24 jún 16, 05:16:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 786 787 [788] 789 790 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1852613 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #11805 Dátum: 15 okt 13, 16:47:48 »

Sternritter Zanpakuto

Hát végülis ez is akció.  kacsint
Naplózva
bette96
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 100



« Válasz #11806 Dátum: 15 okt 13, 17:27:02 »

Mágiajátékok után, mikor Mira és a másik csaj, "Ki a szexibb" versenyt tartottak, én már meg sem lepődök ezen Nevet
Naplózva

"Saját démonainkat a legnehezebb legyőznünk, hiszen ők ismernek a legjobban."
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #11807 Dátum: 15 okt 14, 19:54:47 »

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/456/5

Amúgy itt a kép alján Chalre azért lökte félre Happy-t, mert megtámadták volna és megvédte? Nem értem Msahima sensei miért nem ad Happy-nak is emberi alakot. Így a repülésen kívül nincs kb semmi képessége és szegény csak útban van.
Naplózva
ninjaasasin1
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18


« Válasz #11808 Dátum: 15 okt 14, 20:45:31 »

happynak is lesz különleges képessége majd meglátjátok.....de ez még ráér Nevet
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11809 Dátum: 15 okt 14, 21:48:36 »

Amúgy akartam már korábban is mondani, hogy Gazille egyre badassabb. Utolsó képkocka:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/456/6
Már nem olyan durvák a vonásai, mint régen (igaz, hogy ez Mashima változása miatt van, régen mindenkinek durvábbak voltak a vonásai), de szerintem ez csak jót tett neki.
És még valami: Brandish miért pirul folyamatosan ebben a részben? Eddig végig fapofával csinált mindent. Most meg irul-pirul, amikor Lucy elkezd vetkőzni, külön képkockán mutatja Mashima: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/456/21
Ssszzzóóval. Ez tényleg leszbi. Vagy fogalmam sincs, de nem normális, az biztos. Mondjuk ezt eddig is tudtuk.
Amúgy érdekes, de én, aki gyűlölöm a fanservice-t, most egyáltalán nem bánom. Talán mert nem valamiféle nyálas, érzelmes jelenethez van betéve, mint a fürdősek, amik csak tönkreteszik a jelenetet.
Persze, az már megint egy másik kérdés, hogy Lucynak, mint karakternek az értéke megint jócskán lecsökken. Továbbra is a teste miatt kerül rivaldafényre, nem a képességei, vagy a szerepének a fontossága miatt.
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 14, 21:49:57 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
daremo
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 39

Kagekage


« Válasz #11810 Dátum: 15 okt 15, 00:25:37 »

És még valami: Brandish miért pirul folyamatosan ebben a részben? Eddig végig fapofával csinált mindent. Most meg irul-pirul,

Lehet, hogy ünneprontó vagyok, de számomra tök nyilvánvaló volt eddig, hogy a fürdő forró vizétől van bepirulva. Izzad is rendesen, és nem hinném, hogy az idegességtől. Egyszerűen csak szaunázik a csaj.
(legfeljebb nem lesz igazam)

Meg valahogy nem tudom elképzelni, hogy tényleg harc lesz, mint a cím sugallja. Legalább is egyelőre eléggé furcsállom a helyzetet.
Naplózva
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #11811 Dátum: 15 okt 15, 11:52:16 »

Nem kicsit zavar, hogy sehol nincs más céh ! pedig a Daimatou Enbu idején legalább 300 (de lehet 500 is) volt......
A fiorei hadsereg gondolom römizik. Király meg már nincs is Mosolyog Nevet (kitört a Demokrácia  ikszdé

Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #11812 Dátum: 15 okt 15, 12:34:04 »

Miért ne lenne már Király? http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/419/17 Itt még a fején van a korona.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/456/5
Amúgy itt a kép alján Chalre azért lökte félre Happy-t, mert megtámadták volna és megvédte? Nem értem Msahima sensei miért nem ad Happy-nak is emberi alakot. Így a repülésen kívül nincs kb semmi képessége és szegény csak útban van.
Én úgy veszem ki, hogy Charle hátrált harc közben, szóval csak az útjában volt Happy. Happynak nem kell emberi alak. Ő így is sokkal fontosabb, mint a másik 2 együtt véve.

És még valami: Brandish miért pirul folyamatosan ebben a részben? Eddig végig fapofával csinált mindent. Most meg irul-pirul,
Lehet, hogy ünneprontó vagyok, de számomra tök nyilvánvaló volt eddig, hogy a fürdő forró vizétől van bepirulva. Izzad is rendesen, és nem hinném, hogy az idegességtől. Egyszerűen csak szaunázik a csaj.
(legfeljebb nem lesz igazam)
Ne törd össze a vágyainkat! ikszdé
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11813 Dátum: 15 okt 15, 12:39:14 »

És még valami: Brandish miért pirul folyamatosan ebben a részben? Eddig végig fapofával csinált mindent. Most meg irul-pirul,

Lehet, hogy ünneprontó vagyok, de számomra tök nyilvánvaló volt eddig, hogy a fürdő forró vizétől van bepirulva. Izzad is rendesen, és nem hinném, hogy az idegességtől. Egyszerűen csak szaunázik a csaj.
(legfeljebb nem lesz igazam)

Meg valahogy nem tudom elképzelni, hogy tényleg harc lesz, mint a cím sugallja. Legalább is egyelőre eléggé furcsállom a helyzetet.

Nagyon kétlem. Linkeltem is, hogy amikor Lucy elkezdett vetkőzni, akkor DIREKT mutatta Mashima, külön képkockában mutatta, hogy elpirul.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/456/21
Szóval szerintem elég egyértelmű a helyzet.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #11814 Dátum: 15 okt 15, 12:57:02 »

Nagyon kétlem. Linkeltem is, hogy amikor Lucy elkezdett vetkőzni, akkor DIREKT mutatta Mashima, külön képkockában mutatta, hogy elpirul.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/456/21
Szóval szerintem elég egyértelmű a helyzet.
Lucy is ugyan úgy elpirult, akkor ő is leszbi?

Sőt mindenki az aki egy forró fürdő közbe kipirul. Hmm...
www.naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/355/13
www.naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/355/14

(De nem vetem el a lehetőségét hogy az lenne)
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #11815 Dátum: 15 okt 15, 13:02:36 »

Azt tegyük, hozzá, hogy Brandish azt mondta, hogy Lucy felkeltette az érdeklődését (mikor csak bikiniben állt előtte).
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11816 Dátum: 15 okt 15, 13:13:41 »

Sosem volt még ennyire kihangsúlyozva a pirulás, mint most, hogy direkt a vetkőzés közbe ékelte be.
Másrészt Lucy nyilvánvalóan azért pirul, mert vetkőznie kell. A többiek meg, amiket linkeltél, a mondanivaló miatt pirulnak, és amúgy sem voltak kihangsúlyozva.
Figyeljetek, lehet, hogy tévedek. Nem is bánnám, gyűlölöm a fanservice-t (bár ahogy mondtam, ez most éppen nem zavar). De szerintem nagyon arra hajaz a dolog.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
LeViiKee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 215



« Válasz #11817 Dátum: 15 okt 15, 13:19:50 »

Sosem volt még ennyire kihangsúlyozva a pirulás, mint most, hogy direkt a vetkőzés közbe ékelte be.
Másrészt Lucy nyilvánvalóan azért pirul, mert vetkőznie kell. A többiek meg, amiket linkeltél, a mondanivaló miatt pirulnak, és amúgy sem voltak kihangsúlyozva.
Figyeljetek, lehet, hogy tévedek. Nem is bánnám, gyűlölöm a fanservice-t (bár ahogy mondtam, ez most éppen nem zavar). De szerintem nagyon arra hajaz a dolog.
Nem azt mondom hogy nem lehet igazad, mert lehet, de szerintem kicsi az esélye.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #11818 Dátum: 15 okt 15, 14:24:20 »

Számomra tök egyértelmű volt, hogy a meleg miatt van.Lucy is ki van pirulva.
Az a külön képkocka inkább a szemére fókuszál szerintem.Ahogyan egymás szemébe néznek, rideg hangulat, bármelyik pillanatban kirobbanhat a csata, ez háború.Ha meg nincs igazam és Mashima meg akarja változtatni a mangáját, az a szíve joga.Eddigiek alapján lehet jobb hentai mangát írna mint shonent Nevet
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #11819 Dátum: 15 okt 15, 15:02:00 »

Inkább Ecchi-re gondolsz Mosolyog  Bár valamilyen szinten már ez is az , csak a történet nem ara épül Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 786 787 [788] 789 790 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!