24 jún 14, 13:23:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 795 796 [797] 798 799 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1846553 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #11940 Dátum: 15 okt 31, 19:44:35 »

460. fejezet
Ééés mindenki kiakad... 3... 2... 1.
Nem tudok velük vitatkozni, ez  az egész nem enyhén fájdalmas. De emiatt lett rossz előérzetem, hogy minden túl könnyen ment. smirksweat Ez a FT eddigi legerősebb ellenfele, mégis őket hamarabb "küldik padlóra" mint bárkit akivel eddig szembekerültek.
Soha senki nem járt jól a manga, anime, film, könyv univerzumokban, ha túl egyszerűen ment valami.
De még így is Mashima ezt eddig elég furcsán irányítja.
Többet ehhez a fejezethez inkább nem írok.
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11941 Dátum: 15 okt 31, 20:00:57 »

Hát ez marha jó volt! ikszdé
Tény, hogy még mindig nincs háború szaga az egésznek, de ami itt folyik közel sem az, szóval erről a témáról le lehet szakadni. Ez még híriben sincs háború, és nem csak azért mert Mashima rosszul csinálja.
Ugyanmár, kérlek.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/453/7
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/453/16
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/455/21

Azt hiszem, hogy ennyi elég is. Na ezeknek a részeknek igazi HÁBORÚ hangulata volt. Végig fennálló feszültség, félelem, kétségbeesés, ugyanakkor persze megvolt az, hogy nem adták fel, és harcoltak tovább.
A mai kettő meg...szánalmas.
Az elsőt már leírtam, borzasztó, ég a pofám Mashima helyett is.
A második meg...hm.
1. Most komolyan, akkor nagy ötlet az, hogy kicseréljék az ellenfeleiket? Ez volt az első gondolatom, amikor megjelentek ezek a robotok.
2. Ichiya szánalmas. Méghogy a legviccesebb karakter. Erőltetett és irritáló. Happy, na ő egy baromi vicces karakter, bármikor tudok rajta nevetni pl., vagy a többi karakter hülyeségein. De ne értsetek félre, meg van a maga szerepe a történetben.
De nem az, hogy egy pajzsot üssön ki.
3. Annak nagyon örülök, hogy mindenki szerepet kap a háborúban, és nem az van, hogy jön Luxus meg Natsu, meg Erza és Gray, és Gazille, meg mindenki tudja, és leverik egyedül az ellenséget. Nagyon örülök, hogy a Raijinshuu szerepet kap, megérdemlik. Azt sem bánom, hogy ha Ichiya is segít. De emberek...még csak meg sem izzadtak...Fried amint komolyan veszi, ki is üti AZ EGYIK PAJZSOT?? Oké, segített neki Ichiya is, tökmindegy, a lényeg ugyanaz. Ha a halálukon lennének, és úgy sikerült volna négyüknek legyőzni, akkor oké, simán, simán elfogadom, örülök is neki.
De ez így megint csak szánalmas. Márpedig nem hiszem, hogy ezek után a csávó fel fog kelni.

Nagyon csalódtam.

Szerk.: De nem tudok megnyugodni. A következőben mi lesz? A három macska kiáll a következő pajzs ellen? Happy majd lefoglalja azzal, hogy ide-oda röpköd, meg csikizi, Lilly közben támadja úgy, hogy Charle megmondja előre az ellenfél támadásait, és így, hárman, közös erővel feltartják, és legyengítik, majd a végén Natsu egy ütéssel kiüti a védekezésre képtelen PAJZSOT.
Nem lenne sokkal nevetségesebb, mint amit ma kaptunk.
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 31, 20:06:44 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Oliver
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 123


« Válasz #11942 Dátum: 15 okt 31, 20:12:47 »

Jon! Túl hamar ítélkezel ebben a témában és sokan mások is. Tény, hogy vicc ami itt volt, de nehogy elhidd már hogy Fried meg Ichiya leüt egy pajzsot kérlek.Minden a terv része ez biztos! De ha valami csoda folytán tényleg ők kiütöttek egyet akkor nekem is elég volt Nevet Neked is figyelmedbe ajánlo mamit előző hszemben linkeltem nagyon érdekes teória.Ideírni elég hosszú lenne szóval csak ha van időd.
Naplózva
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #11943 Dátum: 15 okt 31, 20:25:23 »

Hát ez marha jó volt! ikszdé
Tény, hogy még mindig nincs háború szaga az egésznek, de ami itt folyik közel sem az, szóval erről a témáról le lehet szakadni. Ez még híriben sincs háború, és nem csak azért mert Mashima rosszul csinálja.
Na ezeknek a részeknek igazi HÁBORÚ hangulata volt. Végig fennálló feszültség, félelem, kétségbeesés, ugyanakkor persze megvolt az, hogy nem adták fel, és harcoltak tovább.
Rendben, elnézést, ilyen szempontból nincs teljesen igazam. De nekem csak akkor lesz igazi háború, ha nem lesz baromság baromság hátán, és a harcok nem csak ilyen pikk-pakk-vége felépítésűek.
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11944 Dátum: 15 okt 31, 20:31:01 »

De nekem csak akkor lesz igazi háború, ha nem lesz baromság baromság hátán, és a harcok nem csak ilyen pikk-pakk-vége felépítésűek.
Teljesen igazad van. De szerintem elvárható egy ilyen kaliberű mangától, hogy komolyan vegye magát.
Pláne, hogy Mashima imádja elhitetni mindenkivel, hogy namostmárigazándetényleg komoly lesz, és dráma jön. Emlékszel, itt a fórumon azok után a fejezetek után, amiket belinkeltem, még azon gondolkodtunk, hogy ki fog meghalni itt, olyan komoly volt a hangulat, és nagy volt a feszültség.
Erre kiüt Ichiya és Freed egy pajzsot Nevet És még egyszer, nem azzal van bajom, hogy ők ütöttek ki egyet, hanem azzal, ahogy.

Oliver: legyen igazad, tényleg, nagyon remélem, hogy Wahru nem csak ennyi volt. De nekem nem úgy tűnt.

Szerk.:
És higgyétek el, én nyugodt természetű ember vagyok, próbálok mindig objektív lenni, és a FT-t is általában védeni szoktam, de legalábbis megszoktam látni benne a jót.
Hát ebben a két fejezetben nem sikerült. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 31, 20:32:20 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Oliver
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 123


« Válasz #11945 Dátum: 15 okt 31, 21:03:54 »

Személy szerint én is elnéző vagyok az ft-vel kapcs mert egyik kedvencem.Sok mindent eltűrök mondjuk animébe most kezd betelni a pohár  Neeem Nem gondoltam hogy ideges típus vagy én is felkaptam a vizet csak én úgy gondolom  hogy még közel sincs végük. Ott van az amikor mindenki úgy vélte hogy Erza oneshotolta Ajeelt már a kövi fejezet címe morning star volt ami Erza egyik armorja ezzel arra utalva hogy a harcnak nincs vége.Most is a 461nek a címe valami parfümös izé Nevet Tuti hogy nem halt be a robotunk. Lemoon te is ha ráérsz olvasd el mert nagyon érdekes.Sokat kutatott az emberke ezek után az tény.Ha ezek igazak akkor azt is lehet mondani hogy Mashima nem csak úgy előhúzta a dolgokat hanem sok minden ha nem is elejétől de meg volt tervezve.
Naplózva
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #11946 Dátum: 15 okt 31, 22:35:47 »

Megértem azokat akik ki vannak akadva. Már régóta éreztem Mashimán, hogy komolyabban veszi a történetet és ez nekem látszott is, főleg a timeskip óta nekem nem volt olyan dolog ami nem tetszett, és erre bumm ez a mostani dupla fejezet.

Nem értek egyet azokkal, akik azt szajkozzák, hogy mégis mit vártatok volna Mashimától. Hát azt, hogy vegye komolyan, mert bizonyította már sokszor, hogy komolyan tudja venni a dolgokat (lásd azok az oldalak amiket Jon97 belinkelt) plusz még ezenkívül is volt sok komoly fejezet. Szóval szerintem a Fairy Tailt már nem kellene úgy kezelni, mint egy komolytalan és hülyéskedős mangát, mert már régóta nem az, jó vannak elég beteg és komolytalan fejezetek, de azok sose sorsdöntő harcoknál voltak. Csak most arról van szó, hogy Mashima szépen elhúzta a mézesmadzagot mindenki előtt és erre kaptunk egy nagy pofára esést. Bár mondjuk Mashima mostanában elkezdett alkotni a rossz értelemben, anime változtatásokkal

Nekem nem sok bajom volt az Erza vs Ayeel harccal, csak kettő. Túl hamar lett kiütve az egyik pajzs, és, hogy most ugye Erza nagyon úgy néz ki, hogy harcképtelen, ki fogja kiütni Dimariát?

A 459. fejezet első pár oldala nagyon epic volt. Ezután jött Brandish "kiütése". Jó ezzel még nem volt akkora baj és nem is vettem komolyan, hogy legyőzték vagy valami ilyesmi.

Ezután nekem tetszettek ezek a robotok a gyenge pontokkal, csak Miráé nem, ez komolyan szánalmas volt és nem vicces. Úgy gondoltam, hogy a következő fejezetre már ki is ütik őket mert például egy ilyen ellenfélnek nem kellene nagy feladatot jelenteni Graynek. Tetszett az is, hogy komolyabb kinézetet kapott az a Sprigan, aki áttörte a védőpajzsot, erre a következő oldalon a fejezet végén ki jelenik meg? Ichiya.. Itt már tényleg éreztem, hogy a következő fejezetben komoly gondok lesznek...

Igen és ahogy akkor is sejtettem átment az egész komolytalan marhaságba, ezeket nem részletezem. Én Evertől és Bickslow-tól sem vártam sokat, de ez a teljesítmény még azt is alulmúlta. Azután féltem, hogy Laxus siet majd a segítségükre, de szerencsére nem így lett, neki komolyabb ellenfélre számítok. Freedet sokba nézem, de nem annyira, hogy egyedül és ilyen gyorsan kiütne egy Sprigant. Ha több Sprigan lenne, akkor még elfogadnám, sőt el is várnám, de ez kicsit sok volt.
Remélem a következő fejezetben kiderül, hogy ez a tag mégse lett kiütve és, hogy Mashima kicsit komolyabban veszi a dolgokat és elkezd javítani.

Összegezve nekem többet ért volna egy normális fejezet mint kettő, ami tele van marhaságokkal. Még egy hét szünetet is kibírtam volna ha nem ezt kapjuk...
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
bdaniel
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 58



« Válasz #11947 Dátum: 15 okt 31, 23:18:11 »

http://prntscr.com/8xlfmj

Az a fej nagyon baljóslatú mintha azt mondaná, hogy "pont ahogy Zeref-tan megjósolta"
Bármi is történt ebben a két fejezetben még nem kell leírni Mashima senseit ez még csak bemelegítés ráadásul Brandishről már azóta tudjuk, hogy nem fog harcolni komolyan és őt sem fogják kiütni - mióta megjelent azon a szigeten.

Egyébként meg a robot-spriggan nem volt gyenge meg is mondták, hogy Laxus-nak esélye sem lett volna ellene (ezt mondjuk kétlem ha kell mágia nélkül szétveri)...

Mira vs robot elfman egy rossz poén volt ennyi az egész..
Én örülök neki, hogy Gray-t nem eresztették neki a csúcsfejűnek neki a zeref jobbkezét kell levernie..

http://readms.com/r/fairy_tail/460/3012/7
De most komolyan emberek, hogy nem lehet szeretni ezt az embert?

off:
Kifogja leverni Arcnológiát? Még Zeref se ment neki Lumen H. nélkül...
Naplózva

TrieDoX
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44


Valami istenségen aluli, de megközelítőleg ahhoz


« Válasz #11948 Dátum: 15 nov 01, 03:23:59 »

...Wahru egy Ex Mashina
Jó ötlet, hogy kaptunk még egy fajt a sztoriba. Legalábbis remélem, hogy nem ő az egyedüli. Ha már vannak emberek, démonok és sárkányok, akor legyenek már Ex Machinák is. Gyűjtsük össze mind a 16 fajt és akkor megvan a No Game No Life második évada. Nevet A mágiája iszonyat OP. Mondjuk Erza ellen egy egész robot sereg is hatástalan lenne .xD...

OP ?! Esetleg 1vs1-ben úgy hogy 40000km-ers sugarú körben egy deka életforma nincsen a harcoló feleken kívül. Ez a legdedósabb "harc" modor amit valaha kitaláltak. Aki ellen ezt a taktikát használják és egy kicsivel is több esze van 20dkg felvágotthoz képest az tudja, hogy ilyenkor 1, cserélni kell 2, brute force-al agyon kell verni az illetőt. Ez olyan evidens dolog mint az, hogy a zombikat sotival kell fejbe lőni, a vámpírnak karót kell döfni a szívébe, vagy a vérfarkast ezüsttel kel megsebezni....

Még ha a gyengeségeiket is veszi célba szerintem nem olyan erősek azok a katonák ergo simán be kellene zúzni őket.
Az, hogy ezek a katonák mennyire erősek, az a mágustól függ aki létrehozza őket... Szerintem. Mint Lucy esetében a csillagszellemek.

NOPE! Lucy-nak semmi köze a csillagszellemei erejéhez, egyedül csak arra használja a mágikus erejét, hogy megnyissa a kaput amin ezek átjönnek, tehát Lucy csak arra van ráhatással, hogy mennyi kaput tud megnyitni egyszerre és azokat meddig tudja nyitva tartani.... Loki előző gazdája is emiatt szívta meg. Loki bäszott harcolni, a gazdája meg sorra kikapott a maradék useless szellemeivel. Ott ki is lett jelentve, hogy Loki nélkül sz@rt se ért a csillagmágus mert Loki volt a legerősebb szelleme, bele is halt az egyik harcába...

Ez a dupla fejezet dupla csalódás volt számomra. Az Ajeel harcot is nehezen nyeltem le, de ez a Wahru ritka szánalmas egy pajzs volt, ezt már csak az a folyamat überelte (véletlenül sem nevezném harcnak) amiben elpicsázták... Bele se merek gondolni milyen lehet a több pajzsi. Ez így qurvára nem háború hanem babazsúr.

Csak, hogy tovább rugdossam ezt a fejezetet:
http://www.mangapanda.com/fairy-tail/459/20 Bal felső panel, érdekes ezek szerint Bixlow fekete mágiát használ ? Hades-t ezert kibasztak a céhből...



Naplózva

MY POWER UP STATUS:
[|||||-----] 0 [---------]

jaaahhhh, hogy előbb el kéne érni a nullát...
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #11949 Dátum: 15 nov 01, 11:06:22 »

Ilyenkor örülök, hogy ezen a téren nem várok sokat az FT-től.  smirksweat
Persze megtehetném, de  400+ fejezet után szerintem már nem olyan nehéz olvasni Mashimában, nekem legalábbis egy jó ideje már működik. Néhanapján valóban bedob egy-két komolyabb fejezetet a közösbe, de nagyrészt úgyis a már megszokott FT formula lesz jelen, akkor is ha a táblán nagybetűkkel az mutat: WAR.

Őszintén ezzel én jól el is lennék, ha az vicces/ötletes és jól meg lenne írva. Nah de ezek a fejezetek...


Brandish kiütése olyan szinten volt vállalhatatlan, hogy elfelejtettem nevetni (nem csak az eseményen, hanem úgy alapból bármin) , ennél nagyobb és egyszerűbb plot device-t szerintem még nem is láttam a mangában. E mellett felvet még egy érdekességet:
Pár fejezettel korábban Lucy egy törött kulcsal akarta leszúrni hátulról a lányt, amitől itt mindenki a mennybe ment meg vissza (....), nem nézve mennyire is manga - és karakteridegen lett volna a dolog.
Erre itt meg Brandish teljesen védtelenül áll, de mégis mit csinálnak? Leütik, visszaviszik a céhbe....a csajt aki egy szigetből egy vakondtúrást csinált...
(Bár kitudja, lehet hogy Lucy vérszomját nem tudván türtőztetni útközben még elvágja a torkát! Ohh My God nem is ő lenne....   )

A másik meg ezek a robotok...értem én, a sensei akart valamilyen kis ötletes dolgot. De hogy ezen aztán nem gondolkozott többet annál mint amennyi egy reggeli mosakodáshoz szükséges, azt is biztos. Nem lett volna érdekesebb, ha mindegyik robot az ellenfele (legyen az akármelyik) mágiájához igazodik, nem pedig egyre specifikusan? Úgy legalább az Ft-seknek a saját gyengeségükön kellett volna túltenniük. Nah ahhoz már kellett volna a gondolkodás...

Magával a Pajzsok legyőzésével nekem nem volt bajom, pontosan azért mert ők is ugyanolyanok, mint a többi FTs ellenfél, semmivel sem részletesebbek vagy érdekesebbek, mint a többi. Őket is felhypeolják, ők is elbuknak, csak itt majd pl csapatosan verik le őket az erejük miatt. Erza is lement most vízszintesbe egy jó 15-20 fejezetig, amíg fel nem kell újra hogy leverjen még egy Pajzsot.

Amúgy meg ne aggódjatok, ahogy haladunk a háborúval úgyis komolyodni fognak az események (muszáj lesz neki), inkább arra legyen igény hogy azt jól oldja majd meg Mashima (ne úgy, mint mondjuk a Tartaros arc-nál).
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 01, 11:11:32 írta mateee-kun » Naplózva
Slorasil
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 56



« Válasz #11950 Dátum: 15 nov 01, 11:59:34 »

Jajj ne legyetek már ilyen karót nyeltek Nevet Nem kell véresen komolyan venni a mangát, látszik hogy Mashi se veszi komolyan. Én tök jót nevettem mikor megjelent Ichiya meg mikor felmérték a gyengeségeit Nevet 

Wahru: Nagyon király karakter, jó a személyisége is. Nyílvánvalóan NEM győzték le, hisz elmondta hogy a saját gyengeségein is túllépett, biztos vagyok benne hogy van önjavító mechanikája. Izgalmas a mágiája, ha tippelnem kéne azért tagja a Spriggan 12-nek mert a többi 11 az  Ő segítségével edzett.

Brandish: Komolyan, nem jöttetek rá, hogy csak színlel? ha akarná megerőltetés nélkül kicsinálhatná Lucyt és Canat. Biztos, hogy hagyja magát vallatni de csak Lucynak mert tőle akar megtudni valamit, vagy azt akarja, hogy megtudjon valamit az anyjáról.

Érdekes, hogy Bixlow fekete mágiát használ. Vagy lehet csak félrefordították? Valaki tudja mi van a raw-ban?  Gondolkozik Úgy tudtam Seidhr-nek (http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/234/15) nevezik a mágiáját. Lehet a fekete mágia csoportjába sorolható, elvégre vándorló lelkeket kényszerít az uralma alá Nevet
Naplózva
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #11951 Dátum: 15 nov 01, 12:49:22 »

Imádom az FT-t de amikor a konolytalansagrol van szo en is ki akarok..Szomorú

Viszont azert azt ne felejtsük el, hogy Fried regen Mirajene-el harcolt aki S osztályú mágus.. Plusz a robot azt hitte hogy a végsőkig fent fogja tartani a város korul a pajzsot vagy mit , igy simán meglephette ot az hogy Fried megtámadja.. Meg ugye  :smirksweat:itt volt Ichiya "szuper" formaja is aki szinten bevert neki egyet Nevet


De a többi spriganhoz képest tényleg gyengének tűnhet de attol fugg hogy nezzuk Mosolyog neki nem a fizikai/ pusztító ereje nagy csak a képessége szivatos es gondolom egy sereg robotot ha létrehoz akkor ő is le tud igazni egy várost , csak ugye a többi sprigan ezt mind a sajat erejéből teszi Nevet

Amit el tudtam volna fogadni hogy legyőzik az az, hogy Eve egy hoviharral megzavarja , a "számitógépes" mágus ( nem jut eszembe a neve Nevet) megtalálja a gyenge pontját es ugy uti ki Fried es Ichiya ;D

De ez meg elment, viszont Brandsiht ott helyben ki kellett volna végezni, kb semmilyen plusz infót nem fognak belole kihúzni , ismerik Zeref célját mar..
Naplózva
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #11952 Dátum: 15 nov 01, 13:10:05 »

A Mangastream és mangapanda mióta osztozik ugyanazon a fordításon? Gondoltam megnézem ezt a fekete mágiás dolgot, de ugyanaz a fordítás van feltéve mindkettőre.
Naplózva

Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #11953 Dátum: 15 nov 01, 13:25:07 »

Nem lett volna érdekesebb, ha mindegyik robot az ellenfele (legyen az akármelyik) mágiájához igazodik, nem pedig egyre specifikusan?
Nekem csak az a "vicces" ebben, hogy az anime egy korai fillerénél kitudták azt találni, hogy igazodjanak a kis szörnyek az ellenfelük mágiájához, most valahogy Mashi-senseinek nem jutott eszébe. De(!), nem szólom le, lehet hogy eszébe jutott csak nem volt kedve úgy megírni.

Még ha a gyengeségeiket is veszi célba szerintem nem olyan erősek azok a katonák ergo simán be kellene zúzni őket.
Az, hogy ezek a katonák mennyire erősek, az a mágustól függ aki létrehozza őket... Szerintem. Mint Lucy esetében a csillagszellemek.

NOPE! Lucy-nak semmi köze a csillagszellemei erejéhez, egyedül csak arra használja a mágikus erejét, hogy megnyissa a kaput amin ezek átjönnek, tehát Lucy csak arra van ráhatással, hogy mennyi kaput tud megnyitni egyszerre és azokat meddig tudja nyitva tartani.... Loki előző gazdája is emiatt szívta meg. Loki bäszott harcolni, a gazdája meg sorra kikapott a maradék useless szellemeivel. Ott ki is lett jelentve, hogy Loki nélkül sz@rt se ért a csillagmágus mert Loki volt a legerősebb szelleme, bele is halt az egyik harcába...
Ömm... Nope. Egyrészt akkor Lucy-nak nem lenne hová fejlődnie, vagyis teljesen értelmetlen lenne a csillagmágia. Másrészt még a mangában is elmondták valahol, hogy a csillagszellemek annyira erősek amennyire a gazdájuk. Aztán a fene tudja, hogy mekkora a max erejük.
Karen halála meg egyáltalán nem így volt. Mivel bántotta Ariest, ezért Loki szántszándékkal ottmaradt, hogy Karen ne tudjon munkát vállalni. Ő meg ennek ellenére is elment dolgozni és meg is ölte Sorano, mert Karennek nem volt ereje még egy kaput megnyitni és védeni magát. Loki a közelében sem volt akkor, szóval ha akart volna sem tudott volna harcolni.
Igen, Loki a 12 közül a legerősebb, de a többi sem használhatatlan, ennyire ne szóld le őket. Karennél kb 2-4 Zodiákus kulcs volt.
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
bdaniel
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 58



« Válasz #11954 Dátum: 15 nov 01, 13:29:35 »


De ez meg elment, viszont Brandsiht ott helyben ki kellett volna végezni, kb semmilyen plusz infót nem fognak belole kihúzni , ismerik Zeref célját mar..

Kivégezni miután kiderült, hogy ismeri Laylat? Még sok mindent kellene mesélni.


Csak, hogy tovább rugdossam ezt a fejezetet:
http://www.mangapanda.com/fairy-tail/459/20 Bal felső panel, érdekes ezek szerint Bixlow fekete mágiát használ ? Hades-t ezert kibasztak a céhből...

Ezt mikor álmodtad?
Hades ráhagyta Makarovra a céhet majd elkezdte kutatni a mágia "világát" vagy micsodát de soha nem rúgták ki...
Naplózva

Oldalak: 1 ... 795 796 [797] 798 799 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!