24 jún 26, 11:22:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 64 65 [66] 67 68 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ultimate Ninja Storm sorozat (1,2,gen,3, rev, 4) (2 soros szabály!)  (Megtekintve 516275 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
Ixion
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1073

Csak 1 Célunk van: El fogjuk pusztítani Konohát!


« Válasz #975 Dátum: 10 szep 11, 12:18:34 »

én abban reménykedem h a szinkront belehet állítani japánra és a küldetéseknél (feliratokat) pedig angolra csak h tudjam h kéne tovább jutni a küldetésen  Nevet
úgy mint a storm 1-ben  kacsint
Naplózva

Az igaz barát az, aki akkor jön, amikor mindenki más megy.
Úgy élj a jelenben, hogy megbánás nélkül gondolhass a múltra.
A boldogsághoz hozzátartozik a küzdelem, a tudás, a teljesítmény.
Az életben minden csata azt a célt szolgálja, hogy tanunljunk belőle valamit.
blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #976 Dátum: 10 szep 11, 12:54:20 »

Valószínűleg ez a megoldás lesz...

Amúgy szerintem a képek azok f*szák. Mosolyog
Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
Ixion
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1073

Csak 1 Célunk van: El fogjuk pusztítani Konohát!


« Válasz #977 Dátum: 10 szep 11, 13:13:27 »

igen a képekről jut eszembe, mikor néztem őket és volt köztük olyan kép h összehasonlítás XboX és Ps3 között.....
nah hát igen.... Ps3 az meggyőzőbb Nevet  Nyelvesít nem mondom h rossz Xbox-ra csak örülök annak h amin végig fogom tolni az jobb garfikailag Nevet Pojén
a video nálam laggolt, nem is bírtam végignézni annyira idegesített Nevet

« Utoljára szerkesztve: 10 szep 11, 13:14:41 írta Ixion » Naplózva

Az igaz barát az, aki akkor jön, amikor mindenki más megy.
Úgy élj a jelenben, hogy megbánás nélkül gondolhass a múltra.
A boldogsághoz hozzátartozik a küzdelem, a tudás, a teljesítmény.
Az életben minden csata azt a célt szolgálja, hogy tanunljunk belőle valamit.
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #978 Dátum: 10 szep 11, 13:21:53 »

kipróbáltam a demót ps3-mon és xboxon is....ugyan azon a tévén hdmi kábellel ugyan olyan beállításokkal (tv entertaiment mode, játék) 1080p ben (a jatek nativ felbontása egyébként 720p) kockáról kockára ugyan úgy néz ki nincs kölönbség köztük.
A képek csalókák, teljesen megegyezik a két verzió.
Cell shaded grafikban amúgy sincs nagy történet...
Naplózva
lartem
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 92



« Válasz #979 Dátum: 10 szep 11, 14:36:17 »

amúgy valószínű h a ps3 jobb mert az már blue rayyel dolgozik .. és az köbö 26 gb akár 50 gb is lehet míg az xbox 8 max 12 vel tud dolgozni .. ezért van az h az xbox néha kicsit rosszabb .. de szerintem árban van köztük különbség és ha lenne pénzem ps3-ra akkor is a box ot venném Nevet

na hogy ne legyen teljesen off :
én hidanra vagyok nagyon kiváncsi .. bár az egyik hasonló ilyen narutos vs játékban a kardos emberek mind nagyon lassúak nehezen kezelhetőek és gagyik voltak .. remélem hidan nem lesz az .. és azt is h az átok-cucca halálos lesz nem csak sebez..
Naplózva

Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #980 Dátum: 10 szep 11, 14:39:20 »

Ez a kommentem erre a topikra is érvényes! Szeretném azt hinni nem a falhoz beszélek! Moderátor

Minden fórumozó figyelmébe!

Sajnos azt látom, hogy a fórumozók egy része még az alap nyelvtani szabályokkal sincs tisztában!
Nem ismerik a nagybetű-kisbetű fogalmát, ékezetes karakterek hiánya,  és nem használnak pontot, vesszőt!
A hozzászólások tagolatlanok, olvashatatlanok!
Ez baj! Nagy baj!
Egyrészt azért írjátok le a kommentjeiteket, hogy azt mások el tudják olvasni! Vagy nem?
Mert ha nem, akkor inkább ne is írjatok semmit! Egyrészt a moderátorok munkáját is nehezítitek, akinek el kell olvasni a hozzászólásotokat! Ha a moderátor azt látja hogy nem magyarul, hanem hungarisztániul van írva a hozzászólás, akkor törli, és húzza a strigulát! Ez nektek sem jó, mert 5 törölt hozászólás után jár a figyelmeztetés, és 3 figyelmeztetés után jön a kitiltás!

Felszólítom az érintett fórumozókat, hogy a jövőben legalább az alap helyesírási szabályokat tartsák be! Elvileg magyar nyelvű fórumon vagyunk vagy mi... Köszönöm! Moderátor
Ez még mindig érvényes! Rövid a memóriátok srácok! Moderátor
Naplózva
norbii
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 3



« Válasz #981 Dátum: 10 szep 11, 15:29:52 »

Üdv mindenkinek  a fórumon, még új vagyok. Nagy izgatottsággal várom a játékot a, demo kipróbálására nem volt lehetőségem de az eddigiek  alapján nagyon jónak tűnik. Nekem már a sima naruto játékok is tetszettek. Ha csak azt az élményt hozza az új játék akkor már jó lesz.
Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #982 Dátum: 10 szep 11, 18:29:56 »

amúgy valószínű h a ps3 jobb mert az már blue rayyel dolgozik .. és az köbö 26 gb akár 50 gb is lehet míg az xbox 8 max 12 vel tud dolgozni .. ezért van az h az xbox néha kicsit rosszabb .. de szerintem árban van köztük különbség és ha lenne pénzem ps3-ra akkor is a box ot venném Nevet

Bocs..ez marhaság a két dolognak nem sok köze van egymáshoz...nem akarok megint nagyon okosnak tünni, de a dvd 8,4 gb max olyan hogy 12 gb nincs.
A textúrák felbontásához szintén nincs köze az adathordozónak, hogy mien minőségű textűrákat látsz a kérnyőn azt inkább a gép belső vidoó áramkörei/vezérlői döntik el.
Általában sőt túlnyomó többségben az xbox verzió a jobb a multiplatform játékokból. A PS3 nehézkes programozhatósága, és megosztott ramja miatt alulmarad a 360-al szemben.
De ennél a játéknál erről nincs szó mint mondtam a demó bitre pontosan megegyezik a két gépen. A cell shaded grafika sjátosságai miatt, nem hinném, hogy lesz bármien, legalábbis lényeges különbség a két végleges verzió közt.

Naplózva
laci1005
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1310



« Válasz #983 Dátum: 10 szep 11, 18:40:14 »

Most tellég ezzel kell foglalkozni, hogy mejik konzolon szebb a game?
Én csak annak tudok örülni, hogy kiadták xbox-ra, aztán felölem lehetne 2szer szebb grafikája a PS3-mas verzionak.

Matten: kornel azt irta, hogy a multiplatform game-ek szebbek xbox-on...
Naplózva

lartem
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 92



« Válasz #984 Dátum: 10 szep 11, 19:12:32 »

ha jól tudom akkor kiadtak már 3 rétegű dvd-t de ha hülyeség akkor sry.. de szerintem akkor is .. lehet h ez most így van .. de egy idő után a box-nak át kell állnia a blue rayre mert már többször nyilatkozták h sajnos nagy nehézségek vannak a helyhiány miatt ..

régebben játszottam egy hasonlóval .. ami ugyanúgy a naruto shippuuden-t ölelte fel .. csak a Sasukés találkozásig .
a nevére nem emlékszem mert japán volt Nevet de nagyon élveztem, egy idő után rájöttem h át lehet alakítani a karikat, h mien kombókat küldjön .. határozottan vicces volt Sasuke rasengannal és Gaara a víz cápa cuccokkal Nevet
remélem ebben is lesz ilyen lehetőség
Naplózva

kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #985 Dátum: 10 szep 11, 19:50:38 »

Csak azt ne kezdd el mondani, hogy Minden játék ugyanúgy néz ki XBoxon mint PS3-on, és fordítva...
A játékok közt minimális különbbség van, egyébként boxon általában tényleg szebb minden játék. (lényegtelen, nüanszok)
Megnézem mindkét gépen a játékokat, nem képek és youtube videok alapján mondom ezt.  PS3 drágább ugyan, ennek sok oka van de az nincs közte, hogy olyan hűderőssebb a boxnál.
lartem, van 3 rétegű dvd, pontosabban már nincs, HD-DVD volt ez ami 51 GB kapacitást jelentett (rétegenként 17), de a blu-ray-el szemben elvesztett  formátum háború után gyakorlatilag megszűnt a gyártása.
Elég sokat olvasok xboxról és ps-ről csak azért mert érdekel, de a blu-ray-re való áttérést csak pletykaként és hozzánemértő fórumhozzászólásokban láttam. Tecshnikailag és az eladott közel 45 millió konzol miatt szinte lehetetlen már lecserélni az olvasót. Blu-ray esetleg a következő generációs boxal jöhet. Egy dvd ipari előállíása filléres tétel, teljesen mindegy hány lemezen adják ki a játékokat.
Egyébkánt a ps3 játékok mérete 6-12 gb közt mozog, többi dumy file.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #986 Dátum: 10 szep 11, 20:28:15 »

Nha jó Most! teljesen igazat adok kornelnak
ha ugy nézzük a két konzol teljesítménye közt nem sok külömség van , a hardverek teljesen mások, de több esetben az xboxnak van szebb grafikája..
xbox360.: Könnyen programozható rá játék  , procija(core) is játékra lett kifejlesztve, csak kicsit  több ideje van  jelen, sajnos hátránya a kevés chache memória (javitsatok ki ha tévednék) ami sovány 1 mega.
Videókarija fejlettebb mint a ps3-é  (ati xenos) ami nem hasonlít egy átlagos videó kártya felépítéséhez, ennél fogva  kicsit más a programozása, de fejlettebb is egyben.
Ps3.: a procija cell névre halgat, ami elég furcsa felépítésű , elég nehéz  rá programokat irni  de sok lehetőség rejlik benne ami kiaknázatlan egyenőre.
A gpu az Nvidia Rsx névre halgat, ami a szintén nvidia 7800gt erősen módosított változata.
Tehát ps3 előnye az egyenlőre kihasználatlan de  nagy lehetőségeket tartalmazó cpu, kicsit elavult gpuval vegyitve, xbox360 nál pont fordítva kb..
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Ixion
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1073

Csak 1 Célunk van: El fogjuk pusztítani Konohát!


« Válasz #987 Dátum: 10 szep 11, 21:52:00 »

OFF: nem nagyon értek ezekhez a dolgokhoz.... XboX meg a Ps3.... nekem is megvan a véleményem mint mindenkinek:
nekem jobban tetszik a Ps3 mint az Xbox.... szóval én örülök h ps3-am van!! részemről ennyi.

ON: én láttam 1 videot mikor Sasuke Itachi ellen harcol... és akkor a fekete trikós ruci van rajta... akkor mégis benne lesz úgy??
meg a storm 1-ben akik ellen játszhattunk story módban azokkal mehetünk is a duelben.... (a történetben neji vs. kidomaru, chouji vs. jirobou és had ne soroljam azoknak kellett volna menniük helyette mindegyikkel Kimimaro ellen kellett küzdeni és csak segítségnél lehetett Sakont, Kidomarut, Tayuyat, Jirobout választani)....... és mosta  lényeg: ha a storm 2-ben játszunk Pein testek ellen akkor nyugodtan berakhatták volna őket duelbe is és nem csak 1 pein testet!!! vagy ha már megyünk ellene akikkel nem mehetünk duelben max segítségnek rakhatták volna be... mert h így megyünk ellenük és nem mehetünk magukkal a karakterekkel nem tetszik!!

remélem valaki megértette mire akarok utalni....:/
Naplózva

Az igaz barát az, aki akkor jön, amikor mindenki más megy.
Úgy élj a jelenben, hogy megbánás nélkül gondolhass a múltra.
A boldogsághoz hozzátartozik a küzdelem, a tudás, a teljesítmény.
Az életben minden csata azt a célt szolgálja, hogy tanunljunk belőle valamit.
blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #988 Dátum: 10 szep 12, 00:03:10 »

A hírek alapján Pein 1 karakter lesz!

Egyébként a PS3 vs Xbox360 mindig is viták középpontja volt. Legalább annyira, mint konzol vs PC.
Nem tudom ps3 vs xbox360-nak mi értelme van. Mind a kettő konzol tudja azt grafikai megjelenítés terén, amit a másik (jó, kisebb eltérések vannak). Az, hogy 1 effekt eltérés van a kettő között, senkit sem fog áttéríteni. Mindenki játszon a saját konzoljával, ennyi.
Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
Adam32
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 164


« Válasz #989 Dátum: 10 szep 12, 06:36:47 »

Tudjátok, nem a grafika a lényeg ha nem a játék élmény... az xbox360-ban is ezt szeretjük... ikszdé

Az egyik prociban gyenge a másik video kártyában. A Ps3 elönye a blu-ray. Ha valaki nagyon kiváncsi rá
akkor meg kell nézni hogy a PS3 VGA-ja a szinvonalasabb, vagy a Xbox360 CPU-ja.

Edigi tudomásom szerint Sasuke-nak 3 ruhája lesz. Akatsuki, Orochimarus, és az a trikos.

A jutsukat nem lehet cserélgetni két különböző karakter közt. De való színű hogy 1 karinak lesz több jutsuja.
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 12, 06:39:36 írta Adam32 » Naplózva
Oldalak: 1 ... 64 65 [66] 67 68 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!