24 szep 29, 20:22:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 154 155 [156] 157 158 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ultimate Ninja Storm sorozat (1,2,gen,3, rev, 4) (2 soros szabály!)  (Megtekintve 547607 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2325 Dátum: 12 feb 24, 22:40:21 »

Akit érdekel itt az összes ultimate jutsu

http://www.youtube.com/watch?v=2iNtXqPSgBA

Szépen rendezve vannak a karakterek is, akiknek van több ruhája azoknál gyakran az összes ruhába meg van muattava. A legtöbb map is feltűnika  videóban, japán szinkronos és lejátszható 720p ben szóval aki akar essen neki.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 24, 22:40:59 írta Exkirion » Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #2326 Dátum: 12 feb 25, 07:43:13 »

Chunin sasuke tényleg van, de a videókba, shippuden narutonak nincs kyuuubi rasengan ultimateja? vagy véletlenül ki lennne hagyva? shippudenes narutobol is 3 fajta van ? alap, sage, meg a chakra módos? ezek mind külön karik? na gyorsan írjak még hogy meglegyen a 2 sor.. xD
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
geryke5
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 110



« Válasz #2327 Dátum: 12 feb 25, 09:03:35 »

Ittvan Itachi story-ának az animált része ahol megküzd kisaméval.Természetesen full HD minőségben. Angol felirat nincs, de még így is szerintem élvezhető: http://www.youtube.com/watch?v=a88FeljAoIU (Bár szerintem Itachinak nem jelentene kihívást kisame) Csak azt bánom hogy Kisame első cápás támadását beletehették volna ultimate-ként.
Naplózva

PSN név: gerykelf
Uchiha_Obito
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 65



« Válasz #2328 Dátum: 12 feb 25, 12:30:28 »

Az ultimate ninja storm 2 ben online battle módban milyen íratlan szabályok vannak?

Csak mert nagyon érdekelne, mert sokan vannak akik pofátlanul spamelnek..

Én például nagyon örülnék, hogyha online módban le lenne korlátozva a chakra töltés. Hogy sokkal valóságosabb legyen a játék.
Mivel alap hogy kifogynak a karakterek a chakrából.

Így alapból egy kicsivel több chakra lehetne. Ezt arra használod amire csak akarod(Ultimate Jutsu ra is akár) de ha elhasználtad akkor egy ideig ne tud újra tölteni maximum csak arra szintre ahol tudsz klón jutsut használni vagy ninjutsut(Rasengan, Gatsuga,  Goukakyuu no jutsu, Raikiri, Kaiten). Példa a Narutos rasengan spemerek ellen vagy stb Mosolyog

ÉS egy bizonyos combó használat után megengedett csak újra az Ultimate Jutsu.(ha elhasználtad az elején azt a lehetőséget)

Fogás és kombó használat korlátlan.  A kisebb jutsuk használata mint   Goukakyuu no jutsu vagy Raikiri, Rasengan, Kaiten, gatsuga stb Mosolyog korlátozottak. Max 4x használhatók. és érzékelje a gép ha elhasználtad a 4 lehetőséged a ninjutsura akkor a chakra töltés csak a klón jutsuhoz elegendő chakra mennyiségig engedje a feltöltést.

Tehát legyen egy limit hogy életszagúbb legyen a játék. Fontos lenne mert azért játszunk hogy mi is átéljük a szitukat. de nekem ez pl nem igazán adja meg a feelinget ha valaki spamelve szétrúgja a seggem a rasengannal vagy a raikirivel mikor kivédi a combo soromat ( mert azt meg nem állíthatod meg ha elkezdted)...

Vegyenek rá hogy spóroljak és okosan használjam ki a chakrámat. És lehetne egyes szereplőknek kicsivel több alap chakrája. pl Itachi, Kisame Tobi, Naruto Méh meg a többiek akiknek alapból nagyobb chakrájuk van mint a többieknek.
És lehet hogy sokan azokat választják akinek több a chakrája de ha bénán használják akkor még ott vanna ka limitek amik miatt nem zúzhat ész nélkül  ikszdé

Amúgy is legtöbb aki ellen játszik A Yondit választja mert azt hiszi release állapotba a teleport + rasengan combóval (ami egyébként baromi szemét spemelés technika) bárkit legyőzhet...

És pl Neji ultimate Jutsuja lehetne chakra nullázó is mert az lenne a lényeg h miközben az élete is lemegy valakinek a chakra szintje is csökkenjen le ikszdé

Valaki valami infót Neji tudja majd használni a Hsangekit a Generations ben?  ikszdé

Összegezve:
 2 UJ engedélyezett
1 Csapat támadás.
Kombó és fogás korlátlan Mosolyog
A kisebb jutsuk amiket Y B vel vagy Háromszög Körrel hívsz elő meg max 4x engedélyezettek.

Azért max négyszer mert pl egy Kaiten picivel kevesebb charát igényel mint egy Raikiri. De a Rasenrengan meg dupla kezes így az legfeljebb 2x használhatnád mert az eleve 2 db rasengan egy támadásnál és még egy rasenrengan meg már felélte a 4 használatot.
tehát a kaitent 4x tudnád használni, de a Raikiri mx 3 mert az baromi erős és ugye a Kaitenbe belefutsz akkor az kisebb sérülést is okozna mint a Raikiri.. Tehát arányosan lenne elosztva.. Ami több chakrát igényel az nagyobb sérülést is okozna...
Vagy a  Goukakyuu no Jutsu.. itachié nagyobb és fejlettebb mint Sasukéjé ezért picivel több chakrát kellene hogy felhsználjon ezért Itachi max 3 lőhetne míg Sasuke 4 et is tudna lőni.
Látszik UNS 2 H Itachi tűzlabdája sokkal nagyobb mit Sasuke Jutsuja Mosolyog
A gatsuga meg eleve egy nehéz jutsu abból lehetne 4x mert elvileg Akamaru és Kiba charája külön van tehát nem dupla a chakra fogyasztás ott egyenletes fogy Akamaru és Kiba chakrája is.

Persze ha van lehetőséged UJ és te csak sima ninjutsut használsz mint pl Rasaen shuriken helyett inkább az alap 2 rasenrengan helyett inkább 5 használnád akkor lehetne rá lehetőséget.. tehát nem kötelező semmit sem használi a charád csak korlátozva van de van elegendő akkor arra használod amire csak akarod de csak óvatosan.


Remélem logikus ahogy leírtam és érthető. Persze tudom hogy ez így nem lesz benne de azért nagyon jó lenne Mosolyog

Szerintetek a javaslatomat elfogadná a Namco Bandai? mert akkor ha jó az ötlet lehetne írni nekik egy javaslatot (petíció formában, hogy szeretnénk majd ha így lenne ikszdé)
Uhh kicsit elkapott a fantáziám Mosolyog


1
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 25, 13:48:34 írta Uchiha_Obito » Naplózva
samat
Vendég
« Válasz #2329 Dátum: 12 feb 25, 13:44:07 »

Érthető csak ezzel az a baj hogy nem lenne élvezhető a játék ha mindent korlátozol mintha a mortalkombat ban a special attack korlátozva lenne szerintem jó így ahogy van (kivéve a karakter erősségén egyensúlya) de ezt kijavították és gondolom nem lesz az hogy mindenki egy emberkével van(?) én már szinte biztos hogy csak kabutoval leszek mert jópofa abban a cuccban  Nevet
Naplózva
geryke5
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 110



« Válasz #2330 Dátum: 12 feb 25, 14:57:33 »

Itt van Itachi story-ának az animált rész folytatása ami sajnos röpke három és fél perc: http://www.youtube.com/watch?v=XN4zenU8K2g Ami nem másról szól mint a Sasukéval vívott harca végéről és az emlékiről. (szerintem tök jó amv alapanyag) Amúgy szerintem a játék egyjátékos módja nagyon rosszra sikeredett.
Naplózva

PSN név: gerykelf
cimpeti_
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 158



« Válasz #2331 Dátum: 12 feb 26, 09:17:01 »

Az összes karakternek az awakeningje addig tart amíg akarod majd, vagy megint csak 20 másodpercig tudsz átváltozni a karakterekkel? Olyat lehet hogy a karakterek közül pl megnyomod az l1-et mint más naruto-játékokba, és átváltozva is kiválaszthatod?
Naplózva
geryke5
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 110



« Válasz #2332 Dátum: 12 feb 26, 09:51:25 »

Itt van zabuza és haku sztoryának animált része: http://www.youtube.com/watch?v=hlvMw2jq0tE Itt meg kakashi storiájé: http://www.youtube.com/watch?v=z0HJuZKjIbA Ez meg nem másé mint gaara: http://www.youtube.com/watch?v=MvU5tNos-10  Ha valaki megtalálja itachi story végigjátszását légy szives feltétlenül linkelje be.

Szerk: Szerintetek lesz megint storm2 vagy generations verseny mint tavaly? Tök jó lenne még akkor is ha egy kicsit drágább a nevezés.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 26, 10:09:35 írta geryke5 » Naplózva

PSN név: gerykelf
Blur
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 20


« Válasz #2333 Dátum: 12 feb 26, 10:42:08 »

Olyat lehet hogy a karakterek közül pl megnyomod az l1-et mint más naruto-játékokba, és átváltozva is kiválaszthatod?
elvileg nem ilyen lesz, hanem lesz egy úgy nevezett training mód, ahol sok mindent beállíthatsz pl itemek supportok, de ezek mellett azt is hogy harcnál már az induláskor lehessen használni az awakeninget, + az időtartamát is be lehet állítani. Tehát csinálhatunk olyan csatákat is, ahol mindketten átváltozva küzdik végig a meccset:D
Naplózva

Tyrion: -What do you want Bronn? Gold? Women? Golden women?
geryke5
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 110



« Válasz #2334 Dátum: 12 feb 27, 09:36:27 »

Itt van itachi teljes story végigjátszása ami nem lett túl sok csak mindössze 20 perc: http://www.youtube.com/watch?v=QZ3KDhaXBmk Ami viszont tetszik nekem a játékban hogy ugyanazt a történetet többféle szempontból játszhatod végig. Amúgy a training mód jó ötlet, de gondolom online-ban nem lesz.
Naplózva

PSN név: gerykelf
Uchiha_Obito
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 65



« Válasz #2335 Dátum: 12 feb 28, 00:28:31 »

Arról van infó, hogy pontosan milyen storykat játszhatunk végig majd a generations ben?

Csak mert ha lehet az első és a második Hokagéval is harcolni akkor Madarát miért nem tették bele?
Csak feltételezem, mert utánna kerestem a játszható karaktereknek és sajnos Uchiha Madarát nem olvastam Szomorú

Ahogy láttam a boss balttle kimaradtak a story cserélte fel a komolyabb játék menetet.. nincsenek jobbra  A A B X kombók csak fight van de az sok.
Nekem ez tetszik! Van story nem kell rohangálni és mindent átélsz! ikszdé Mosolyog

ez megmutat jó sok részletet :

http://www.youtube.com/watch?v=aSP4h74l67I&feature=related

Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #2336 Dátum: 12 feb 29, 19:29:36 »

http://www.saiyanisland.com/2012/02/naruto-generations-faster-jutsus-for-major-health-bar-depletion/
nem ez az első vidi hogy a a játék bugos.. félek ettől.. glich-ek, minden, remélem a teljes verzióba nem lesz benne ilyen.
Ebben a vidiben pedig az vanm h sima jutsu után, azonnal utltimatet lehet használni..
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #2337 Dátum: 12 feb 29, 19:48:59 »

Először is a játék nem bugos. Az első vidi amikor felrepült a tetőre a csóka, az training mode-ban volt örök chakrával és nem mozgó ellenféllel. Ráadásul nem, hogy nem bug amit bemutatott még akár feature-nek is nevezhetnénk, hogy egy szükségtelen pályarész is ki van dolgozva.

A Pain - Hinata kombó bennevolt a Storm2 ben is. Én próbálkoztam vele, de sehogysem sikerült, mert iszonyú precízen kell időzíteni.

Amit pedig most linkeltél, az sem bug, hanem ügyesen időzített jutsu+ultimate kombó, ilyeneket lehetett a 2-ben is amikor a support visszaütötte a karaktert, most azért működnek így is mert lassabb az esés a játékban, egyébként egy kawarimivel ki lehet védeni.
Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #2338 Dátum: 12 feb 29, 20:36:07 »

Akkor bocs exkirion Mosolyog Kinek mi egyébként a top 5 várományos karakter listája? nekem, hashirama, chunin sasuke,átdolgozott sage naruto,danzouu, és suussano sasuke.Hashirama move setjét nagyon eltalálták.. kb amiket láttunk, hatalmas ütések, faelem, idézések stb. nagyon tetszik:)
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Uchiha_Obito
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 65



« Válasz #2339 Dátum: 12 márc 03, 20:42:15 »

Mivel xboxos vagyok így nekem kimaradt az Ultimate Ninja Storm 1.. De youtubon megnéztem egy végig játszást.
Ahogy láttam elég összevissza van az egész story, de lehet csak a játékos miatt...

Na de a lényeg a NUNS Generations.

A story mód jól meg van csinálva a narrációkkal képekkel és a videókkal. A sok karakter és a helyszínek szerintem kárpótolnak minket a QTE-k és a Boss Battle-ök helyett. De ennek a játéknak most nem is ez a fő szerepe. Amit akartak azt elérték. Beleélheted magad a storyba ha van elég türelmed, hogy végig hallgasd a mesét újra.. Én imádom úgyhogy bizti nem tekerek majd bele különben elszáll a feeling!
Kaptunk egy NUNS 2.5 míg megjelenik a tényleges NUNS 3. Mosolyog

A storm 2 ben nehéz volt a kawarimi használata, mert nem tudtad hogyan időzíts csak nyomkodtad a védekezést míg görcsbe nem állt az ujjad és ha nem jött össze meg mondtad a magadét mikor lekapott az ellenfél(online csatában sok piszkos trükk van) Szomorú  Bal ravasz a kawarimi és jobb ravasz a védekezés Mosolyog

Na ezt most lekorlátozták 4 kawarimire... végre vannak korlátok és értheted, hogy  milyen az ha elfrárad a karaktered.
A kombó megszakítás(ez új) chakrába kerül tehát nem lehet a végtelenségig püfölni a másikat fél kombókkal.
Baromi jó ötlet volt ez a készítőktől mert így jobban irányíthatod a karaktered és nem kell aggódnod egy esetleges hátba támadás miatt online módban sem... bár előtte nem árt gyakorolni, mert akármilyen fura nem fog elsőre menni ikszdé
Huhh már látom a következő spammer generációt... Lehánylak

Hihetetlen hogy milyen helyszíneket kidolgoztak! Állati jól néznek ki! A kedvencem a vihar hegyi helyszín ahol a Taka vs Killer Bee csata volt.
Még egy plusz pont.






« Utoljára szerkesztve: 12 márc 06, 00:07:54 írta Uchiha_Obito » Naplózva
Oldalak: 1 ... 154 155 [156] 157 158 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!