24 ápr 28, 18:37:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Tengerészek  (Megtekintve 15210 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #30 Dátum: 12 jún 04, 20:44:30 »

Kongra gondolsz. Ő a felettese. Az előző fő admirális. A gorosei pedig nem véletlen, hogy tele van sebekkel és jól mondják a fegyverek se véletlen figyelnek be náluk. Szerintem ők Luffy kalóz királlyá válása után kerülnek majd képbe.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #31 Dátum: 12 jún 05, 18:22:38 »

Vagy éppen pont a legutolsó arcban, a királya válás előtt.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #32 Dátum: 12 jún 05, 20:44:23 »

Én nem hiszem mivel Shirohige azt mondta, ha valaki megtalálja a one piecet akkor kihívja maga ellen az egész világot. Szerintem itt a világ kormányra gondolt. Mivel mondja is a Sengokunak, hogy félnek ettől a naptól. Ők és a világkormány is. Plusz itt érzem Dragon korszakát is. A kalózkirállyá válás után jön képbe a Gorosei és Dragon is. Luffynak ott gondolom lesz választása Raylaight szavaiból ítélve. Más következtetés is levonható a dolgokból amit a ponigriff tartalmaz.
Persze ez mind csak az én képzeletem szüleménye és Odát ismerve egyáltalán nem így lesz:D de jelen pillanatban én erre látok rációt.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #33 Dátum: 12 júl 21, 22:43:57 »

Mangásoknak:
Én azon csodálkozom kicsit, hogy Akainu nem használja túsznak a mostani problémásabb kalózok rokonait. Nem hiszem, hogy csak Luffynéknek vannak még élő hozzátartozóik(már akinek), barátaik. Zoronak  is kapásból ott van a volt mestere, Sanjinak Zeffék, Naminak a nővére ésatöbbi. Adott esetben nem egy kalózt lépre lehetne ezzel csalni. Simán lehet, hogy Kiddnek van két húga és/vagy Lawnak egy öreg nagymuterja. Big Momnak van is lánya (legalább is 90%, hogy Lola az). Persze léteznek olyan jelentéktelen apróságok, mint személyiségi jogok meg effélék, de Akainu mióta törődött az ilyesmivel? Lehet csak a Gorosei akadályozza/akadályozná ebben, mert a taták el akarja kerülni az abszolút hatalom látszatát, hisz nem tenné túl népszerűvé őket ártatlan civilek túszul ejtése, adott esetben kivégzése. Esetleg a tengerészet Marineford után még nem érzni magát késznek egy példátlan, hatalmas méretű kalózszövetségre vagy egy újabb háborúra, amit ez a lépés lehet ki is váltana. Mindenesetre ha másból nem is, Akainuból könnyedén kinézem a dolgot. Ha megteszi, akkor Aokiji is itt jöhet be a képbe, például kiszabadíthatná a foglyul ejtett anyukákat-öcsikéket, hogy ezzel elejét vegye az esetleges következményeknek. Természetesen ezzel kihivná a kormány és a tengerészet haragját, és jó busás vérdíjat idézne a fejére, de hát egy olyan kaliberű embernek mint ő már nem nagyon számít az ilyesmi.
Ezek persze csak mind az én spekulációim, nincs is rá túl nagy lehetőség, hogy Oda egy ilyen nágyon cúúnya dolgot vesz bele a mangába, de érdekes következményei lennének a dolognak, az biztos.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #34 Dátum: 12 júl 21, 23:33:21 »

Ez egy igazán radikális elgondolás Nevet A válasz sztem annyi, hogy a kormány is visszafogja vmennyire, illetve sokukat csak a grand line-on ismerik meg. A harmadik meg példának zoro-t hozom fel, vagy usopp-ot. Nem ismerik a származásukat.
Naplózva
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #35 Dátum: 14 márc 13, 21:30:26 »

tengerészet: smooooooker....

a füstit nagyon nyomja az író, eddig neki voltak a legnagyobb szerepei, holott szerintem meg sem érdemli. Logue townban kudarcot vallott, még buggy is meglógott előle. Alabastabán krokodil zsákmányába esett, majd zoro mentette meg, tehát itt is leégett. Marinefordba azt hihettük alakít valami nagyobbacskát, de semmi komolyat nem tett (ellentétben coby-val, aki kimert állni akainuval szemben, holott smokernek sem tetszett a végén a vérontás) punk hazar: erről ne is beszéljünk, hisz smoker boxzsák lett és emellett lawnak a lótifutija... milyen gagyi jelenet volt már, hogy law megparancsolta smokernek, hogy caesarrhoz ne érjen, smoker meg kutya módján hallgatott rá

csodálom, hogy ő aladmirális.... akainu szerintem igazán nagyszerű tengerész és megérdemelte a flotta admirális címet, de én a helyében a punk hazardos történet után lefokoztam volna smokert...
Naplózva
Oldalak: 1 2 [3]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!