24 szep 29, 21:24:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ultimate Ninja Storm sorozat (1,2,gen,3, rev, 4) (2 soros szabály!)  (Megtekintve 547643 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #720 Dátum: 10 aug 20, 19:20:15 »

képtelenség hogy ez lenne a demó... túl szép lenne a japánhoz képest.... Mosolyog öszes karakter állomány majdnem fele(igaz sztem kosztümök, stb nincsenek benne) illetve valszeg 1 boss fight,  kb 1. 1.5 giga a ez a verzió. szóval túl szép lenne ha igaz lenne de reménykedjünk, amit  vidiben láttam.: awaeking visza változás után , nem tudom de sasuke, és hinata bőre is kicsit szürkésnek tűnt, lehet  h roszul láttam.  animációk awaeking-ek szépek hangokkal nincs baj. szívesem látnék 1 rasengan clash-t pl chidori, v rasengan ellen. amit még látni lehet, h működnek  a jutsu elemek is ( pl kashi chidorival a bogár felhőt el oszlatja) - nem tudom a nagyob jutsukat ki lehet e védeni (narut vs gaara , koporsó jutsuja ellen) és 4 farku kyubi animációja  szép. Nevet nem sokat szerepelt de szép. amit még láttam (ez nem biztos, hiába nem tul jó a kép minőség) gai support ként awaeking módba is támadott, ezt nem tudom meg erősíteni, de ga igaz, akkor sok sok lehetőság áll előttünk:D várjuk a további híreket, és a demót.  is _D


u.i.: anno az első részben a supportok irányítása hogy történt? mivel láttam vidiket ahol pls sasuke tai jutsut alkalmazott,  combózott,, jutsukat használt stb.  gondolom nem elég csak a support gombot1x meg nyomni
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 20, 19:21:52 írta batai15 » Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #721 Dátum: 10 aug 20, 19:23:51 »

99,5% hogy a jap demo fog jönni, ez valami újságírói beta lehet. 1-1,5 gigás demo azárt nem lehetlen a mafia 2 demója is marha nagy.
Naplózva
PeinToTheWorld
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 20

The understudy man


« Válasz #722 Dátum: 10 aug 20, 19:32:28 »

Batai15

nemnem Jól láttad, azt úgy hívják, hogy "awakening risk"(ahogy én tudom), lényegében az a funkciója, hogy miután kijössz az awakeningből egy darabig kicsit gyengébb vagy és amig fennt van nem mehetsz újra awakening módba. Ez azért van, hogy egyfajta aduász legyen az awakening ne pedig agyatlan überkezés, ha nyertsz amíg fent van akkor király vagy amúgy szívás.

-Érdekesség, hogy 4TK Naruto is visszaváltozik, én azt hittem ő nem fog. Amúgy az 1 ben is volt ilyen "Awakening risk" de ott csak asszem Sarutobi-nak (3rd hokage) és talán még valakinek volt.

Az 1 ben elég egyszerű volt. Kiválasztottad őket, kiválasztottál nekik egy jutust, amikor elérhetőek voltak R1 vagy L1, leugrott a karakter elnyomta és elviharzott, de ha megütötték mielőtt elnyomta volna akkor csak elment.

Amúgy a gamescom demóban mutatott karakterek az abszolút kezdő szet, ez az a rooster amit akkor fogunk látni amikor elsőnek berakjuk a játékot ha minden igaz.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 20, 19:33:50 írta PeinToTheWorld » Naplózva

Kokoyo ri sekai ni itamio
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #723 Dátum: 10 aug 20, 19:36:19 »

kornel nem arra értettem h lehetetlen a mérete miatt, elnézést ha roszul értelmezted. csak arra gondoltam elég sok minden benne van, nem hiszem h demó, csak  kiállítási verzó béta stb.. remélem értitek.  akkor jol láttam amugy Pein. gondoltam h van hátránya az awaeking nek köszi hogy megerősítetted a dolgot.  
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 20, 19:37:02 írta batai15 » Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #724 Dátum: 10 aug 20, 20:40:45 »

Érdekes.
Ebben Naruto uralja a Kyuubit. Nevet Nagyon fasza. 4 farkúból vissza tud váltani.

Amúgy csak pörgettem a vidiket, mert nem akarok nagy spoilert magamnak. Ezt a játékot nem nézni, hanem játszani kell. Úgy adja vissza azt a hangulatot, amit kell.


Az E3 asszem Amerikában volt. A demó ugyan az volt, mint amit az E3-ra vittek (ott díjt is kapott), csak NTSC-s volt, vagyis csak Japán, és Amerika.
A Gamescom azt hiszem Európai rendezvény (javítsatok ki, ha rosszul tudom)... Talán Németország - Köln.

EDIT:

Utánajártam, és jól tudtam. kacsint
Minden adott, hogy ezt kapjuk. De jó is lenne basszus.  bow


ÚJ VIDEÓ, SZTORI MÓD!
http://vjump.shueisha.co.jp/battle-survivor/008/index.html
Az elején pofáznak a szerencsétlenek (mint ezelőtt), de ki lehet bírni, ha addig némítotok, vagy tekertek. kacsint
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 20, 20:55:30 írta blackfire » Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
kowi
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 96

2012.05.19. !!


« Válasz #725 Dátum: 10 aug 20, 21:44:18 »

Hali! Látom nagyon pöpec játék lesz ebből. Én Xbox konzolos vagyok, szóval kell egy kis idő, míg belejövök. hamar meg lehet szokni az irányítást, mert kicsit bonyorultnak tűnik. Remélem minnél előbb meglesz a gém, Sasorival alázni akarom a gépet  Kúl
Naplózva

"Az igazi rocksztár az első próbán meghal..."
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #726 Dátum: 10 aug 20, 22:06:23 »

hát valjuk be  nem tudom hogy lehetne megcsinálni h nem narutó irányít,  jó lenne ha nem változna visza narutó ,de szerintem mivel végtelen lenne ezután az awaekingje, sokan  online módba csak így nyomulnának.
valószínó h erő egyensúly érdekében  hozták meg ezt a döntést.


jut eszembe, minatonak mi lehet az awaekingje? tipp? vagy nás narutós játékokban ahol szerepel minato ott mi az awa,ha egyáltalán van ott .
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
PeinToTheWorld
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 20

The understudy man


« Válasz #727 Dátum: 10 aug 20, 23:46:08 »

Sajnos PsP híján nem vagyok accel3 tulaj, ez ügyben Blackfire-t kérdezd, az accel2 ben csak ilyen sárga köd vette körbe és erősebb lett.

Én személy szerint valami teleportálós módra tippelnék

@Blackfire

BRRRRRRRR bakker......... zzzzzrwww, engem ettől az openingtől kirázott a hideg, komolyan, nem bánom, hogy a CC2 nél nem vettek hivatalos zenéket, ez a túlvilági magas női hang sokkal jobban odab*sz mint a hivatalos.
Nagyon jó ez az opening, rövid célra törő és tök jó kontrasztot ad, hogy hova fogunk eljutni majd, olyan mint a shippuden 1. részének az eleje kicsit újragondolva.

Így másodszorra megnézve.... Nincs ebben is vágva? Mintha akadozna a zene.... az intro alatt :3, lehet nem akarnak mindent lelőni

Jó látni a sztori módot is mozgás közben.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 21, 00:07:53 írta PeinToTheWorld » Naplózva

Kokoyo ri sekai ni itamio
methodman94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 108


"Az élet értelme 42."


« Válasz #728 Dátum: 10 aug 21, 07:39:49 »

hát valjuk be  nem tudom hogy lehetne megcsinálni h nem narutó irányít,  jó lenne ha nem változna visza narutó ,de szerintem mivel végtelen lenne ezután az awaekingje, sokan  online módba csak így nyomulnának.
valószínó h erő egyensúly érdekében  hozták meg ezt a döntést.


jut eszembe, minatonak mi lehet az awaekingje? tipp? vagy nás narutós játékokban ahol szerepel minato ott mi az awa,ha egyáltalán van ott .

minatonak  az awaekingje  az hogy teleportálás közben azzal a különleges kunaijall harcol.
itt a videó : http://www.youtube.com/watch?v=uGm5_Tf5vDw ha erre gondoltál 3:31-nél kezdi el minato
Naplózva

Wu-Tang Clan ain't nothin to fuk with.

Ha valamit a betonba ültetsz, amikor az kinő, ugyan tele lesz karcolásokkal, mégsem azt fogod mondani: "Nézd, mennyi karc van ezen a rózsán!", hanem azt, hogy: "A francba is, ez a rózsa kinőtt a betonból!" - Tupac Shakur
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #729 Dátum: 10 aug 21, 09:26:46 »

köszi de ez inkább egy ultimate v valami hasonlo. awaeking az mikor átváltozik a kari pls sasuke átok plecsni 2. szint v naruto  róka palástba. legalább is  a ninja stomr 2 be igy van. es benne lesz minato, arra lettem volna kivancsi h neki mi az átváltozása. én a halál istenre gondolok h mögötte ál szellem ként, nagyob sebzés közbe minatonak is megy az élete lefele.  de majd meg látjuk Nevet hátha minatoról is lesz némi nfó _D
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
PeinToTheWorld
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 20

The understudy man


« Válasz #730 Dátum: 10 aug 21, 10:44:48 »

Videó Videó Videó Videó

Hát folytatódik a hír és videó áradat ezúttal mindenféle videóval.

Gai vs Sasuke
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=AikaiWZBego" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=AikaiWZBego</a>

Gai vs Gaara, Sasuke vs Kankuro
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=X2TI0rTNZwc" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=X2TI0rTNZwc</a>

Gaara vs Lee
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=PhDzegmXi24" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=PhDzegmXi24</a>

Naruto vs Neji
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=GedjZGoMYJk" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=GedjZGoMYJk</a>

Naplózva

Kokoyo ri sekai ni itamio
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #731 Dátum: 10 aug 21, 12:09:48 »

lee egy erös könnyen kezelhetö kari lett. egyik kedvencem lesz ez tuti Nevet

Pein amugy véletlen  nem exirion vagy? régóta nem látni fórumon,  sry ha tévesztelek vele
Kokoyo ri sekai ni itamio ez egyébként mit jelent?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Adam32
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 164


« Válasz #732 Dátum: 10 aug 21, 14:23:28 »

De ő Exkirion!
És az a mondatot Pain akor mondja el mielöt le zuza az egész várost.

Figyelem az eseményeket Nevet Én Sasuke-val fogom tolni anak elenére hogy jó pár vidiben elpáholták...
vanak uj tárgyak figyeltétek! És még valami, lesz valami erőségi lista is!(nem erőség képeség) Ott mikor választunk karaktert alul van 3-om fajta pontozó mérce.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 21, 14:26:29 írta Adam32 » Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #733 Dátum: 10 aug 21, 14:39:36 »

statisztika karakterekröl Nevet
gondoltam h pein mondta Nevet  
egyébként én tuti  hogy lee vel, naruto val, sasuke, és yondival fogom tolni Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 21, 14:42:15 írta batai15 » Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #734 Dátum: 10 aug 21, 14:48:33 »

De ő Exkirion!

Köszi, hogy felhívtad rá a figyelmemet. Lesütöttszemek Am is észrevettem volna, de így hamarabb elkaptam. Bannolás alatt nem illik újra regisztrálni. Még egy ilyen és számíthat a végeleges tiltásra.

Moderátor
Naplózva
Oldalak: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!