24 szep 29, 15:23:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ultimate Ninja Storm sorozat (1,2,gen,3, rev, 4) (2 soros szabály!)  (Megtekintve 547428 alkalommal)
0 Felhasználó és 38 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #630 Dátum: 10 aug 12, 15:06:53 »

Ugyanakkor mint a sima, írtam egy két helyre, hogy lesz-e vagy sem mert engem is érdekel, majd postolok ha jön válasz.
Naplózva

dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #631 Dátum: 10 aug 12, 15:14:26 »

oks mert ez tényleg megérné Nevet .D rem lesz ithon is
amugy minatot e nélkül hogy lehetne megszerezni?
Naplózva
vixo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 269


« Válasz #632 Dátum: 10 aug 12, 18:08:00 »

Úgy,h meg kell majd szerezni vmilyen módon,gondolom a story mod végigjátszásával lesz elérhető...
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #633 Dátum: 10 aug 12, 19:09:19 »

Minatoval kapcsolatban az angol szövegben le van írva egy kis infó "az egyik utoljára megszerezhető karakter a játékban", gondolom miután megnézed azt a filmet, hogy Naruto beszélget vele a Pain arc végefelé akkor adja meg.
Naplózva

-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #634 Dátum: 10 aug 12, 19:13:01 »

nah eddig csak megfigyelő voltam, de ez az az info ami igazán édekel Figyelmeztetés
írják azt, h ez a simában v a CE-ben szerezhető meg a végén? v pedig mind2ben bennelesz csak a simában a végén a CE-ben meg már a kezdetektől elérhető lesz ? Gondolkozik
Naplózva

dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #635 Dátum: 10 aug 12, 19:22:17 »

valami ilyen kérdésem van nekem is csak nekem Lars-al hogy ő mikor lesz megszerezhető?
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #636 Dátum: 10 aug 12, 19:28:04 »

Oké, szóval aelőször is Minato

Minato egy CE bónusz, de ez nem azt takarja, hogy ő csak a CE ben van benne, hanem azt, hogy ha megnézitek a képet van ott egy kártya amin rajta van a képe. Nah azon van egy kód amit a PSN re/XBOX live ra a megfelelő helyre beírva letöltesz egy kódot ami azt éri, hogy rögtön meglesz a karakter és nem kell megszerezni.

Ettől ő a sima verzióban is benne van de ott végig kell vinned a játékot, hogy megszerezd, ennyi.

Lars-ról

Én úgy tudom, hogy ő japánban egy pre order bónusz, viszont a PAL verziós játékban benne van alapból nem kell megszerezni sem és semmit nem kell érte tenni, megveszed elindítod és ottvan.

BTW, Collector's Edition csomag nagyobb képben
http://images.saiyanisland.com/data/535/storm-2-limited-edition.jpg
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 12, 19:36:15 írta Exkirion » Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #637 Dátum: 10 aug 12, 19:38:42 »

cd borítón ven nem tudom min, de naruto !! !!  hokage ruhában !! vagyis a faterja köpenye van rajta Nevet omg Nevet
ha lesz itt gyűjtői változat, ezt tuti beszerezem!!!!!!!!!
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
kyoukun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 55



« Válasz #638 Dátum: 10 aug 12, 19:59:39 »

Nem kérdés,hogy a gyűjtői változatot veszem.Sikerült letölteni a demót nagy nehezen
Mivel xbox360-am van és sajnos a storm 1-el , ha szabad ilyet mondani, nem volt alkalmam játszani, nincsen semmi összehasonlítási alapom Nevet De engem ez a játék nagyon megfogott, és még csak a demója volt a kezem alatt MU-HA-HA-HA Tetszik a grafikája,tetszenek a Narutoval létrehozható klónok és azok kombói, tetszenek a boss fight-ok és odavagyok a japán szinkronért Nevet Bevallom 4-szer játszottam újra és nekem megunhatatlan a demója is
Amilyen boss fightokat én a legjobban várok az a:
Kakashi vs. Hidan
Jiraya vs. Pein
Sasuke vs. deidara
Sasuke vs. killer bee
és hát a legeslegjobban várt a Sage Naruto vs. Pein
De hát az egész játékot nagyon várom. Imádni fogom ahogy lejátszok egy sasuke vs. Naruto meccset vagy egy Pein vs. kakashit(kakashi egyik kedvenc) viszont nagyon nem várom az itachi vs. sasuket merthát a kis emo megöli a kedvenc karakteremet :S A játékban az lesz számomra a legnehezebb rész... Remélem nem lesznek a játékban időre menő egyik pontból juss el a másikba tipusú időhúzó jellegű minijátékok azonban nyitott vagyok minden kissebb küldetés felé Nevet Kicsit hosszú lett ezért utólag bocsi Nevet De hát legalább olvashatjátok hogy én miket várok Remélem nem untattam anépet(annyira )
« Utoljára szerkesztve: 10 aug 12, 20:00:50 írta kyoukun » Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #639 Dátum: 10 aug 12, 20:11:22 »

mostmár tudom amire kíváncsi voltam, és jóhír, vagyis nem lesz hátrányom h nem eredetivel tolom majd Nyelvesít
Naplózva

dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #640 Dátum: 10 aug 12, 21:47:48 »

hogyhogy ezt hogy érted magyarzád meg kérlek?
Naplózva
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #641 Dátum: 10 aug 12, 22:23:23 »

kizárásos alapon ami nem eredeti az írott smirksweat Ördögi
Naplózva

vixo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 269


« Válasz #642 Dátum: 10 aug 12, 23:08:54 »

Hát én nem vagyok elájulva a collectors edition-től,sztem bőven elég a sima belőle,a közeljövőben megjelenő játék,amiből tényleg csábító a collectors edition az az AC:Brotherhood.Kb így kell kinéznie egy collectors edition-nek:
http://1.bp.blogspot.com/_r1VLB54HRfY/TGESCEmxHuI/AAAAAAAABjE/2--qZ6UE1xQ/s1600/acb-ce.jpg
De mondjuk az Alan Wake collectors edition-je is pofásan nézett ki,ötletes volt.
Kicsit több fantáziát szánhattak volna a Storm 2 "collectors edition"-jére,mert számomra ez ilyen formában kicsit fapadosnak hat :S Nevet
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #643 Dátum: 10 aug 13, 01:09:24 »

Lehet, hogy kicsit fapados, de legalább nem lesz 8 ezerrel drágább Nevet, Amúgy meg mire mész egy ilyen zenélő doboz szerűséggel amiből kiugrik egy pestis ellen holló maszkot hordó faszi? Nevet

Az UNS2 CE je puritán de semmi fölösleges nincs benne, vagyis ami van az se foglal sok helyet Nevet
-ezt a holós Naruto hokage képre értem

Persze nem azt mondom, hogy amit linkeltél az rossz lenne, sőt szerintem iszonyú király Nevet Csak azt mondom, hogy ez sem rossz. Amúgy érdekeségképpen, a Dante's Inferno CE jében kb ugyan ezek voltak mint az UNS2 jében és dettóra ugyan annyiba került mint a sima változat.
Naplózva

kyoukun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 55



« Válasz #644 Dátum: 10 aug 13, 09:21:37 »

Srácok nem tudom ti hogy vagytok vele de már 10x végigtoltam a demót xD Már csináltam meg úgy hogy 100% health és34/29 csillag Nevet és S rangú lett Nevet És még mindig élvezem Nevet
Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Oldalak: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!