24 jún 16, 07:09:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 757 758 [759] 760 761 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1852927 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11370 Dátum: 15 aug 06, 14:47:40 »

De most őszintén, én még mindig nem értem ezeket az összehasonlításokat . Gildarts mint fentebb is írták alig mutatott eddig valamit, de Jon amit meg te írsz, hogy közvetlen Serena mögött? Kicsoda? De most komolyan, én Serena-ról csak egy arcképet láttam eddig, semmi mást, honnan tudja bárki is, hogy milyen erős?

Meg a másik, miért hiszi bárki is, hogy Makarov helyett új mester lesz most? Ez a Fairy Tail manga, ahol ezek a kölykök csak Makarovot tudják mesternek elképzelni állandóan, hányszor rakták vissza a helyére? Igen, akárhányszor csak lehetett. Ha mégis lecserélnék, akkor csak azt tudom elképzelni, hogy Gildarts visszajön, és úgy dönt, hogy marad.

Serena ugye a pajzsok szintjén áll, ez biztos. Gildartsról csak találgathatunk, de biztos, hogy a 4 ishvali szintjén áll valahol, és szerintem (látva azt, hogy a kölykok is már lassan a pajzsok szintjén vannak), biztos, hogy ő is valahol itt lehet. De ja, ez csak találgatás.

Nem hisszük, hogy Makarov helyett lesz új mester, hanem reménykedünk benne. Szerintem pont, hogy maradni fog, mert ez a FT, pedig mind a céhnek, mind a mangának jót tenne, ha lemondana, abban meg szintén reménykedek, hogy nem Erza fog maradni. Nem azért, mert alkalmatlan, hanem azért, mert még nem való mesternek, senki sem azt látja benne. Ellenben Luxusban sokkal könnyebben lát egy vezetőt mindenki, aki nem annyira szervesen a csapat tagja, mint Erza, idősebb is náluk, ráadásul az ő karakterére illene rá leginkább. Persze ez egyéni vélemény, és én sem hiszem, hogy ez bekövetkezne, sajnos.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #11371 Dátum: 15 aug 06, 17:15:57 »

Jon97 az egyéni véleményeddel egyetértek. Nevet Laxust szeretném mesternek látni, valaki írta még anno, hogy vele az a baj, hogy nincs meg a céh iránti elköteleződése, amit meghazudtol a Hades elleni küzdelme, és felbukkanása. Mosolyog Nagyon átérzi a Fairy tail jelentőségét, igazi vezért egyéniség lett. Mosolyog Ahogy meg most fogadták a mangában.... Natsu Gildartshoz viszonyult így Nevet Nevet Nevet. Ezzel a betoppanóval nem gyenge tekintélyre tett szert. Nevet És hát jelen esetben a kisebb villám cunamival mentette meg a tagokat. Nevet Ez azért jelenthet még valamit.....  Gondolkozik Nevet
Reménykedek benne, hogy ő lesz a mester nagyon. http://i.minus.com/iTQOQkPYbCtW0.gif
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 06, 17:19:39 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Reater
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45



« Válasz #11372 Dátum: 15 aug 06, 22:49:22 »

Hát jah, Gildarts után csak is Laxus-t tudnám én is csak elképzelni, mint céhmestert, de csak akkor, ha papival történne valami, addig inkább maradjon Makarov, vagy legyen Gildarts.. Csak jöjjön már vissza az állatja :DD fúúúh, tisztára borsózok már megint.. (lol)

Egyébként olvastam a sok találgatást, hogy Serena az Yury, aki elvileg x700-ban elhunyt, szóval kíváncsi vagyok.. Mindenesetre én kétlem, hogy ő az, de majd meglátjuk, de ha ő az akkor lesznek még itt bonyodalmak...

A másik! Legyen már egy tömegverekedés végre a céhben, már mióta nemvolt... Nevet Nyelvesít

ui.: jól olvastam, hogy két hét szüni lesz a kövi fejezetig? :OO neee...  Neeem
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 06, 22:51:57 írta Reater » Naplózva

Hogy a tündéreknek van-e farka? Azt senki sem tudja. Éppen ezért ez egy örök rejtély, egy végtelen kaland...
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #11373 Dátum: 15 aug 07, 00:03:15 »

Itt azért volt valami kezdetleges.... http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/438/15 Nevet Nem is olyan rég. Mosolyog

A szünetről nem tudok.....  Gondolkozik El tudod küldeni a linket, ahol találtad a hírt?
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 07, 00:03:52 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Reater
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45



« Válasz #11374 Dátum: 15 aug 07, 08:23:58 »

Jobb oldali táblázatnál japanese release aug 19. http://fairytail.wikia.com/wiki/Chapter_448
Naplózva

Hogy a tündéreknek van-e farka? Azt senki sem tudja. Éppen ezért ez egy örök rejtély, egy végtelen kaland...
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #11375 Dátum: 15 aug 08, 15:39:15 »

Hát, akkor lehet, hogy így lesz.  Szomorú  Gondolkozik De nem vagyok benne biztos, hogy ez egy hiteles forrás/oldal.... Persze lehet, egy másik oldallal keverem.  Gondolkozik Majd kiderül. Nevet Mondjuk azt nem tudom, miért nem lesz, mikor még akkor is dolgozik a mangaka, mikor Japánban senki más. Nevet Nevet Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 08, 15:43:25 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #11376 Dátum: 15 aug 08, 21:33:47 »

Gyanús, hogy a legutóbbi mangafejezet végén semmi sem volt erről.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #11377 Dátum: 15 aug 10, 10:05:30 »

Lehet, hogy csak késik a fejezet. Kíváncsi vagyok, h vajon most mit tesznek miután megmentették Makarov-ot.
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11378 Dátum: 15 aug 10, 14:46:11 »

Gyanús, hogy a legutóbbi mangafejezet végén semmi sem volt erről.

MS-en már kinn egy Saber-es speciál szóval lehet csak később jön. Azért ha szünet lenne bármilyen hosszú is arról lett volna már infó a fejezet végén ja.

Jobb oldali táblázatnál japanese release aug 19. http://fairytail.wikia.com/wiki/Chapter_448

Az ilyen WIKIA oldalakra ne adjatok mindet fanok szerkesztik. Nevet
Naplózva

Rincewind
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 64



« Válasz #11379 Dátum: 15 aug 10, 18:58:52 »

A MangaStream kiírta face-re, hogy nincs a héten semmi, mert Obon fesztivál van.
Naplózva

THERE'S NO JUSTICE
THERE'S JUST ME
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11380 Dátum: 15 aug 10, 22:28:30 »

Pedig most kifejezetten érdekel, hogy mi fog történni. Máskor, amikor meg nem, akkor bezzeg jönnek a dupla fejezetek, meg az extra oldalak Nevet Na mindegy.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
oky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 128


asd


« Válasz #11381 Dátum: 15 aug 11, 05:24:10 »

Pont most érdekel? Amikor jön az unalmas Yeee visszatért Makarov és a céh is újjáépült ezalatt a pár hét alatt fejezet.

Pedig most kifejezetten érdekel, hogy mi fog történni. Máskor, amikor meg nem, akkor bezzeg jönnek a dupla fejezetek, meg az extra oldalak Nevet Na mindegy.
Naplózva
Oliver
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 123


« Válasz #11382 Dátum: 15 aug 11, 09:53:13 »

Hát én nem hiszem hogy unalmas fejezet jön arra alapozva amit Mashima kiírt a Twitterére. Bár több jelentése is lehet.Nem tudom hogy leírhatom-e szóval nézzetek utána ha érdekel.Semmi extra, de én reménykedem hogy jó dolog fog történni Nevet
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11383 Dátum: 15 aug 11, 11:50:32 »

Pont most érdekel? Amikor jön az unalmas Yeee visszatért Makarov és a céh is újjáépült ezalatt a pár hét alatt fejezet.

Pedig most kifejezetten érdekel, hogy mi fog történni. Máskor, amikor meg nem, akkor bezzeg jönnek a dupla fejezetek, meg az extra oldalak Nevet Na mindegy.

Az eddigi történéseket a FT nem hagyhatja figyelmen kívül. Szóval igen, nagyon érdekel most, hogy mi lesz a következő lépésük, ill. hogy mi lesz a mesteri címmel.
Ha jól emlékszem legutóbb akkor volt dupla fejezet, amikor legyőzték azt a hadiistent, pontosabban Natsu kiütötte. Hát sokkal jobban érdekel most, hogy mi fog történni, mint ha egy teljesen nyilvánvaló kimenetelű csata közepén járnánk.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
MinatoItachi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 398



« Válasz #11384 Dátum: 15 aug 12, 16:12:04 »

Én szívesen látnék megint valami csoportmunkás harcot. Mosolyog Mondjuk 1v1-ek lehetnek, aztán jó lenne, ha közösen mennének egy valaki ellen, aztán beverik, és jöhet Zeref vs. Natsu. Nevet aztán betoppan Acnologia is, Natsu sárkánnyá alakul, és Zereffel testvéri összeborulás által közösen beverik. Nevet LOL!!! Vagy ezután lehetne a Zeref vs. Natsu fight?  Gondolkozik Nevet

Mindegy, engem is érdekel, mi lesz a következő lépésük, most, hogy Zeref is ráizgult (komolyabban) a Natsu témára, és összeállt megint a céh. Mosolyog
És azért úgy, hogy kis ízelítőt kaptak az ellenség erejéből, Makarov nem fogja engedni, hogy fejjel rohanjanak a falnak, hogy megküzdjenek velük. Plusz, még szembesült Zeref "egzisztenciájával" is Nevet. Itt komoly tanácskozás kell, mert eddig mindig fejjel mentek a falnak, ami többnyire úgy nézett ki, hogy Natsu megindult, a többiek meg utána, vagy kész tények elé lettek állítva, mert jöttek a gonik és spontán kikezdtek velük. Nevet Most nem fejvesztett harc előtt állunk.
Tényleg érdekes, mihez fognak kezdeni....

Én legalábbis most úgy érzem, ez nem a megszokott Fairy Tail séma, amiből könnyű bármire is következtetni.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 12, 18:22:56 írta MinatoItachi » Naplózva

- Mi történet magával?                 - Mondd, te süket vagy?
- Borotválkoztam Uram.                  Van vanília, tuttifrutti,
- Na de a kezével.                           rumos dió és kávé.
- Abban volt a borotva.                   Pisztácia kifogyott,
                                                     csokoládé nem is volt.
Oldalak: 1 ... 757 758 [759] 760 761 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!