24 szep 29, 17:23:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ultimate Ninja Storm sorozat (1,2,gen,3, rev, 4) (2 soros szabály!)  (Megtekintve 547508 alkalommal)
0 Felhasználó és 27 vendég van a témában
all_in
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 183


« Válasz #660 Dátum: 10 aug 16, 20:20:25 »

ricsi nincs msned megtudnád mondani h kell pls?Nevet mert engem fel se enged a plya station networkbe amert youtubon ott csinálta a srác de engem fel se enged hát n ehhez naon ratyi vok Neeem Neeem Neeem
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 16, 20:27:37 írta all_in » Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #661 Dátum: 10 aug 17, 08:57:09 »

1. schrit: Beállítod a netet a ps-en. Bemész a network optionsba, és beírsz mindent amit kér a gép. Ha az isp-éd kér kódot (ha routeren keresztül kapcsolódsz netre akkor ezzel nem kell vesződnöd, csak engélyezned kell a kapcsolatot) akkor azt is beírod, ugyan úgy mint pc-én. Teszteled a netet, ha ok utánna tudod megcsinálni a PSN accountot.

2. schrit: megcsinálod az accountot, beírod a nevet, kódot emeilcímed, majd egy címet adsz meg, netről keresel egy külhonit, az angol címmel vigyázni kell, mivel a nálunk kapható játékok nagy része nem UK eredetű, így csomó DLC amit a UK storeban tudsz vásárolni nem fog működni a Magyaroszágon vett játékokkal. Xboxon hál istennek ilyen fax szopás nincs, ott mondjuk esetleg nem tudod letölteni a dlc-ét. (Heavy rain kiváló példa). Itt figyelni kell a lemezen feltüntetett kódot pls BLES00683 (COD6) Jobban jársz német reggel, mert azok a játékok kaphatók nálunk, vagy csinálsz többet, hiszen minden letöltött tartalmat lát minden profil a gépen. A német store természetesen németül beszél.
Remélem segít.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #662 Dátum: 10 aug 17, 15:28:00 »

Vihar elötti csend .... Talán

Azért talán mert nem vagyok benne biztos, de van rá némi esély, hogy a játék kint lesz a gamesconon, ami holnap nyitja meg kapuit az újságoknak és a sajtó más munkatársainak, habár a látogatók csak csütörtöktől élvezhetik a látványosságot.

Valószínűleg ez az oka annak, hogy az Európai demó csak 25. én jön ki. Ezenkívül szerintem lassan számíthatunk új scanre és esetleg új interjúra és gameplayre ha a CC2 kiviszi a game-et a gamescona.
Naplózva

Adam32
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 164


« Válasz #663 Dátum: 10 aug 17, 17:43:27 »

Nem tom én olyan helyen veszem ahol angolul adják csak.(ps3-mat is majd nem 3 dugaszosal(angliában szabványos) adták, még jó hogy szoltam az eladónak).Magyarországon 2 fajta ps3 kártya van font(anglia) és euro(német vagy más eurot használo szerverek).  Pal gépet, játékokat veszel, angol szervere regisztrálsz és
font-os kártyát veszel. Ez így tuti.

Tudtomal csak routeren lehet csatlakozni. A wifi az router is egyben. A rendszerben valahol kell lennie router-nek.
Ugy néz ki hogy a kövi héten lesz mozgás. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 17, 18:37:16 írta Adam32 » Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #664 Dátum: 10 aug 17, 19:07:12 »

Nem csak routeren keresztül csatlakozhatsz, mivel a ps3 rendelkezik hálókártyával bármilyen szélessávú netet közvetlenül is tudsz csatlakoztani a géppel, felesleges a routert közbeiktatnod (pld az ADSL modem, vagy a kábelnet modeme nem router, de utp kábellel kapcsolódik a hálókártyához), ilyen esetben be kell állítanod az ISP adatait (kapcsolat neve, felhasználó név, jelszó), a router esetében ez azért felesleges, mivel ezeket a beállításokat a router tárolja.
Az elég érdekes, hely lehet, mivel németből olcsóbb a játék mint az angoloktól, és mivel sok játékot forgalmaz a Sony Közép-Európában így sokat nem tudsz hivatalosan angliai kiadásban nálunk meg venni, persze ez nem jelenti azt, hogy mindíg így van nekem is van angol kiadású játékom, de közép-európai is, pedig fóliás új lemez volt mind a kettő. Mindegy ha magyar borítós a játékod, akkor mindenképpen olvasd el a dlc leírását. Ha hivatalosan, magyar konzolboltból veszel játékot, akkor az nem feltétlen lesz megegyező az anglia kiadással, habár angol nyelv van rajta. Pld Heavy Rain, nem tudsz hozzá dlc-ét letölteni az angol store-ból, csak a német felületről, attól még a dlc tud angolul. Ennek az oka főként szerzői jogi kérdések, és a korhatár besorolás, mely Német országban sokkal szigorúbb mint mondjuk nálunk vagy az angoloknál (ezért szívás német verziós játékot venni, sokszor vágott). Úhogy, ha hivatalos forrásból veszel játékot magyaroszágon az angol store egyáltalán nem biztos, hogy a legtutibb, és mellékesen az a legdrágább is. A DLC leírásában mindíg benne van, hogy milyen verziós játékkal kompatibilis, vagy jobb esetben az összes verziót le tudod tölteni a store-ból (mint mondjuk a call of duty-nál), de csak a te lemezedhez való fog működni.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #665 Dátum: 10 aug 17, 19:56:32 »

xbox on is hasonló a beállítás?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Adam32
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 164


« Válasz #666 Dátum: 10 aug 17, 20:28:45 »

Konzolvilag. Nem hiném hogy drága lenne 74 ezer forint játék nélkül 250gb-os. Aztán lehet ott vagyok ahol a part szakad mert az ajánlot fogyasztói ár 84 ezer forint ugyan enek, azt nem tom hogy játékal vagy anélkül.

Naruto:Ultimate Ninja Storm-ban le töltötem kiegészítőket és véletlen települtek és működtek!(PAL-os gép+PAL játék+angol store= nincs semmi gond, nem tom ezt agyon nem lehet magyarázni)

A német nem PAL, ha nem SECAM. Lehetnek a kető közt kompatibilítás problémák. 

Az XMB-ben nem látam(XMB nem engedi meg), de ha telepítesz linuxot-rá biztos. Csak hogy már frisíteték a PS3 op rendszert és már linux nincs rajta nem lehet telepíteni. (Be scan-elem neked a használati utmutatót!)

Jah és PS3 store-t, szerintem te nem is látál. Sőt még XMB-t se. (láthatál, de csak képen)
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 17, 21:29:15 írta Adam32 » Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #667 Dátum: 10 aug 17, 21:30:06 »

Betai azt hittem nem érdekelnek a harwares dolgok, de egyébként így van. Első lépés net konfigurálása, 2 profil létrehozása. Profilt 360-hoz csinálhatsz windosw liveon ekkor csak importálod a meglővő windows live accountot, vagy xbox.com-on is.

Konzolvilág, ritka nagy sánkírok, nem mintha a többi jobb lenne. Az ár korrekt, de nem kiemelkedő.
Nem minden játéknál van így, mint mondtam, van amely működik. Főleg a régiek, az új játékoknál jelent meg ez a buziskodás. Az UNS 100 éves és minden dlc free, usa vagy jap lemezzel is működne.

Adamka, már megint tévedsz a németek palosak, Franciaországban és Oroszországban van seceam színrendszer, és a volt francia gyarmatvidéken, de ide ne keverd be mivel 1 digitális jelnél már nem játszik szerepet, 2 csak a televíziózásban használják. A történet nem a palról vagy ntsc-ről szól, a PS játékok régió függetlenek, sok esetben az USA storeból letöltött dlc-ék is mennek,  hanem a játékok úgynevezett product kódjáról, de mivel nem értessz hozzá, csak vitatkozol azért nem erőlködök tovább, hogy felfogd.  

Nézzétek meg az újabb játékok dlc-it mindben szerepel egy kis kitétel to use this download u need XYZ (játék neve) product code BCES-00727 ez momentán az Uncharted 2-höz tartozik, ugyan ezt láthatod, a Heavy Rain, Modern Warfare 2 dlc-iben is, nem bogarásztam mindent végig, csak ami nekem is megvan. Én momentán letöltöttem a Heavy rain DLC-jét az angol store-ból  3,19 Fontértés baxik elindulni a középeu lemezemmel, ezért szólok, hogy figyeljetek oda. Német Storeban találtam megfelelő DLC-ét.  
Az UNS2-valszeg (biztosan) nem fog külön középeu kiadást kapni, mint a Sony játékok, tehát nem lesz gond a Store-ral, de nem csak ez az 1 játék létezik PS3-ra. Én megsz*ptam azért szólok. De úgy látom van itt egy f*szkalap aki, személyes sértésnek veszi, ha valaki jobban ért nála valmaihez, és segíteni próbál másoknak.

360-on más a történet ott egyszerűen van olyan dlc amit nem enged letölteni a rendszer, mivel figyelik az ip címedet (Call of Duty 5 példáúl, vagy Gears of War 2), legalább nem veszik el a pontod...mint PS3-mon. A 360 rendszerét egy VPN szerver segítségével ki lehet játszani, és elhitetni vele, hogy ott élsz ahhol mondod, akkor le tudod tölteni a DLC-ket.  
Úgy hallottam, hogy januártól lesz magyar PSN, és decembertől pedig magyal live, úhogy remélhetőleg megszűnik ez a szívás.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 17, 21:58:26 írta kornel » Naplózva
Adam32
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 164


« Válasz #668 Dátum: 10 aug 17, 21:59:07 »

Attol hogy free valami ugyan olyan. 1 év különbség van a 2 közt. De itt ösze visza mondasz dolgokat. A PAL,SECAM,NTSC enyi a régiók amugy meg mind1. Más fajta régiókrol nem tudok! Nyilván akkor elkezdik gyártani a magyar régióba szánt BD lemezeket és számunkra írt programokat amiben csak magyar felirat lesz. Bocs hogy enyire tudatlan vagyok. Ha tényleg meg történt(hibák mindig történek de nem kell egyböl valamelyik store-ra vagy valamire kenyni) akkor meg szívtad én nem szoktam kártyát venni Nevet jo nekem a free DLC.
Nekem nem éri meg ki fizetni 6 ezer forintot hogy meg vegyek az 1/10-be kerülő DLC-t! (kicsit tulzás de ez a helyzet)

Jó nem németes, elírtam.

Szerintem visza térhetünk a Naruto-ra.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 18, 06:33:09 írta Adam32 » Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #669 Dátum: 10 aug 17, 22:07:29 »

kornel, de érdekelnek a hardveres   de nemszeretem  a mindenkitől okosabb vagyok lenéző hozzá állást, de mind1 nem azért mondom.  egyébkén batai nem betai 2x irod le roszul Szomorú  illetve én is ugy gondoltam amit válaszoltál, csak meg erősítésre vártam. 1 dologban nem vagyok biztos, igaz ez x box téma, nem játék majd p.übe válaszolj köszi
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #670 Dátum: 10 aug 17, 22:08:13 »

Igen Adam32 azt megköszönném, mert az ilyen olyan kompatibilítások nem nagyon tartoznak ide, én csak azt kértem, hogy írjátok le csórikámnak, hogy tudja lezsedni a demót Nevet

Amm annyit még, hogy ha itthon veszel PS3 at akkor Londoni store os DLC-k mennek, a Storm 1 nél legalábbis tökéletesen mentek, és minden játékhoz csak a saját verziós DLC-i mennek.

Ez úgy jön ide, hogyha teszemazt valaki annyira fan, hogy márpedig ő Japánból akar egy UNS2-őt venni akkor a japán store on keresse a DLC ket majd, ennyi.

Ezzel kanyarodjunk is vissza a témához, köszi.
-Ha egyéb hardware-es vitátok van Pü ben pls.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 17, 22:09:21 írta Exkirion » Naplózva

kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #671 Dátum: 10 aug 17, 22:19:13 »

Adamka
 
1 mint írtam nem a régióról szól a történet, hanem a kiadásról (pl a MW2 európában 5 kiadásban kapható). Igen képzeld van magyar kiadás, pontosabban közép európai, ezek magyar borítóval, és magyar kézikönyvel kaphatók, hogy neked csak a naruto van meg azt sajnálom.
2 ezeket a kitételeket az új játékok online tartalmaiban látom.  A régieknél még nem volt ilyen, bármely store-ból tölthettél le kiegészítést.  És emiatt ide is tartozik, mivel sajnos már erre is figyelni kell.
3. Videojátékok világában nem létezik SECAM rendszer, csak a televíziózásban használják. Ha még használják egyáltalán.
4. valójában nem 3 hanem 6 régió van mind DVD-mind Blu Ray lemezeken, de a PS3 játékok régiófüggetlenek, tehát vehetsz USA-ból is játékot fog menni a palos gépen, az más kérdés, hogy nem éri meg, mivel nem olcsóbb náluk sem mint itt. Filmeket viszont csak 2-es régióból tudsz lejátszani.
Híradástechnika kérdésekben ne vitatkozz velem felkészültség nélkül, mert hamar elvérzel.
Batai,
1 ájem szori...
2 küldjél Püt és megpróbálok válaszolni, de Adamka is megírta, hogy nemértek hozzá.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 17, 22:26:36 írta kornel » Naplózva
Adam32
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 164


« Válasz #672 Dátum: 10 aug 18, 06:34:36 »

Exkirion elmondta a lényeget.  Én csak az említet megjelenítési régióra tudok gondolni. Azon kívül semiről nem tudok, lehetnek ilyenek... Még valami, te fel hozol valamit ami nem a Naruto: Ultimate Ninja Storm sorozathoz  kapcsolódik mint hogy okíts minket. Minek kell? Le rí a beszédedböl hogy téged nem nagyon a Naruto: Ultimate Ninja Storm játék vonz ide.
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 18, 09:08:31 írta Adam32 » Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #673 Dátum: 10 aug 18, 07:49:54 »

Az UNS 1-2 nem kifejezetten érdekel, ebben igazad van, de én most tényleg csak segíteni akartam a srácnak a PSN beállításával kapcsolatban, erre valaki belém kötött a nagy eszével úhogy hangyafignyit nem ért a dologhoz, és még engem néz hülyének, bocs ha nem hagyom.
Hogy lezárjuk véglegesen az offot az általad leírt 3 "régió" már nem annyira jelentős, mivel ezek csak színrendszerek, és ezeknek is vannak alternatív változatai, mint PAL-G, vagy NTSC-J.  A 60-as években jöttek létre mint színes televízió normák, és ma a 720p feletti nagyfelbontású képnél már nincs jelentőségük, hiszen a 720P/1080i/1080p a világon mindenütt egységes.
A DVD/Blu Ray filmek és videojátékok 6 régiókóddal ellátott területen kerülnek forgalmazásra, ez nem a színrendszerek alapján került megállapításra, sokkal inkább disztribúciós és kereskedelmi megfontolás alapján jött létre. Egy nagy baromság az egész, lehetne sokat írni róla, hogy miért, de az már túlzottan nagy off.
Naplózva
Ricsy23
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 110


« Válasz #674 Dátum: 10 aug 18, 08:59:15 »

Sziasztok  Mosolyog
találtam 2 videót amiben van egy pár csata Nyelvesít ígyhát linkelem is
http://www.youtube.com/watch?v=TqqcgUU9bS0  Naruto vs Sasuke
http://www.youtube.com/watch?v=nnl56-xcbms ebbe meg pörgessetek a 4:55-höz kacsint
mindegyik csata állat szval kötelező megnézni  smirksweat
Naplózva
Oldalak: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!