24 jún 16, 03:58:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 779 780 [781] 782 783 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1852425 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Rednote
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45



« Válasz #11700 Dátum: 15 szep 24, 17:12:17 »

Nem lehet, hogy a pajzsok között is lesz egy dragon slayer? Nevet
Naplózva

"I believe i can fly"
DNACore
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 34



« Válasz #11701 Dátum: 15 szep 25, 10:33:52 »

Örülnék neki ha lenne a pajzsok között is dragon slayer, de nem feltétlen valami különleges elég lenne egy föld sárkány Nevet vagy fa sárkány ölő...Vagy esetleg egy vízsárkány és akkor mehetnének kombót a jégmágussal Nevet az azért elég op lenne Nevet
Naplózva
Dungeon Lord
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 159



« Válasz #11702 Dátum: 15 szep 25, 10:46:24 »

Sziasztok  bye bye
Én inkább jobban örülnék,ha lenne köztük 3-4démon tag,aki képesek lennének Zerefet megölni. Mert itt http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/407/13  rengeteg erős démont készített Zeref . Az elején jobban örültem volna,ha Zerefnek inkább démon serege lett volna. Mert a sárkánykirály ünnephez kellenek  a démonok is. Ezzel talán Gray karaktere is több szerepet kapna.Istenölő vagy Démonölőt várok a  Spriggan tagoknál. Mert a sárkányölőkből már van elég.
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 25, 19:38:08 írta Dungeon Lord » Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11703 Dátum: 15 szep 25, 13:30:44 »

Egyetértek. Lehetne egy-két démon köztük, még ha nem is feltétlenül Zeref démonai, hanem természetes démonok. Hiszen ahogy mondod, elvileg ők is részt vesznek az ünnepen. Az eddig megismertek nagyon emberiek, kivéve ezt a bíráskodó csávót (lusta vagyok kikeresni a nevét, bocsi), meg talán Nineheartot, ő róluk viszont reálisan gondolhatjuk azt, hogy esetleg démonok. És még 3-at nem ismerünk, ugye.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
BRON94
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 72


« Válasz #11704 Dátum: 15 szep 25, 15:52:07 »

Szerintem is  lesz 1-2 démon vagy démonölő a pajzsok közt.
Naplózva
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #11705 Dátum: 15 szep 26, 17:51:54 »

Az a baj hogy ha hamarosan véget ér a manga, mert valószínű hogy ez lesz az utolsó vagy utolsó előtti arc, akkor pl az istenölők teljesen jelentéktelenek maradnak és mocskosul gyengék.
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11706 Dátum: 15 szep 26, 17:57:38 »

Nem mintha fontos szerepük lenne a történetben, és nem mintha nem tudna nekik fontos harcokat adni ebben az arcban.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Dungeon Lord
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 159



« Válasz #11707 Dátum: 15 szep 26, 18:31:38 »

Nem mintha fontos szerepük lenne a történetben, és nem mintha nem tudna nekik fontos harcokat adni ebben az arcban.
Az a baj hogy ha hamarosan véget ér a manga, mert valószínű hogy ez lesz az utolsó vagy utolsó előtti arc, akkor pl az istenölők teljesen jelentéktelenek maradnak és mocskosul gyengék.
Arra még emlékszem,bár nem tudom,hogy igaz volt a hír ,hogy a Tartaros arc után még 3-4arc lesz a Fairy tailből. Eddig csak 1arc ment el a Fairy tail  céh újra alapítására. Másik dolog pedig,hogy ez a sárkánykirály ünnep nem stimmel. Elméletileg még 7 és fél év vissza van. Esetleg max azt tudom elképzelni,hogy ez a háború több éves lesz. Harmadjára pedig a  sárkány király ünnepen az egész világ fog harcolni.Nem csak 2birodalom és Acnologia .Talán így a többi kontinensről és a démonokról kapunk némi infot.
Az istenölők szerintem még korai lenne leírni őket,mert még fontos szerepük lesz a történetben .Mert Zerefet és Mavis az istenek átkozták meg. Démonölők-démonok ellen,sárkány-sárkányölők ellen és az istenölők pedig talán halhatatlanok ellen lettek kiképezve?Remélem kapunk róluk pár infot..Mert az biztos,hogy erősebbek a démon-sárkányölőktől.
Arról még FELEDKEZÜNK meg,hogy egy visszaemlékezés lesz a 400évvel ezelőtti sárkány király ünnepről. E.N.D,sárkányok,démonok,Acnologia születéséről kapunk némi információt.+1arc lesz.
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 26, 19:31:02 írta Dungeon Lord » Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11708 Dátum: 15 szep 26, 19:42:34 »

-Én úgy emlékszem, hogy a Tartaros arc előtt nyilatkozta Oda azt, hogy lesz még 3-4, és akkor már kijön a dolog.
-Miért kéne vissza legyen még 7,5 év? Az igaz, hogy j. Rougue azt mondta, hogy 7 év múlva Ancologia irányítja a világot, de ez nem jelenti azt, hogy akkor, a hetedik évben volt a háború. És amúgy is, az a jövő már szinte egyáltalán (legalábbis részletekben biztosan) nem érvényes.
-Én szerintem a két kontinens az egész világot jelenti. Sosem kaptunk más infót arról, hogy létezne még több, és ha létezik is, nem hiszem, hogy jelentős szerepet játszana.
-Az istenekhez idézem magam:
Ezek az istenek, meg...hát nem is tudom, szerintem ezek nem igazán kézzelfoghatóak, nem hiszem, hogy közük lenne ehhez a földi világhoz, ha egyáltalán léteznek, és nem csak legendák (hiszen látod, Mavis pl. nem Ancselam haragja miatt lett megátkozva, hanem simán egy mellékhatás. Szerintem Ancselam nem létezik). Szerintem az istenek azok a harci lények, amik közül egyet megidéztek az Avatarosok. Annak hatalmas ereje van (persze mihez képest), de mégis, reálisan megverhető, úgy, ahogy a sárkányok is. Ancselamot hogy vernék meg? Nevet
-August mondta, Acnologia mondta, szóval teljesen nyilvánvaló, hogy ez a háború a sárkánykirály ünnepe lesz. Ebbe szerintem nem nagyon lehet belekötni. A sárkány, a hallhatatlan és az ember harca. Személy szerint örülök neki, hogy nem húzza a végtelenségig, szerintem így sokkal érdekesebb, mozgalmasabb...ütősebb. Lesz. Talán. Reméljük.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #11709 Dátum: 15 szep 26, 22:19:03 »

Annyit a JRogue-hoz, hogy amikor Grey és Frosch cuki jelenete volt az Avatar "csatánál" akkor ott szerintem azt jelezte a sensei hogy az az idővonal teljesen kitörlődött. Plusz ez minden időbabrálós sorozatban/filmben/játékban megfigyelhető hogy ha visszamész és megakadályozol egy szörnyű eseményt akkor az idő fogja magát és megszopat egy sokkal rosszab dolog négyzetével. Mert ha megnézzük akkor Acnologia alatt a világ még "élt" elvileg viszont itt egymás kipusztításáról beszélnek...^^
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #11710 Dátum: 15 szep 27, 01:04:11 »

Elméletben Mashi megcsinálhatja azt is, hogy évekig elhúzza a háborút. Már volt rá példa más animébe és mangába, hogy évek óta tartó háború zajlik, még ha nem is az elejétől követtük az eseményeket. Én speciel nagyon érdekesnek tartanám, hogy a tündérek és más céhek bizonyos tagjai meghalnak, és arra is hangsúly lenne fektetve, hogy a túlélők jelleme hogy változna meg. Ki lenne bosszúálló, ki állna át, ki maradna normális meg úgy egyáltalán ki hogy viszonyulna hozzá. Ha ez az arc úgy megy le, hogy hullanak a "jó" szereplőkből és de a történet és a háború is megy tovább, akkor az megemelné a manga színvonalát.

(A Rave Master mangát fordította valaki?)
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #11711 Dátum: 15 szep 27, 10:08:26 »

Meglepődnék, ha háború közben lenne egy időugrás, főleg , hogy most tértünk vissza csak az 1 évesből.

-Én úgy emlékszem, hogy a Tartaros arc előtt nyilatkozta Oda azt, hogy lesz még 3-4, és akkor már kijön a dolog.

Ez így volt, de hogy kicsit pontosítsunk ezt a Nap falu előtt mondta. Szóval Napfalu arc (rövid Tartaros arc (hosszú) Avatar arc (rövid) és most a háború arc (hosszú). Így kijön a 4 történet ív.

Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #11712 Dátum: 15 szep 28, 07:49:11 »

Váó jo fejezet volt nagyon Nyelvesít Gajeel piszok menő volt amikor landoltak a hajón kar hogy nem ő fogja elintézni Ajeelt...

Most kivételesen Erzanak drukkolok de könyörgöm valamije törjön el vagy essen kómába utana mert azert csak a 12 pajzs egyikével fog harcolni...

Fried is durva, de a pajzs helyett olyan szivatos rúnákat kellett volna készítenie mint anno az FT ellen Nyelvesít de az is furcsa hogy nem Laxus várta őket egy kis viharral  Ördögi
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 28, 07:49:48 írta Sanji » Naplózva
nonloso
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15


« Válasz #11713 Dátum: 15 szep 28, 08:09:11 »

Nekem is tetszett a fejezet  Mosolyog Gajeelék olyan menők voltak, hogy hirtelen meg is feledkeztem a mozgási betegsegukrol, hát igen  Nevet azt nem értem, hogy Biscaéknak ilyenkor nincs kire bízni Asukat vagy wtf?  Gondolkozik Erzatol nem is vártunk mást...
Pont a napokban néztem vissza a Luxusos vergodest amikor át akarta venni a cehet és így azután jó durva látni Evergreent hogy elismeri Erzát  Nevet
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #11714 Dátum: 15 szep 28, 08:39:36 »

Asuka ilyen helyzetben máshol sem lenne nagyobb biztonságban. Sőt, még talán így tudnak legjobban vigyázni rá. Mert ha FT-esek nem tudják megvédeni, akkor senki. ^^"

A "kis mobil" Jupiter ágyú király volt. Először azt hittem, csak valami vállról indítható páncélököl szerűség lesz, aztán mutatták távolról is. *buhahaha*

Mindenesetre a sárkányölő trió majdnem megjárta. ^^" Mavis sem 100-as, ha ilyet elfelejt... ^^"""
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 779 780 [781] 782 783 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!