24 szep 29, 17:15:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ultimate Ninja Storm sorozat (1,2,gen,3, rev, 4) (2 soros szabály!)  (Megtekintve 547484 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
vixo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 269


« Válasz #45 Dátum: 10 jún 16, 12:44:40 »

Egyetértek ezzel a Pein dologgal,hiszen a naruto shippuden ultimate ninja heroes 3ban is így oldották meg,h 4Pein választható volt és awakeningben jött elő az összes,gondolom itt is hasonló megoldásra törekednek. Ami meg a kalandozást illeti,a videók alapján én is úgy látom,hogy a ps2es megoldást vették át(sajnos),de nem értem,hogy miért,hiszen az előző részben nem így volt megcsinálva,legalábbis,ahogy a videókat nézegettem,mivel az 1.rész kimaradt nálam lévén,hogy xbox tulaj vagyok,ezért is nagy öröm számomra,hogy a ps most nem csapott le erre a címre,hogy exkluzív legyen,mert akkor bajba lettem volna,talán ezért még külön ps3-at is vettem volna Nevet De szerencsére nem lesz erre szükség ^^'

Amúgy nagy valószínűséggel ez a Kakashi boss fight lesz a demóban,legalábbis sztem.Már csak az a kérdés,hogy mikor kaphatjuk "kézhez" a demót? Mosolyog

A blackfire által linkelt interjú/Kakashi boss fight demó videóban,azt mondják a készítők,hogy a kalandozásnál most 2.5D használtak,tehát tényleg jobban fog hajazni a ps2es kalandozáshoz,bár sztem jobb lett volna,ha úgy csinálják,mint az előző részné,de ők tudják...
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 16, 12:54:31 írta vixo » Naplózva

adaz
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 195

Chípős leves^^


WWW
« Válasz #46 Dátum: 10 jún 16, 12:57:37 »

Ez az 50 óra a minimum biztos? Nevet
( Megcsinálom 35 óra alatt... Ördögi >.<# )
Amúgy elég jól hangzik, legalább nem 1 hetes játék lesz nekem...
A Kakashi VS. Naruto harcon már a vége felé röhögtem, hogy miért nem nyírja ki. >.<#
Nagyon várom... Nevet
Naplózva

Az aláírások minden egyes hozzászólás vagy privát üzenet alján megjelennek.
blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #47 Dátum: 10 jún 16, 13:02:43 »

Ez az 50 óra a minimum biztos? Nevet
( Megcsinálom 35 óra alatt... Ördögi >.<# )

Nézd meg az interjút, és megbizonyosodsz róla...
(Ha tudsz alapszinten angolul.)
Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
vixo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 269


« Válasz #48 Dátum: 10 jún 16, 13:04:50 »

Hát az 50 óra eléggé durcásan hangzik,ezek szerint bele fog telni hosszú órákba,hogy minden karaktert megszerezzünk.
De ezek szerint a szavatossága csillagos 5ös lesz a játéknak! Mosolyog
Más:
OFF:A most bejelentett box nagyon jól néz ki,el is gondolkodtam a gép cserén,hiszen az enyém már lassan két éves lesz,bár eddig szerencsére semmi baja sem volt,viszont az,hogy azt ígérik az új gépnél,hogy lehetetlen a RROD hiba megjelenése az nagyon is ígéretesnek hangzik,rádasául az alap 250gb HDD is nagyon adja és külcsínre is eléggé pofás szerkentyű és milyen mini a régi boxhoz képest Nevet
Ráadásul a Natal,azaz most már Kineckt néven fut ha jól tudom,ráver jó néhány kört a ps3 fagyijára Nevet Nevet
A másik ami felkeltette az érdeklődésemet az a nintendo 3DS,nem hittem,hogy egy nintendo masina ennyire megfog majd,de most megtörtént,psp mellé lehet beszerzek majd 1et,ha baráti lesz az árazása Mosolyog /OFF

Áhhh,pedig a videó végén feltették a készítőnek azt a kérdést,hogy mikor jön ki a demó,de kikerülte a választ,rövidesen... Nevet
Amúgy azért nem nyírta ki Kakashit a videóban Naruto,mert kellett vmi vizuális látványosság az interjúra és így mégis csak jobb,mintha 4percben lerendezi és a maradék időben csak a készítőket mutatják ikszdéNevet
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 16, 13:21:20 írta vixo » Naplózva

blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #49 Dátum: 10 jún 16, 14:08:39 »

Hát az 50 óra eléggé durcásan hangzik,ezek szerint bele fog telni hosszú órákba,hogy minden karaktert megszerezzünk.
De ezek szerint a szavatossága csillagos 5ös lesz a játéknak! Mosolyog

Én a Naruto játékokkal mindíg is így voltam. Főleg a PSP-s. Nem elég, hogy kijátszom, még utánna is játszok vele. S ha unatkozok, ismént előveszem 1-2 jó harcért.


Egy kérdésem lenne azokhoz, akik játszottak már az előző résszel:
V.S. módban lehet 1v1-et játszani úgy, hogy nincsenek ilyen "támogató" karakterek segítségnek?
Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #50 Dátum: 10 jún 16, 16:37:14 »

Hát az 50 óra eléggé durcásan hangzik,ezek szerint bele fog telni hosszú órákba,hogy minden karaktert megszerezzünk.
De ezek szerint a szavatossága csillagos 5ös lesz a játéknak! Mosolyog

Én a Naruto játékokkal mindíg is így voltam. Főleg a PSP-s. Nem elég, hogy kijátszom, még utánna is játszok vele. S ha unatkozok, ismént előveszem 1-2 jó harcért.


Egy kérdésem lenne azokhoz, akik játszottak már az előző résszel:
V.S. módban lehet 1v1-et játszani úgy, hogy nincsenek ilyen "támogató" karakterek segítségnek?


Erre válaszolok neked, mivel nekem megvan Nevet. Úgy van, hogy ugye két support lehet, de ha 2x ugyan azt választod akkor csak 1 supportod lesz, de mivel minden support az 1 ben 1 dolgot csinál amit előre beállíthatsz neki ezért ha 2x ugyan azt választod akkor külömböző gombokra más dolgot oszthatsz le neki és dupla gyorsan töltődik a support bar ami ha felmegy maxra akkor lejöhet a support karakter. Azt hiszem, bár bevallom ezt még nem próbáltam, hogyha ugyan azt a karaktert választod 2x supportnak akivel te is vagy akkor nem lesz supportod, bár ezt még kipróbálom neked.
-Amúgy érdekesség a supportokkal kapcsolatban, hogy rendesen otvannak szóval lehet őket ütni meg minden de ha megsérülnek mielött bármit tehetnének akkor elmennek és nem csinálnak semmit.
-Az 50 órával kapcsolatban, nem tudom, hogy az a minimum-e vagy a 100% hoz kell-e annyi, a simában 55 óra durván ha 100% ot akarsz és lófrálsz is kicsit.

-Azoknak akik szerint jobb az 1 sztori módja a 2 nél, mármint az adventure rész azoknak üzenem:
Az 1 ben rohadtul semmit nem lehet csinálni a sztoriban ez a legnagyobb negatívuma, bennvagy konohában ugrálhatsz házról házra néha megjellek dolgok konohában ha megcsinálsz küldiket, ezenkívül van 5-6 bolt és szevasz. Konohából nem mehetsz ki meg semmi. Minden küldi után megjelennek titkos tekercsek amik olyan titkosak, hogy rajta vannak a minimapon és a nagytérképen is, ahogy a titkos ládák is egyébként, ezekért vehetsz ninjutsukat karaktereknek, pénzt meg a küldikért kapsz, amikből a boltban vehetsz ezt azt.
Küldetéseket meg úgy tudod elérni, hogy nyomsz egy startot kiválasztod meiket akarod, ekkor megjelenik egy karakter valahol konohában (akit jelez a térkép), de ha pl kakashi az akkor eltűnik onnan ahol amúgy eddig állt, szépen odapattogsz hozzá, beszélsz vele és elindul a küldetés.
--Egyébként nem rossz attól még ez a mód csak hosszú távon egysíkú lesz
Higgyétel el nekem, ha jól megcsinálják, ez a fajta sztori mód sokkal élvezhetőbb.
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 16, 16:42:54 írta Exkirion » Naplózva

Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #51 Dátum: 10 jún 16, 20:28:44 »

Nekem ez a 2d -s sztori mod megoldás nagyon bejön, szerintem stílusosabb, mint az 1. részben a 3d -s mozgás, valahogy a régi játékok stílusát visszaadja kicsit, a grafika viszont pont olyan, mint ha animet néznék
Naplózva
adaz
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 195

Chípős leves^^


WWW
« Válasz #52 Dátum: 10 jún 16, 20:37:20 »

Na de, hogy 2D-s? Ohh My God
Nekem nem olyannak tűnt...
Egyébként nekem régen PS2-n meg volt az Ultimate Ninja 4-5, azokban elég jól meg lett csinálva a sztori mód szerintem...
Naplózva

Az aláírások minden egyes hozzászólás vagy privát üzenet alján megjelennek.
blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #53 Dátum: 10 jún 16, 20:51:34 »

Nem hiszem, hogy 2D-s lenne. A vidik alapján nem.

Exkirion, akkor meg tudnád nézni nekem? Mosolyog
Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #54 Dátum: 10 jún 16, 21:47:44 »

Én jelenleg ezt a játékot várom a legjobban *-*
Amúgy azért írtam, hogy 2d -s, mert a resident evilnek is hasonlóan van megoldva ez a mozgási része, és úgy emlékeztem, hogy ott a mozgás 2d -s, de mondjuk ez lehet hülyeség, mert az 1.D az az előre-hátra, a 2.D az a jobbra-balra, a 3.D pedig a fel-le, és itt volt minden ezekből, vagyis akkor már 3d -s, de mégse teljesen, mert ezek a kamera beállások 2d -s nek néznek ki Gondolkozik Mondjuk lehet tök baromság az egész amit leírtam, de olyan fura ps2 es a mozgás, a kamera beállás stb xD
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 16, 21:52:10 írta Suigetsu » Naplózva
blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #55 Dátum: 10 jún 16, 22:28:33 »

Remélem a legjobbakat...
Ezt a játékot már csak el***ni lehet. Olyan, mint egy tizenegyes.

Eddig lehetetlennek tartottam, hogy a közeljövőben ilyen Naruto játékot adnak ki.
Megmondom őszintén egy Naruto MMORPG-nek örültem volna leginkább, de ez is óriási.

Szval én csak annyit tudok ehhez hozzáfűzni, hogy (ahogy Exkirion is mondta) ne legyen olyan sztori módunk ami 3D-s és monoton, nem köt le. Legyen inkább egy olyan (ahogy ti mondtátok 2,5D-s), ami hosszútávra leköti a felhasználót!
ÁMEN

Szerk.:
Azt olvastam, hogy lesz pár cucc amit máshol nem lehet majd látni (anime, manga) csak ebben. Az a kakashi fight meg az elején lesz, és ilyen boss battle bevezető...
« Utoljára szerkesztve: 10 jún 17, 10:38:39 írta blackfire » Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #56 Dátum: 10 jún 17, 12:17:34 »

A kakashi fight az egyértelműen az elején lesz, az anime eleje is úgy kezdődik, hogy próbára teszi a 7. teamot kakashi, mit tanultak az elmúlt évek alatt, szóval szerintem a játékban is ez lesz
Naplózva
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #57 Dátum: 10 jún 17, 12:53:51 »

Najó, tisztázok nektek Pár dolgot!

Az 50 óra azt jelenti, hogy rengeteg mellék küldetés lesz, vagyis kábé mint az UN 4-5 és a Storm 1.

Az Storm 1-ben EGY AZ EGYBEN Átvették a Ultimate Ninja 3 Story módját, kivéve, hogy itt Nincs Story a Story módban. Nekem nagyon monoton lett a Storm egy idő után. A Story mód uncsi, kevés a karakter, kevés a Jutsu és a Combo. vagyis a játék KEVÉS volt.

A Story Mód, SŐT az Egész Játék 2,5D-s lesz, ami a Következőt jelenti.
A terület 3D-sen bejárható, ide-oda tudsz mozogni, a karakterek és a kamera 360°-os fordulatot tud venni. Viszont a karakterek 2,5D-s modellek lesznek, vagyis, bár ők is 360°-os fordulatot tudnak venni, mégiscsak egy síkban látod őket mint az eredeti Animében.
Vagyis nem Sidescrolling lesz, hanem rendes Acceles (Ultimate Ninja 4-5) Story mód lesz, csak anime Grafikával. Ennyi.

Blackfire: Igen, ez a Jutsu-Túlzásokra van főleg értve, ami az Accel sorozatban elég keményen jele3n volt.
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #58 Dátum: 10 jún 17, 13:04:10 »

Nah megnéztem neked, én nem találtam módot rá, hogy support nélkül játszak, de 1 supporttal lehet tolni, ha van rá valami mód én nem tudok róla
Naplózva

Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #59 Dátum: 10 jún 17, 18:59:37 »

A Sasuke vs. Deidara Boss Fight-ra leszek nagyon kíváncsi Nevet
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!