24 jún 16, 05:10:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 802 803 [804] 805 806 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1852592 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #12045 Dátum: 15 nov 15, 22:58:23 »

Azt hiszem a kövi fejezet megjelenése előtt egy nappal nem írok véleményt már erről, főleg, hogy amúgy is kb mindent leírtatok. Nevet

Azért egy valami trollságon néznék egyet. Ha Gildartz lenne az egyik be nem mutatott pajzs. Jó persze tudom mire gondoltok, nem is értem miért írtam le. Nevet
Naplózva
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #12046 Dátum: 15 nov 16, 07:14:22 »

Nekem ez az egész gyanus, olyan ez inkább mint a  trójai falólenne inkább. Esélyesebb lessz ha cégen belül  lép akcióba ahol túszul ejthet mindenkit s meg is kaparinthatja az egész céhet, de a dezertálás fogalma is felmerült bár igen kétséges(kizárt).
Jó lenne ha feltűnne Warrod Cken s akkor lehetne az egyik áldozat is.
Naplózva
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #12047 Dátum: 15 nov 16, 09:17:05 »

Nem lesz ma manga ? :O


Már rég fent szokott lenni ilyenkor :/
Naplózva
Everything and nothing
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 16


Ankhserum


« Válasz #12048 Dátum: 15 nov 16, 10:54:28 »

Lehet azért késik hogy kiéhesztessék az olvasókat  Nevet
Naplózva

Az élet sokféleképpen próbára tudja tenni az ember kitartását: vagy azzal, hogy nem történik semmi, vagy azzal, hogy minden egyszerre történik.

A félelem nem gonosz. Felhívja a figyelmed a gyengéidre, és amint megismered ezeket, nem csak erősebbé, de kedvesebb emberré is válhatsz.

Ha az életben elérhető sikert A-nak vesszük, akkor A=X+Y+Z. X a munka, Y a játék, Z pedig, hogy befogod a szád.
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #12049 Dátum: 15 nov 16, 11:46:32 »

Azért egy valami trollságon néznék egyet. Ha Gildartz lenne az egyik be nem mutatott pajzs. Jó persze tudom mire gondoltok, nem is értem miért írtam le. Nevet

Oké, hogy OP karakter de ennyire azért ne gyengítsük le Mosolyog
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #12050 Dátum: 15 nov 16, 11:57:14 »

Azért egy valami trollságon néznék egyet. Ha Gildartz lenne az egyik be nem mutatott pajzs. Jó persze tudom mire gondoltok, nem is értem miért írtam le. Nevet

Oké, hogy OP karakter de ennyire azért ne gyengítsük le Mosolyog

 ikszdé  ikszdé  bow

És az a legnagyobb poén ebben, hogy igazából nem is poén Nevet
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Oliver
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 123


« Válasz #12051 Dátum: 15 nov 16, 13:45:45 »

Kínai scan már kint van.Spoiler témába linkelték.Nem tudom a késés okát de óriási fejezet volt várom már a fordítást!!
Íme: http://readms.com/r/fairy_tail/462/3050/1
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 16, 14:55:19 írta Oliver » Naplózva
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #12052 Dátum: 15 nov 16, 15:27:00 »

Szerintem Fairy Tail legközelebb már END-ként fogja viszontlátni Natsu-t. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 16, 15:27:41 írta Serpens92 » Naplózva

Oliver
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 123


« Válasz #12053 Dátum: 15 nov 16, 15:50:08 »

Nagyon tetszett ez a  fejezet! Volt benne minden ami kell Nevet Kíváncsi leszek a 4 ws-re! Ez a Natsu eltűnik és gyorsan halad az ellenfél felé tök olyan mint a legelején Erigornál Nevet Brandish-Layla dolog  egyre jobban érdekel  Gondolkozik Lehet hogy Ajeel-t még viszontlátjuk ezek szerint Erza meg nem tudom mit fog tudni csinálni de kiüthetetlen az biztos Nevet Laxus meg úgy érzem ki fogja csinálni azt a Wahl-t vagy kit.Várom a jövőhetit!
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #12054 Dátum: 15 nov 16, 15:55:15 »

Na így kell jó fejezetet írni.Igaz lassan indult be de ott volt.

Azon mondjuk már csak nevetni tudtam, hogy mindenki a volt spanjához megy.Kérdés:Ők lesznek felbuffolva az FT-hez vagy a FT-sek lesznek lebutítva hozzájuk?Így majd tényleg kell 5 ember 1 pajzshoz.

Erza pedig megindul.Előre sajnálom azt a pajzsot akit elé raknak.

Lucy meg miután eltaposta otthagyta azt a szerencsétlent?Már Brandish elfogásánál is kaptam egy mindfuck-t de kezdem azt hinni, hogy Lucy megérdemli amit Mashimától kap.
Itt még rábasznak.Meg kellett volna ölni amikor ilyen szépen kérte.

Laxus arra a szerencsétlenre lesz ellőve? Remélem insta kill lesz.

Rajtam kívül a végén ki számított még Gildarts-ra egymagában ? Neki még nincs itt az ideje  Ördögi

A fejezet olvasása előtt írni akartam, hogy a top4-ből az a másik 3 nekem annyira jellegtelen volt a bemutatáskor, hogy nem is nézek ki belőlük semmit.Néhány eddig még nem látott istencsászár varázslat után egyszerre lesznek kiütve, ez volt a benyomásom.Na most meglátjuk és velük van Jura is.

Amúgy rémlik valakinek, hogy az az ember is egy pajzs aki mind a 4-nél erősebb?Meg, hogy még van 11 9 másik olyan? Nekem se.

Warrod-ra kíváncsi vagyok de nagyon  Ördögi

A Natsu-s dologgal kapcsolatban meg nincs véleményem..Talán ha megnőne a haja..

Minden bajom ellenére, ez a végére egy írtó hangulatos fejezet lett és ahogy ott 4en felállnak a semmi közepén az valami eszméletlen jó volt. 4/5  Pontosan

Valami megfordult a fejemben az olvasás közben látva, hogy más országokat milyen egyszerű eltaposni, a FT-nek meddig tartana világuralomra törni? 2-3 hét?
Naplózva
Reater
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45



« Válasz #12055 Dátum: 15 nov 16, 16:18:37 »

Huh elég jó kis fejezet volt...

Végén Natsu teljes oldalas képe lázba hozott a kövi heti részre. Alig várom mi sül ki belőle, és ahogy Serpens92 írta, lehet hogy már csak E.N.D-ként fogja a FT viszont látni... (Lucy mennyire aggódott érte, titta aranyos Pirul )

Zeref is kis aranyos volt, mint mindig. Nevet

Brandishre is kíváncsi vagyok, főleg, hogy a kis hapekja kinn ólálkodik, tuti kiszabadítja valahogy, és akkor pf.. Nevet

Én rápattintok egy 4,5 / 5 -öt a részre. Vicces lenne ha jönne Serena az Ishgali istenek ellen, és Gildarts jönne one hitelni. :'D
Naplózva

Hogy a tündéreknek van-e farka? Azt senki sem tudja. Éppen ezért ez egy örök rejtély, egy végtelen kaland...
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #12056 Dátum: 15 nov 16, 16:30:40 »

Valami megfordult a fejemben az olvasás közben látva, hogy más országokat milyen egyszerű eltaposni, a FT-nek meddig tartana világuralomra törni? 2-3 hét?

Szerintem addig sem.
Valószínű, hogy akkor csapatmunkával lesznek leverve a pajzsok.
A 4 Ishvali (ezek szerint akkor már Jurát is annak tartják? Nevet Akkor Luxus micsoda? Nevet ) nagyon király volt, és még királyabb lesz majd, amikor egyedül fognak szembenézni az ellenséggel.
De képzeljétek el ugyanezt a jelenetet, Mavis felvezetésével, hogy ha ez sem tudja feltartani az ellenséget, akkor valószínűleg senki sem képes rá, és a nagy képen meg nem a 4 ishvali van, hanem Gildartz ücsörög vigyorogva, vagy épp elszántan néz előre, tök mindegy Nevet Na az lett volna csak a badass.
Szóval igen, Asasino, én is őt vártam Nevet Ez amúgy már lassan minden fejezetben előfordul. Bár most Gérardékra is gondoltam.
De amúgy valószínűleg nem fogja mindenki kiütni az ellenfelét, hiszen még mindig rengetegen vannak, akiknek be kell jönniük. Na jó, ha nem is rengetegen, de Gérardéknak meg Gildartznak biztos. Habár lehet, hogy ők csak később jönnek majd be, közvetlenül Zeref és Acnologia ellen? Amúgy ha úgy vesszük, hogy az eddigi harcok és áldozatok során összesen csak egy pajzsot sikerült leverniük (lehet, hogy azt sem véglegesen), akkor nem is tűnik már olyan laza menetnek a dolog.
Natsuval nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi lesz...
Ja, és még valami:
http://readms.com/r/fairy_tail/462/3050/6
ILYEN, egy igazi céh mester. Nem aggódik és siránkozik folyamatosan, mint mostanában Makarov (régen ő sem volt ilyen...), és nem olyan lágyszívű, mint Mavis. Na mindegy, ez már csak az én fétisem Nevet
Nagyon remélem úgy fogja bedarálni Wahru, hogy a többiek összecsinálják magukat, és hogy nem egyetlen pajzsra fogja ellőni Mashima (kivéve ha az August, de őt meg Gildartz kell kapja Nevet Érdekes, hogy így a végére kialakultak ilyen mániáim Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 16, 16:42:13 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #12057 Dátum: 15 nov 16, 16:41:16 »

ezt nem rég találtam
https://www.youtube.com/watch?v=rRuuCV1a0VY

tökre illene akár ennek az arcnak a főcímdalához
Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #12058 Dátum: 15 nov 16, 17:05:24 »

Ez a szám egy Dragonball - Death Note - AoT crossover-hez teljesen illene de nem az FT-hez. Ha valami jó a FT-ben akkor azok a zenék amik teljesen jól felépítik a jeleneteket és illenek is hozzájuk.
Naplózva
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #12059 Dátum: 15 nov 16, 17:15:02 »

Na ez egészen jóságos fejezet volt - képtelen vagyok kivárni a következő hétfőt - építek egy Delorian MC-t fluxus kondenzátorral Mosolyog
Tetszett a vége - Natsu rövidre akarja zárni az egész cirkuszt. A Dragon Ball jobb részeire emlékeztet.
Tudjátok mi jutott még eszembe? lehetne gy epic Gildarts - Acnologia visszavágó.
Bár akkor kit kap August? Makarovot?
 Ördögi
Marin elég durva lesz - fogalmam sincs hogy verik le, a térmágia kapásból kiütve (így a csillagmágusok, és fegyvercserélgetők is)
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 16, 17:15:51 írta Sternritter Zanpakuto » Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Oldalak: 1 ... 802 803 [804] 805 806 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!