24 jún 16, 03:54:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 778 779 [780] 781 782 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1852416 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11685 Dátum: 15 szep 21, 17:30:49 »

Lucy anyukájának szerintem a végső varázslathoz, vagyis Zerefhez van köze. Szóval szerintem END előtörésekor lesz bejátszva, Natsu ellen, a 12 kulcsot pedig bármikor el tudja rendezni Mashima (tudsz rá jobb alkalmat, hogy meghaljon Yukino, mint a háború? Főleg, hogy ha a pajzsok szétszóródtak a kontinensen, amiből amúgy jó kis kalamajka lehet, mert a FT-nek akkor utánuk kell menniük, tehát azzal még el lesz húzva pár fejezet. De gyanítom, hogy Ajeel most el lesz verve, esetleg valaki hátramarad elintézni őt (Luxus? Natsu?), a többiek meg addig szétszélednek. És addig, amíg nem érik el a pajzsokat, sok vesztesége lehet Ishgarnak, meg a többi céhnek.)
Ezek az istenek, meg...hát nem is tudom, szerintem ezek nem igazán kézzelfoghatóak, nem hiszem, hogy közük lenne ehhez a földi világhoz, ha egyáltalán léteznek, és nem csak legendák (hiszen látod, Mavis pl. nem Ancselam haragja miatt lett megátkozva, hanem simán egy mellékhatás. Szerintem Ancselam nem létezik). Szerintem az istenek azok a harci lények, amik közül egyet megidéztek az Avatarosok. Annak hatalmas ereje van (persze mihez képest), de mégis, reálisan megverhető, úgy, ahogy a sárkányok is. Ancselamot hogy vernék meg? Nevet Szerintem majdnem teljesen biztos, hogy ez lesz az utolsó szál, ami még hiányzik, azt bőőven bele lehet tenni, sőt, szerintem eredetileg is ide akarta Lucy szerepét kihozni (END-hez, mármint, persze ha egyáltalán elő fog törni).
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #11686 Dátum: 15 szep 21, 17:35:17 »

Szerintem a 12 kulcs és Layla halálának körülményei most kapnak szerepet, mert akkor jóval grandiózusabb finálét lehet csinálni. A Tartaros történet szálban is megkaptuk a sárkányok titkát tök váratlanul.

Megölni Yukinót?! De hát előbb még találkoznia kell a húgával! :O Majd utána kilootolhatja Lucy a hulláját. xD

A levegős támadásra senki se gondolt? na ne már ! Még Mavis se, aki egy személyben Scipio, Napoleon és Rommel?
Eddig csak 2-szer támadtak rájuk a levegőből (Grimore Heart és a Tartaros), szóval miért kellet volna erre számítani?  Pojén
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Senais
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 137


Erza Scarlet


« Válasz #11687 Dátum: 15 szep 21, 19:54:37 »

Lucy anyja miatt egy ideje foglalkoztat az, hogy ugye aki 3 csillagszellemet egyszerre meg tud idézni (amire eddig a csillagmágusok közül konkrétan Layla és Lucy volt képes), az tudja megidézni a szellemek királyát. Szóval, hogy szerintetek Layla is "öreg barát"-ja a csillagkirálynak? Milyen erős is lehetett igazából Layla, ha csuklóból képes volt erre. És ugye minél erősebb egy mágia, annál nagyobb árat fizet érte a mágus. Pl. a látását, vagy kap egy szép átkot.

Idézet
Ezek az istenek, meg...hát nem is tudom, szerintem ezek nem igazán kézzelfoghatóak, nem hiszem, hogy közük lenne ehhez a földi világhoz, ha egyáltalán léteznek, és nem csak legendák (hiszen látod, Mavis pl. nem Ancselam haragja miatt lett megátkozva, hanem simán egy mellékhatás. Szerintem Ancselam nem létezik). Szerintem az istenek azok a harci lények, amik közül egyet megidéztek az Avatarosok. Annak hatalmas ereje van (persze mihez képest), de mégis, reálisan megverhető, úgy, ahogy a sárkányok is
Egyetértek. Én is úgy képzeltem mindig is, hogy a sárkányölők azért erősebbek -- azon kívül, hogy persze az elemek hierarchikus sorban vannak --, mint az istenölők (bármennyire is fordítottnak kellene lennie név alapján), mert a sárkányokkal találkoztak az emberek, tanultak tőlük, lakrimába gyüjtötték az erejüket, stb. Míg az istenekkel csak két esetben láttunk kapcsolatot: Minerva és az Avatar mestere idézte meg egyiküket egy pillanatra, de ennyi. Így az istenölők könyvekből tanulták elveszett mágiaként a képességeiket és nincs igazán fogalmuk arról, hogy milyen is lehet korlátjuk. És ugye ettől is függ a mágus ereje, hogy mennyire ismeri a mágiája természetét (emlékszünk arra, hogy Natsu markolásra képessé tudta tenni a tüzét). Én nabgyot néznék, ha jönne egy 3. generációs istenölő God Force módban Nevet
Naplózva

"Láncaid lehulltak s im azontúl soká
Félve lépdel lábad, amikép megszoká."
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11688 Dátum: 15 szep 21, 20:21:23 »

Most, hogy újra elolvastam a fejezetet, azért egy kicsit máshogy látom a dolgokat. Nem lesz az olyan egyszerű, valószínűleg a hype most nem volt hiábavaló. Mert oké, Natsu és Luxus biztosan vernének egy pajzsot 1v1-ben, de a többiektől azt láttuk, hogy Gray és Lucy védekeznek (eléggé eredménytelenül), Ajeel ellen, ill. mindenki összecsinálja magát a csaj miatt.
És a rész nagyon arra hajazott, hogy ez most nagyon nem lesz egyszerű. Igazából nem is emlékszem ilyen baljóslatú részre a FT-ből. Nagyon érezni a végét. Erza, Gray, Natsu, Lucy...és főleg Makarov, aki amúgy baromi badass, nagyon örülök, hogy végre Mashima meghagyott egy változtatást egy karakterdizájnon.
Ettől függetlenül biztos vagyok benne, hogy Ajeelt most el fogják verni, már csak azért is, mert ő már korábban bemutatkozott, és már harcoltak is ellene (és azt is láthattuk, hogy kb. mire képes). De hogy utána mi lesz...most tényleg nagyon kíváncsi vagyok.
Amúgy meg a fene essen belé, Mashimanak mindig sikerül felcsigázni a szálak előtt, de legtöbbször (legalábbis a tenrou óta) csalódnom kell. Hát nagyon remélem, hogy most tökös lesz, és esetleg mer valami komolyabbat, drámaibbat is írni.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #11689 Dátum: 15 szep 21, 20:26:44 »

Azért az a csuklóból kirázza erős túlzás. Ha belegondolunk akkor Lucy eddig nem csak 3 lelket idézett meg egyszerre hanem korábban sokkal többet is. Valószínűleg minden csillaglélek mágus a király öreg barátja, így Layla is az volt. Azt viszont kétlem, hogy valaha is látta volna Layla a királyt. Ő nem szokott csak úgy átruccanni az emberekhez, a megidézéséhez pedig egy kulcsnak annyinak kell, hogy legyen. Viszont mint kiderült már, a 13 kulcs még megvan, illetve most már csak 12. Továbbá a király már kimondta, hogy eddig csak és kizárólag Lucy és a barátai voltak az egyetlenek amelyek jártak a világukban, így láthatták a királyt. Szóval a Layla és a király közti kapcsolatnak kukásnak kell, hogy legyen.

Én kétlem, hogy erősebbek lennének. A mágia persze sok mindentől függ azonban ha azt feltételezem, hogy egy azonos korú és erejű mágus használja akkor az istenölő mágiának erősebbnek kell lennie. Már csak azért is mert egy isten alapjában felsőbbrendű lénynek számít. A sárkányok pedig alapvetően csak nagytestű állatok sorába sorolhatók be. Ha van nekik is istenük akkor azt lehet egyenértékűnek mondani az istenekkel.
Naplózva
Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #11690 Dátum: 15 szep 21, 21:34:26 »

Amúgy ez a szál nagyon hosszú lesz. Szerintem 2 év is elmehet rá. A fejezet után úgy érzem lesz halál, és nem úgy mint a múltkor, hogy visszafordítják. Valószínűleg Gildarts és Gerard jókor fog megérkezni, így megmentenek egy pár ember. Erős a gyanúm, hogy Juvia kimúl és Erzát is megtippelném.
Gajeel és Levy most komolyan? Nem csak fanmade. Végülis... mindketten fehérneműben, ugyanaz a takaró... áh Nevet

Folytatás nincs kizárva.  Még nincs felfedezve a Fairy Tail világának összes országa
Naplózva
sasa87
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110



« Válasz #11691 Dátum: 15 szep 21, 21:46:14 »

Halál szerintem borítékolható hogy lesz. Abban sem vagyok biztos hogy nem Natsu fog-e maghalni. Utána pedig akár végre felébredhetni csipkejózsika álmából E.N.D ikszdé Vagy esetleg Lucy hal meg és Natsu végre úgy rendesen bedühödik? Ördögi Gondolkozik
Mindenesetre nagyon várom a következő fejezetet. Amúgy az akkor jövő héten lesz? Mosolyog
Naplózva
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #11692 Dátum: 15 szep 21, 22:31:32 »

Fúú, mindig úgy elmaradok itt fórumon, és mire újra visszajövök, már rahedlit írtatok, amit néha nem bírok olyan gyorsan végig olvasni, ezért most nézzétek el nekem, ha a következő teória már elhangzott....  smirksweat

Így újra olvasva a részt, nekem komolyan az a tipikus háború előtti csend jött le, ami készül valami nagy durranásra, és lehet sokan meglincselnek, de komolyan simán el tudom képzelni, hogy úgy lesz vége, hogy Grey és Juvia kéz a kézben halnak meg, Erza felszúrva egy bárdra, Gajeel Levyt védve, Wendy, Laxus, Mirajane...  Neeem Bocsi a kevésbé vidám lefestésért, de akár ezt is ki lehet belőle hozni, aztán Natsu beveri Acnologiát, Zeref ellen meg bevetik "Mavist", és a 12 pedig a végére jó lesz.... Mosolyog

Nem tudom miért, hirtelen a hangulatból ez jött le. Natsu is milyen komoly lett, elég jól meg lett csinálva ez a fejezet. Mosolyog Talán azért, mert most volt először, hogy eltért a történet a megszokott "induljunk és verjük be az ellenség fejét" szindrómától. Mosolyog Mindenki érzi a dolog súlyát.
Na jó, ha már hangulat, hát azért tudjuk, mi is közeleg, ez eléggé felcsigázhatott minket, de nekem ezek mellett volt ez a pillanatnyi megérzésem, hogy ezt is ki lehet hozni a végére. Szomorú

Az ütős befejezés lenne, attól függetlenül, hogy nem így szeretném, hogy véget érjen a dolog... Mosolyog

Hát, kíváncsi leszek, nagyon kíváncsi. De persze Gerard még megjelenhet valami pöpec dologgal, amivel megment pár fairy tailes feneket. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 21, 22:38:57 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
anno3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 111



« Válasz #11693 Dátum: 15 szep 22, 10:35:33 »

Annyi biztos, hogy lesznek hősies áldozatok, mert nincs olyan háború ahol sértetlen marad mindenki...ennyire azért nem tündér mese a Fairy Tail
Gildarts pedig mindig a mentő csónak, ami vagy megérkezik vagy nem  Nyelvesít

és hogy hogyan fog lezárulni a manga, abban biztos vagyok hogy hasonlóképpen mint a Rave Master, hiszen annyi hasonlóság van bennük:
http://img.desmotivaciones.es/201306/970976_265955780208976_663046459_n.jpg
és szerintem a vége is hasonló drámai megoldás lesz:
http://mangafox.me/manga/rave_master/v35/c295/5.html
http://mangafox.me/manga/rave_master/v35/c295/10.html
http://mangafox.me/manga/rave_master/v35/c295/12.html
http://mangafox.me/manga/rave_master/v35/c295/19.html
http://mangafox.me/manga/rave_master/v35/c296/21.html
nem azt mondom hogy teljesen ugyan az lesz...

amikor megláttam ezeket a képeket sírva röhögtem  ikszdé ikszdé
http://i1.kym-cdn.com/photos/images/original/000/526/450/8f5.jpg
http://orig07.deviantart.net/6c86/f/2014/321/3/f/50shadesofgreyfullbuster_by_djzippy-d86sjz6.jpg
Naplózva

\\\\\\\\\\\\\\\"Bárcsak volna öt életem! Akkor öt különböző városban születhetnék, és öt emberöltőnyi ételt ehetnék, és ötféle karrierem lehetne, és ötször szeretnék bele ugyanabba a férfiba.\\\\\\\\\\\\\\\"- Bleach
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #11694 Dátum: 15 szep 22, 11:44:10 »

Már régen jártam erre,de most olvasván ezeket a fejezeteket muszály volt benéznem ide. Mosolyog Szerintem a fejezetek ennél már csak jobbak lesznek,csak sajnos tényleg olyan végjáték szaga van ezeknek a fejezeteknek.

Hamár itt a végjáték,akkor remélem a ft-hez illő végjáték lessz ez,és nem rontják el. Nos a két fejezetről annyit,hogz mindkettő szerintem nagyon jó volt.

Nos akkor irok pár szót a két fejezetről:
452:
Az a Brandish csaj egyre szimpatikusabb lessz,már csak azért is mert olzan lazán veszi a dolgokat. Bár lehet,hogy ő is olyan mint Zeref aki ugy mosolyogva beszél az emberiség kirtásáról.Igz ránézésre Brandish nem tűnik olzan veszélyesnek,de szerintem ha harcra kerül a sor,akkor ő is bedobja magát de rendesen. S ugye az,hogy összetudja zsugoritani-nagyiteni a dolgokat,az eléggé veszélyes ellenféllé teszi.

Nos Ajell valahogy nem tetszik,mrt eléggé nagy a szája holott Laxus csapása eléggé meglepte őt. Remélem Laxus jól szétrugja a seggét majd.

Nos Imber nekem olyan Erza tipusnak tűnik,a nyugodt és megfontolt gondolkodásával. De szerintem a harcban őt sem kell majd félteni.

Dimaria-ról nem nagyon tudok mit irni,mert ugye az ő erejét még nemismerjük.

Serena Isten: nos nemgondoltam volna,hogy ilyen személyisége van. Elsőre valami mogorva fickonak gondoltam,de kellemesen csalódtam. Nos még az ő erejét sem láttuk de abbol,hogy ő volt ez első a szent mágusok közül szerintem neki is valami lehengerlő ereje van. Nameg ugye Makarov is mondta,hogy számolni kell vele mint ellenséggel.

A mágia királya Asgust: Nos én személy szerint örülnék,hogyha egy szinten lenne Zereffel,vagy egy kicsit erősebb is lehetne mint Zeref. Ugye Zeref ie s tova 400 éve él,ez az idő alatt már feltühetett egy olyan mágus aki egy szintem van vele.
Remélem neki majd Gerard lessz az ellenfele,bár szerintem ellen egyedül seninek sem lessz esélye max ha ketten vagy hárman mennek ellene. Nos tőle elég sokat várok én,hamár Makarov igy bemutatta.Ja meg ő elég jól mondta mikor asztmondta,hogy ők csak bábok.Bár látszólag ez senkit sem zavar.

Zeref meg hozza a szokásos formáját. Elég könnzedén beszél az emberiség kirtásáról,de remélem majd meglátjuk aszt,hogy miért is hivják a legendás feketemágusnak.

A fejezet végén pedig Acknologia megjelenése elégge jó volt. Remélem bedarál majd 2-3 pajzsot meg tündért is. Ugye nehogy már válogasson az emberek között,ő ugye mindenki ellen van.

Nagyon kiváncsi vagyok,hogy mi lehet Natsu titkos fegyvere Zeref ellen. Remélem valami nagy durranás lessz.

453 fejezet:
Ez olyan vihar előtti csend volt,egy kics érzelgőséggel mgtöltve.
Gray már ideje volt,hogy észrevedd végre szegény Juvia-t. Ajeel támadása kicsit meglepett engem én aszt vártam,hogy majd ugy támad  Zeref,mint ahogy a FT-támadott anno a Phantom céhre egy szép kis ajtóberugással(najó ez csak vicc volt)  ikszdé

Arra meg nagyon kiváncsi vagyok,hogy hogyan lessz END feltámasztva. Lehet,hogy majd Zeref egy adott pillanatban kinyitja a könzvet,és Natsu átváltozik END-é. De ha átváltozik akkor END kivel lessz? mert ugy őt azért hozták létre,hogy elpusztitsa Zerefet,igy biztos nem Zeref oldalán lessz. És Igneel szavaiból aszt vettem ki,hogy Acknologiával sem volt anno valami barátságos viszonyban. Aszt meg nem akarom,hogye az emberek mellé áljon segiteni nekik.
EGY Zeref vs END vs Acknologia csata szerintem jó nézne ki.

(Elnézést a helyesirási hibákért,de teloról vagyok)

« Utoljára szerkesztve: 15 szep 22, 11:45:06 írta Lehel94 » Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
balugabi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #11695 Dátum: 15 szep 22, 15:07:04 »

Én a sárkány vs isten vitához annyit fűznék hozzá, hogy más animekben ahol mindkettő megtalálható a sárkány volt az erősebb, erre most csak a Highschool dxd jut eszembe Nevet. SPOILER és OFF Ott is az volt, hogy a menny és a pokol háborúja közben 2 sárkány összekapott egymással és közben megölték Istent és Lucifert.
Még egy elmélet: sárkány és isten lehet azonos erejű, egyes történetekben a kettő egy és ugyanaz. Ha azt vesszük, hogy a keleten a tengerek istene egy sárkány lásd SMITE játék Nevet.
Naplózva
BRON94
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 72


« Válasz #11696 Dátum: 15 szep 22, 16:19:11 »

453 fejezet:
A fejezet hangulatából most az jött le, hogy az FT -nek el kéne menekülnie a túlerő   miatt .
Bár ere elég kicsi a esély van, ismerve a manga természetét 2-3 fejezet alatt le lesz rendezve ez a flotta smirksweat .

Ehhez az utolsó ív dologhoz  csak annyit ,hogy már akkor lehetett sejteni  amikor ki derült hogy Zeref  a császár + Acnologia is mozgásba lendült .
ÉS még valami végre több szerelmi szálban is előre lépés történt  Nevet.
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #11697 Dátum: 15 szep 22, 19:44:50 »

Én a sárkány vs isten vitához annyit fűznék hozzá, hogy más animekben ahol mindkettő megtalálható a sárkány volt az erősebb, erre most csak a Highschool dxd jut eszembe Nevet. SPOILER és OFF Ott is az volt, hogy a menny és a pokol háborúja közben 2 sárkány összekapott egymással és közben megölték Istent és Lucifert.
Még egy elmélet: sárkány és isten lehet azonos erejű, egyes történetekben a kettő egy és ugyanaz. Ha azt vesszük, hogy a keleten a tengerek istene egy sárkány lásd SMITE játék Nevet.

Jó meglátás Mosolyog Japánoknál a Sárkányok, és a Vörös hajú  nök nagyon erősek, ez igaz FT-re is, na meg DXD re is Nevet És egyéb alkotásokra is.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #11698 Dátum: 15 szep 22, 20:45:48 »

Ez így tévedés. A japánoknál nem divat a sárkány kultusz.  Mosolyog Náluk az istenek, szellemek és démonok a menők. Szerintem keveritek Kinával, Koreával. Ott tartják nagyon erősnek a sárkányokat és egyúttal isteneknek is. Jó példa erre a Naruto mitológiája is.
Naplózva
balugabi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #11699 Dátum: 15 szep 22, 21:31:22 »

Akkor milyen jó, hogy nem Japánt írtam Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 778 779 [780] 781 782 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!