24 jún 16, 06:23:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 798 799 [800] 801 802 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1852811 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
BRON94
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 72


« Válasz #11985 Dátum: 15 nov 06, 15:13:08 »

Ezen a két fejezeten nem akadtam   ki ,de nem volt jó szerintem se .
Asasino (nov 2) hozzászólása elgondolkodtatott és leírom ehhez az én  véleményemet .

Mióta elkezdődött ez a"háború" sokan magasabbra tették az  elvárásaikat a mangával szemben, Mashima tett is róla hogy magasabbra tegyük PL.  Lucy kulcsos jelenete amitől mindenki oda volt ,eh miatt a dupla fejezetöl valami világ megváltás vártunk és mit kaptunk? rengeteg baromságot .
Szerintem Mashima ezzel aszt akarja jelezni  ,lesznek itt még komolyabb dolgok ,de ne legyenek az olvasóknak irreális  elvásásai eh téren.


« Utoljára szerkesztve: 15 nov 06, 17:18:33 írta BRON94 » Naplózva
Senais
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 137


Erza Scarlet


« Válasz #11986 Dátum: 15 nov 06, 22:23:44 »

Miután újra átovlastam magyarul, elkezdett zavarni egy dolog. Evergreentől nem láttunk rendes harcot szinte azóta, hogy belépett a történetbe úgy, mint Erza kihívására alkalmas személy. Azóta mintha nagyon elmaradt volna vagy csak nem szerepel, nem tudom, de remélem, hogy fog majd valamit villantani -- ez erejéből.
Naplózva

"Láncaid lehulltak s im azontúl soká
Félve lépdel lábad, amikép megszoká."
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #11987 Dátum: 15 nov 06, 22:43:11 »

Na elolvastam én is a dupla fejezetet és nem írnék sokat, mert Jon és Asassino szépen összeszedte a lényeget. Igazából én jókat nevettem és mosolyogtam a történéseken, de ezt halál komolyan mondom Nevet Azonban, ha belegondolunk, hogy elvileg ez egy Háború volt, akkor inkább szomorú, hogy ezt váltotta ki belőlem :/ Én is remélem, hogy tényleg át fog menni komolyba és lesznek áldozatok, bár kb. az összes ív egy ilyen alapdrámával nyitott és Mashima folyamatosan meghazudtolta magát, fél az elkötelezettségtől. Szóval ne várjunk sokat.

Ez főleg neked szól Csabi, ha jól tudom te nagyon bírod Gajeelt.
https://twitter.com/mfxmxfm413/status/661563302678364160
Fog kapni ő is egy spinoffot és ahogy látom hasonló stílusút mint a Sabertooth.Hátha jó lesz Nevet

Szuper, köszi, hogy szólsz! Nevet Ezzel együtt elég sok spin offunk lesz már, az animének nem is kell fillereznie, lazán csinálhat ezekből egy évadot. Mosolyog

Naplózva

Corazon4444
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 63


« Válasz #11988 Dátum: 15 nov 06, 23:32:34 »

halljátok, miközben a fórumot olvastam, így látván hogy úgy gondoljátok wahl nem halt meg eszembe jutott hogy jenny take overe a machina soul? nem lehet hogy ő fogja majd megjelenik itt is és alkalmazni fogja wahlon?
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11989 Dátum: 15 nov 07, 00:29:11 »

Na már csak az hiányzik, hogy majd egy Jenny fogja le take overezni a Spriggan 12 egyik tagját. Akkor már ezerszer inkább Ichiya, aki állítólag erős, csak kb. ezt még sosem mutatta be igazán. Ez a villámparfüm is...honnan húzta elő? Bármit adhat Mashima bárkinek, ezen az alapon. De mindegy.
Amúgy érdekes, de magyarul olvasva már jobban szórakoztatott. Lehet, hogy csak azért, mert kidühöngtem magam, vagy csak mert nem vettem komolyan, nemtom.
Reméljük, hogy Wahru nem ennyi volt, mert kb. egyetlen csapással ütötték ki...ilyen még a Tartaros ellen sem sikerült. Oké, Tempestát mondjuk kétszer is halál lazán ütötték ki, de rajta kívül mindenkivel LEGALÁBB megszenvedtek. Nem röhögve oneshotolták...egy fejezet alatt. Ha igen, akkor szánalmas volt.

Viszont, azt el kell ismernem, hogy azért Mashima fent tartotta azt, hogy ez csak egy előjáték volt. Lebegteti a komoly dolgokat, miután hideg fejjel olvastam, ez elég egyértelmű.
Csak már lassan ideje lenne behozni is, nemcsak ijesztgetni vele. Mert addig, amíg a legerősebbeknek még csak meg sem kell mozdulniuk, addig nehéz elhinni, hogy rettegni kell.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #11990 Dátum: 15 nov 07, 15:43:53 »

Mit szólnátok egy kis totóhoz? Nevet Ki mennyi Springant fog lezúzni? 
Szerintem:
Acnologia-3
Erza-2
Natsu-2
Gildarts 1
Laxus-1
Gray+Juvia-1
Raijinshu 1
Zeref-1
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #11991 Dátum: 15 nov 07, 16:11:43 »

Majdnem teljesen hihetőnek hangzik, Tilon, de szerintem Gajeel is kap egyet (tuti megmaradt benne az acél mód és már DF is menni fog neki), továbbá valamiért úgy érzem, hogy lesz egy belső harc is a Springan között  Mosolyog
Naplózva

Oliver
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 123


« Válasz #11992 Dátum: 15 nov 07, 16:13:07 »

Hasonlóan vélekedek kivéve a Rajinshuu.Ahelyett én is egy Gajeel-t tudnék elképzelni meg valahol Lucy is közre fog játszani szerintem:)
Naplózva
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #11993 Dátum: 15 nov 07, 16:46:24 »

Mit szólnátok egy kis totóhoz? Nevet Ki mennyi Springant fog lezúzni? 
Szerintem:
Acnologia-3
Erza-2
Natsu-2
Gildarts 1
Laxus-1
Gray+Juvia-1
Raijinshu 1
Zeref-1

Zeref miért fordulna a sajátjai ellen?
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #11994 Dátum: 15 nov 07, 17:35:06 »

Rengeteg oka lehet. Pl az egója miatt, hogy ő már olyan erős, hogy nem kellenek már neki alárendeltek, büntetésként, mert elfutott a vesztésre álló harcból, vagy mert szabájt szeget esetleg ellene fordult.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
sasa87
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110



« Válasz #11995 Dátum: 15 nov 07, 22:07:31 »

Elolvastam magyarul is és még mindig nagyon bagatelnek tűnik ahogy Cana kiütötte Brandish-t. Viszont , mi van akkor ha ez volt a tervben is. Magyarul Brandish elhintette a Lucy előtt a Layla dolgot, mint egy mézes madzagot tudván hogy Lucy tudni akarja mi történt az anyjával. Az más kérdés hogy vajon akkor Brandish valóban kapcsolatban állt-e Layla-val vagy csak követte Zeref utasítását. Viszont ahogy a főhadiszállásra viszik Brandisht életbe léphet a következő felvonás vagyis találja meg a Fairy Heart-ot aztán kicsinyítse le majd spuri a gazdihoz ikszdé Kérdés hogy Zeref mit tervez a Fairy Heart-al. E.N.D-et ébreszti fel vagy Achnológia ellen kell neki. Gondolkozik Ha még létezne az időkapu akkor visszaküldhetné a múltba a Fairy Heart-ot és sok időt megspórolna magának hogy visszahozza az öccsét, nem mellesleg talán nem is lenne démon Ördögi Érdekel hogy a következő fejezetben mi lesz. Lesz egy kis nyugi hogy túlélték az első támadást és lazítanak, vagy jön a következő csapás Mosolyog
Naplózva
TrieDoX
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44


Valami istenségen aluli, de megközelítőleg ahhoz


« Válasz #11996 Dátum: 15 nov 07, 22:22:13 »

Mit szólnátok egy kis totóhoz? Nevet Ki mennyi Springant fog lezúzni?  
Szerintem:
Acnologia-3
Erza-2
Natsu-2
Gildarts 1
Laxus-1
Gray+Juvia-1
Raijinshu 1
Zeref-1

Zeref miért fordulna a sajátjai ellen?

Mivel Tilon volt annyira troll, hogy nem írta oda azt, hogy Erza a második ellenfelét miként győzi le... Szokásos mód bevet majd egy wololo-s hittérítős dumát, amitől az ellenfele rögtön át konvergál FT taggá, és emiatt Zeref kinyírja...

Nem rossz lista csak annyi a szépséghibája, hogy a 3 szent mágus ebben felállásban csak kukoricázna.

Szerintem:
2 szent mágus - 2 (fejenként)
Erza - már nem fog többet leverni
Gajieel + Levi - 1
Natsu/END-2 (egyet natsuként egyet END ként)
Gildarts 1
Laxus -1
Makarov - 1
Gray+Juvia-1
Raijinshu  már nem fog többet leverni
Lumen -1

Esetleg még az is elképzelhető, hogyha a spriggan valamelyik tagja megszerezné Lument akkor egyet maga a Lumen nyírna ki. Lumen aktiválása esetén meg Makarov döglene bele a folyamatba...
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 08, 15:43:27 írta TrieDoX » Naplózva

MY POWER UP STATUS:
[|||||-----] 0 [---------]

jaaahhhh, hogy előbb el kéne érni a nullát...
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #11997 Dátum: 15 nov 07, 22:33:24 »

Én szerintem meg:

Szerintem:
3 szent mágus - 3 (fejenként)
Erza - már nem fog többet leverni
Gajieel + Levi - 1
Natsu -2
Gildarts 1
Laxus -1
Gerard - 1
Gray+Juvia-1
Raijinshu - már levert egyet, másodikat már nem fognak
Zeref-1 (van benne ráció, hogy az egyik emberkéjét átküldi a másvilágra)
Acnologia -1

Bár Mira is verhetne le valakit. Én mindig is Mirajane-t a topba soroltam, mondjuk közel a másodvonalhoz, az igaz, de akkor is.  Gondolkozik  Kúl
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #11998 Dátum: 15 nov 07, 23:48:31 »

Erza-2
Mivel Tilon volt annyira troll, hogy nem írta oda azt, hogy Erza a második ellenfelét miként győzi le... Szokásos mód bevet majd egy wololo-s hittérítős dumát, amitől az ellenfele rögtön át konvergál FT taggá, és emiatt Zeref kinyírja...
Na, szép! ikszdé
Mashima most nagy reboot hangulatban van, amiből Erza sem maradhat ki. Most ismételten földre került a Jupitertől. Aztután mi is jött? Megmentette Natsut Ariától, akit le is  győzött. Ebből kifolyólag tippeltem meg Erza újabb győzelmét egy Pajzs fölött. Talán pont az a lovagcsaj ellen, akihez mindenki párosítja.
A wololó Kyouka ellen nem működött, szóval lehet, a Pajzsok ellen sem fog.

A Szent Mágusok lehetnek erősek, de szerintem nem tudnK majd győzni. Zeref biztos készült ellenük, hisz rengeteget tudhat róluk az 1-es révén.
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 07, 23:51:12 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Oliver
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 123


« Válasz #11999 Dátum: 15 nov 08, 02:54:22 »

Nem nagyon a fejezethez szól, de Mashima valami olyasmit írt ki Twitterére hogy-idézem "Kíváncsi vagyok Natsunak mért lett rózsaszín a haja...  Gondolkozik " Szóval lehet hogy END-ként nem is rózsaszín lesz, hanem mondjuk ugye fekete  Ördögi Hogy miért azt majd Mashi kitalálja/ta Nevet ÉN örülnék neki, pl az is egy jó ok h miért nem ismerte fel Mard Geer vagy a többiek.Majd meglátjuk! Spoiler nem sok van azért nem írtam a témájába, de jó kis fejezet lesz kacsint
Naplózva
Oldalak: 1 ... 798 799 [800] 801 802 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!