24 szep 27, 22:52:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 14
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga - Spoiler megbeszélés  (Megtekintve 58240 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #135 Dátum: 13 jún 14, 11:53:11 »

Ha Ultear meghal, akkor ugyanúgy megrohamozhatják Hirot a felháborodott Ultear rajongók, mint múlthéten a Gray rajongók smirksweat Mashima egy ördögi körbe került most. ikszdé
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Juvia
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #136 Dátum: 13 dec 07, 21:09:58 »

Ha Ultear meghal, akkor ugyanúgy megrohamozhatják Hirot a felháborodott Ultear rajongók, mint múlthéten a Gray rajongók smirksweat Mashima egy ördögi körbe került most. ikszdé
Nem hinném ,hogy Urtear meghal.Remélem még Gerardék is visszatérnek valahogy Urteaearral az oldalukon Nevet
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #137 Dátum: 15 máj 17, 14:13:31 »

Hivatkozva erre a spoilerre:
http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=3767.msg959466#msg959466

A félig(?) sárkánnyá változott Natsus kép valószínűleg a 2. FT mozira utal, és nem a mangára.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #138 Dátum: 15 aug 12, 22:07:42 »

Hivatkozva erre a spoilerre:
http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=3767.msg971972#msg971972

Ha ez tényleg igaz, akkor megtudjuk, hogy ezen az oldalon http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail_Zero/013/22 mi lapul a lesatírozott sorban. Mondjuk az sejthető volt, hogy Mavis és Zeref múltja nem merült ki annyiban, hogy Zeref tanított hármójuknak mágiát.
És a visszaemlékezésben talán még olyan szereplőket is láthatunk fiatalon, mint Bob mester (Blue Pegasus), Goldmine mester (Quatro Cerberus) és Yazimát (Mágiatanács), hiszen ők FT-esként kezdték. ^^ Illetve most esik le, hogy mégsem, hiszen ők Makarov korosztály, és a lesatírozott szöveg idejében Makarov még csak 1 éves volt. ^^"
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oliver
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 123


« Válasz #139 Dátum: 15 szep 18, 11:47:59 »

Úgy néz ki hogy akkor bele is csapunk a lecsóba! Izginek ígérkezik! Ajeel-ra a halál vár kacsint Lehet hogy holnap már meg is kapjuka  fejezetet.
Naplózva
Oliver
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 123


« Válasz #140 Dátum: 15 okt 17, 13:05:47 »

Úha!Szóval ha ez mind igaz akkor Brandish ismeri Layla-t de nem nagyon értem azt a megszólalását a Karmát illetően.
Natsu  leüti azt a senkit Nevet (ideje volt már)
Erza új armor és Lucy Aries stardress!
Ezek a biztos pontok többit majd meglátjuk kacsint
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #141 Dátum: 15 okt 17, 13:50:07 »

Akkor lehet, hogy még ma megkapjuk a fejezetet? Esetleg holnap? Vagy marad a hétfő.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
sasa87
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110



« Válasz #142 Dátum: 15 okt 17, 15:56:19 »

Szerintem csak hétfőm Jon, ha ma kijött volna akkor már reggel elérhető lett volna Kúl Érdekes lesz, Lucy új stardress, Erza új armor folytatódik a pörgős cselekmény ikszdé Kíváncsi leszek ki lesz majd Natsu következő áldozata ikszdé Ördögi
Naplózva
Oliver
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 123


« Válasz #143 Dátum: 15 okt 17, 18:20:07 »

Ha szombaton délelőtt van spoiler akkor hétfőn szoktuk megkapni.Akkor kapjuk meg szombaton általába ha pénteken már látunk 1-2 klépet esetleg egy rövidke spoilert Mosolyog Azért ne bízzatok 100%osan ebbe de egyre többen erősítik meg hogy valós Mosolyog
Naplózva
Oliver
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 123


« Válasz #144 Dátum: 15 okt 24, 14:50:04 »

Érdekes és nagyon tetszetős ahogy alakulnak a dolgok.Tudtam én hogy mi ez a Morning Star és hogy Ajeel-nak még nincs vége Nyelvesít a végén viszont úgy néz ki mindketten ahrcképtelennél válnak. Majd meglátjuk. Ajeelnak még nincs vége szerintem itt az esély egy Wendy megjelenésre kacsint
Naplózva
sasa87
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110



« Válasz #145 Dátum: 15 nov 14, 12:06:30 »

Elnézve a mai spoilert , azt veszem le hogy Natsu nagyon gyorsan le akarja zavarni ezt a háborút ikszdé Ördögi Viszont pont ezért van olyan érzésem hogy innentől kezdve beindulnak az események.  Gondolkozik
Naplózva
Oliver
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 123


« Válasz #146 Dátum: 15 nov 14, 12:48:24 »

Érdekes.. lehet hogy már 1-2 fejezeten belül Natsu megtudja hogy ő END.Arra nagyon kíváncsi vagyok, meg persze a többiek reakciójára is.Ami még szóra érdemes hogy ezek szerint a 4 szent mágus is ott van már meg Erza már harcra készen áll megint :O Ja és Ajeel sincs kiütve lehet.
Naplózva
sasa87
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110



« Válasz #147 Dátum: 15 nov 14, 12:57:52 »

Egyettértek. Max 2-3 fejezet és megtudja hogy ki és mi ő valójában. Bár szerintem a többiek nem Natsutól fogják megtudni hanem mástól. A többiek reakciójára én is nagyon kiváncsi vagyok. Főleg Lucy,Erza,Gray,Mavis és Makarov sokkjára vagyok kiváncsi ikszdé Azért legalább Ajeel szívós Kúl A 4 szent mágus nem tudom ki ellen fog menni, talán God Serena Gondolkozik
Naplózva
sasa87
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110



« Válasz #148 Dátum: 15 nov 21, 20:00:33 »

Az olvasottak alpján nagyon város a 463 fejezet. ikszdé bow Azt hiszem valóban nagyon hamar meglátjuk teljes valójában E.N.D-et Ördögi
Naplózva
Don Diablo
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


« Válasz #149 Dátum: 15 nov 28, 17:51:39 »

Az ifókból arra következtetek, hogy Laila egy Marti Mcfly.Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 14
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!