24 ápr 27, 15:04:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Shichibukai  (Megtekintve 34720 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #120 Dátum: 12 aug 11, 14:21:04 »

A shichibukai nem inkább a világkormányzathoz tartozik? Tehát akkor Akainunak nem sok beleszólása van abba, hogy ki lesz Shichibukai vagy ki nem. Aki megfoszthatná a jelenlegi tagokat a címtől az a Gorusei, Akainu max. szívhatja a fogát, de attól, hogy flotta-admirális, még vannak felettesei.
Naplózva
Waff
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 15


« Válasz #121 Dátum: 12 aug 12, 08:52:42 »

Ja tudom hogy nem hozzájuk tartozik a Shichibukai hanem a világkormányhoz, de én úgy emlékszem hogy amikor "Shichibukai gyűlés" volt akkor Sengoku meg Garp is ott volt. Lehet hogy nem pont azért de ott voltak. Oda sensei mondjuk elég titokzatos a Világkormánnyal kapcsolatban, ugye eddig csak a Tengerészetet (meg talán a CP nem hozzájuk tartozik akkor még őket) láttuk de ettől függetlenül szerintem a flotta-admirális elég magas poszt ahhoz hogy legyen beleszólása.
De az is lehet hogy hülyeséget mondok ikszdé meg az is lehet hogy ilyen időkben amikor itt a 11 szupernova bekecskül kicsit a világkormány is és nem bíz semmit a véletlenre...
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 12, 09:03:50 írta Waff » Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #122 Dátum: 13 jún 15, 15:45:39 »

Law akár el is teleportálhat most hogy kiderült Doflamingo átvert mindenkit.

Ezt nem értem. Law miért tudna teleportálni? Ilyenre nem emlékszem a mangából... az anime most futó részét nem követem. Most fogom majd utol érni. Szal WTF? Law tud portálni a szobáján belül? Nekem ez teljesen új azt tudom, hogy képes felcserélni a dolgokat mondjuk magát egy székkel, de az nem teleport...
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
chaoslord3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 180



« Válasz #123 Dátum: 13 jún 15, 16:30:32 »

A room képességének a hatósugarán belül tud mozogni (azaz szerintem kicserélni magát)
Itt: http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/669/17
Animében is benne volt, hogy most ez teleportálás vagy nem döntse el mindenki saját maga. De a mint láthattuk bármit kicserél a Room hatósugarán belül akkor magát miért ne tudná?
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #124 Dátum: 13 jún 15, 17:05:10 »

Ha már valaki "teleportál" az Kuma, de nála meg valószínűleg arról lesz szó, hogy meglöki magát a mancsal és a légnyomás mozgatja ilyen iszonyatos sebességel.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #125 Dátum: 13 jún 15, 18:35:03 »

A chaoslord3 által linkelt oldalon látszik ahogy beteleportál Caesar laborjához Law és Chopper a barlangból.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #126 Dátum: 13 jún 15, 20:12:12 »

Law valóban tud teleportálni, de csak a roomja hatókörén belül, ami olyan 100m átmérőjű lehet.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #127 Dátum: 13 jún 16, 10:29:03 »

http://naruto-kun.hu/manga/One_Piece/690/19

Ha itt nem a Room képességét haszhálta volna, Mr. Szalvétaundor meghalt volna. Szóval valószínűleg jóval nagyobb Room-ot is létre tud hozni Law.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #128 Dátum: 13 aug 11, 14:36:09 »

Nem tudom mennyire tartozik ide egy volt Shichibukai, de Jinbei- jel kapcsolatban gondolkodtam valamin. Szerintem meg fog halni. Vagy valami történni fog, de én nem tudom elképzelni, hogy csatlakozna Luffyékhoz. Ha írta valaki akkor bocsi, de nem olvastam az előző hozzászólásokat az esetleges spoilerek elkerülése miatt.
Szerintetek? Vagy csak nekem ilyen elképzelhetetlen Jinbei a Szalmakalaposok között?
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #129 Dátum: 13 aug 11, 15:16:44 »

Szerintem Jinbei nagyon jó arc. Simán eltudnám képzelni a Szalmakalaposok között. Csak egy problémám van vele...hogy egy kicsit öreg.
Azért nem csatlakozott eddig a legénységhez, mert akkor már tényleg túl erős lenne a csapat. De később, ahogy jön a Yonko ... gondolom már 3 hakki használó kevés lesz a legénységben.
Naplózva
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #130 Dátum: 13 aug 11, 15:42:13 »

Én is nagyon bírom. De én valahogy nem tudom elképzelni velük. Valamiért olyan előérzetem van, hogy valami közbejön és nem fog csatlakozni. Nem úgy ismertük meg eddig, mint aki megszegné a szavát, szóval... Persze lehet csak én nem tudom ezt elképzelni.
Mondjuk a Yonko- hoz tényleg kell erősítés, ha mind olyan szinten vannak mint Shirohige. (mangát nem követem) Főleg az után, hogy Luffy konkrétan hadat üzent Big Momnak a Gyojin sziget arc végén.
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #131 Dátum: 13 aug 11, 16:29:43 »

Szerintem Jinbei csak szövetség lesz, ahogy Hancock is, de biztos vagyok benne, hogy 1-2 fővel még gazdagodni fog Luffy csapata....
Naplózva
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #132 Dátum: 13 aug 15, 11:57:20 »

ha luffy yonkouk ellen akar menni, akkor nem árt, ha erős a legénysége:) a yonkou-k első tisztjei tuti vannak olyan erősek mint egy shichibukai, ha nem erősebbek:) pl marco simán bekerülhetett volna, meg acenek fel is ajánlották:)

ezért szerintem beillene a csapatba jinbei, persze az író nem akarta az újvilág elején betenni, mert akkor kb caesar elfogása fél kötet lett volna...Mosolyog túl erős lenne a csapat, még nem érett meg luffy sem arra, hogy ilyen szintű embereket irányítson:) ahhoz még kell erősödnie:)

de ha yonkou lesz, akkor egyértelmű, hogy ilyen kaliberű emberek is dolgoznak majd neki:)
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #133 Dátum: 13 aug 15, 12:35:56 »

Luffy nem yonkou akar lenni, hanem Kalózkirály!!! Nevet
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #134 Dátum: 13 okt 11, 16:23:00 »

Szerintetek Doflamingo hogy képes a felhőkkel utazni? Én ezt geppou-nak néztem, de úgy látszik, hogy még a képessége sem, hanem csak a zsinórját döfi bele a felhőbe, de az hogy marad ott?
A másik érdekes kérdésem, hogy hogyan kapta el sanjit?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 7 8 [9] 10
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!