24 ápr 28, 13:14:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 4
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Blue Dragon - befejezett  (Megtekintve 25145 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Dátum: 07 aug 27, 22:03:25 »

Blue Dragon


Műfaj: Akció, Shounen, Szupererő, Kaland, Fantasy

Történet:
Bevezető:
A világ létrejött, és megszületett a fény és a sötétség fogalma. Aztán, a fény és a sötétség szembekerült egymással, és ez végül háborúhoz vezetett. A háború kiterjedt az egész világra, és évekig elhúzódott... Ám amikor már mindenki azt hitte hogy a háború sosem ér véget, megjelent a Fény Hét Harcosa. Az erő, amit a Fény Hét Harcosa birtokolt, az Árnyak ereje. Habár úgy ismerték őket mint a "Fény Harcosai", valójában az Árnyak erejét használták. A Hét Harcos tökéletesen használta az erejét, és elfojtották a háborút. Ennek az lett az eredménye, hogy a sötétség erejét le kellett pecsételni. Más szóval, a cél az, hogy megtaláljak a Hét Harcos leszármazottait, azért, hogy megakadályozzuk Nene korlátlan uralmát.

Shu mindenáron egy Árnymester tanítványává akar válni. A faluját megtámadják a A Nagy Kiráylság uralkodólyának, Nenének a katonái. Őt keresik, mert (mint később kiderül) az ő Árnya Blue Dragon. Zola és Jiro felajánlják, hogy megtanítják uralni az Árnyát. De ehhez még sok időnek és persze rengeteg edzésnek kell eltelnie kacsint


Ez lenne hát a törnénet dióhélyban.
Az anime eléggé hajaz a Dragon Ball-ra (Shu), Sámánkirályra (Árnyak, Zola) és egy kicsit talán a Digimonra is.

Felirat letölthető a fórum honlapjáról.

És aminek a láttán dezsavüm lett:
http://img234.imageshack.us/img234/9428/bscap000nf5.jpg
És egy kicsit átalakítva, hogy mégjobban hasonlítson: Mosolyog
http://img165.imageshack.us/img165/7108/bscap000fip8.jpg
Vajon kire hasonlít? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 11, 06:52:28 írta Cartnecker » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #1 Dátum: 07 aug 27, 23:13:33 »

Az egész egy hatalmas DB koppintás, de akinek tetszik a Dragon Ball annak ezt is érdemes megnézni. Én úgy tekintek rá mint egy új Dragon Ball sorozatra. Mosolyog Bár itt már tanultak az elődök hibáiból és nem húzzák órákig a harcokat, így végig érdekes marad az anime.
Naplózva
Goku
Vendég
« Válasz #2 Dátum: 07 aug 28, 00:09:07 »

Neked minden sónen DB-koppintás. Nevet Ezt legalább Torijama készítette.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #3 Dátum: 07 aug 28, 08:09:11 »

Valamilyen szinten az is. Mosolyog De itt konkrétan ugyanolyan a szereplők jelleme és a kinézetük is hasonlít valakire a DB világából. És a célja is az, csak itt nem hét kristálygömböt kell megszerezni hanem hét harcost. Nevet És különbenis, ha nem látad: Neszójjábe Nevet
« Utoljára szerkesztve: 07 aug 28, 08:10:20 írta GOdat88 » Naplózva
Goku
Vendég
« Válasz #4 Dátum: 07 aug 28, 09:34:06 »

Láttam róla képeket, és mondták, h. a szereplők jelleme hasonlít a DB szereplőékre. De ennek örülni kéne. Ha már nem lesz folytatás, legalább van egy erős koppintás. Nevet
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #5 Dátum: 07 aug 28, 10:31:11 »

Te most miért akarsz mindenáron vitatkozni? Én örülök. Mosolyog Végre valami ami a megszokott DB hangulatot árasztja.

Shu-Ugyebár Songoku, bár a haja kissé Trunkéra hasonlít.
Kluke- Még csak azt sem mondom,  hogy hasonlít Bulmára... Ő Bulma. Nevet Teljesen megegyezik a személyisége és ott van még a technikához való vonzódása. Ezenkívül Vele is elsütöttek egy ugyanolyan poént mint Bulmával... Nevet
Marumaro- Oolong, pont olyan perverz és nem is ember, kell ennél több?Nevet
Jiro és Zola végülis egyedi karakterek. (Jiróról még el lejhetne mondani, hogy esetleg Krilin és Trunks összeolvadása, de nem akarom túlkombinálni a dolgokat.)
Nene- Ő Piccolo Daimao (Szívtelen sátán) lila színben.
Naplózva
Goku
Vendég
« Válasz #6 Dátum: 07 aug 28, 10:52:18 »

Szóval a DB egy alternatív átgondolása?  Nevet Milyen poént sütöttek el Bulma klónjával? Itt is szakaszokra van osztva a sorozat, vagy mind az 52 a hét harcos kereséséről szól?
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7 Dátum: 07 aug 28, 17:23:58 »

Ööö... nem a hét harcost keresik, hanem a leszármazottaikat. És ebből (az első három rész alapján) már 3 meg is van: Zola, Jiro és Shu... persze lehet, hogy tévedek és eddig csak Shu "van meg" Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #8 Dátum: 07 aug 28, 17:58:05 »

De attól még harcosok.Nevet És attól még, hogy pár így is hetet kell "összegyűjteni". A Dragon ball indulásakor is volt már 2 gömbje a szereplőknek.
Naplózva
varga998
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


« Válasz #9 Dátum: 07 aug 29, 14:13:12 »

Sziasztok nekem így első hallásra tetszik az anime és örülök hogy fordtják ezt is (köszönet érte), de sajnos nem tudom honnan tudnám letölteni, a nagy animés FTP-n nem találom vagy csak nem ilyen néven van fent? jártam már úgy hogy  japán néven volt fenn egy anime, de ennek a japán nevét sem találom. Ha valaki tud kérem segítsen, elöre is köszi.
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #10 Dátum: 07 aug 29, 14:31:08 »

Azon sajnos nincs fent, viszont a http://bluedragonsite.try.hu/ oldalon vannak fent torrentek amikkel le lehet szedni a részeket.
Illetve a szombati nap folyamán feltesszük az első 6 részt direkt letöltéssel, mert hétköznap törli az extra őket folyamatosan, hétvégén pedig nincs felügyelet alatt a szerverük, mert hétvégén nem törölnek. Mosolyog
Naplózva
varga998
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


« Válasz #11 Dátum: 07 aug 29, 14:38:29 »

Köszi a választ, le is szedem torrenten mert már kiváncsi vagyok.
Naplózva
Emerico
Vendég
« Válasz #12 Dátum: 07 aug 31, 21:14:57 »

hello!
nekem azon problámám lenne, ami persze lehet, hogy csak nekem van. de marha nagy felbontásba vannak ezek a fájlok. mármint tök jó meg minden, azonban elég érzékenyen érint, hogy akadozva hajlandó csak lejátszani a gépem. Az első rész még okés volt, de onnan...
hiába kerestem nem találtam kisebb felbontásuakat... s lehet én vok a béna, de progit se naon, ami mergbírkozna ezen nehéz feladattal. főleg azért, mert ha lejátszani se tom, akko átkódolni mégannyira inkább se (^_^)
nincs vmi megoldásotok számomra?
(sorry ha hülyén fogalmazok. kérek mindenkit nézze el nekem, csak eszméltelenül beteg vok és örülök, hogy egyáltalán tok komunikálni...)
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #13 Dátum: 07 aug 31, 23:32:08 »

A 300 megás MKV fájlokat töltötted le? Ha igen akkor talán a VLC media player megbírkózik vele. De ajánlom a mai napon felkerülő avi fájlok letöltését Mosolyog
Naplózva
Emerico
Vendég
« Válasz #14 Dátum: 07 szep 01, 07:09:34 »

Hát más progi is be tudta tölteni, csak éppen a lejátszás akadozott. VLC-t kipróbáltam kétszer annyira szakadozott. (^_^)
szal marad az avi, hátha du 4kor még nem törlödik...
Naplózva
Oldalak: [1] 2 3 4
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!