24 ápr 28, 14:19:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Tengerészek  (Megtekintve 15209 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #15 Dátum: 10 szep 13, 15:51:20 »

Szerintem Coby még egy gyümölccsel is fel lesz erősítve. Hümm-hümm Durva lenne egy misztikus zoannal.
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #16 Dátum: 10 szep 18, 12:48:32 »

Azért ez nem megy ilyen egyszerűen. Igaz Oda is megmondta, hogy több mint száz gyümölcs vagy azt használó van de ebből a misztikus gyümölcs elenyésző lehet. Mellesleg az egyszerűbb gyümölcsöt is nehéz találni nemhogy misztikusat.
Naplózva
EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #17 Dátum: 11 aug 07, 15:01:37 »

Cobyt kedvelem, és Helmeppo is teszik. Nevet
Mondjuk még csak a thriller barknál tartok, de szerintem az idö ugrs után, vagy legye a rokushikimestere, vagy kapjon valami jo logiát.  A "pozitiv" karakterek között nincs is normális logia. Ace tüz képessége már unalmas, szoval az nem számit. Nevet
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #18 Dátum: 11 aug 14, 00:32:21 »

Szerintem nem kell démongyümi Cobynak. Ha legalább úgy használja a Cp-k által használt 6 fogást, és emellett úgy használja a Haki-t mint Luffy, félelmetes ellenfél bárkinek. Ami a rangját illeti, én simán adnék neki egy hajót legénységgel, ha beletaláltam valamennyire az erejébe.

Helmeppo akkor adná az ívet, ha neki is valami jó kis mestere lenne. Mondjuk a Gorousei kardos fickója. Az adná:D
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #19 Dátum: 11 aug 14, 11:47:07 »

Cobynak nem Haoshoku hakija van:D. Szóval úgy nem hiszem, hogy fogja használni mint Luffy. Kétlem, hogy a Gorosei foglalkozna két taknyossal. Ellenben a Sengoku és Garp nem lebecsülendő akik méltó ellenfelei voltak Rogernek nem lehetnek gyengék. Kíváncsi vagyok Smokerrel mi lesz a time jump után. Haki nélkül egy senki lesz már pedig, ha örökké üldözni akarja Luffyt jobb, ha magához nyúl.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 14, 13:44:34 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #20 Dátum: 11 aug 14, 12:13:11 »

Szerintem pedig neki is az van. Itt viszont jön egy szokásos csak vagy de. Nevet Coby Hanshou hakija inkább az észleléshez van közelebb mint a fegyverkezéshez. Ezért van az, hogy érzékel mindent a környezetében nagy távolból is. Igen, soha nem fogja ezt a típusú hakiját tudni úgy használni mint Luffy a sajátját. Luffy Hanshou hakija pedig inkább a fegyverkezés színéhez van közelebb aki szintén nem lesz képes olyan mértékben használni az észlelést mint Coby a sajátját. Ettől viszont mindkettő Hanshou haki. Silver elmondásából kitűnik, hogy a hakinak többfajta felhasználása létezik. Az emberek pedig mindig azt erősítik amire leginkább szükségük van. Sőt, azt kezdik leginkább erősíteni amelyikre a legérzékenyebbek. Cobyhoz legközelebb valószínűleg az észlelés színe áll. Így a Hanshou hakija is erre alapoz. Luffy ezzel szemben a vezetést célozta meg így a hakija ilyen módon erősödött.

Én nem féltem Smokert. Kedvenc tengerész karakterem és hiszem, hogy ismeri a hakit hiszen rangban az aladmirálisok mellett/felett van. Ez pedig azt jelenti, hogy ismernie kell a hakit. Az már más kérdés, hogy milyen annak használatában.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 14, 12:18:33 írta rini67 » Naplózva
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #21 Dátum: 11 aug 14, 17:43:04 »

Smoker nincs az aladmirálisok felett/mellett . Arabastában kapitányi rangról eggyel feljebb lépett , de az messze van az aladmirális ranghoz . 
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #22 Dátum: 11 aug 14, 18:14:52 »

Nem egészen mert Smoker már akkor sem sima kapitány volt hanem sorhajó kapitány. A kettő nem ugyanaz. Itt vannak a beosztások. Most jelenleg Rear Admirális ami katonai nyelven azt jelenti, hogy "önállóan cselekvő admirális" akiknek az alárendeltsége nem terjed ki az al-admirálisokra. Az ő közvetlen feletessük az admirálisok. Ők általában speciális feladatokat látnak el és bármikor parancsot adhatnak még az al-admirálisoknak is a feladatuk ellátása érdekében.

http://www.mangareader.net/103-2539-1/one-piece/chapter-432.html
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 14, 18:26:24 írta rini67 » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #23 Dátum: 11 aug 15, 18:36:37 »

...

Te valami nagyon félreértesz.

3-féle haki van:
   - A megfigyelés színe / Kenbunshoku Haki (érzékelés és "jövőbelátás", "~Mantra, Égi sziget, Enel és a papjai + a kiscsaj)
   - A fegyverzet színe / Busoshoku Haki  (védekezésre és támadásra, Rayleight Kizaru ellen)
   - Király akarata / Haoshoku Haki  (megfélemlítésre, Rayleight az embervásáron a nagyteremben)

A Király akarata nem a testre hat, hanem az elmét üti ki. Semmi köze se a megfigyelés, se a fegyverzet színéhez.
Coby-ban a megfigyelés színe ébredt fel.

Olvasgasd ezt: http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/597/1
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 15, 19:02:06 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #24 Dátum: 11 aug 15, 19:18:28 »

Chakra - nem értetem félre és ha már nekem felajánlottad akkor te is s átolvashatnád, mivel a királyi hakit nem sorolja külön kategóriába. Rayleight azt mondta, hogy csak két haki típus/fajta létezik és nem három. Annyit tett hozzá a végén, hogy van egy kis embercsoport aki képes így is használni a hakit (megfélemlítés) de más módon nem választotta el a többi haki típustól. Nem határozta meg harmadik típusként. Tehát ez nem zárja ki azt, hogy valamelyik típusnak hatása lehet rá a kialakulásakor de azt sem, hogy igen.
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 15, 19:24:00 írta rini67 » Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #25 Dátum: 11 aug 15, 19:24:57 »

Elég volt az offból mennyetek a megfelelő helyre!
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #26 Dátum: 12 máj 23, 21:28:12 »

engem érdekelne hogy vajon az öreg fószerek, akik eddig SEMMIT nem mutattak a tengerészetnél, vajon mennyivel überelhetik az eddig látott legerősebb szereplőket? Néha megvillantak 1-1openingben aztán annyi. Nem tudom miért, az az érzésem az eddig látott admirálisok/yonkouknál messze vannak erősebb tengerészek, esetleg semleges emberek/lények; de még kalózok is. Mindig kellenek az egyre erősödő ellenfelek, erről szól az összes történet.

akkor ezt benéztem, és rossz helyre írtam, kösz
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 24, 07:30:40 írta Yamael » Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #27 Dátum: 12 máj 23, 23:02:43 »

Az öreg fószerek a Világkormányhoz tartoznak, nem a Tengerészethez. Már ha a Gorousei-re gondolsz.
Naplózva

RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #28 Dátum: 12 máj 24, 12:02:19 »

engem érdekelne hogy vajon az öreg fószerek, akik eddig SEMMIT nem mutattak a tengerészetnél, vajon mennyivel überelhetik az eddig látott legerősebb szereplőket?

Szerintem Ők olyanok mint az Égi sárkányok. Vagy mint Spandam. Fontos pozícióban vannak de nincs erejük. Tulajdonképpen csak az ''eszük'' és jó vezetői képességeik miatt vannak. Szerintem gyengébbek az admirálisoknál és a Yonkok-nál is, maximum Rokushiki és/vagy Haki amivel rendelkeznek. 
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #29 Dátum: 12 máj 24, 19:37:16 »

azért nem véletlen hogy karddal/puskával ábrázolják őket. jó hát az égi sárkányokat bárki megfingatná egy ötéves gyerek is. Amúgy ottvan az a böszme pali, aki mondta sengokunak hogy ne vonuljon vissza, az is eléggé nagy zúzó lehet. ha rátalálok ide linkelem.
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Oldalak: 1 [2] 3
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!