24 ápr 27, 22:47:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Nico Robin  (Megtekintve 12218 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #15 Dátum: 11 márc 28, 12:58:35 »

96. részben 2:50-nél a mellék szereplő hangját Nico Robin adja:D vicces:D. Egyből észre vettem<3 Nos csak érdekességképpen beírtamxD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #16 Dátum: 11 júl 17, 22:01:50 »

Ha jól emlékszem az anyja hangját is ugyan az szinkronizálta. Részeket pontosan nem tudok mondani de sokszor előfordul, hogy mellékszereplőnek ismerős hangja van. Robin a legérettebb mugiwara, nem csoda, hogy nem vesz részt a fiuk marhulásaiban.
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 15, 05:38:57 írta RoronoaZoro » Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #17 Dátum: 11 júl 27, 18:18:45 »

Állítólag Robin hangja adta még a sima Naruto sorozatban Orochimaru hangját is Mosolyog
Amúgy nem tudom, nekem annyira nem fekszik ez csaj, kedvelem meg minden, meg jól nézz ki, csak nekem egy kicsit rideg a csaj. Elején utáltam, de utána, Arabasta végétől egyre jobban megkedveltem. Főleg, ha valaki megnézi a 130.rész második felét, ott röhögő görcsöt kaptam ikszdé
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #18 Dátum: 12 feb 06, 23:10:13 »

Samdav ha "arra" gondolsz akkor értelek.Lássuk csak Robinról:Én bírom Okos,kreatív és nem semmi hogy ilyen múlttal,ilyen "rendes" nő lett.Nekem MINDEN EGYES MORBID beszólása aranyat ér.Két szóval és egy rag szerűséggel:IMÁDLAK ROBIN-CWHAN  (Ezt nem bírtam kihagyni,bocs.) 
Robin fejlődésének látta kor,rögtön egy dolog ugrott az eszembe:mi lesz ha az egyik "klónja" úgy dönt hogy nem akar eltűnni?Habár lehet ez is olyan mint a karok,lábak stb létrehozása/eltüntetése,majd kiderül.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 09, 10:34:46 írta Drahaka » Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
Fantalas
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20


« Válasz #19 Dátum: 13 máj 14, 23:04:25 »

Kedvenc szereplőm.
Az okokat már nagyjából elmondták előttem is.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #20 Dátum: 13 máj 15, 17:17:43 »

Kár, hogy Skypia óta nem volt olyan "neve is van" karakter, aki ő egyedül győzött le. Jó lenne látni megint 1vs1-ben harcolni látni.
Sajnos a legtöbb ellenfelet egy támadással elintézné, ezért nem kap komoly ellenfeleket. Kapna egy Sanji erősségű ellenfelet és 3 másodperc múlva már el is lenne törve a nyaka. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #21 Dátum: 13 máj 15, 20:46:07 »

Robinnak vagy a Sanji szintű ellennek?
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #22 Dátum: 13 máj 15, 20:54:13 »

Kicsit félreérthető volt. xD Mivel Robin szokott nyakakat törni, így a Sanji szintű ellenfélnek lesz annyi 3 másodperc múlva. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #23 Dátum: 13 máj 16, 04:54:28 »

Sejtettem azért, hogy erre gondolsz. Azonban ahogy Tashiginek sem volt esélye Trafalgar ellen úgy Robinnak sincs a Sanji szintűek ellen, pusztán a Haki miatt. Ha majd látok 1 olyan részt ami rám cáfol akkor igazat adok neked  ikszdé
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #24 Dátum: 13 máj 16, 09:01:23 »

Amúgy Robinnak igen is so kesélye van lásd Frankynál, ha Robin a gyatyádba alkot egy kezed és rámarkol a az arany tojásra hozsanna:D. Nincs az a Haki ami megóvna attól a kíntól. Maga a gondolata is tiszta para felér egy király akaratávalxD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #25 Dátum: 13 máj 16, 17:40:27 »

Ja, veszélyes tud lenni a csaj, nagyon bírom. Azon gondolkoztam ma, s talán ezt a ki nyerne topicban ki lehetne vesézni, hogy Robin gyümölcse ellen hogyan lehet védekezni? A Z filmben sikerült kezeket csináljon Z-re de nem tudta összeroppantani mert az erősebb volt, gondolom a haki miatt. És Sanji egy egyszerű érzékelés színével, hogyan venné fel vele a harcot? (Azért írtam érzékelést mert egyenlőre úgy van a szakács feltüntetve, hogy csak az van neki. csak animét nézek).
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Beeng
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 227



« Válasz #26 Dátum: 13 máj 16, 18:18:11 »

Háth, pl. Luffyt nem tudná sehogy. Nevet Még a Franky elleni módszer se működik nála. (láthattuk Amazon Lily ben)  Nevet Nevet Nevet Nevet Nevet (kicsit különböző dologra tapintottak de még közel vannak egymáshoz)  ikszdé
Mondjuk én arra lennék kíváncsi tudna e hakkit használni a létrehozott testrészeken. Sanjit pedig meg már attól letudná teríteni ha megmutatná a bugyiját.
Én egy picit védtelennek is érzem, mivel ha megsebzik, a létrehozott testrészeit ő maga is megsérül.
De mivel mindenki dicséri nem csak én, ezért ,ég jobban előtérben szeretném látni. Úgy mint amikor leverte a disznót Skypián.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #27 Dátum: 13 máj 16, 19:15:58 »

Nem konkrétan Sanjiról volt szó, hanem olyan ellenfélről, aki Sanji szintjén van.
Luffy eléggé együtt érzet Frankyvel szóval lehet, hogy nála is hatna a mogyorózás.  ikszdé

A kivirágoztatott testrészek megsebzéséről nekem az az elméletem, hogy a sebzés eloszlik a kivirágoztatott testrészek között. Ezt csak arra alapozom, hogy még Arabastában, mikor a kaput védte a karjaival (kb 20-al) az őrök elől, hogy ne zavarják meg Crocodile-t, akkor az egyik elitőr, akkorát rácsapott az egyik kezére kardal, hogy ott helyben levágta volna a kezét, de Robin eredeti kezén csak egy kis vágás jelent meg.
Ha ez igaz, akkor a milliós kivirágoztatással elég jól bírja a sebzést.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Haru01
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8



« Válasz #28 Dátum: 13 júl 20, 21:19:20 »

Robin az egyik kedvencem! Még Luffyt és Zorot is nagyon kedvelem! Annyira jó lenne, ha nem csak a képzeletemben, és a fan alkotásokban, hanem a valóságban is össze jönnének. Szép pár lenne!  Mosolyog
Naplózva
jasek89
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 383



« Válasz #29 Dátum: 13 júl 20, 23:32:35 »

Robin meg Zoro? Érdekes gondolat és furcsa is, mert Robin majdnem 10 évvel idősebb Zoronál, de manapság..... Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!