24 szep 29, 07:28:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ultimate Ninja Storm sorozat (1,2,gen,3, rev, 4) (2 soros szabály!)  (Megtekintve 547096 alkalommal)
0 Felhasználó és 41 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #165 Dátum: 10 jún 23, 21:16:34 »

@Blackfire

Apropó Blackfire, például az 5 perces Kakashi boss fight az pont, hogy Xbox os gameplay és nem látni semmi külömbséget, nagyjából úgyvan ahogy mondtad, amúgymeg az egyik Interjúban is mondta a csávó, hogy nem lesz külömbség a két verzió közt

-Szerintem a V2.0 ás amikor már repked Sage módban az is sima jutsu lesz, ezek után viszont érdekel milyen Ultimatekkel jönnek elő, de abban biztos vagyok, hogy nagyon betegek lesznek (és persze eltúlzottak is jó Ultimate Ninja módra Nevet)

@Matten

Sajna a legtöbb netes kép szar valamiért, lehet babráltak a méretezéssel vagy nemtudom, de egy csomó ilyen "Recés", hogy blackfire-t idézzem, de a videókban teljesen szépnek látni a játékot.

-----
-egy vicces kis kép-

-Deva Painről akartam valami UNS2 es ingame képet keresni, hogy jobban megnézzem amikor is a következő címszavakra "Pain ps3 Naruto" ezt a képet találtam:
http://fc08.deviantart.net/fs41/f/2009/030/6/d/Naruto_Wallpaper_by_Lelia.jpg
--hát nemtudom ti, hogy vagytok vele, de ha Narutonak 5-6 év múlva olyan Agresszív Alkoholista feje lesz mint ezen a (z amúgy nagyon szép minőségű és részletes) fanképen, én nagyon remélem, hogy nem lesz Timeskip a sztori végén Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 23, 21:57:06 írta Exkirion » Naplózva

blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #166 Dátum: 10 jún 23, 22:05:27 »

Én valami ilyesmire számítok:
Azt egy szóval nem mondtam, hogy Sakura mellbősége is lehetséges lenne (mind tudjuk, deszka a csaj), csak Naruto-ra koncentráltam most. ^^ Mellesleg feltűnő a hasonlóság Sakura-Kushina; Naruto-Minato (ez nem hiába) között...

Egy nagyon jó GAMEPLAY-re kivagyunk ehézve. PLS! Nevet
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 23, 22:08:55 írta blackfire » Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #167 Dátum: 10 jún 23, 22:28:14 »

Jaja azt a képet ismerem. Amúgy nemtudom de szerintetek Naruto nem egy tahó? Hinata szerelmet vall neki erre kb le se szarja, azóta hozzá sem szólt kb, meg se köszönte neki, hogy segíteni próbált vagy valami.....

--A Kushina-sakura Minato-Naruto képre reagálva
Ha lesz is bármien lamúr rész a végén, nem hiszem, hogy Sakurával. Ha a véleményemre vagytok kíváncsiak akkor vagy Hinatával vagy Karinnal, Shikamaru meg szerintem a kódfejtős csajjal fog összejönni (megint megjegyezném HA lesz ilyen a végén és ha nem hal meg egyik sem odáig).

Amúgy az Xbox os Kakashi fight sztem már volt, de kirakom még 1x
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=fXtmlByERJo" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=fXtmlByERJo</a>

Ha mást értettél Gameplay videó alatt akkor bocs
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 24, 11:28:37 írta Exkirion » Naplózva

blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #168 Dátum: 10 jún 24, 10:11:09 »

Speciel egy új gameplay-re lettem voltam kíváncsi. Ezt már 3x megnéztem. xD
Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
Black Dragon
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 50


« Válasz #169 Dátum: 10 jún 24, 10:22:14 »

én a fordításokból valami olyasmit vettem ki, idézem: következő hónap megpróbálom kiadást (elég rosszul fordít) de ez az jelenti hogy júliusban adják ki a játékot ?
ti mit gondoltok erről?
Naplózva
linekiller
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 46


« Válasz #170 Dátum: 10 jún 24, 10:53:43 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=gvh-jub9d2s" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=gvh-jub9d2s</a>
Naplózva
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #171 Dátum: 10 jún 24, 11:08:02 »

Ne ide írjátok már a Romantikus szálat. Komolyan ez érdekel a LEGKEVÉSBÉ a Naruto végkifejletéből, hogy kivel jön össze Naruto és kivel nem... Kit érdekel, és MIÉRT?
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #172 Dátum: 10 jún 24, 11:35:18 »

Nyugi nem lesz belőle új topic téma, mindenesetre egy kicsit zavar, hogy így az E3 után nagyon csendben vannak a CC2 nél

@Blackfire (lejjebb)

Nem akarok még egy postot nyitni, ilyen két szavas válaszoknak szal ide írom...

Ez teljesen így van, amúgy ezt a sensei dolgot ha emlékszel Shikamaru is említette már neki amikor depis volt Jiraya halála miatt, úgyhogy szerintem tök mókás lenne ha a végén ő is Sensei lenne és eljátszaná a csengős gyakorlatot 3 kis geninnel Mosolyog (mert úgye csinálta az öreg is, ahol Jiraya szívta meg, meg jóeséllyel Jiraya is ahol valószínűleg nem Minato, és szerintem Minato is ahol esélyes, hogy Obito lett kikötözve Nevet)
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 24, 11:50:24 írta Exkirion » Naplózva

blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #173 Dátum: 10 jún 24, 11:39:11 »

Jó videó volt, köszi! Mosolyog

Am a Naruto, mint Anime nem csak a harcokról szól, hanem a "tűz örökléséről" is. Vagyis Naruto-nak muszály(!), hogy legyen gyereke, és neki tovább tudja adni ezt az akaratot. + Jounnin szinten meg már saját kis csapata is lehet/lesz, és sensei-nek fogják szólítani.
Koshimoto nem csak a harcokra összpontosít -és így a jó.
Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #174 Dátum: 10 jún 24, 11:59:15 »

Ezt nekem mondhatod, ugyanis én PONT az az ember vagyok, aki utálja ha egy animében csak a harcokat meg a támadásokat szereti az ember. De tényleg az érdekel a Legkevésbé, hogy kinek mien a szerelmi élete. Engem az érdekel, hogy a Story hogy fog kifejlődni, a hősök és ellenfelek motivációi egyaránt, érzései, múltja, titkok, valamint ami a legfontosabb: A Végkifejlet maga.


A Story mód a játékban Csodásan néz ki! A Háttér pontosan az Anime fílingjét hozza. Gyönyörűen van kidolgozva komolyan.
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #175 Dátum: 10 jún 24, 12:02:57 »

Suigetsu linkelt korábban egy ilyet
http://farm4.static.flickr.com/3221/3000199962_24dced1b1c.jpg
Ha ezt tényleg így rajzolják meg, Pffff hát én irigylem a türelmüket.
Naplózva

Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #176 Dátum: 10 jún 24, 12:59:41 »

Az animéket is így rajzolják. Láttam egy videót, ahogy a Dragon Ball Kai-t készítik.
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #177 Dátum: 10 jún 24, 13:07:23 »

nos jó lesz a játék. amugya story végkifejletére gondolva szerintem naruto behal.. Szomorú túl szép lenne ha hokage lenen és még élne is utána. meg nem is tudom h hogy lehetne a storyt tovább vinni ha naruto hokage lenne. de ez csak az én vélemyénem , ne legyen igazam. de szerintem akkor ha a hős behalna úgy érné el  kishi a legnagyobb hatást. estleg. naruto már nem lenne a kövi széri főszerepljője henem a gyerek v mittom én Mosolyog remélem lesz azért kövi széria. 3 a magyar igazság. 1 a ráadás. 1 a ház ajándéka Mosolyog
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
vixo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 269


« Válasz #178 Dátum: 10 jún 24, 13:41:29 »

én a fordításokból valami olyasmit vettem ki, idézem: következő hónap megpróbálom kiadást (elég rosszul fordít) de ez az jelenti hogy júliusban adják ki a játékot ?
ti mit gondoltok erről?

Max a demot adják ki júliusban,de szerintem még az is korai lenne,mivel szeptember-októberre van datálva a megjelenése a teljes játéknak,így gondolom leghamarabb majd augusztusban kidobják a Kakashi bossfight demot a népnek,vagy legkésőbb a játék megjelenése előtt egy héttel.
Naplózva

linekiller
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 46


« Válasz #179 Dátum: 10 jún 24, 13:50:25 »

Igen,a demo fog ebbe az időpontban jönni. Pontosan
Naplózva
Oldalak: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!