24 szep 29, 07:21:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ultimate Ninja Storm sorozat (1,2,gen,3, rev, 4) (2 soros szabály!)  (Megtekintve 547064 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
vixo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 269


« Válasz #510 Dátum: 10 júl 28, 14:38:25 »

Most olvastam az egyik külföldi fórumon,ahonnan boxra szoktam lehúzni a játékokat/demókat,h elvileg már ma elérhető lesz a demó,kb 2óra múlva,nem tudom,hogy igaz-e,de mindenesetre remélem,h igen és 2óra múlva már lehet is nyomni! Nevet Már a boxom is kész,szóval jöhet! Ide vele! Nevet Nevet
Naplózva

Black Dragon
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 50


« Válasz #511 Dátum: 10 júl 28, 14:49:33 »

Úhh, az jó lenne majd linkeled légyszi ha fönt lesz?
Naplózva
vixo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 269


« Válasz #512 Dátum: 10 júl 28, 14:55:36 »

Természetesen kiteszem majd a linket,ha megjelenik ott a demó.
Am én még mindig úgy hiszem,h biztosan az E3on látott demót kapjuk meg,hiszen általában azokat szokták publikálni,mint pl. a Batman:AA esetében is az E3-as demót adták a népnek,szvsz 100%,h itt is ugyanez lesz a helyzet.
Naplózva

Adam32
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 164


« Válasz #513 Dátum: 10 júl 28, 15:35:55 »

Remélem jó gyors a japán kiszolgáló,és nem terheli le őket nagyon.
Naplózva
kyoukun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 55



« Válasz #514 Dátum: 10 júl 28, 17:16:44 »

Nos,úgy vagyok vele hogy kib***ottul várom a demót Nevet
2 kérdésem lenne: Pednrive-ról is át lehet vinni a demót a boxra vagy csak ha kiírom dvd-re ?
a második inkább kérés lenne,hogy ha valaki tud egy tuti oldalt ahonnan le lehet tölteni az szóljon légyszíves Nevet
Ja igen és még valami lenne hogy egy demó kb mennyi MB? Mert a 2 GB-os pendrive-ra csak rá kellene férnie ^^
Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #515 Dátum: 10 júl 28, 17:23:34 »

másfél gigás demónál nagyobbat még nem láttam

--Emelett érdekességképpen megemlítem, hogy a hivatalos oldalon a rész ami ma nyitott volna átt lett rakva holnapra, szóval holnap (jóesetben ma) demó, meg remélhetőleg pár infó
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 28, 17:26:48 írta Exkirion » Naplózva

vixo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 269


« Válasz #516 Dátum: 10 júl 28, 17:26:13 »

A demók mérete változó,van ami ráfér egy cd-re,de van olyan,ami már csak dvd-re fér rá és legjobb tudásom szerint pendrive-ról nem lehet demót futtatni,muszáj cd/dvd-re kiírni vagy pedig live-ról hdd-re letölteni,esetleg pendriveról hdd-re átrakni,bár ezutóbbit még nem próbáltam!
Naplózva

kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #517 Dátum: 10 júl 28, 17:34:13 »

lájvról letöltöd a demót az mér nem müxik, banolták a gépet?
Egyébként az új frissítéssel elvileg pendriveról is mennie kellene.
Naplózva
kyoukun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 55



« Válasz #518 Dátum: 10 júl 28, 17:36:49 »

Úgy hogy jelenleg abban a helységben,ahol az internet csatlakozás van,nem tudok internetet vezetni és nem tudom a boxba kötni magyarul... ezért kérdeztem...
Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
linekiller
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 46


« Válasz #519 Dátum: 10 júl 28, 19:03:20 »

Az új frissítés csak a pendrive-ra való mentést szolgálja,hogy akinek Arcade gépe van,annak rögtön ne kelljen HDD-t vásárolnia.Amúgy a a gépre letöltött demo csak CD/DVD-re kiírva működik,máshogy nem.
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #520 Dátum: 10 júl 28, 19:34:03 »

kb egy óra múlva megnézem a PSN öt, mert jelenleg japánban 4:35 van hajnalban szóval lassan elvileg fenntlessz, hacsak nem az este 6 órási (nálunk délelött 10) frissítéssel teszik föl.
Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #521 Dátum: 10 júl 28, 19:40:01 »

xbox live on is fent lesz akkor?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #522 Dátum: 10 júl 28, 20:38:57 »

Igen a japánon. Amúgy megnéztem és semmi még, majd még éjfélkor lesz érdemes beppróbálkozni azt olvastam másik fórumon, de szerintem legkésöbb holnap délelött 10 felé fenetlessz, szóval no para

Tudjátok mit remélek, hogy lesz a demóban? Egy intro, nagyon kíváncsi vagyok a játék intrójára valamiért Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 28, 20:48:30 írta Exkirion » Naplózva

Adam32
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 164


« Válasz #523 Dátum: 10 júl 28, 21:56:19 »

Na az a tolodás. Szoval elméletileg az official website-rol is le lehet tölteni. Gondolom azért tolták el hogy ne terhelje meg a szervert.
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 28, 21:58:55 írta Adam32 » Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #524 Dátum: 10 júl 29, 08:23:25 »

Kijött a demó lehet tölteni, ha végeztem vele írok egy kis ismertetőt

Demo

Nos először is a rossz hír: A demó szimplán csak a Kakashi boss fight, ahogy arra számítani lehetett egyébként.

Vicces módon ami elsőnek feltűnt az nem is igazán a demó része hanem elötte a japán felirat a címképernyő elött, ami hihetetlenül beteríti a képernyőt Nevet

Nade a viccet félretéve.

A Demo egy start menüvel indít ahol kellemes kis altató zene szól, akármeddig vártam úgy marad, úgyhogy ne várjatok, hátha bejön valami. Egy start klikk után megkapjuk az E3 ról jól ismert mit mivel csinálsz magyarázatot és innetől már láttuk videókban, persze ha te csinálod jobb Nevet

Észrevételeim:

Ellenben Kakashi 4-5 csík életével neked valóban csak 2 van, de cserébe a sebzések jelentősen le lettek csökkentve, kipróbáltam mi kell ahhoz, hogy levegyen nekem a Sensei egy csík életet, hát kb ez: 5 suryudan no jutsu (vízsárkány) 2 telitalálatos Raikiri és egy ami sz*rrárázott a vizen. Ami elég dúrva, ahhoz képest, hogy az 1 ben kb 3 Rasengan meg/vagy chidori levett egy csíkot. Érdekesség, hogy amilyen gyorsan reagálsz a quck time eventekre csillagokat oszt érte (ennek fényében is értékel a végén egyébként egy Tonton oscar díjjal), és ha rosszabbul teljesítessz más videók jöhetnek be elvileg, nekem például 2 csilagnál megpörkölte a cipőm a tűzlabda Jutsu de érdekelne, hogy 3 vagy ha lehet akkor annál többnél is ez van-e, esetleg mivan ha lassabb vagyok. A másik dolog, hogy amikor egy gombot kell nyomogatni az eventeknél sokszor, nah az valami beteg nehéz lett az 1 hez képest, direkt figyeltem mennyi időm van még hátra és hát nem sokkal kerültem el a failt egyiknél sem, hiába kaptam 4 csillagot valamelyiken, míg az 1 ben simán mentek ezek.
Egy másik észrevétel, hogy amilyen könnyen indul a boss fight a végére, ha nem is nehéz de igencsak szivatós tud lenni, pl amikor egy suriyudant kéne kikerülni Kakashi meg épp úgy dönt, hogy ő beleraikirizik a vízbe és van még 3 platformod épen, hát az vicces Nevet

Legnagyobb sajnálatomra, a lényeges játékmehanikákról semmi de tényleg SEMMI nem derült ki, a drive gauge nincs is benne, ahogy a változó jutsuk sem ha tovább nyomod a jutsu gombot és ennek megfelelően a változó support mechanika sem teszi tiszteletét, és ami nagy szívfájdalmam, sajnos multi sincs benne, legalábbis én nem találtam.

Ami viszont jó, hogy a játék iszonyú szép, a szinek kicsit élesebbek mint az 1 ben és szerencsére nincs vele az mint a God of War 3 nál, hogy ha nem HD tévéd van ugrál egy csík a képen, ami csak azért is vicces mert Sony tvm van Nevet, szal akiknek esetleg régebbi TV van nem kell megijedni a játék nem nitpickel ilyeneken.

Egyenlőre ennyi, a poénokat nem lövöm le, töltsétek le próbáljátok ki, azt nem állítom, hogy bőven elég amig kijön a teljes de egy kis first hand játékélménynek bőven jó, főleg azoknak akik az xbox360 táborhoz tartoznak és/vagy nem játszottak az 1 el.

Szaisztok
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 29, 08:58:41 írta Exkirion » Naplózva

Oldalak: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!