24 ápr 28, 05:56:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 6
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Sanji  (Megtekintve 23150 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #15 Dátum: 11 jún 29, 15:14:27 »

Enies lobby végén vagyok, már vissza mentek water sevenbe. Nevet
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #16 Dátum: 11 aug 24, 14:13:38 »

Nagyon imádom ezt a karaktert is, mikor Zoroval csak úgy szájkaratéznak vagy összeütköznek, az nagyon vicces. Főleg, amit Davy Back Fight-nál leműveltek, mikor a foci pályán voltak a sok benga majom közt Nevet
Nagyon jól főz, legalábbis az animéből kiderül és hiszem, hogy egyszer megtalálja az All Blue-t Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #17 Dátum: 11 aug 25, 08:38:10 »

Az All Bluera én is kíváncsi lennék. A sok úszkáló hal, a gyönyörű kék tenger...nagyon szép lehet.
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 06, 18:07:17 írta M. Bogi » Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #18 Dátum: 11 aug 25, 13:03:24 »

 Nevet Kedvenc szereplőm Nevet Gasztronómia fan vagyok, így lenyűgöz a szakács mivoltja, ezen kívül, ez a harc közbeni cigizés..ááhh:D Ha cigi van a szájában akkor gondolkozik Gondolkozik   
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #19 Dátum: 11 aug 25, 21:37:07 »

sanji milyen sanji?
vagy nincs vezetékneve?
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #20 Dátum: 11 aug 25, 23:24:09 »

"Black Leg" Sanji, csak ennyit tudok róla Mosolyog Nem hiába kapta ezt a nevet mellé kacsint
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
tkrisz2
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 843



« Válasz #21 Dátum: 11 szep 08, 12:57:29 »

érdekes karakter Nevet
nem tudom honnan van mindig cigarettája, meg ha vízbe esnek utána is simán tud cigizni.

és még sose láttuk cigit vásárolni, csak szívja, nagyon bírom xD
Naplózva

hogyan kell ide írni? :/
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #22 Dátum: 11 okt 19, 17:51:24 »

Azon túl, h megtanult erőteljesebb kajákat főzni, miben fejlődött? Mert az anime róla sem mutatott semmit. Megvannak ezek bővebben a mangaba? Okama kempokat sajátított el gondolom...  Nyelvesít
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Putir
Vendég
« Válasz #23 Dátum: 11 okt 19, 17:54:03 »

A sok futás a buzik elől gondolom rendesen megedzette a lábait Nevet
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #24 Dátum: 11 okt 19, 21:44:34 »

Igen. Mangában már megvannak az edzés jelei mindenkinél, nem akarok spoliert írni, tehát csak annyit mondok, hogy Putirral teljesen egyetértek:D
Naplózva
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Válasz #25 Dátum: 11 nov 05, 12:02:42 »

Emberek... az, hogy az animében még nem láthattunk semmit egyes szereplőkről, az nem jelenti azt, hogy később nem fogjátok meglátni... a mangában ugyanaz van, mint az animében. És fordítva. Nem hagyhatnak ki semmit. És eddig nem is hagytak. Türelem, tornaterem.
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #26 Dátum: 11 nov 15, 20:18:53 »

Zseniális, amit Zoróval művelnek. Olyan kis piti hülyeségeken esnek egymás torkának, hogy az már csodálatos xD Azon szakadtam nagyon, hogy amikor Thriller Bark-on Zoro először negatív lett (amikor Sanji nem), és azt mondta hogy 'Sajnálom, hogy megszülettem' akkor Sanji mennyire de mennyire kiröhögte xD
  Meg amikor a zombijaik harcoltak, és a denevér (valami H-betűs) arra repült: -Ti meg miért egymással harcoltok? Lenne jobb dolgotok is! - (kórusban) Ez Hobgack-sama parancsa!! - Miért, mit parancsolt pontosan?!?? - ÖLD MEG, AKI ÚTBAN VAN!!! ikszdé Még a zombiajik is xD
  De ami a legeslegjobban tetszik, hogy hiába oltják rommá egymást minden adandó alkalommal, habozás nélkül föláldoznák magukat a másikért. Nekem ez akkor 'látszott' vagy akkor tudatosult a legjobban bennem (persze addig is tisztában voltam vele), amikor láttam Sanjinak azt halálra rémült, iszonyodó arckifejezését, amit akkor mutatott be, amikor látta TB-n Zorót, Kuma után, csurom véresen. Eddig is tudtam a Szalmakalaposok közötti 'szereeete' meg összetartást, de akkor esett le igazán. Kevés olyan film/anime/könyv van, amikor a főszereplők e kedvenceim, de ez egy olyan ^^
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
renato
Vendég
« Válasz #27 Dátum: 11 nov 15, 20:38:20 »

Szerintem sokkal jobban látszott ez a barátság akkor, mikor Kumának felkínálta magát Zoro, majd Sanji mondta, hogy inkább őt vigye el. Itt konkrétan az életét áldozta volna a csapatért.
Bár ilyen barátság a legtöbb animében jelen van, csak néhol az egyik fél kedvesebben közelít a másikhoz (pl.: Ishida-Ichigo, Yamamoto-Gokudera, etc...).
Naplózva
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #28 Dátum: 11 nov 24, 22:08:53 »

Ezzel az orvérzés dologgal remélem leállnak a következő részekben mert én már unom. Vicces volt eddig de azért nem kellene a ló túloldalára esni. Inkább mutasson már valamit az új technikáiból.
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #29 Dátum: 11 nov 24, 22:15:04 »

Ha minden igaz a következő részben láthatsz egy új technikát tőle. De szerintem ez örök dolog lesz nálla, ez az orvérzéses téma:D
Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 6
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!