24 ápr 27, 19:29:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Nami  (Megtekintve 7798 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Tapion-sama
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3857



WWW
« Dátum: 10 ápr 28, 12:01:39 »

A hajó navigátorának topicja... Mosolyog
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1 Dátum: 11 feb 08, 17:43:39 »

Omg, pont itt nincs még egy hsz se a kezdés óta. Szomorú

Nami nekem az egyik kedvencem. Részben azért (mert legalábbis ahol most tartok), ő az egyetlen lány a csapatban. Ez amúgy elég zavaró, hogy a női szereplők ennyire háttérbe vannak szorítva.

Nami nagyon jó szereplő, főleg azt bírom, amikor ilyen gonosz fejet vág. Kúl Meg az eddig látottakból messze azok a részek voltak a legjobbak, amikor az ő múltja derült ki. Nevet
Naplózva
echoCHANNEL
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 130



« Válasz #2 Dátum: 11 feb 16, 18:22:44 »

Én is kedvelem Nami karakterét, főleg azt a húzását bírtam, amikor Alabastra fürdőjében kiütötte a kukkoló srácokat. SHIAWASE PUNCH xD A társaság súlyosabb vérveszteséget szenvedett ott, mint az egész csata alatt xD
Naplózva
málna:P
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #3 Dátum: 11 feb 26, 21:48:08 »

Nekem kifejezetten ő a fav.kacsint Am szerintem is Nami múltja a legjobb ** Mármint, mindenkié oké, de Nami szenvedett a legtöbbet...
Naplózva
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #4 Dátum: 11 ápr 24, 20:49:24 »

Nami valóban sokat szenvedett, nem lehetett jó érzés, amikor a szeme láttára lelövik az Anyját.
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 11, 14:41:53 írta M. Bogi » Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #5 Dátum: 12 ápr 30, 05:41:07 »

több mint 1 éve nem írt ide senki Mosolyog) de vajon miért van ez  Gondolkozik
Hát Nami nélkül ez a csapat nem tartana ott ahol! Egy gondosan kigondolt karakter, megrázó multal, jópofa személyiséggel, és sok ésszel megáldva. ÉS ami érdekes vele kapcsolatban, hogy az animében hamarabb látható mint Luffy, (ez a mangában nem így van.)
A legnagyobb és legnehezebb döntése az volt, hogy eljött ''otthonról''.
A legnagyobb csatája a Miss. Doublefinger elleni.
ÉS ha ő nincs akkor Water7-ben az akinek eladtág az égi aranyat jól átverte volna a csapatot és most nem lenne a Thousand Sunny  ikszdé.
Köszönjük NAMI!  bow
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #6 Dátum: 12 ápr 30, 06:10:39 »

Azért  a CP9 Kalifa ellen se volt kis csata . Most miattad megnéztem az első részt , és tényleg . Nevet 
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #7 Dátum: 12 júl 02, 17:06:43 »

Namiban ami tettszik, az a  hirtelen hangulatváltások. Főleg amikor Luffyék felidegesítik, meg ahogy lekezeli sanjit mindíg, és persze Brook bugyi mániájáról meg ne is beszéljünk:D
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8 Dátum: 12 júl 02, 18:55:59 »

Nami alapvetően azt játssza ebben a történetben mint amit Sakura a Narutoban vagy Rukia a Bleachben. Kicsit más de a szerepe tulajdonképp ugyan az. Időszakosan nyakon vágni a komolytalankodó szereplőket.
Naplózva
Duuu
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 929



« Válasz #9 Dátum: 12 júl 02, 22:46:53 »

Én úgy mondanám, hogy Sakura, és Rukia is ugyan azt csinálja mint Nami:P  A One piece régebb óta van, de ez csak részlet kérdés. Ennek ellenére igazad van, de a másik két említett karakter nekem egyáltalán nem szimpatikus.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #10 Dátum: 12 júl 02, 23:43:32 »

Ez már csak ízlés kérdése, hogy szimpatikus vagy nem egyik vagy másik karakter. Mindenki máshogy vélekedik ezekről. Nálam már Nami kezd túlerőltetettnek tűnni ezekkel a pofonokkal mint ahogy Sakura is, bár őt régen láttuk pofozkodni ilyen szempontból. Marad Rukia akire azért ez nem annyira jellemző nálam. Igaz, ő nem fiatal személyiség a többiekhez viszonyítva. Nami kezd nekem olyan lenni ilyen témában mint Sanji állandó orvérzése.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 02, 23:44:49 írta rini67 » Naplózva
Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #11 Dátum: 12 aug 08, 23:31:35 »

Ahogy én látom Nami-nak 3 talán 4 fontosabb szerepe van a sztoriban.
1:észt ver az idióta (de a csatákban nélkülözhetetlen) főszereplőket.
2:Navigál.Nami nélkül luffy és zoro már rég éhen halt volna tengeren.
3:kiveszi a részét a csatákból,vagy támogató,vagy 1 az 1 ellenes harcosként.1 az 1 ellenes csatát ne csak kalifát,meg mr.1 társát vegyétek,ne feledjük enel ellen is harcolt és megúszta,később pedig felfuvarozta luffyt az égig érő paszúj tetejére,ahol pedig tudjuk mi történt.
4:hát ó a szalmakalaposék bankára és luffy étvágya mellet valakinek vigyáznia kell a pénzre.
Amire kíváncsi leszek az-az hogy mostantól milyen szerepet fog betölteni a harcokban,valamint még arra,hogy mikben változott a clima tact. 
Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
WayneGace
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 68


« Válasz #12 Dátum: 12 dec 04, 17:27:29 »

Ahogy én látom Nami-nak 3 talán 4 fontosabb szerepe van a sztoriban.
1:észt ver az idióta (de a csatákban nélkülözhetetlen) főszereplőket.
2:Navigál.Nami nélkül luffy és zoro már rég éhen halt volna tengeren.
3:kiveszi a részét a csatákból,vagy támogató,vagy 1 az 1 ellenes harcosként.1 az 1 ellenes csatát ne csak kalifát,meg mr.1 társát vegyétek,ne feledjük enel ellen is harcolt és megúszta,később pedig felfuvarozta luffyt az égig érő paszúj tetejére,ahol pedig tudjuk mi történt.
4:hát ó a szalmakalaposék bankára és luffy étvágya mellet valakinek vigyáznia kell a pénzre.
Amire kíváncsi leszek az-az hogy mostantól milyen szerepet fog betölteni a harcokban,valamint még arra,hogy mikben változott a clima tact. 


Elvileg így van, de gyakorlatilag nagyon egysíkú karakter lett.  Dögösen néz ki, ami Robin mellett egyre többször az ő ruhái is kiemelnek. Leordítja a többieket és jól fejbe vágja őket. Ennyi a szerepe. 40-50 részenként navigál egy kicsit. Ha kell beszáll Usopp és Chopper valamint Brook mellé a félős ordibálásba.
Naplózva
Edina022
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #13 Dátum: 13 aug 30, 09:15:02 »

Én nagyon bírom:D Mikor először néztem a One Piece-t én is meglepődtem, hogy előbb mutatták, mint Luffyt..de aztán arra gondoltam, hogy biztos akartak egy női főszereplőt az animének. Talán az ő múltja hatott meg legjobban Robiné mellett, az Arlong Park Saga ma is az egyik kedvencem.
Annak is örültem, hogy végre van egy olyan női karakter, aki hasznos is a történetben, hiszen Nami nélkül nem jutnának sehová sem. Legjobban akkor bírom, amikor Luffy vagy a többiek csinálnak valami hülyeséget és ő jól megveri őket.
Ugyanakkor látszik, hogy törődik másokkal, mint például sírt, amikor arra gondolt, hogy Luffynak milyen sokat kellett szenvednie.
Szóval nekem úgy összességében a kedvenc főhősnőm....Mosolyog
Naplózva
Csobi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #14 Dátum: 13 aug 30, 13:20:27 »

BHát Naminak szomorú múltja van.

De álljunk csak meg!!! Robinnak szomorúbb múltja van. Neki a szülőszigetét pusztították el, anyjával, barátaival együtt. Neki nem csak az anyját ölték meg...
Naplózva
Oldalak: [1] 2
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!