24 ápr 27, 16:48:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Gol D. Roger  (Megtekintve 8472 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Kaihaku R. Kumori
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 826


Asmodeus - King of the Nine Hells, Lord of Lust


« Dátum: 10 ápr 28, 12:59:57 »

Itt olvashattok leírást a kalózkirályról.
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 22, 11:44:07 írta Hiei D. Legend » Naplózva

naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #1 Dátum: 11 ápr 07, 03:06:21 »

Érdekelne vagyok  ö használt e hakit?Vagy milyen erős volt?
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2 Dátum: 11 ápr 07, 08:22:36 »

Nincs írva, de 99%, hogy tuti, hogy igen máskülönben lehet az első logia használó elintézte volna.

De ha azt nézzük, hogy Rayleight az első tisztje tudta használni (ill még mindig tudja) így talán feltehetőleg ő is.
Vagy Luffy aki ugye mint tudjuk haki használó viselkedését néhányszor Rogeréhez hasonlították.

Edwarddal rivalizáltak, Garppal többször csatázott, Rayleight volt az első tisztje. Ha láttad a z ízelítőt az ő erejükből, akkor nem nehéz elképzelni mire lehetett képes Roger.
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #3 Dátum: 11 máj 22, 11:45:14 »

A kalózkirály leírása is felkerült a onepiecefanra.
Itt el is olvashatjátok ------->Onepiecefan
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #4 Dátum: 11 máj 22, 12:02:22 »

Hacsak belegondol az ember rémisztő mekkora ereje lehetett.Ráadásul ha olyan mint Luffy akkor mindig a legerösebbek kel vette fel a harcot. Nevet durva.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5 Dátum: 11 nov 25, 22:10:46 »

És övé volta szalmakalap... Nevet utána shankszé, majd luffyé.... már kíváncsi lennék a történetére.
 És örülnék, ha Rogerről is többet tudnánk meg végre. Az általános infókon kívül, persze. Ki ő, honnan jött, és mi az a híres-neves "D."...
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
renato
Vendég
« Válasz #6 Dátum: 11 nov 25, 22:15:45 »

Megválaszolom neked az egyik kérdésedet: Lougetown-ból jött Roger Nevet
A D. pedig még várat magára, de már engem is érdekel Nevet
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #7 Dátum: 11 nov 26, 17:43:48 »

nyílván nem a városra értettem xD Hanem hogy kik a szülei, áll-e valami rokonságba dragonnal? mert szerintem az is lehetséges. arcra is hasonlítanak kicsit.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #8 Dátum: 12 okt 22, 18:07:53 »

Én a képességeire tippelnék;

Hakija biztos volt, máskülönben hogy tanulta volna meg Rayli. Meg persze a logiák ellen is hatásos volt.

És sztem démongyümölcsöt is evett. Mégpedig a Víz logiát. Szerintem nem hülyeség, mivel ez lenne a legerősebb Logia, könnyedén legyőzne más démongyümölcs használót, mivel mindegyik gyengéje a tengervíz. Továbbá nem démongyümölcsösök ellen is jó, mivel lövöldözhetnék ágyuval meg puskagolyókkal, döfködhetik kardokkal, mivel logia elemű, nem lenne rá hatásos.

Persze ez cáfolható, hogy létezik-e egyáltalán Víz logia, mivel a démongyümölcs gyengéje a víz, szal ha még létezne is, akkor megölné magát vele, de sztem ez 1 kiskapu, és ha létezik akkor bizony ez lenne a legerősebb és méltó lenne a Kalóz Király nevéhez.
Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #9 Dátum: 12 okt 22, 18:32:50 »

Csabi28: Miért érzem azt hogy Aokiji méltó ellenfele lenne ha tényleg víz logia volt? Befagyasztja szépen. ikszdé

Én szerintem is tudott hakit mivel király haki-ként emlegetett a 3. haki és ha azt tudta akkor az elsőt és a másodikat is tudnia kellett. Hatalmas fizikai erőre tippelek és eszes embernek nézem. Tehát nem az a fajta neki rontok akármi lesz.
Naplózva
Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #10 Dátum: 12 okt 22, 20:33:41 »

Tudtomal nem rendelkezett semmilyen gyümölcsel,Shiki amikor megküzdött elbukott és utána megtudta Roger meghalt neki támad Mariford föbázisra utána Impel down szökése után aszem szigetre menekült és ott hoszta léttre gyülmölcsöket.
Ha igazi story/wikkin olvastam meg láttam.
És én is kiváncsi vagyok erejére ha igaz pletyka 2év év elötti korban 1 Császár ereje fele akkora volt mint Rogeré,kivéve Fehérszakáll bár ö is kicsivel gyengébb volt de lehet láttni erejét és kitartását és életerejét.! Figyelmeztetés smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 22, 20:37:33 írta Pein7 » Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #11 Dátum: 12 okt 22, 21:29:26 »

A dupla hozzászólás nem engedett. Szerkesztés gombot használd. Ne hívd már fehérszakállnak. Nem tűnt fel a zászlóján meg a fején azaz ordas nagy bajusz? MEgérteném, ha csak az angol/japán szó állna a rendelkezésre, de a fején és a zászlóján is BAJUSZ van! Három-négy embertől is láttam már ezt, rossz a szemetek?ikszdé

Roger meg nem lesz démongyümölcs használó. Hakija lesz, meg az a képessége, hogy hallja "mindennek a hangját" cucc lesz ami igazán überré tette. Ki hozott létre és milyen gyümölcsöket?ikszdé Vegapunk találta ki, hogy lehet azonosítani a képességüket azt ennyit tudtunk, ha nem tévedek. A gyümölcsök eredete máig ismeretlenxD
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 22, 21:36:25 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
alig33
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 127



« Válasz #12 Dátum: 12 okt 22, 21:38:31 »

Az aranyoroszlán 22 évvel ezelőtt valóban elment egy szigetre egy új tervvel de az nem a démoncsümölcsök feltalálása volt mivel azok már akkor is léteztek (lásd: Robin)....

Roger ereje valószínűleg nagyobb volt mint az akkori Fehérbajusz, Shikki és mindenki más ereje mivel ő lett a király :DD
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 22, 21:40:59 írta alig33 » Naplózva

"Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem."
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #13 Dátum: 12 okt 22, 21:44:47 »

kentonsama: pedig pont az a fajta volt Roger aki neki ront bárkinek ész nélkül mint Luffy [ezt megfigyelték többen akik ismerték  mindkettőt]. (de nem is volt veszteni valója)
És akkor érthető miért volt a legnagyobb kalóz.

Mellesleg a sorozat elején sima bilincsbe van ábrázolva ami arra utalhat hogy nincs gyümölcse, vagy arra hogy akkor még nem volt tervbe a kairoseki. De mivel sokszor újra rajzolták az első epizódokat szerintem nem volt neki, és egy idő után mondjuk az új világ nem is lényeges a gyümölcs.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 22, 21:45:42 írta Yamael » Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #14 Dátum: 12 okt 22, 22:40:43 »

A dupla hozzászólás nem engedett. Szerkesztés gombot használd. Ne hívd már fehérszakállnak.

Bocsi Hiei sajna roszul katitottam és nem birtam letörölni,szerintem jó öö nagy mikulás bácsi heheee :)Najó Whitbeard Nevet


Az aranyoroszlán 22 évvel ezelőtt valóban elment egy szigetre egy új tervvel de az nem a démoncsümölcsök feltalálása volt mivel azok már akkor is léteztek (lásd: Robin)....

Roger ereje valószínűleg nagyobb volt mint az akkori Fehérbajusz, Shikki és mindenki más ereje mivel ő lett a király :DD


Na zsir akkor mégis jól emlékesztem ö csinálta legalábbis....
kentonsama: pedig pont az a fajta volt Roger aki neki ront bárkinek ész nélkül mint Luffy [ezt megfigyelték többen akik ismerték  mindkettőt]. (de nem is volt veszteni valója)
És akkor érthető miért volt a legnagyobb kalóz.


Jaja sokan megmondták föleg Rogernek a volt legénysége is megmondták
Szerintem haki hihetlen erös volt pláne hóditó hakija csak 10x erösebben mint Shaksé.
Tudása is jó volt, poneglyphe is képes volt elolvasni és irni de  Figyelmeztetés de vajon hol tanulhata meg_?  Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 22, 22:58:31 írta Pein7 » Naplózva
Oldalak: [1] 2
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!