24 jún 26, 10:47:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 127 128 [129] 130 131 ... 242
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ultimate Ninja Storm sorozat (1,2,gen,3, rev, 4) (2 soros szabály!)  (Megtekintve 516200 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Yondaime
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 14


« Válasz #1920 Dátum: 11 máj 04, 11:06:09 »

Az a Killer Bee-s hez kell.Kapsz egy levelet a cursed dollok után Tsunadétől és aztán bejon az hogy
"Proluge: The eight tails jinchuriki."De a Naruto vs taka sasukét hogyan kell?
Naplózva
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #1921 Dátum: 11 máj 04, 15:41:40 »

Összegyűjtesz 58000 pontot csatákban és ottvan 4.Hokage Nevet
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
kazuma89
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 145



« Válasz #1922 Dátum: 11 jún 11, 19:07:46 »

Történetet végigjátszottam.4 karakter hiányzik.Ezeket hogytudom megszerezni?
- Akatsuki Sasuke
- Killer Bee
- 4.Hokage
- Lars

Létszi segítsetek.Előre is köszi! Mosolyog

Naplózva

http://neyusatsu.hu/
<---Győri Anime Klubb nézz be!
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #1923 Dátum: 11 jún 11, 19:52:20 »

Ha nem akarod végig csinálni a kisebb küldetéseket,és megkapni ezeket akkor:
Gyűjts össze harcolással összesen 60.000 Ryot és hoppá,máris megkaptad őket Mosolyog
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
kazuma89
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 145



« Válasz #1924 Dátum: 11 jún 11, 20:02:04 »

Aham és az mennyi idő alatt jön össze kb? Free Battléba csak simán harcoljak?
Naplózva

http://neyusatsu.hu/
<---Győri Anime Klubb nézz be!
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #1925 Dátum: 11 jún 11, 20:07:30 »

Igen,de ha inkább ugy játszol,hogy 1p vs. 2p és a 2p nem játszik,mivel perfectre csinálod,igy ad vagy 10.000 pontot küzdelmenként. szal megéri.

Kb 5 perc és kész is
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1926 Dátum: 11 jún 11, 21:25:27 »

kazuma89!

Két lehetőséged van:

1. Elkezdesz szabályosan fórumozni

vagy

2. Kiváglak innen

Dönts gyorsan!

Moderátor


Update: döntöttél, viszlát!  bye bye
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 12, 08:42:28 írta Aes Sedai » Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1927 Dátum: 11 jún 18, 03:18:47 »

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Generation (Storm 3..jó eséllyel)
NARUTO-ナルト-疾風伝 ナルティメットストームGENERATION / Naruto - Shippuuden Narutimate Storm GENERATION
//XBOX360-PS3// <- a hírek szerint

Na hello hello jónép. Ha igazak a hírek akkor hamarosan átnevezésre kerül a thread "Ultimate ninja storm 2 és Generation"-re ugyanis úgytűnik drága jó barátaink a CC2 nél épp nagyban dolgozgatnak a Storm 2 (vagy inkább a Storm sorozat) 3. részén ami Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Generation címen fog futni. Nos én személy szerint nagyon várom az első scanneket, ugyanis a hírek szerint benne lesz Haku és Zabuza is.... Hogy ez mér jó? nos ---> Edo tensei zombi hadsereg, Kabuchimaru, 5. shinobi világháború... rémlik valami? Nevet

Aki nem hinne nekem, nos íme a forrás: http://taletalesource.blog69.fc2.com/blog-entry-2539.html

Amíg nem fix 101%-ban a dolog (aka 1. scan) addig nem babrálok a Thread nevével.
Nos mit szóltok?

EDIT:

Kicsit utána számolgattam, ha nemsokára megérkezik Scan formájában a bejelentés, akkor cirka 1.5 éven belül megjöhet a játék. Namost, az anime jelenleg az 5. shinobi háborút fogja lassan elkezdeni vagyis ha a játék kb 1.5 éven belül jön akkorra az anime (fillerek ide vagy oda) nagyjából ott fog tartani ahol most a manga, talán egy picit tovább ha nem nagyon szórakoznak vele, szóval simán jólesz ez. CC2-t ismerve nem aprózzák ezt el, simán belefacsarják az animét az útolsó részekig.

EDIT2:

áá nem vagyok már most elég hypolt Nevet
krhm szóval...
Ugyebár a dolog egyenlőre csak "híresztelés" állapotban zakatol, de tekintve, hogy már nincs április 1, és, hogy a hír egy olyan forrásból származik akik idézem "excellent for leaking infos from Shounen Jump" azaz remekbeszabottam űzik a Shounen jump ellen az ipari kémkedést, szerintem elég jó esély van a dologra. Egyébként elvileg a játék a következő heti Jumpban kapja majd meg a maga icipici scanjét amire nem éppen icipicit vagyok kíváncsi. Csak azt nem értem, hogy most volt az E3, mégis minek vártak még 1 hetet?
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 18, 03:43:32 írta Exkirion » Naplózva

Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1928 Dátum: 11 jún 18, 08:16:50 »

Szép fogás Suigetsu köszi

Azért elég sok látszik. Kis Naruto-Nagy naruto? Hmm z a fura gondolatom támadt, hogy lehetséges lenne, hogy ez a Sima Naruto legelejétől megy a Shippuden aktuális részeiig? NA AZ ÁLLAT LENNE. Mellesleg logikus is mert a Storm 1 nem jött boxra.

Egyébként látszik rajta még, Haku, Ci, Ae, Sasuke és Darui

Mellesleg ha tényleg viszi végig az egészet akkor még a Generations cím is érthető, emellett megjegyezném, hogy Darui csak a háború alatt harcol ha jól emlékszem(Kinkaku&Ginkaku), nem vagyok benne biztos, hogy a Kage summiton harcol bármit is, javítsatok ha tévedek, maximum Juugo ellen vagy Suigetsu ellen 2 percet.
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 18, 08:24:01 írta Exkirion » Naplózva

kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #1929 Dátum: 11 jún 18, 08:21:44 »

baromság...már kiadták egyszer (100*) a régi részeket valami Storm 1 néven, csak új hardwarre lenne értelme újra megcsinláni...lesznek benne esetleg flahback küldetések.
Mondjuk amennyit én játszottam az UNS-el akár ne is írjak ide...
Naplózva
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1930 Dátum: 11 jún 19, 11:35:35 »

1. scan hivatalos kiadás

Nos ugyan Zero már kirakta egyszer a fényképes változato de itt van az 1. scan a storm 3 ról normális minőségben.
http://images.saiyanisland.com/data/589/Naruto-Shippuden-Ultimate-Ninja-Storm-Generation.jpg

Az már biztos, hogy érdekes kis játék lesz ez. Van ugyanis 2 teljesen új szereplőnk aki még nem volt semmillyen Narutos játékban: C és Darui (azér nem rossz röktön az arcunkba tolni 2 új karaktert)

Ezenkívül rajta van még a Scannen: Naruto kicsi és nagy változatban, kakashi, Haku és Zabuza (akik még ugye Storm játékban eddig nem voltak benne), A (raikage), Illetev a bal alsó képen épp Sasuke pofoz valakit fel a Susano'o val.
Naplózva

dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #1931 Dátum: 11 jún 19, 19:52:34 »

Nagyon ígértesnek tűnik!! Minél előbb legyen kész,mert már most játszani akarok vele xD Amugy meg nemhiszem,hogy beleraknának annyi karaktert mint egy DBZ-be,max lessz 50 karakter. Minek túlzsúfolni? A kis krakterekkel játszottunk már elget PS2ön Nevet
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #1932 Dátum: 11 jún 20, 14:01:03 »

Váró listán!:D

Ahhoz képest, hogy ebben a témában 2 soros szabály van, ez a hszed azért nagyon durva. Komolyan, mit nem lehet megérteni egy ilyen egyszerű szabályban? Nem kell válaszolni, költői kérdés volt...

Moderátor
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 20, 15:15:11 írta Aes Sedai » Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #1933 Dátum: 11 jún 21, 15:52:50 »

Ultimate Ninja Storm Generation Website

Nos megnyílt a Storm 3 websiteja amit itt el is érhettek:
http://www.bandaigames.channel.or.jp/list/naruto_g/

Reméljük, hogy ezúttal nem lesznek lusták rendszeresen újítani. Sok minden még nincs rajta de virít pl: egy kis infó amit mindjár el is mondok mi és egy benga nagy -Coming soon- feliratos videó lejátszó ami azt selyteti, hogy hamarosan kapunk egy trailert is.

--Az infóról:

Valójában csak egy köszönőlevél a fanoknak, de említ valami olyasmit, hogy a játék jobban fog ezúttal fókuszálni a harcokra magukra mint magára a sztorira, ami nos... nem is túl meglepő hiszen a sztori gyakorlatilag már kész van a Storm 1 és 2 lévén, csak a Gokage Kaidan-t és az utána lévő dolgokat kell még hozzáírni, ameddig a játék menni fog. Viszont ha ráfekszenek a Vs módra akkor biztos, hogy lesz 1-2 szaftos újítás Nevet, például visszakapjuk a több jutsu egy karakterhez rendszert vagy lesz több ultimateje egy karakternek(ebben szinte biztos vagyok mert régóta sírnak érte a fanok) emellett ha a harcok lesznek középpontban az jelent még valamit... Egy rakat új karaktert. Várós....

EDIT:

Azt csiripelik a Madara-k (tom rosz vicc), márpedig újabban mint tudjuk elég pontosan csiripelnek, hogy 30. án jön az első Generation trailer.

 és ha már Madara

Ha körülnéztek youtube on a Storm 3 (Generation, de légyszi had hívjam csak 3 nak) al kapcsolatban, feszít ott egy két érdekes dolog, persze mind fake.....
De azért kiemelnék 1 et, mégpedig ezt:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=Va6N4Pf9QAQ" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=Va6N4Pf9QAQ</a>

Puszi a photoshop-os hasára, én is remélem, hogy ez még benne lesz Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 24, 21:41:00 írta Exkirion » Naplózva

vixo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 269


« Válasz #1934 Dátum: 11 jún 25, 09:03:33 »

http://images.saiyanisland.com/data/589/Naruto-Shippuden-Ultimate-Ninja-Storm-Generation-02.png
A legújabb scan: Raikage kicsit megszorongatja Sasuke nyakát,kicsi Naruto Haku-val játszik Nevet
Kíváncsian várom a folytatást,nagyon jónak ígérkezik. Mosolyog

EDIT:

kicsit off,de annál inkább érdekes(nem kicsit ajánlom megtekintésre!):
http://images.saiyanisland.com/data/582/Naruto-Shippuden-Ultimate-Ninja-Impact-Scan-8.jpg
Remélem minél hamarabb megjelenik,ezzel ki tudnám bírni Storm 3ig! Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 26, 21:35:34 írta vixo » Naplózva

Oldalak: 1 ... 127 128 [129] 130 131 ... 242
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!