24 jún 16, 08:25:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 680 681 [682] 683 684 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1853132 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #10215 Dátum: 15 márc 02, 16:15:22 »

Nekem irtózatosan tetszik Lucy fejlődése. Már csak azért kell imádkozni, hogy azért jól is tudja használni a csillagszellemek erejét, ne úgy ahogy be lett mutatva. ikszdé
Szegény Happy. Nevet Viszont egyre jobban tetszik Charle ezzel az átváltozásával, meg hogy még harcolni is tud, az már nem semmi! bow
Az "égi nővérek" nem csináltak semmi újat, de nagyon remélem, hogy a nevük nem csak mutatóba van.
Bluenot vs Natsu harcból szerintem kaphatunk legalább egy másfél fejezetes harcot, mert azért mégiscsak fejlődhetett B-chan is, nem csak Natsu.
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Zuki
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 83


« Válasz #10216 Dátum: 15 márc 02, 19:44:14 »

Ha abból indulunk ki hogy az 1 évvel ezelőtti Jurát Bluenote nem tudta elvileg megverni. De Jurát ugyebár az 1 évvel ezelőtti Luxus leverte . Ebből nekem az következik , hogy HA Natsu veri le Bluenoteot akkor  kb az 1 évvel ezelőtti Jura~Luxus szintjére fog kerülni, ami még mindig  "sehol" sincs a mostan Gildartz szintjéhez képest.

Ám meg Bluenote, hogy a viharba élte túl a szigetet ? Emlékeim szerint a felrepítették vagy 2 kilóméter magasra , igaz az még kb "semmi" ,aztán egy hordóba tengődött a tengeren és jött Achnologia támadása.Végül ha ezt valahogy "elkerülte" kitudja meddig hánykolódhatott a tengeren.
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #10217 Dátum: 15 márc 02, 19:58:48 »

Ha abból indulunk ki hogy az 1 évvel ezelőtti Jurát Bluenote nem tudta elvileg megverni. De Jurát ugyebár az 1 évvel ezelőtti Luxus leverte . Ebből nekem az következik , hogy HA Natsu veri le Bluenoteot akkor  kb az 1 évvel ezelőtti Jura~Luxus szintjére fog kerülni, ami még mindig  "sehol" sincs a mostan Gildartz szintjéhez képest.

Ám meg Bluenote, hogy a viharba élte túl a szigetet ? Emlékeim szerint a felrepítették vagy 2 kilóméter magasra , igaz az még kb "semmi" ,aztán egy hordóba tengődött a tengeren és jött Achnologia támadása.Végül ha ezt valahogy "elkerülte" kitudja meddig hánykolódhatott a tengeren.

Micsoda? Jura nem találkozott Bluval.
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10218 Dátum: 15 márc 02, 20:04:27 »

Ja én sem értem hogy került a képbe Jura, soha nem találkozott BlueNote-al. Nevet
Legalábbis eddig nem volt róla szó és kétlem hogy BN évekkel ezelőtt is ennek a Céhnek a mestere lett volna mert akkor valóban lenne kapcsolat közte meg Jura közt de így kétlem. Mashi azért nem szokta csak úgy seggből előhúzni a múlt dolgait.
Naplózva

swadawa2
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 315


?????


« Válasz #10219 Dátum: 15 márc 02, 20:16:10 »

Jaj de kis b*ziság, hogy tudtam előre, tud mozogni a gravitációja alatt stb, meg majd szépen le is győzi, azt láthatjuk milyen erős... persze ha esetleg nagyon nehezen győz felette, esetleg még szerencsével is, akkor kiegyezek, de ha még nem olyan nehezen is, akkor lassan Gildartz mehet a picsába, mert Natsu egy év melegedéssel erősebb lett mint ő Faceg
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 02, 20:18:46 írta swadawa2 » Naplózva

DNACore
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 34



« Válasz #10220 Dátum: 15 márc 02, 20:39:51 »

Gravitációs mező alatt ácsorog Natsu hm...Egészen addig amig Blue...(tiszta fosterék háza...) Bekeményít és mégis földhöz rántja és jön egy nagy adok kapok...kis erő demonstráció és ráébrednek az emberek, hogy jelenleg Natsu túlszárnyalta őket...és egy igazi Gildartz ver 2.0 lett Lucy pozitív...Égi nővérek...semmi extra+ macskanő...Szeretem a lolit jöhet...Happy hozta az elvárást imádni való karakter.... Ezen kívül semmi extra nem volt a fejezetben.
Szerintem ez félig filler félig story lesz amíg mindenki összegyűlik Mosolyog
Naplózva
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #10221 Dátum: 15 márc 02, 20:47:03 »

Szerintem kicsit összekeverte Jurát és Gildartsot, de hogy hogyan azt nem értem, nem sok közük van egymáshoz. Lucy power up-ja nagyon ott volt, remélem, hogy akkor a többi szellem mágiáját is tudja használni, ha megidézi őket. Amúgy az eddig is világos volt, hogy Natsu valahol Erza és Laxus között van erőben, most meg már lehet, hogy egyenlő Laxussal (a kérdés az, hogy villámbetyár barátunk mennyit erősödött).  Azt meg, hogy Gildarts erősödött nagyon kétlem, már eddig is egy nevetségesen túlhypeolt karakter volt (ezért is szerepelt olyan keveset), ha még annál is erősebb lett az már szánalmas. De tekintve, hogy már középkorú kötve hiszem, hogy erősödött.
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 02, 21:59:17 írta mohric » Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #10222 Dátum: 15 márc 02, 21:16:55 »

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/422/5
Ha ez Capati Lola, alias a Nagy Mágiajátékok pedómaci konferansziéja látta volna... az egyik melltartó, a másik bugyi nélkül...

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/422/7
És még egy jelenet, ami tuti nem így lesz benne a mangában...

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/422/8
Először én is azt hittem, hogy feléleszteni akarja a halat, de utána beugrott, hogy ő arra edzett, hogy tovább tudjon ellenállni a halnak (lásd előző fejezet). És itt is azt akarja bemutatni. Nevet A mellső mancsai a térdein vannak, nem a halon, csak nem látszik jól a haltól.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/422/8
Bluenote haver! Ideje alsógatyát váltani, mert egy 100 fős tömegből is téged szagolnak ki elsőnek. ikszdé

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/422/10
Erről az jut eszembe, mikor az Ao no Exorcist-ban Rin végre a fejét is használja... és lefejeli Kurot. Nevet (Nyugi, nem téged, Kurosaki. ikszdé)

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/422/11
Lyon 1. elismerő arca.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/422/13
Lyon 2. elismerő arca.
Úgy tűnik, az járhat a fejében, hogy ezek itt még csak ketten vannak, de már hozzák a FT formáját. Nevet

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/422/15
Ez a rúgás tényleg béna lett...
Főleg ezek után:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/130/9
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/347/19
Oké, az első inkább poén volt, de a Virgóval közös már elég jól fog mutatni animében is (reméljük).

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/422/16 (2. képkocka)
Mi ez az összehúzott szemöldök Sherriától...? Ha nem is sérült volna meg komolyan attól a varázslövedéktől, akkor is épp most mentették meg az irháját. Az ilyet nem összehúzott szemöldökű pillantásokkal szokás megköszönni...

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/422/20
Tipikus esete az "elkapták a grabancát" definíciónak. Nevet Valszeg az lesz a következő fejezet pár első kockáján, hogy kap egy barackot a fejére Natsutól. ^^
És nem olyan biztos az, hogy Natsu egyedül veri majd le Bluenote-ot. A többiek is simán besegíthetnek.

Úgy tűnik, Natsu testi erősítésre is jócskán használja a mágiáját. Hiszen tudjuk, hogy a sárkányölő mágia a használója testét egy sárkányéhoz teszi hasonlatossá (és már a sárkánnyá változástól sem kell tartaniuk). És ebben nem csak pl. a tűzokádás tartozhat bele, hanem a fizikai erő is. Hiszen láttuk, hogy még félhulla állapotban is mire voltak képesek a sárkányok.
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 02, 21:19:47 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
ricskoferenc
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 17



« Válasz #10223 Dátum: 15 márc 02, 21:20:17 »

Jaj de kis b*ziság, hogy tudtam előre, tud mozogni a gravitációja alatt stb, meg majd szépen le is győzi, azt láthatjuk milyen erős... persze ha esetleg nagyon nehezen győz felette, esetleg még szerencsével is, akkor kiegyezek, de ha még nem olyan nehezen is, akkor lassan Gildartz mehet a picsába, mert Natsu egy év melegedéssel erősebb lett mint ő Faceg

Nem értelek Nevet Ha valaki 1 évvel korábban úgy ment el edzeni, hogy Acnologiát is ki akarja p*csázni, az egy jegyzettömb ellen meg se kéne izzadjon. Bár ez személyes vélemény  Pontosan  Amúgy a Dragneel uraság vs Gildarts erőbeli verseny győztese jelenleg kérdéses, de a történések haladtával Natsunak kell lennie a No. 1-nak, és erre ismét csak drága éjfekete sárkányölőből lett sárkány barátunkat tudom felhozni. Gildartsot simán(?) szétkapta, akkor biza' túl kell őt is szárnyalni, hogy akár Natsu, akár Laxus, vagy bárki kezdeni tudjon vele valamit. (Valószínűleg Zeref jóval Acnologia felett áll erőben, tehát mondani sem kell, hogy aki őt le szeretné győzni...)

A fejezet pedig remek felvezetője volt egy remélhetőleg érdekes harcnak Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 02, 21:21:47 írta ricskoferenc » Naplózva

"Csak akkor beszélj, ha a csendnél értelmesebbet tudsz mondani." - Mahatma Gandhi
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #10224 Dátum: 15 márc 02, 21:35:11 »

ÉSZREVÉTEL: A fejezet végén a következő rész címe az, hogy "Mert szerelek" ---> Szerintem ez "Mert szeretlek" akar lenni.

Na de a fejezet.
Nos Happy "ellopásának" nem sok értelme volt. Főleg, hogy Natsu elég hamar beérte őket. ikszdé Nos az égi nővérek nem mutattak sokat, de egész jók voltak. Lolik  Pirul Nem ne értsetek félre. Én tökre nem is bírom őket. Nevet

Charle szépen fejlődött, ha még harcolni is tud. Happyból nem tudom mit akar kihozni Mashima. ikszdé Elismerem nehezen megunható humorfaktor az öreg Happy, de azért csak fejlődött valamennyit.

Lucy új képessége meglepett, hogy magától eltanulta ezt, de jó volt. Bár az az erődemonstráció.  smirksweat Nos a sima Lucy rúgás kapott most egy kis Regulus mágiát.

Azért az tetszett, ahogy Natsu megindult és a szörnyek repültek szanaszét. Igazából második olvasásra tűnt fel, hogy Natsu nem kis sebességgel fut. Én azt hittem a többiek azon lepődtek meg, hogy leveri a szörnyeket, de az is benne lehetett erősen, hogy meglepődtek milyen gyorsan futott.

A végén Bluenote feltűnése váratlanul ért. Igazából nem lep meg a dolog, hogy ha Natsu egyenlőként küzd vele vagy leveri. Bluenote az ereje kibocsájtásával lerombol egy hegyet. Natsu az ereje kibocsájtásával megolvaszt egy arénát. Simán vannak egy szinten. Nevet
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #10225 Dátum: 15 márc 02, 21:50:25 »

ricskoferenc:

Ne feledjük, hogy sárkány ellen sárkányölő mágia a leghatásosabb. Lehet Gildarts erősebb, de mivel a mágiája rá se karcol Ancologiára, így nem sokat ér vele. Mard Geert is szépen közbefocizta Natsu Dragon Force módban, de igazán nagyot Gray jég démonölő mágiája sebzett rajta.

hagabi:

Köszi, javítva.
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 02, 21:54:29 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10226 Dátum: 15 márc 02, 22:08:34 »

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/422/7
És még egy jelenet, ami tuti nem így lesz benne a mangában...

Úgy tűnik, Natsu testi erősítésre is jócskán használja a mágiáját. Hiszen tudjuk, hogy a sárkányölő mágia a használója testét egy sárkányéhoz teszi hasonlatossá (és már a sárkánnyá változástól sem kell tartaniuk). És ebben nem csak pl. a tűzokádás tartozhat bele, hanem a fizikai erő is. Hiszen láttuk, hogy még félhulla állapotban is mire voltak képesek a sárkányok.

Gondolom Animére gondoltál de sajnos egyet kell értenem. Pedig azt ígérték hogy nem lesz cenzúrázott az anime. Jó persze DVD kiadásokon javítanak de sokra megyünk vele ha senki sem teszi fel őket. Eddig egy DVD-t tettek fel 6. Lemezt amivel a NMJ arc zárul. Abban meg pont nincs semmi cenzúra. Viszont szebbek lettek az effektek meg a rajzolás is.

Mondjuk lehet nem fogják cenzúrázni elvégre cica naci van a cicuson szóval nem feltétlen muszáj. Nevet

Ami Natsu-t illeti egyet értek már külsőre is látszik rajta hogy sokkal izmosabb lett. Szerintem BN nem kapcsolt még rá ez tuti de Natsu szerintem akkor is állva tud maradni mert ha BN-ot nem nyomja le totál értelmetlen az egész edzés. Sokkal erősebbnek kell lennie BN-nál mert esélye sem lesz Zeref vagy más komolyabb tag ellen.

Sherria amúgy szerintem azért nézett úgy mert csalódott hogy nem sokra ment eddig. Ez már ott is látszik ahol Happyvel beszél.

Amúgy BlueNote miért kér mindig engedélyt a harcra pláne ha itt ő a mester? Nevet
Nagyon illedelmes ember. ikszdé

Jut eszembe Lucy vajon milyen lesz amikor Taurus-t használja majd? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 02, 22:22:48 írta Kuro25 » Naplózva

ricskoferenc
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 17



« Válasz #10227 Dátum: 15 márc 02, 22:25:48 »

ricskoferenc:

Ne feledjük, hogy sárkány ellen sárkányölő mágia a leghatásosabb. Lehet Gildarts erősebb, de mivel a mágiája rá se karcol Ancologiára, így nem sokat ér vele. Mard Geert is szépen közbefocizta Natsu Dragon Force módban, de igazán nagyot Gray jég démonölő mágiája sebzett rajta.


Igazad van, de ha belegondolunk démonok ellen pedig a démonölő mágia a legeredményesebb. Mégis (szinte) az egész Tartarost más mágiát használó személyek győzték le (Take over és Gray démonölő mágiája által elesetteket leszámítva).  Ezzel csak annyit szeretnék mondani, ha valaki eljut egy bitang high szintre, ott már nem számít (vagy legalább is nem olyan mértékben) a mágiájának típusa. Mondjuk Acnologia már az erőskála végénél helyezkedik el, és a Tartaros-szal is szinte a sárkány/démonölő mágia végzett. Hmm hmm hm, ebből már jól nem jövök ki, de azért is publikálom soraimat (mégis energiát öltem a gépelésbe) Mosolyog
Naplózva

"Csak akkor beszélj, ha a csendnél értelmesebbet tudsz mondani." - Mahatma Gandhi
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #10228 Dátum: 15 márc 02, 22:27:54 »

Kurosaki:

Jaja, animére gondoltam.

Mivel eddigi ismereteink szerint Taurus eléggé "toppless"-ben tolja, így valami ilyesmi: http://vignette3.wikia.nocookie.net/fairytailfanon/images/2/21/LucyHeartfilia-CowGirl.jpg Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #10229 Dátum: 15 márc 02, 22:58:48 »

Először is: irtó gyorsan kész lett a magyar fordítás, köszi szépen Mosolyog
Másodszor: nem hittem volna, hogy egy tetszetős fejezetet kapunk, tele volt tartalommal Nevet
A borító alapján tényleg jól feltételeztük, hogy egy újabb taggal bővült Mashima csaj-fanservice készlete ikszdé Még mindig nagyon szokatlan így Charle, mert eddig kb. mindig elfelejtkeztem róla (kivéve az Edolas ívben), most meg nagyon szembetűnő lesz, ráadásul még harcolni is tud. Csóri Happy, remélem, hogy ő is tanult valamit az 1 év alatt, nem csak a halfogyasztás mérsékletét, mert így nagyon be fog égni szegény Szomorú

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/422/5
Ha ez Capati Lola, alias a Nagy Mágiajátékok pedómaci konferansziéja látta volna... az egyik melltartó, a másik bugyi nélkül...

Ezen a képen én is néztem egyet és Capati is csodálhatná egy darabig ikszdé Amúgy az előző fejezetben is jól elgondolkodtam, hogy Sherria nagyon hasonlít nekem ebben a ruhában és ezzel az arccal valakire. Most leesett végre: a Nisekoiban Chitoge-re Nevet
Egyenlőre még az "égi nővérek" nem mutattak semmi újat az 1 évvel ezelőtti tudásukhoz képest, de lehet a mágiájuk erősebb lett, igazából amilyen fiatalok még, ez is bőven elég P.U.
Lyon elismerő arcai nagyon jók lettek és most tűnt fel, hogy milyen hosszú is Yuka szemöldöke, már egyfajta lelógó hajként funkciónál neki ikszdé
Lucy csillagszellem ruhája nagyon váratlanul ért, de tetszik Mosolyog Azt hittem elsőnek, hogy 3 csillagszellemet fog lehívni, de ez se rossz gondolat, a Tartarosos dolgok után lazán érthető.

Idézetet írta: Kuro25
Jut eszembe Lucy vajon milyen lesz amikor Taurus-t használja majd? Nevet

LOL, én is pont erre gondoltam elsőnek ikszdé Én egy ilyen állatszőrös barbár amazon féle ruhát képzeltem el Lucyn, de Chakra ötlete se rossz Nevet (Már előre félek a Virgos-on és Aries-esen ikszdé)
De nagyon szépen lerajzolta őt Mashima-sensei és a Regulussal felerősített Lucy-Kick is tetszett, de egyetértek Chakrával, a Virgoval kombozótt volt eddig a legjobb rúgása Nevet
A vége meg... Hú, na erre sose gondoltam volna Nevet Bluenote tökéletes ember méretű szalbazsák lesz Natsu számára ikszdé Jobb ellenfelet nem is tudott volna behozni Mashima erő bemutatónak. Persze mindenképp le fogja győzni, de azért remélem nem 1-2 ütéssel.
Ez a fejezet egyértelműen jobb lett, mint vártam: 4/5 Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 02, 22:59:28 írta Csabi28 » Naplózva

Oldalak: 1 ... 680 681 [682] 683 684 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!