eltéríti a shurikeneket. SZóval melegen ajánlom nem használni ezt a trükköt mert kb 30 mp-atatt bedarál egy n00b is.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 09, 08:59:42 írta Exkirion » Naplózva

Uchiha_Obito
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 65



« Válasz #2344 Dátum: 12 márc 09, 11:38:33 »

Ez tök jó.. erre meg nem is jöttem rá, hogy a a dash-t lehet canlelezni...
De aki csak ugrál és dobál azt hogy kapod el?

Hát nem vagyok egy gyakorlott Storm 2 játékos az idő hiány miatt sajna Szomorú 
Tudnál linkeket adni, ahol ezeket mutatják? Mosolyog
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2345 Dátum: 12 márc 09, 12:57:24 »

Hát a védelemtörő dash re már nem tudom a videót, mert régebben volt benne egy, olyan videóbana hol 2 ugrás+chakrakunai spammer szerencsétlenkedett (és végül kifutottak az időből, annyira nem működik ebben a gameben a dolog)

A chakra dash-ra cancelre tessék itt egy videó: http://www.youtube.com/watch?v=WnG1Fb8dIi4

Aki ugrál és dobál az úgy kapod el, hogy, hogy oda chakradash-olsz és szarrá vered. A védelem gyorsabban törik ebben a játékban és chakra dash is sebzi, ráadásul nem tud 100000 évig kawarimizni csak 4x, vagyis legfeljebb 4 chakra dash után, felül a szopórollerre.

Ezzel már sajnos meg kell tanúlni játszani is. Nem lesznek olyanok, hogy Hero rangúak és csak spammelnek, azt garantálom. Azokból Chuunin se lesz.

Íme egy effektív megoldás, hogyan szopassunk halálra egy Deidara spammert: http://www.youtube.com/watch?v=l8wlkXRoz08

És tessék: http://www.youtube.com/watch?v=Y1nypw6Qvnc&feature=watch_response
A faszi ellenfele egy kimaxolt BP-jű Hero rangú Storm 2 es játékos. Ezért mondtam, hogy, itt már játszani si tudni kell, nem elég tudni, hogyan nyomjunk 2 gombot egy erős karakterrel.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 09, 13:08:03 írta Exkirion » Naplózva

[Hun]ter
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 65



« Válasz #2346 Dátum: 12 márc 09, 15:33:06 »

Hát ez kész,már látom magamat ahogy spammelni próbáló embereket alázom be és röhögök ikszdé!Amúgy kösz a videókat Exkirion.Jah és ha nem lenne gond,megkérdezhetem mi a psn neved Nevet?Jó lenne egyet játszani veled storm2-vel.Nem ilyen spammerek ellen ^^.
Naplózva
Uchiha_Obito
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 65



« Válasz #2347 Dátum: 12 márc 09, 15:45:19 »

ez állati jó Mosolyog Köszi a videókat Exkirion!
Akkor most már lehet a levegőben lévő ellenfelekre is dasholni Mosolyog
Mondjuk a Deidara spammerekkel már nincs gondom Mosolyog
A Naruto és Minato spammerekkel akadt mindig gondom.. az a rohadt rasengan ikszdé kawarimi és egy rasangen csak ebből állt a játék... de szerencse ezt Nejivel kivédem ha épp időben nyomok egy kaitent Mosolyog

A másik ami nagyon nagyon elterjedt lett:

support pl Itachi.. neki dasholsz az ellennek aki védekezik de mikor összekoccantok egy pillanatra védtelen marad..
Na ha jókor időzítesz akkor egy kawarimi kisegít de ha nem akkor hoppá van mert kiüt a tűzgolyó Mosolyog jön egy strike back és ha balszerencséd van akkor egy team attack következik ikszdé  Ez baromi idegesítő volt Mosolyog
 erre is jó pl.: a kaiten vagy a raikiri.. gondolom tudjátok miről beszélek.

NA kérdés hogy ez szabályos? mert néha én is bevetem, mondjuk nem állandóan.

Maga a spam fogalma meg az lenne hogy valaki folyton csak azt az egy támadást használja és semmi izgalom nincs a játékban emiatt..
Csak hogy tiszta legyen a fogalom, mert eddig írogattam hogy spam így meg úgy de nehogy a végén valami oltári nagy baromságot írjak...


Felülmúlta a várakozásaimat.. jó lesz ez a játék.. sokkal több szabad időt fogok rá áldozni mint a heti 7-8 óra
ikszdé
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #2348 Dátum: 12 márc 09, 15:54:52 »

Hát látom már rengeteget fogom tolni ! hiába nem onlinezok, de ha meg lesz az új box, elgondolkodom rajta. a storm 2 vel is mai napig jáccok , a gép ellen.EGyébként, hiányolok dolgokat, vagy amik jó lennének ha benne lenne a következő részben.ott van a  map, a legtöbb esetben a mangában kicsit sem lapos helyen harcolnak, vagyis hiányolom a dimbes dombosabb pályákat, esetleg mondjuk  ilyenek.Ott van még az itemek dolga is.okés hogy a robbanó jegyzetek, meg ilyenek látszódnak ha eldobjuk őket, de mondjuk vannnak az atributum növelők, pl lee ledobhatná olyankor a súlyokat, itachi legdobja a köppenyt meg stb.Ha már ruhák, akkor lehet benne ruha sérülés, vagy szimplán mindenkinek alternatív ruhája is.És  utolsónak, az awaekingek, sok karaktervan, akiknek a move setje, ugyan az awaekingben.Nos lehetne minden ilyen karakternek látványoabb awaekingje, mondjuk nagyobb effekteket kapna a jutsuja jelezve hogy nagyobbb erőbedobással harcol, kissé más move set ilyenek.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
geryke5
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 110



« Válasz #2349 Dátum: 12 márc 09, 21:03:58 »

Nem tudom, nekem ez nem jött be annyira, a harcrendszere jobb lett mint a 2-nek, de a story mod meg csak azért van hogy.... legyen. Nekem nem tetszik annyira. Pedig a storm2-ért odavagyok! Csak amiatt veszek új konzolt. Mondjuk én nem az a nagy online-os játékos vagyok, mert tényleg sok az idegesítő spammer, és nem csak ebben a játékban. Szóval ha megvettem volna akkor a story mód miatt. Sőt el is határoztam hogy megveszem amint megláttam hogy Itachi külön story-t kap. De ahogy a végigjátszást elnéztem az animált videókon (elején és a végén) meg a képeken (két harc között) semmivel se több mint egy sima vs harc. Nekem nem tetszik! Én nem fogom megvenni. DE nem vagyok játék szakértő, nem szeretnék senkit lebeszélni róla, ez az én véleményem.

És lenne két kérdésem:
1. Az ultimate ninja storm 1-ben vannak quick time eventek? És ha vannak akkor mennyi? Több vagy kevesebb mint a 2-ben?
2. Az ultimate ninja 1-ben és 2-ben hány féle jutsuja van 1 karakternek (amit ugyanabban harcban lehet használni) awaeking-en kívül, úgy hogy nem kell állítgatni.
Naplózva

PSN név: gerykelf
Uchiha_Obito
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 65



« Válasz #2350 Dátum: 12 márc 09, 22:32:01 »

Mivel ez csak egy NUNS 2.5 verzió igazából ikszdé

A 2-ben volt az UJ és egy jutsu amit az Y B vagy háromszög Körrel használhatsz... Egyes karaktereknél a Y és b hosszan nyomva tartásával más fajtáját hozod elő a jutsunak mint pl Kakashinál akinek Y B vel egy raikirit hívsz elő míg ha b nyomva tartó a akkor running wolf raikirit kapod ami hosszú távú támadáshoz nagyon jó, mert a védelmet is nagyon megsebzi 2 ebből és csillagokat lát az ellen karakter akit utána letámadhatsz ikszdé
Kirin Sasukénél meg a tűzgömb vagy hosszú nyomva tartás után dragon lions jutsut kapod.
Amúgy ha sikeresen beviszel egy teljes kombót, akkor a jutsut használó karaktereknél biztos, hogy megjelenik Mosolyog

A Story móddal különösebben nincs bajom, maximum annyi, hogy kissé korlátozottnak érzem maga, mivel nem szabadon járkálhatok amerre csak akarok.. de a mászkálás semmi pluszt nem adott a Storm 2 höz.. szerintem

Ha következő is ilyen lesz akkor se lesz semmi baj mert abban már biztos új boss battle rendszer lesz és sokkal élethűbb harcok, hogy átélhesd rendesen a feelinget Mosolyog extrásabb QTE vagy valami egészen új.. sztem 2 év múlva már új konzolok jönnek...  Nevet
Ez most inkább a karakterek, helyszínek és a játék menü újítás miatt jelent meg.. több opció a training módban.. jobb harcrendszer.. 72 külön karakter.. Kiegészítő filmek
Ennél több nem hiszem, hogy elfért volna a 8,5 gigán ikszdé  A következő már minimum 10 gigál lemezt igényel majd ikszdé ami baromi jó lesz..
(elég sikeres ez a játék és maga a Naruto os szóval bőven lesz pénz majd egy ultra szuper játékra... )
NEm utolsó sorban emiatt is megveszem a játékot ikszdé

EZ a játék most főleg a Boxosoknak király a PTS karakterek miatt Mosolyog

A helyszínek extrázása baromi jó ötlet.. pl a hogy dimbes dombos legyen.. VAgy a karakterek képességtől függően lehetnének előnyben bizonyos pályákon.. pl A vízjutsu használók egy vizes környezetben sokkal nagyobb vízsárkányt megidézhetnének mint alapból.. de egy sivatagi pályán  nem tudnák használni... de persze lennének a kivétel karakterek akik ilyen szuperek voltak pl Tobirama simán használhatná a vizet sivatagban is ikszdé
Szóval a környezet is játsszon bele mint az animében is, hogy tényleg élethűbb legyen.. ez lenne a lényeg ikszdé
De dimbes-dombos is lehetne egy pálya vagy fákkal telerakva mint az erdőben és lehetne felugrálni az ágakra..
Baromi jó lenne ikszdé

A helyszínt pedig csak random gépi sorsolással lehetne választani így megelőzhető, hogy valaki direkt előnyt szerezzen magának ikszdé



Amúgy olvasgattam régebbi postokat a Storm 2 ről.  A supportoknak a 2 ben nem lehet beállítani, hogy milyen jutsut használjon, ugye?
A logok amiket be lehet állítani a helycsere jutsuhoz való nem? ikszdé

Egyébként ezt a félre körbe ugrós kikerülést hogyan lehet csinálni?
mint ebben a videóban 0:05-nél? ikszdé én próbálkoztam de nem jön össze Szomorú
http://www.youtube.com/watch?v=j35U9BxZukU&feature=relmfu




« Utoljára szerkesztve: 12 márc 10, 12:36:24 írta Uchiha_Obito » Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #2351 Dátum: 12 márc 10, 07:00:33 »

az a körbe ugrálás. csak a követés miattt van közbe a gyerek shurikent dobott és mivel fixen lockolva vannak egymásra a karakterek, ezért gondolom e miatt volt így.Velem is volt már ilyen pl h egyhelyben állt a kari én meg teljesen közelében körbe ugráltam xD
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
[Hun]ter
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 65



« Válasz #2352 Dátum: 12 márc 11, 07:59:26 »

Néztem a videót de nem azért mert nem tudok úgy ugrálni.(mellesleg úgy kell hogy az ugrást az én esetemben X+X és nyomva tartom de ha xboxos vagy akkor asszem az A+A)Szerintem az is jó lenne hogy amit a Naruto részekben zenéket hallottunk,azt be lehetne állítani a harc alá.Mármint úgy értem hogy pl kiválasztok a Végzet Völgyét és az eggyik kedvencszámod.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #2353 Dátum: 12 márc 11, 08:34:01 »

igen xboxon a+ a az ugrálás.Storm 2 ben ugy vannak a zenék h bizonyos mapokon be vannak állítva.Egyébként nem baj, mert pl a konoha destroy pályán a pein theme pont oda illek, de mondjuk egy egy világos pályán nem hiszem h oda illene.
Szóval értitek:)
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
all_in
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 183


« Válasz #2354 Dátum: 12 márc 11, 12:21:49 »

beszarás milyen jo lesz ez a jaték *.* csak azt hiányolom belöle h az állat madara nem lesz benne  Szomorú pedig elképzelném ahogy ultimate jutsuként lehoz 1meteort az égböl Nevet hashirama nagyon bejövös karakter +susanoo sasuke is.. Nevet Mosolyog ezek a online szabályok viszont már nagyon jol jöttek bár most remélem nem lesz az 10 db kilépés online harcközbe mert mindenki azt csinálta nagy részt h ha kikapottt és kilépett gyors a játékból ami igen idegesitő volt sajin szinten...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 155 156 [157] 158 159 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!