24 jún 16, 05:56:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 827 828 [829] 830 831 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1852725 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Dungeon Lord
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 159



« Válasz #12420 Dátum: 16 jan 18, 15:33:34 »

Kicsit késve,de megjött a kövi fejezet:
http://www.mangamint.com/fairy-tail-469-0
Nagyon jó fejezet lenne,ha az egyik legepicebb csatát nem a végeredményt mutatják be. Mert ezt a harcot vártam a legjobban,de végül semmi se lett belőle. Sajnos ezzel a fejezettel nem csak Warrod,hanem másik 3 legerősebb szentmágus szart se ér. Warrodtól és 2legerősebb szent mágustól én nagyon sokat vártam.
Az egy dolog,hogy a múltkori fejezetnél kiakadtam brandishnél,de ez most még rosszabb volt.
Nem azt mondom,hogy rossz fejezet volt. Csak itt olyan karakterek voltak,akikre nagyon kíváncsi voltam,hogy ki mit tud..
A végénél pedig kiderült az igazság.Serena god=Yuri.
Miért van olyan érzésem,hogy ő tényleg meghalt,csak úgy mint Natsu ő is démonként született újjá. Ezért nem emlékszik semmire vagy  más személyisége lett.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #12421 Dátum: 16 jan 18, 17:09:46 »

Ez szerintem egy kifejezetten jó fejezet volt.  Az előző részben láthattuk, hogy Brandish nem az a személy aki a gonosz mintapéldánya. Az ő gyűlölete a téves információiból eredt. Most, hogy megtudta az igazságot, nincs miért gyűlölnie. Ezt próbálta meg jóvátenni Lucy felé. Viszont továbbra is ellenség maradt mert elígérkezett közben a Sringanok felé.

Az pedig várható volt, hogy alapvetően mindenki vesztésre fog állni a Springanok felé. Majd jön egy kis baráti power és visszavágnak. Erről szól a történet.
Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #12422 Dátum: 16 jan 18, 18:14:28 »

Tetszett ez a fejezet, bár én is csalódott vagyok, hogy nem láthattuk a szent mágusok csatáját. Meg értem a csalódottságodat Dungeon Lord. Szerintem azért nem csinálta meg, mert csak csalódás lenne az után, hogy mennyire feltornázta az erejüket.
Szép lenne, ha a következő fejezetben Serena megölné Warrodot, az meg valamilyen végső mágiával elzárná az erejét, vagy ilyesmi.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #12423 Dátum: 16 jan 18, 18:48:07 »

Nem volt rossz fejezet.

Natsu része nem olyan érdekes, mert tudtuk, hogy meggyógyul az már mindegy, hogy hogyan.

Ellenben a szent mágukos része. Hát én nem tudom ezt, hogy gondolta Mashima, de az mi már, hogy a mostani 4 legerősebb mágus (elviekben) a kontinensen nem tudja legyőzni azt aki az első legerősebb volt. A sensei egyébként rendkívüli módon nem ért ahhoz, hogy feszültséget keltsen. Láttuk, hogy kidőlt a 4 szent mágus. Na és kit érdekel? Azt sem láttuk, hogy győzték le őket? Lehet August hatástalanította a mágiájukat (mint Luxus támadását) és Serena meg lepofozta őket.
Azt meg ne is mondjam az mekkora túlzás, hogy God Serenán egy karcolás sincs. Ez max akkor lehetséges, ha one shotolta a 4 szent mágust egyszerre.

De, hogy ezeket ki fogja legyőzni a nagyon jó kérdés. Tényleg csak olyan ellenfeleket tudok elképzelni ezeknek, mint Luxus, Gildartz stb. De az az érzésem, hogy ebből megint ilyen csúnyaság lesz kihozva, hogy itt van a legyőzhetetlen God Serena meg August majd jön Achnologia és megeszi őket reggelire.
Naplózva
Slorasil
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 56



« Válasz #12424 Dátum: 16 jan 18, 20:30:18 »

Én reménykedem abban, hogy a szentmágusok "csatája" csak Midnight rémálom illúziója és valójában megjöttek Gerardék és az igazi harc még most fog elkezdődni.

De a következő rész címe szerint Linkin Park koncertre mennek  Gondolkozik
Naplózva
Alucard
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 32



« Válasz #12425 Dátum: 16 jan 18, 21:22:54 »

Nekem kifejezetten tetszett, hogy a "NAGY" szent mágusok rögtön padlóztak. A történet szerint minimum 10 éve lettek azok és azóta csak kopott az erejük amit akor sem tudunk mekkora volt valaki besorolta őket és cső.
A Brandises dolog már jobban tetszett. Alapból nem az a gyilkoljunk emg mindnekit karakter volt egy célja amit mint már előttem is írták téves infók alapján akart elérni megtudta mitörtént így rájött, hogy rossz úton járt majd segített, hogy ezzel törleszen. Az meg, hogy nem ált át rögtön inkább nyugisan bevonult a cellába a leg logikusabb dolog ott nyugivan ami neki msot kell mert helyre kell raknia az életét kitalánia mihez kezdjen és miért azt ha eldöntötte lenyom egy pajzsot(szerintem a harcos csajszit azzal úgysem bírják egymást) és a végén beáll az FT-be. Mosolyog
Naplózva

Az ördög a részletekben rejlik. (6)
ÉLNI ANNYI Mint röhögni a halálon, és belehalni a röhögésbe
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #12426 Dátum: 16 jan 18, 22:17:12 »

Hm...nekem tetszett a fejezet. Tetszett Lucy elhatározása, és elválása Aquariustól, hogy képes volt felnőtt módjára kezelni a helyzetet, örülök, hogy Natsu kidőlése ilyen gyorsan meg lett oldva (bár végülis nem volt köze semmilyen módon END-hez, de azt hiszem, hogy ez így is van jól...az még túl korai lett volna), és Brandish vívódásának is. Azért az mégsem lett volna reális, hogy ha most halál lazán átáll a FT oldalára, bár, valószínűleg ez elkerülhetetlen. És ellentétben mondjuk Minervával, az ő esetében ezt nem is bánom. Bár annak nem örülök, hogy Natsu helyzete továbbra sem tisztázódott a többiek (legalább Lucy vagy Makarov) előtt...semmi kedvem nézni egy titkolózást.

És hát akkor a négy szent mágus. Nem tudom ti mit vártatok, én egyértelműen ezt, még csak az sem lepett meg, hogy Serena egyedül elég volt ellenük, báár, azért az, hogy karcolás nélkül megúszta, az tényleg túlzásnak tűnik. Mindenesetre nem lepett meg az sem, hogy csak a csata végkimenetelét láthattuk, Mashima nagyon szereti ezt alkalmazni, különösen a szálak elején, már csak azért is, hogy halogassa az ellenfél erejének a bemutatását, és azért is, hogy még inkább felturbózza az erejüket.
Csak az a baj, hogy én már egyáltalán nem hiszek neki Nevet
Merthogy nagyon idegesít, és ez igazából majdnem az összes shounen-re igaz, hogy lassan itt vagyunk a történet végén, de mégis, a karakterek továbbra is halál lazán lebecsülik a saját oldalukat. Mavis mondata arról, hogy a kontinens legerősebb csapata...mekkora hülyeség. Azzal sem értek egyet, hogy annyira feltornázta volna az erejüket...igazából csak dumált az erejükről, a valóságban mindenki sejtheti, hogy a fiatalok már legalább elérték a szintjüket, ha nem elhagyták őket.
Mindenesetre meglepődnék, ha most meghalnának...azt gondoltam, hogy majd második körben bosszút állnak Serenán, de így, hogy ha tényleg meghal Waren, akkor ez nehéz lesz...majd meglátjuk. Továbbra is úgy gondolom, hogy Serenát a szent mágusoknak kéne megállítaniuk, hiszen őket árulta el. Nem örülnék neki, ha mondjuk egy Luxus, vagy valaki más győzné le a FT-ből, csak úgy, személytelenül (persze ez akkor igaz, ha Serene nem Yuriy, de a mai fejezet után erre alig-alig maradt esély), szerintem nagy esélyt mulasztana el Mashima.
Abban mondjuk biztos voltam, hogy August pl. nem fog itt és ellenük harcolni, neki ennél sokkal fontosabb szerepet és ellenfelet várok (ilyen Gildartz, Luxus, vagy Gérard kalibert).

Na mindegy, szóval én nem csalódtam, sőt, élveztem a fejezetet. Kíváncsi vagyok a folytatásra. (Azt mondjuk nem tudom hova tenni, hogy a szövetségesek halál lazán táboroznak...miért hagyja ezt a spriggan 12? Vagy lehet, hogy csak ennyire lazán veszik...)
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #12427 Dátum: 16 jan 18, 23:05:10 »

Van itt minden.  Nevet
Vészhelyzet, Fanservice (kösz Kagura), durva visszavonulások, Durva Serena isten belépő.
És egy meglepően akaratos, elszánt Lucy !
még tán sose láttam benne ennyi kraftot !
Szerintem lesz még a háború után is fejezetív. ha másért nem Aquarius kulcsáért. Mosolyog  ikszdé  bow

Juráért kár, de ahogy Kakashi sensei mondta volt: fiataloké a jövő, és ők mindig eggyel erősebbek mint a megelőző generáció.
 Gondolkozik

Megmondom én kik fognak maradni a végére:
Natsu
Gajeel
Wendy
Rogue
Sting
Erza -de ő nem 100%-os, szóval...
Gray- a tarsolyában van valami, ő mondta
Laxus - Wahru miatt
Jellal -szerintem August ellen
Gildarts - szerintem ő felfogja tartani Acnologiát.


Kérdőjelesek:
Mira: nem rossz- de nem hiszem hogy egy pajzsot le tudna verni.

szóval ez egy jó rész.
Drámai is !
ti mit gondoltok?
 
és még mindig van 2 tag a 12 Sprigganből akik talonban vannak Mosolyog
eddig 10 erős embere van a Fairyknek
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 18, 23:11:16 írta Sternritter Zanpakuto » Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #12428 Dátum: 16 jan 18, 23:09:43 »

Nagyon, NAGYON remélem, hogy Luxust nem fogja Wahrura elpocsékolni a mester Nevet Nagyon remélem...az mondjuk király lenne, ha gyorsan lecsapná, aztán menne egy másik, szívósabb ellenfél ellen...és természetesen őt is lecsapná Nevet
Jól van na, túlzok. De nagyon remélem, hogy Luxus szerepe nem fog kimerülni Wahruban.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #12429 Dátum: 16 jan 18, 23:17:51 »

Nagyon, NAGYON remélem, hogy Luxust nem fogja Wahrura elpocsékolni a mester Nevet Nagyon remélem...az mondjuk király lenne, ha gyorsan lecsapná, aztán menne egy másik, szívósabb ellenfél ellen...és természetesen őt is lecsapná Nevet
Jól van na, túlzok. De nagyon remélem, hogy Luxus szerepe nem fog kimerülni Wahruban.

Igen furcsa hogy teljesen 100%-ra még ezt az emberkét se tudták lepofozni.
Szerintem lesz még fejezetív a Mangában. Ugye a Rave se ért véget amikor a Királyt letudták, pedig ő a darkosok főnöke volt.
De ez azt sugallja hogy fura vége lesz a háborúnak. Már most fura az amit te mondasz hogy az ellenség orra előtt szalonnáznak. Mosolyog
Ez így elég bukó eddig.
Bár szerintem a Lumen Histoire inkább Acnologia ellen fog kelleni.
nem? Mosolyog
Mármint: Zerefnek Mavis kell, nem?a Lumenről pedig fegyverként beszélnek.
Zeref se komálja Acnologiát. Viszont a Tenrou-n Ő MAGA idézte meg.

Kezd ez az egész ijesztően fura lenni. nem?

Ja és mi is van azzal hogy FT tagok menetelnek a többiek segítségére? Elfelejtették ?!?  Szomorú

És hogy eltűnt már Jacob Lessio a Serena -csatából !   ikszdé
elment chipest venni, vagy Barca-meccset nézni? ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 18, 23:21:31 írta Sternritter Zanpakuto » Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #12430 Dátum: 16 jan 18, 23:24:14 »

Szerintem érdekes lenne ha most jönne Laxus, Gildarts és Gerard, mint a jövő szent mágusai  Nevet
Gerard-August ( versenyezhetnének hogy ki tud több mágiát)
Laxus-Serena (ha tényleg ő lenne a dédapja akkor abból ki lehet hozni egy s mást)
Gildarts-Jacob (ők mondjuk nem illenek össze)

Bár ez inkább csak egy alternatív történetnek felelne meg és elég sok hiba lenne benne...de én azért megnézném  kacsint
Naplózva
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #12431 Dátum: 16 jan 18, 23:48:21 »

Én még mindig azt remélem, hogy a Gerard vs August harc tényleg meg lesz (és persze Gerard győz  ikszdé)
Szerintem nincs azzal semmi baj, ha Laxus Wahru-t kapja.

Ami meg Serena-t és Jacob-ot illeti.... továbbra is idegesít, hogy egy háborúban amiben az egész kontinens sorsa a tét (elvégre nem valószínű, hogy Zeref megáll Fioréban) csak egyetlen ország mágusai harcolnak plusz pár szent mágus. Igazán jöhetnének máshonnan. Amúgy is kétlem, hogy a 4 isten mínusz Serena felállás lenne a legerősebb a kontinensen. Tuti vannak náluk erősebb mágusok és most nem a fairy tail-re gondolok.
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 18, 23:50:22 írta mohric » Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
sasa87
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110



« Válasz #12432 Dátum: 16 jan 19, 00:06:00 »

Érdekes egy fejezet volt.  kacsint
A Natsus dolognál én bevallom mindenre gondoltam, de tumorra nem Kúl Most akkor csak nekem nem világos hogy akkor Natsu most rendben van  vagy csak tünetmentes. Nem hinném hogy bármilyen kicsire is zsugorította Brandish a tumort teljesen eltüntetni nem tudja nem? Akkor pedig az újból megfog nőni csak idő kérdése. Ha sensei-nek van egy kis humorérzéke akkor a tumor E.N.D öntudata(hasonlatként Nevet), bármennyire is pecsételik le ( kicsinyítik a tumort) teljesen eltüntetni nem tudják Nevet Arra is kíváncsi leszek hogy most akkor végképp kikerül a képből Natsu hisz lábadozik, vagy egyszer csak felpattan aztán ahol a legnagyobb gond van oda megy partyzni ikszdé
A Brandish dologgal kapcsolatban egyetértek hogy magában tisztáznia kell néhány dolgot és idővel bizony nagyon értékes tagja lesz a Fairy Tail-nek Mosolyog
Lucy rengeteget változott  és bizony előnyére, szerintem idővel fel fog nőni az édesanyjához.Azért az vicces lenne ha az egyik pajzsnál lenne Aquarius kulcsa ikszdé
A Kagura és a többi visszavonulásoknál azért maradt nálam egy kis keserű szájíz, mert megnéztem volna a harcokat. Főleg a 4 szent mágusét, azért ez a God Serena eléggé OP lett most, csak tartson ki a végéig is ez Mosolyog Azért érdekes, gondolom Zeref tisztában van God Serena erejével talán a 4 szent máguséval is,akkor mi a fenének volt ott August és Jacob, talán csak nem szemmel tartotta Zeref őt Gondolkozik
Warrod nem hiszem hogy meg fog halni, valaki közbe fog avatkozni, sokan Gildartz-ot várják.

A táborozással kapcsolatban, lehet hogy Zeref szólt a pajzsoknak hogy játszadoznak ahogy és amennyire akarnak, de ha Ishgar visszavonul akkor hagyjanak nekik helyet. Hiszen Zeref a Fairy Heart-ot akarja, ami nehézkesebb lenne ha mindenki odavonulna vissza és egy helyen lennének Gondolkozik
Na a másik amire kíváncsi lennék ha Zeref fülébe jutna hogy a szeretett öccse megint haldoklik, még a végén a Fairy Heart-al együtt Natsu-t is elvinné, elvégre Ő a legközelebbi hozzátartozó, szal saját felelősségére elviheti ikszdé Nem hinném hogy Makarov-ék nagyon ellent mernének mondani neki Ördögi ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 19, 16:25:37 írta sasa87 » Naplózva
Alucard
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 32



« Válasz #12433 Dátum: 16 jan 19, 09:51:20 »

Szerintem a legjobb időpont meg helyszín lenne most a szent mágusok bukása után ha rögtön feltűnne ott a Crime Sorcière.
A 3-om támadót simán vernék és jó csaták lennének főleg a túlhipolt Agust vs. Gerard harc miatt.
Naplózva

Az ördög a részletekben rejlik. (6)
ÉLNI ANNYI Mint röhögni a halálon, és belehalni a röhögésbe
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #12434 Dátum: 16 jan 19, 10:47:40 »

Én inkább Laxust tudnám vagy szeretném elképzelni Serena ellen. Akkor végre tisztázódna a kép valamennyire. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 827 828 [829] 830 831 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!