24 jún 16, 07:53:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 758 759 [760] 761 762 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1853051 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Reater
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45



« Válasz #11385 Dátum: 15 aug 12, 23:34:38 »

Jájá, most már kezdenek jönni a komolyabb dolgok Nevet
Csak nehogy a vége felé közeledjünk a Fairy Tailnek, szóval Acnologia és Zeref várhat még... Nevet Nem akarom, hogy máris vége legyen Nyelvesít
Naplózva

Hogy a tündéreknek van-e farka? Azt senki sem tudja. Éppen ezért ez egy örök rejtély, egy végtelen kaland...
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #11386 Dátum: 15 aug 13, 07:21:21 »

Sok minden lesz még a végéig. A Spriggan 12 sem lesz egyszerű, Mavisról és Zerefről is meg kell még tudnunk sok mindent. Én még legalább 2-3 év mangára számítok (az 100-150 fejezet). Főleg ha lesznek különkiadások meg ilyesmik is. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Reater
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45



« Válasz #11387 Dátum: 15 aug 13, 07:25:04 »

Hát igen, én is ebben reménykedek Nevet
Elvégre a Fairy Tail egy örök kaland .  Pirul
Naplózva

Hogy a tündéreknek van-e farka? Azt senki sem tudja. Éppen ezért ez egy örök rejtély, egy végtelen kaland...
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #11388 Dátum: 15 aug 13, 20:23:31 »

Én úgy képzelem el, hogy egy pusztaságban kerül sor egy végső csatára Natsu és Zeref között.

Amikor valamennyi pajzs elhullott, akkor Zeref és Acnologia emberi formában besétálna a harctérre.
Zeref kezében ott lenne E.N.D. könyve.
Acnologia a továbbiakban egy magaslatról figyelné a csata kimenetelét.
A Fairy Tail-es főbb arcok mellett még lennének más céhekből is, de nem túl sokan, de Sting és Rogue mindenképpen.
Amikor Zeref közelít mindenki számára látható változás történik Natsu karján. Pl. leszakad a kötés.
Gerard is ott lenne, de enyhén kimerülten, mert pl. 1 pajzzsal sikerült végeznie.
Gildartz-t nem bírom elképzelni ebben a csatában, talán úgy, hogy mondjuk egy 3-5 fejezetnyi komoly csatát kap az egyik pajzs ellen és utána kifeküdne, mint Bluenote-os csata után.

Zeref üdvözölné Natsut, mint testvérét, ettől mindenki arcára kiül a döbbenet, aztán nem sokkal erre, kinyitja a könyvet.
Natsu-ból démon lesz, de valahogy megtalálná a módját, hogy elnyomja ezt, miután kitombolta magát.
Démon formájában lenne akár egy csatájára Gray-el is. Addig Zeref háttérbe vonulna.
Aztán ezzel a felszabadított démoni erővel kezdene valamit, átformálná szeretetté, itt bele lehetne szőni a Layla egy mágiáját.
Szóval valahogy így. Nevet
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11389 Dátum: 15 aug 13, 20:35:21 »

Ez közel sem lesz ennyire egyszerű és lineáris, ebben biztos vagyok. Ahogy abban is, hogy lesznek még kisebb szünetek a nagy harcok között, háborúk között, nem fogják szünet nélkül lenyomni a 12 pajzsot, majd Zerefet, majd Acnologiát...nem tudom elképzelni. Jelenleg még annyira komplex a helyzet, hogy szerintem fölösleges találgatni.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #11390 Dátum: 15 aug 14, 08:59:50 »

Natsu fog egypár emberkével harcolni. Gondolkozik Acnologia, Zeref, Gray, legnagyobb reményeim szerint Lucyvel is(már csak azért is foglalkoztat, hogy az anyja 777-ben halt meg, és hogy egyszer Lucynél lesz a 12 kulcs >.<#), és nagy valószínűséggel még Gérard ellen is.
Valahol láttam a neten egy teóriát, miszerint biztos, hogy Gérard vs. Natsu harc is lesz.--> Mivel Edolas a tükre Földvilágnak, ezért ami Edo-ban történik az a Földvilágban is. Natsu anno harcolt Mystogannal(Gerard megfelelőjével) démonnak öltözve, vagyis ez emitt is meglesz. Nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem logikusnak tűnik.  ikszdé Csak kérdés, hogy ezt Mashi már akkor kigondolta-e. smirksweat De szerintem igen.
Jövőhéten már lesz fejezet, ugye?
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #11391 Dátum: 15 aug 14, 11:05:13 »

Igen lesz. Illetve a következő 448.fejezet akár már most hétvégén kijöhet. Ilyenkor szünetek után általában hamarabb megkapjuk az aktuális fejezetet.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Everything and nothing
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 16


Ankhserum


« Válasz #11392 Dátum: 15 aug 16, 08:54:27 »

Mivel a héten nem volt Fairy Tail manga igy a jövö héten dupla rész lesz vagy mint általában csak egy fejezet?  Gondolkozik  Nevet
Naplózva

Az élet sokféleképpen próbára tudja tenni az ember kitartását: vagy azzal, hogy nem történik semmi, vagy azzal, hogy minden egyszerre történik.

A félelem nem gonosz. Felhívja a figyelmed a gyengéidre, és amint megismered ezeket, nem csak erősebbé, de kedvesebb emberré is válhatsz.

Ha az életben elérhető sikert A-nak vesszük, akkor A=X+Y+Z. X a munka, Y a játék, Z pedig, hogy befogod a szád.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #11393 Dátum: 15 aug 16, 09:50:18 »

Csak szimpla. Ünnep miatt maradt ki.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Everything and nothing
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 16


Ankhserum


« Válasz #11394 Dátum: 15 aug 17, 06:10:35 »

http://www.mangareader.net/fairy-tail/448

Végre Nevet
Naplózva

Az élet sokféleképpen próbára tudja tenni az ember kitartását: vagy azzal, hogy nem történik semmi, vagy azzal, hogy minden egyszerre történik.

A félelem nem gonosz. Felhívja a figyelmed a gyengéidre, és amint megismered ezeket, nem csak erősebbé, de kedvesebb emberré is válhatsz.

Ha az életben elérhető sikert A-nak vesszük, akkor A=X+Y+Z. X a munka, Y a játék, Z pedig, hogy befogod a szád.
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #11395 Dátum: 15 aug 17, 08:05:51 »

Oké, erről a fejezetről nincs sok beszélni való, ezért elméletben nem is írnék semmit. DE...!
Makarov már harmadjára mester?! Ha megengeditek én most szépen földbe döngölöm Mashi-senseit azzal hogy "JOBB ÖTLETED NEM VOLT?!"... De jól van, spongyát rá.
http://www.mangareader.net/fairy-tail/448/16
Nagyon kíváncsi leszek Mira erejére! Nevet :3 Viszont valahogy Lisannáról még mindig nem tudom elképzelni, hogy erős lenne.
http://www.mangareader.net/fairy-tail/448/17
Erza drágám, az "ethereal-body"-ján(nem emlékszem mi a fordítása neki ikszdé) kívül még miféle testben jelenhet meg? Hümm-hümm Vagy van másmilyen is?
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 17, 08:06:24 írta Lemoon » Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #11396 Dátum: 15 aug 17, 09:50:49 »

Jó volt, meg minden, de az első pár oldalt nézve, az volt az első gondolatom, hogy ahhoz képest, mekkora gáz van, igen jól adják a boldog, felhőtlen életet....  Gondolkozik
Natsu reakciója várható volt a számomra, és ezt minden nagyképűség nélkül mondom. Mosolyog Makarovot meg hamar meggyőzték.  Technikai KO Miért is? És Lemoonnal egyetértek, azért igazán lehetne más már a Mester, viszont lehet Makarov úgy ítélte meg, nem akarja átdobni a címet, és a nagy sza....ból kivonulni, hogy a fiatalokra hagyja a piszkos munkát. Ez azért tiszteletre méltó nem? Mosolyog Lehet, ha mindennek vége, akkor nevez ki valaki mást..... LAXUST!!!! Nevet Nevet  Ördögi
 A végén a sejtelmes kérdés nekem tetszett, mert eddig fel sem merült bennem, hogy nem szimpla ismerősök és ellenségek lehettek Zereffel, hanem esetleg több. Mosolyog Ami végülis tök logikusnak tűnik, ha azt vesszük, az egyik örökre fiatal maradt, a másik meg halhatatlan. Mosolyog A magány, meg a hasonló helyzet összehozza az embereket. Mosolyog Ez érdekes lehet, kíváncsi vagyok, mi a valódi történetük. Mosolyog
A végén meg kiderül Zeref a herceg a Csipkerózsikából, és nem is Mavis ereje miatt kell neki a test.  Ördögi Ördögi Ördögi  Faceg
Nyilván nem. Nevet

Mavis elmondhatná mondjuk Zeref gyenge pontját, és egy tervvel is előállhatna. Jó lenne, a a Fairy tail tagok nem ész nélkül Natsu hatására vonulnának csak úgy az ellenség ellen. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 17, 09:54:41 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
sasa87
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110



« Válasz #11397 Dátum: 15 aug 17, 10:48:56 »

Nem volt rossz fejezet, bár én személy szerint jobban örültem volna egy kis harcnak Nevet Vajon Mavis tudja hogy Zerefnek van egy testvére? :hmmm?:Még mindig reménykedek kicsit benne hogy Zeref vagy elrabolja Natsut vagy saját akaratából önként megy el hozzá hogy válaszokat kapjon. Majd a nagy csatánál a Fairy Tail-es tagok szembe találnák magukat Natsuval Ördögi Nevet
Naplózva
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #11398 Dátum: 15 aug 17, 11:22:20 »

Az komoly lenne, hallod!  Ohh My God Hűha..... Nevet Na ott mi lenne.... Nevet Grey szétrúgná a seggét. Nevet Valahogy az is esélyes, elvégre Grey nagyon rá van izgulva END kicsinálására. Mi lesz, ha megtudja, hogy az Natsu.....  Technikai KO Érdekes dolgok lesznek még itt.  Pontosan
Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Revi95
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31



« Válasz #11399 Dátum: 15 aug 17, 11:37:30 »

Erza drágám, az "ethereal-body"-ján(nem emlékszem mi a fordítása neki ikszdé) kívül még miféle testben jelenhet meg? Hümm-hümm Vagy van másmilyen is?

Gondolom az akart lenni a gondolat kivetülés mint az eddigi alkalmakkor (persze ha jól emlékszem Nevet )

Mira ötletére mi lesz a válasz? Egy kis torna egymásközt? Nevet

Na igen, vajon Mavis tudja, hogy Natsu Zeref öccse? Szerintem tudja, mert hát ha már Tündér Szív és róluk szól, nem tudom hogyan vagytok vele én itt már 100%-ra veszem, hogy szerették egymást, plusz a Zero eseményei. De ez nem lesz felfedve még, az biztos (lásd köv. fejezet címe).
Naplózva
Oldalak: 1 ... 758 759 [760] 761 762 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!