24 szep 25, 17:26:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 754 755 [756] 757 758 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1987244 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #11325 Dátum: 15 júl 30, 12:47:18 »

Azért ha belegondolsz akkor Zeref igazi célja nem a pusztítás hanem a saját maga elpusztítása. Ez a mindenkit elpusztítani csak egy másodlagos terv. Éppen ezért hangsúlyozza folyamatosan, hogy őt csak Natsu vagy END lesz képes megölni és láthatóan ebben reménykedik is. Még azelőtt szeretné, hogy ez megtörténjen mielőtt nekiáll elpusztítani az emberiséget.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #11326 Dátum: 15 júl 31, 19:22:30 »

Igazából Zeref "2 részből áll". Az egyik fele, aki mindig szomorúan mosolyog és nem akar bántani senkit, csak valahogy véget akar érni. A másik fele, aki valamiért (valszeg Mavissal is kapcsolatos) ki akarja irtani az emberiséget. Vagy mondhatjuk úgy is, hogy az egyik fele tiszteli az emberi életet, a másik fele nem.

Szerintem. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #11327 Dátum: 15 júl 31, 20:32:51 »

Ez igaz de azért én úgy veszem ki, hogy leggyakrabban a jó fele a domináns. Amíg véglegesen a gonosz énje át nem veszi felette az irányítást addig a saját elpusztítása megoldható. Nem lennék meglepve ha a jó oldala Natsut segítené majd az utolsó pillanatban.
Naplózva
Rednote
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45



« Válasz #11328 Dátum: 15 aug 02, 17:43:55 »

SPOILER!!!!!!!

Fogadások a holnapi Laxus vs Ajeel harcra? :DD
Naplózva

"I believe i can fly"
Don Diablo
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


« Válasz #11329 Dátum: 15 aug 02, 18:12:12 »

Miből gondolod hogy az következik?
Naplózva
Rednote
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45



« Válasz #11330 Dátum: 15 aug 02, 18:21:59 »

hatodik érzék Nevet meg tumblr
Naplózva

"I believe i can fly"
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #11331 Dátum: 15 aug 02, 18:29:02 »

Passz. Az az atombombás dolog jól hangzik. De Ajeel nyakig benne lehet ha August menti meg Nevet
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
Don Diablo
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


« Válasz #11332 Dátum: 15 aug 02, 18:33:29 »

Én meg már egy másik spriggan megjelenését olvastam a harcmezőn, na mind1.
Nem akarok szenya lenni, de szerintem Makarov megérett arra hogy eltegyék láb alól.Már a Tenrou-n is csak rinyált hogy nem nyerhetnek, itt is azt teszi...............bezzeg a Phantomos harcok idelyén még tökös volt.Remélem a sensei is megérti, és megteszi mondjuk Gildartz-ot mesternek.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #11333 Dátum: 15 aug 02, 19:40:10 »

A Phantom Lord esetében emberek voltak az ellenségeik.
A Tenrou szigeten Acnologia volt az ellenségük, akit Ishgaron kb. 0, azaz nulla személy tudna legyőzni.
Most pedig a Zeref által összeválogatott, Albareth Birodalom 12 legerősebb mágusának egyike, akik mind egy szinten vannak Ishgar legerősebbjével (Serena).

Ja, és linkelj már kérlek egy oldalt, hogy rinyál az öreg, mert nem emlékszem ilyenre. A Tenrou szigeten elküldte a "gyermekeit" és ő maga hátramaradt feltartani Acnologiát.

Albarethen pedig már pl. Gray gondolatiban is láthattuk, hogy a 12 pajzs igencsak erős. (Szerinte) biztos vereségbe miért küldené a családja tagjait?
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11334 Dátum: 15 aug 02, 21:34:35 »

Ő nem Acnologiára gondolt, attól nyilvánvaló, hogy miért tartott. De ő a Grimoire Heart-tól is el akart menekülni:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/218/14
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #11335 Dátum: 15 aug 02, 22:10:04 »

Ha a Papi most nem halt meg Zeref keze által, mint a közelgő háború első áldozata, akkor már nem is fog. Ez volt a tökéletes alkalom a kiírására, ezzel feltüzelve Natsuékat a bosszúra, de Mestnek meg kellet mentenie az utolsó pillanatban, mint a Tartaros arcban Wendyt. Másra igazából nem is jó. xD
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #11336 Dátum: 15 aug 02, 22:59:10 »

Ezt azért nem mondanám, hogy másra nem jó. Mest mágiája igazán különleges de leginkább beszivárgás, kémkedés, információ gyűjtés a specialitása. Emellett a portáló képességével is megölhetne bárkit vagy eltüntethetne jó időre valakit. Szerintem ez a jelenet is éppen ezt bizonyította. De akár társakat is eljuttathat egyik helyről a másikra pillanatok alatt. Ezzel hatalmas meglepetéseket okozhat az ellenfél soraiban. Szóval, csak fel kell ismerni a különlegességét és azt jól kiaknázni. Sőt, szerintem az övé az egyik legerősebb mágiák két típusa. Teleportáció és emlékmódosítás. Éppen ezért a mangakának is szükséges ennek korlátozása mert durva párosítás.
« Utoljára szerkesztve: 15 aug 02, 23:09:25 írta rini67 » Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #11337 Dátum: 15 aug 03, 02:21:42 »

Kicsit félre érthető voltam. Azt úgy értettem, hogy Mest csak arra jó, hogy megmentse a népet, nem pedig magára a képességére.  A teleportáció tényleg elég bika képesség. Mondjuk kb az összes szereplő túl tudná élni, ha hirtelen 100 méter magasban, szabadesésbe kezdene. xD Az index/railgun szériában kicsit erősebb ez a képesség. Kúl

Mestnek ennél nagyobb szerepet nem nagyon tudok elképzelni. Valakinek kell a taxisnak lennie. Nevet De most, hogy ő ittvan nem kell aggódnia Mashimának, hogy miképp húzza ki a csávából a szereplőket.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Filipendula ulmaria
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18


« Válasz #11338 Dátum: 15 aug 03, 07:02:30 »

Jó reggelt!
Fairy Tail 447. fejezet
http://www.mangareader.net/fairy-tail/447

és
http://www.mangareader.net/fairy-tail-gaiden-kengami-no-souryuu
Naplózva
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #11339 Dátum: 15 aug 03, 07:30:34 »

Hades emberei ellen is sirankozott hogy ugy se tudunk nyerni, acnologia ellen pedig hogy sose viselkedett rendes szzlokent Mosolyog
Mar ott meg kellett volna halnia csak ez a FT ugy hogy nagyon nagyon maximum amikor meg fog halni az az utolsó par fejezetben lehet esedékes.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 754 755 [756] 757 758 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!