24 szep 29, 09:19:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ultimate Ninja Storm sorozat (1,2,gen,3, rev, 4) (2 soros szabály!)  (Megtekintve 547162 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
kyoukun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 55



« Válasz #540 Dátum: 10 júl 29, 20:02:04 »

Mi? a demóhoz? a demók ingyen vannak silveren is Nevet csak le kell tölteni pendrive-ra meg asszem az első letöltésnél ott van h confirm hdd vagy mi és ott kiválasztod a képekből vagy az infókból azt a pendrive-ot amit bedugtál és akkor rákérdez h nemtom mit csinálhasson valszeg formázhassa boxhoz éste leokézod és akkor asszem még1x confirm kiválasztod és arra fogja menteni a demót Nevet ez butaság Nevet a Gold legfőképp a multizáshoz kell ^^ töltsd csak le nyugodtan a pendrive-ra Nevet
Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
vixo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 269


« Válasz #541 Dátum: 10 júl 29, 20:14:59 »

Hát én is furcsáltam,h gold account-ot kér a demóhoz,de többen írták azon a fórumon,de akkor mindjárt felnézek live-ra,hátha sikerrel járok Mosolyog
Naplózva

Black Dragon
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 50


« Válasz #542 Dátum: 10 júl 29, 20:22:09 »

És ha sikerül letöltened feldobod légy szia a netre és linkeled légyszi?
Előre is köszi bow
Naplózva
vixo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 269


« Válasz #543 Dátum: 10 júl 29, 20:32:10 »

Nem fog menni,jap acc kell hozzá,az én liveomon nincs fent a demó :S jap acc-ot meg nem állok neki csinálni most,mert  azzal sem garantált,h menne. Remélhetőleg jön majd egy usa/eur verzió
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #544 Dátum: 10 júl 29, 21:57:15 »

Aztatetv*sk*rvajó.....

hazajövök lazán beülök ide mondom elolvasom azt az 1-2 hozzászólást ami jött...... AHA Nevet
Látom elvoltatok, hogy még a moderátorok is pucolgattak Nevet

Az EU-US demóval kapcsolatban ahogy tudom egyenlőre nincs hír róla. Elvileg lesz az 1 nek is volt, mindjár utána nézek.
Valaki kérdezte h PS re, hogy tudja leszedni, neki üzenem, hogy pár oldallal ezelött volt róla szó, hogy lehet Japán PSN accot csinálni, ha nem találja akkor google és "how to creater Japanese PSN account" és lesz tutorial nem is egy.

Xbox360 tulajoknak. Először is köszi aki belinkelte, beismerem nem töltöttem le, de ha ISO-t kaptok akkor ne az ISO file-t burnöljétek hanem ami rajta van Nevet (csak a bolondbiztosság kedvéért), amúgymeg sajnos én nem vágom az xbox-ot de nem hinném, hogy net elérés kéne hozzá, mert a PS en se kell, leszeded install és szevasz. Azt tudom, hogy a PS3 az region free ha a box nem, akkor az lesz a gond. Ha valakinek sikerült elindítania xbox-on akkor azt megkérném, hogy írja le lépésről lépésre hogyan tette ezt és, hogy milyen live előfizetése van illetve nincs.

Köszönöm.
Naplózva

kyoukun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 55



« Válasz #545 Dátum: 10 júl 30, 09:03:54 »

Nos én se fogok a boxomon jap accot csinálni,majd ha kijön europe-verzióban akkor majd felrakom ide is Nevet
Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
vixo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 269


« Válasz #546 Dátum: 10 júl 30, 10:16:10 »

Nah,GT-re is felkerült a Kakashi vs Naruto Bossfight part I. illetve part II.-re bontva:
http://www.gametrailers.com/video/japanese-kakashi-naruto-shippuden/702391
http://www.gametrailers.com/video/japanese-kakashi-naruto-shippuden/702393

A kommenteket olvasva osztatlan sikert arat már most a játék!  Mosolyog

Edit:

Ahogy az első videóban is látszik tényleg érvényesül az,amit Exkirion írt a demó élményével kapcsolatosan,nevezetesen,h a quick time eventeknél számít a gyorsaság,mivel más-más animációkat kapunk,ahogy ezt a videó is prezentálja,amikor Skakura lecsapja Kakashit illetve mellé üt Nevet
Ez nekem nagyon bejön!!! Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 30, 10:23:59 írta vixo » Naplózva

kyoukun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 55



« Válasz #547 Dátum: 10 júl 30, 10:26:35 »

És az a gáz hogy a teljes játékra még várni kell,nem is keveset :S Amúgy nagyon jól néz ki a játék,nagyon várom. Kíváncsi vagyok, hogy kakashi miért nem nyomta a vízbe a chidorit,amit a hivatalos gameplay-be is láthattuk...
Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
vixo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 269


« Válasz #548 Dátum: 10 júl 30, 11:56:12 »

Hát én úgy vagyok vele,hogy ez a pár hónap ide vagy oda nem számít,tekintve,hogy már több,mint fél éve várok a játékra,így ezt a pár hónapot már fél lábon is csak kivárom Nevet Plux a tudat,hogy egy tökéletes Naruto játékot kapok a sok hónap várakozásért cserébe,megnyugtató! ^_^
Naplózva

kyoukun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 55



« Válasz #549 Dátum: 10 júl 30, 12:09:07 »

Jó neked hogy így vélekedsz róla Nevet
Még tényleg semmi hír az európai demóról?
Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #550 Dátum: 10 júl 30, 12:37:34 »

Ha a hegy jön mohamedhez

Akinek furcsa lenne a cím elmondom miért van Nevet Először is nézelődtem, hogy létezik-e angol/európai demó és persze nem találtam, de aztán megnéztem a az egyik hírforrásomnak használt oldalt és egy igen érdekes dolog jött szembe velem
http://www.saiyanisland.com/2010/07/naruto-shippuden-ultimate-ninja-storm-2-demo/
mégpedig egy angol változatú xbox360 as demó Nevet

Szóval létezik a dolog már csak arra kéne rájönni, hogy hogyan lehet ezt beszerezni a box-os tábornak. Megjegyzem ez nem jelenti azt, hogy a demó európai is.
--remélem segítettem Nevet
Naplózva

kyoukun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 55



« Válasz #551 Dátum: 10 júl 30, 13:01:33 »

Igen,mindenképpen segítettél Nevet Esetleg ha valaki talál valami boxos demó megjelenési dátumot vagy infót az linkelje be legyen szíves,én is keresem miközben itt vagyok...
Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #552 Dátum: 10 júl 30, 13:43:07 »

Skacok az xboxos demók nem régiózárasak, ami a fórumon is fent van egyszerűen nem működik. Ha egy játék másik régióból származik, ugyan úgy megjelenik a listában mint a többi, csak nem indul el, hibaüzenet, hogy ez csak a bla-bla régiós gépeken futtatható. Ez a file ami itt van, nem jó.
Naplózva
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #553 Dátum: 10 júl 30, 14:03:27 »

Még tegnap olvastam valahol h az 1ik gyerek jap acc-al live-rol leszedte a demo-t és neki se müködött, többen azt irják h azér mert régiozáras
Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #554 Dátum: 10 júl 30, 15:12:45 »

Nah végigvittem ma megint a demót, kipróbáltam pár dolgot poénból. A lényeg amit találtam és szerintem érdekes, hogy mostmár gond nélkül bele lehet vinni a kombókba a tárgyakat amiket magadnál tartasz (bomba, robbanó papír stb) például Naruto kombója közepén olyan frankón ráhajítottam kakashira a bombát, hogy öröm volt nézni. Mellesleg a bombával kapcsolatban, remélem, hogy a teljesben is ilyennek hagyják mint amilyen a demóban mert iszonyú jól meg van oldva a dobás az 1. részhez képest. Sokkal messzebre elmegy és sokkal simábban és jobban lehet használni, mellesleg ahogy mondtam, tök faszán bele lehet vinni a kobókba. Tudom, hogy ez csak 1 tárgy de ez külön kis meglepetés volt nekem, hasonló a helyzet a robbanó papírral is aminek örülök mert ezekszerint a tárgyakat javítgatták kicsit. Amúgy a kunaiszóró "zacskók" is elöbb robbannak szét, ami szintén jó. Összességében úgylátom kicsit beledolgoztak az ezközökbe ami miatt szerintem sokkal jobban lehet majd őket használni, vagyis a játékosok is többet nyúlnak majd értük.

--Válaszolva az utolsó pár kommentre, sajnos ha valóban régiózáras az xbox demó akkor nem fog menni. Nem tudom a 360 an, hogy van de a PS2-őt ha csippelteted akkor az oldja a régiózárat is, ha véletlen hekkelt boxotok van és mégse megy, hát akkor sajnos szerintem várnotok kell amig kiadják EU ban is. Viszont van egy sanda gyanum, hogy nem fogják, de végülis úgy is kijön lassan a game, az amerikai hivatalos megjelenés Október 12 ez európai még nincs meg, de akkor legalább október 8 vagy kicsit elöbb szerintem.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!