24 jún 17, 09:41:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 62 63 [64] 65 66 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ultimate Ninja Storm sorozat (1,2,gen,3, rev, 4) (2 soros szabály!)  (Megtekintve 509279 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
vixo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 269


« Válasz #945 Dátum: 10 szep 06, 20:20:33 »

Nem akarok közbe szólni, de nem egészen így volt ez.
3 Pein volt. Mind1ik megidézett egy másikat, amikor támadott...
Ergo 3 Pein, és lehetett úgy menni, hogy 4 kari harcoljon egyszerre.
Így volt lehetséges, hogy 3 Pein (2x3=6 ; ergo a teljes had) + az ellen.

Köszi blackfire,h kijavítottál,teljesen jogos,tényleg így volt(accel 3-ban 3 Pein azaz Yahiko,az idézgetős és a mecha robbangatós,/jutsu elnyelős Pein szerepelt),a lényeg az,hogy az uns2-ben véleményem szerint 1Pein(a 6.Pein,azaz Yahiko) lesz,ami majd a többi Pein-t tudja,használni különböző kombókként,mint Naruto az árnyékklónokat! Mosolyog és hasonlóan az Accel 3-hoz,majd Ougiként jön elő az összes Pein. Mosolyog
Mondjuk azért egy Nagato-t is szívesen megnéznék,persze nem abból az időből,amikor Konohát alázta a háttérből,hanem régről. Mosolyog
Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #946 Dátum: 10 szep 07, 19:54:38 »

Nha szóval nézegettem a demót market placen, lényeg hogy free lett  , sőt már le is tundám az accommal szedni, igaz eddig ez nem akart menni, szerintem blackfire  vagy ha valaki az felrakja akkor menni fog most már- remélem valaki meg dob 1 linkel majd ahova felrakta majd teszteli is.

U.i.: gépen próbáltam leszedni a demót, de  várja hogy xboxal menyek a netre, ezért nem jött ösze.
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 07, 20:00:07 írta batai15 » Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Volfid
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 710


« Válasz #947 Dátum: 10 szep 07, 21:30:39 »

Köszi az ifnót gyorsan lekaptam és nagyon zsír Nevet bár a b nyomogatós részeket mindig utáltam(mmint amikor sokszor kell) de még így se rossz Nevet az irányítás még fura picit főleg ez a csak a b az igazi támadógomb de biztos megfogom szokni.
Naplózva
blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #948 Dátum: 10 szep 07, 21:58:42 »

Véleményem szerint hiába...
Konzol zár, az konzol zár.
Csak úgy működik, ha leszeded LIVE-ról. Gondolkozz ember! A japán is free volt -NEM GOLD- még sem működött. Neked se, nekem se. Attól, hogy most free lett Európában is, a forráskód szerintem nem változott meg. Ergo ugyan azt tudod kipróbálni, mint amit eddig a GOLD-osok, csak most elég egy SILVER profil is.

Ha tévedek, kiabáljatok meg!
Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #949 Dátum: 10 szep 08, 04:03:00 »

Hát én csak nézegettem,  és csak felhoztam, anno elég jól felhuzott, szóval nem iagzán akartam már demozni:(
Meg bocs, de én ugy emlékeztem hogy silver volt kiirva,bocs.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #950 Dátum: 10 szep 08, 06:07:40 »

Én leszedem nektek szívesen újra, de aztán nem engem szidni, ha nem fog menni.
Először úgy tom a jap verzió is goldot kért, később lett ezüst.
nkóron is fent van már egy ideje a demó, persze az sem mükszik. 
Naplózva
Yondaime
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 14


« Válasz #951 Dátum: 10 szep 08, 18:14:06 »

én amit le szedtem az nem működik mert egy ImgBurn nevű programmal kell rá írni és a könyvtér is legyen rajta.
és ahongy tudom csak Jtagolt gépen indul el
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #952 Dátum: 10 szep 08, 18:28:42 »


Img burn csak egy író program (bár "modolt" gépekre ezzel érdemes  backup gameket irni) de a demó szempontjából mindegy hogy mivel irod, nero, ashampo,img stb, ez mind lényegtelen.
Az viszont már más kérdés hogy Jtagelt kell neki ,  mivel az meg 1 spéci box erre most nem térek ki, aki tudja az tudja, aki nem az nézzen utána, lényeg hogy profilhoz van "kötve" a demó futtatása, ergo csak  azzal a profillal fog futni amire leszedték Szomorú

Amugy valameik angol fórumon olvastam hogy lehet hogy foh jönni 1 a yondaimét bemutató videó.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #953 Dátum: 10 szep 08, 18:30:35 »

Ne legyél hamari, egy letöltést és újraírható lemezre kivésést azért megérhet a demó mégeszszer...70%-on vagyok a feltöltéssel

És végesztem is vele.
Demo xboxról töröl...őr már rajta se volt letöröltem vagy 2 hete....
Most újra letölt lájvról - igen a SECAMOS német profilommal (ezen a szekamon még mindíg nem tudtam túllépni LOL)
                                     kornel live a kételkedők kedvéért, mygamercard.net-en lehet ellenőrizni.           
Másik progival extraktol szép magyar szóval vinyóról mint a múltkor
Ellenőriz valami azért változott az ellenőrzéshez használt progi szépen kiírja a játék nevét, nem úgy mint a múltkor akkor az ellenőrző progi kiakadt.
Letöltési link: http://addat.hu/47ed18e7/4E4D8823.7z.html
Sok sikert
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 08, 18:40:19 írta kornel » Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #954 Dátum: 10 szep 08, 19:12:02 »

nha jó megtekintem

de csak mert pendrivot kaptam az megy vinyóként, arra tok pakolni demot is szolok ha van valami


Jeeeeeeeeeeeeeee.Nevet Can't launch Naruto Storm 2Demo
Szomorú

Jol van ne csüggedjünk kb 1 hónap és játszhatunk az a teljes verzióval (akik nem eredetivel tolják, azok még hamarabb akár ) hehe
« Utoljára szerkesztve: 10 szep 08, 19:58:15 írta batai15 » Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
blackfire
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 356



« Válasz #955 Dátum: 10 szep 08, 21:13:18 »

Kornel köszi a fáradozást, de ez így sajno nem fog menni. :S

batai15: Ne legyél annyira biztos ebben. A Demó is "warez mentes" volt -ha szabad ezt a szót használnom. Mi van, ha a teljes játékhoz is kitalálnak valami b***ságot? Sose lehet tudni biztosra semmit addig, amíg az be nem következik. Csak a múlt lehet biztos. :S
Naplózva

Zalaegerszeg-Manchester United  http://www.youtube.com/watch?v=cazzSHKkkfI
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #956 Dátum: 10 szep 09, 04:04:09 »

Jaj Blackfire, ne legyél már enyire peszimista . NEm vagyok járatos a témában  Nyelvesít, ugy tudom hogy csak a video partíciókkal szokott trükközni a ms, ezek az un.:Wave-k. Arra viszont meg van a meg oldás, visza patcheléssel is akár-
nha jó .Azért elhintetted kicsit a kételyek morzsáit előttem,  nha de remélem nem úgy lesz a dolog.

Egyébként nem tudod mikor fog érkezni uj scan? vagy game play vidi?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #957 Dátum: 10 szep 09, 06:41:31 »

A tejes verzióval amíg lemezen van nem tudnak semmit tenni. A másolásvédelmet alapjaiban kellene megváltoztani hozzá az xboxon. Sajnos pesszimista vagyok, hogy ha a picipuha ilyennel próbálkozna valszeg a Halo Reach vagy pedig a Fable 3 játékoknál vezetné be először....( A Halo Reach már elérhető vagy másfél hete warezban...). A Naruto számotokra egy fontos játék, de azért MS szempontjából nem mérhető a Halo-hoz vagy a Fable sorozathoz.

Az ixtreme LT nem nézi a waveket, akár a gyári fw így tuti menni fog.
akiknek meg rég fw van a gépen azoknak ott a visszapatchelés mint megoldás vagy pedig a one-shotboot dvd. (Active.iso)

Sajnos több mint valószínű, hogy a demó kötött a profilhoz, így csak akkor tudnád elindítani, ha rendelkeznél a profilommal, amit érthető okokból nem osztok meg. Kipróbábltam másik gépen (winyó átrak) simán ment.

Amúgy ne bánkódj miatta, a demó kb 5 perc szórakozást nyújt, és máris vége így nem sok értelme van.
Én nem szidom tovább az UNS-t mert Adamka letámad (hű de félek tőle)...de ha a teljese játék ilyen lesz akkor elég hamar a k*rva unalmas kategóriába fog csúszni.
Naplózva
Yondaime
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 14


« Válasz #958 Dátum: 10 szep 09, 08:24:54 »

szerintem nem lessz unalmas.képzeld el:benne lessz sage naruto vs. pein.ez a harca a naruto játékok történelmében még nem volt benne. rengeteg hely ahova lehet mászkálni.És konan a naruto játékok történelmében elősször lessz benne egy játékban.
(kivéve az accel 3-at de ott láttam nem nagy durranás
Naplózva
kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #959 Dátum: 10 szep 09, 09:59:41 »

itt minden a megvalósításon múlik, a főnökharcok látványosak lesznek az biztos, a kérdés az, hogy az átlagos harcok mennyire lesznek érdekesek, mivel kevés kombó van ezért elég unalmas lesz ugyanazokat nézni...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 62 63 [64] 65 66 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!