24 szep 29, 11:19:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ultimate Ninja Storm sorozat (1,2,gen,3, rev, 4) (2 soros szabály!)  (Megtekintve 547247 alkalommal)
0 Felhasználó és 27 vendég van a témában
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #120 Dátum: 10 jún 20, 22:32:51 »

Akkor egyesével

Először is minden karakternek több Jutsuja van ezek közül előre lehet választani, hogy meiket akarod, ezt az 1 ben a Háromszög és kör gombokkal lehet használni, akkor van olyan, hogy chakra futás és chakrával erősített shuriken ezeket a háromszög kocka és háromszög X gombokkal lehet használni és a mindenkinek van egy egyedi Ultimateje (a 2 ben úgytudom már ezekből is több lesz és lehet válogatni) amiket a háromszög háromszög kör rel lehet előhozni, ezeket láttad az elöbb.

Az awakening egy funkció, ami lényegében azt takarja, hogy ha bizonoys mértékig lesérülsz ami minden karakternél más mértékű sérülést takar akkor a háromszög (chakra töltés gomb is) hosszan tartó lenyomásával egyesek előhozzák a kekkei genkai-jukat pl Sharingan Byakugan mások átváltoznak erősebb alakba pl: SC2 sasuke vagy Kyuubi Naruto.
DE....
Az awakening ruhánkként változhat, például a chuunin vizsga ruhás sasuke a sharinganját aktiválja, miközben a sima CS2 be változik. A pizsis naruto bealszik és gyógyul, a sima A démonróka köpenyét hívja elő (Kyuubi forma). Szóval lényegében olyan mintha több karakter lenne egyben, csak runánkként változna.
--Röviden az awakening lényegében az átváltozás de nem mindenkinél átváltozást takar. Ezenkívül mindenkinek van egy egyed ultimatje és fogása és karakterenként változó mennyiségű Jutsuja amiből választani kell egyet hogy meiket akarod használni harc alatt (ki tudja lehet abból is lehet majd többet választani a 2 ben de nemhiszem)

Edit: Amúgy vannak jutusk amik simán csak Háromszög körrel ellőhetők másokat érdemesebb tölteni a kör nyomvatartásával. Ezenkívül választhatsz magad mellé 1-2 segítő karaktert akiknek szintén beállíthatsz jutsukat és a hozzájuk rendelt gombbal (R1/L1) lejönnek a pályára és odasóznak az ellennek azzal a jutsuval.
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 20, 22:35:56 írta Exkirion » Naplózva

blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #121 Dátum: 10 jún 20, 23:07:24 »

Killer Bee-t én is nagyon bírom!

Azt magyarázzátok el nekem, hogy ez a TEKKEN-es karakter miért olyan hű de nagy szám! PLS

@Exkirion:
Igaz, egy csomó ultimate jutsu el van túlozva.
A mai napig nem értem, hogy Ino-nak miért az a virágdobálós hülyeség kell, amikor tudja a testcsere jutsut.
Sakura-nak ez  a Shannaro óriási túlzás. A Shipus-nak elmenne.
Naruto kombója pedig egyszerűen gyerekes. :S
Kakashi mikor tanult meg egyszerre két Chidorit használni? 1 nap max 3 a limitje asszem.
Mindent összevetve, nekem nagyon tetszik az első rész kínálata e téren. - csak megjegyeztem a fentieket


Lee-é nagyon állati! Nevet
Guy meg egy állat... 100 fekvő az ultimate-je! LOL
3. Hokage-tól vesz le életet a jutsuja után amúgy? - azt gondolom, hogy nyerés esetén is a harc után rögtön meghal...

LoooL, Lars gépfegyóval sorozza Naruto-t. Legyőzi a legnagyobb Hokage jelöltet. Nevet
Azért megnézném, hogy Neji mit kezdene a gépfegyverével. Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 20, 23:42:27 írta blackfire » Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #122 Dátum: 10 jún 20, 23:25:41 »

Nem nagy szám csak poén Nevet
Éshamár van akkor miért ne? Nevet

EDIT:

 Hmm... várj meggondoltam magam. Most láttam csak meg a képet amin Lars gépfegyverrel lő
http://images.saiyanisland.com/data/535/naruto-ultimate-ninja-storm-2.jpg
(első reakcióm: "most csak szivatsz ugye??")
Szerintem ugyan ez volt a videó amit linkeltél de ot nem tűnt föl
-okké innentől kezdve nem érdekel az a karakter.
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 21, 02:18:32 írta Exkirion » Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #123 Dátum: 10 jún 21, 08:06:50 »

hát nem étrtem én se h miért oalyan nagy szám...és miért ponta tekkenből? ajjor ink helyette yonadaime ha nem lesz, vagy ha nagyon muszály akkor másből jöjjenek át. de ink fölösa dolog
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #124 Dátum: 10 jún 21, 11:22:39 »

Nana! Még nem tudjuk pontosan mi lesz Ultimate Jutsuk terén!

Az Ultimate Ninja 2-3-4 valamint Storm során folyton változott.
Az Ultimate Ninja 2-ben Háromszor lehetett megnyomni a Háromszöget, és mindannyiszor más ultimate Jutsuk voltak. Ez temérdeknyi Jutsu volt.
Az Ultimate Ninja 3-ban Egyetlen  Ultimate Jutsut választhattál az Elején.
Az Ultimate Ninja 4-5-ben Volt egy alap Ultimate Jutsu, egy "Revival" ami akkor jött amikor az életed 50% alá ment, valamint egy amit Awakening formában használtál. Pluszba jött még a Support karakterekkel való Ultimate Jutsu az 5-ben, és a Felváltozások Ultimate Jutsujai. (Anno szerintem ez volt a legjobb megoldás)
Valamint az Ultimate Ninja Stormban egyetlen Ultimate Jutsut kaptuk, azt Slussz passz. Az Awakening itt már nem az Ultimate Jutsuból jött, hanem fel kell tölteni a Chakrát maxra ha jelez.

Nagyon remélem, hogy nem hagyják meg a Storm 1-es megoldást. Számomra az Kevés volt!
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #125 Dátum: 10 jún 21, 15:06:09 »

Előrendelés v2.0

Na sziasztok.

Először is...Köszi az infót Matten nekkem csak a Narutimate accel 2 van meg (UN5) az UNS1 en kívül, így már látom mien hektikus ez az egész.

Nah de a lényeg.
Az utóbbi pár napban levelet váltottam egy netes bolttal, amit már korábban lehet belinkeltem, és utána kérdeztem ennek annak. Ha valaki tervezi, hogy előrendeli a játékot tudom ajánlani őket, ugyanis ha így tesztek akkor a megjelenés napján megkapjátok a játékot és kiszálítási díjjal együtt előre láthatólag 13500 Ft-totokba fog kerülni amit átvételkor kell fizetnetek, ezenkívül 1 éves garanciát vállalnak a termékre. Ugyan Lars ot nem kaptok (de a gépfegyveres kép óta leszarom), de szállítanak az egész ország területén (gyanítóm GLS szolgálat fogja hozni 990 FT-ért) szóval nyugodtan rendeljetek bárhonnan.

A weblapon szereplő megjelenési dátum után is utána érdeklődtem ha valakinek esetleg szemet szúrna (mint nekem), nem kell megijedni az csak egy random időpont, ha lesz hivatalos akkor korrigálják.

Szerinzem teljesen korrektül hangzik a dolog.
Rendelni PS3 ra itt tudtok -->http://www.konzolokszervize.hu/sony-playstation3-ps3/jatek-naruto-shippuden-ultimate-ninja-storm-2
Xbox360 ra pedig ITT --> http://www.konzolokszervize.hu/microsoft-xbox360-x360/jatek-naruto-shippuden-ultimate-ninja-storm-2

Ha kérdésetek van feléjük akkor a weblapbal oldalán a menü alján megtaláljátok az elérhetőségeiket.

Naplózva

blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #126 Dátum: 10 jún 21, 15:20:46 »

Ne ijedjünk meg? Nevet
Örülnék ha szepterben már lenne játék.
Bár én augusztus végére várom, de akkor is. A lényeg, hogy ne legyen annyira messze az a megjelenés. kacsint
Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #127 Dátum: 10 jún 21, 15:22:51 »

Szeptember végén/Október elején jön ki a játék. Ez Hivatalos!

Kösz a rendelést. Remélem nem lesz ilyen drága. Legalább egy ezressel vigyék lejjebb.
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #128 Dátum: 10 jún 21, 15:38:16 »

Oh, basszus. Pedig én még augusztust is olvastam valahol. :/
Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #129 Dátum: 10 jún 21, 17:05:33 »

Hát az amerikai az szeptember vége október eleje.
Külföldi oldalon találtam ezeket

Eutópa: szeptember 3 (http://www.game.co.uk/Games/PlayStation-3/Fighting/Naruto-Shippuden-Ultimate-Ninja-Storm-2/~r347134/?s=ultimate+ninja+storm+2)
Amerika: szeptember 28 (http://www.gamestop.com/Catalog/ProductDetails.aspx?product_id=77303)
Japán: Október 5 (bevallom ez az én tippem, mivel azt mondták amerikába elöbb jön mint japánba és szerintem max 1 héttel)

--Ahogy tudom ezek félhivatalos időpontok (főleg a japán Nevet)

@Matten
Lehet, hogy lesz ahol 1 ezressel olcsóbb (cd galaxis pl) de ott 2-3 nap amig kihozzák, amúgy szerintem 13k nem drága érte az 1 olyan 12 (11990) volt amikor kijött 2 éve, a starcraft2 meg 15 lesz, szal szerintem egész korrekt árban van
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 21, 17:12:17 írta Exkirion » Naplózva

Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #130 Dátum: 10 jún 21, 17:42:12 »

Nekem a 150 ft a korrekt ár, letöltöm, kiírom  Nyelvesít De ha nem működik a törtel az online mod akkor marad a drágább változat
Amúgy amit linkeltél, ott az van kiírva hogy :
Platform:  PlayStation3
Típus:  Játék
Stílus:  Akció-kaland
Korhatár:  12 év felettieknek
Megjelenés:  2010.11.01
Érkezés ideje:  2010.11.01
Státusz:  Előrendelhető
Garancia:  12 hónap
Szóval most nem vágom mikor jelenik meg a játék oO
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 21, 17:44:16 írta Suigetsu » Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #131 Dátum: 10 jún 21, 17:48:22 »

Olvasd el az előrendelés postom abban bennevan Nevet
-de leírom ide is még 1x. Az csak egy random ídőpont ha lesz hivatalos akkor átírják majd.
-megkérdeztem tőlük levélben és a megjelenés napján át lehet venni otthon ha kiszállíttatod
-btw, kötve hiszem, hogy a kiírott verziót szeretni fogja az online mod de ki tudja
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 21, 17:50:01 írta Exkirion » Naplózva

Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #132 Dátum: 10 jún 21, 18:02:17 »

Fölösleges erről vitázni! Amíg nincs Hivatalos információ, addig mindenki tippel!
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Black Dragon
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 50


« Válasz #133 Dátum: 10 jún 21, 21:19:07 »

Helló
én is nagyon várom a játékot xbox360-ra. nem tudja valaki a rendszerigényt?
itt egy (szerintem új)trailer nagyon tuutii   
http://www.youtube.com/watch?v=r5F-BLLChoM&feature=fvsr
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #134 Dátum: 10 jún 21, 21:24:43 »

renszer igény allat mire gondolsz ? mert ha van x boxod ien kérdés fel sem merülhet benned.. max
esetleg vinyó
kellesz hozzá. szertintetek egy dvd-foglal majd vagy kelesz hoztzá vinyó?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!