24 jún 16, 04:28:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 667 668 [669] 670 671 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1852498 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
ricskoferenc
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 17



« Válasz #10020 Dátum: 15 feb 06, 22:50:39 »

Én azon gondolkodtam, hogy Zeref könyveinek démonai ha fizikai alakot öltenek, akkor eltűnik a könyv maga. Mikor Zeref visszaváltoztatja (lehet van rá más folyamat is), akkor eltűnik a fizikai testük és könyv formába változnak.--> http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/414/5
Natsu=E.N.D.
Viszont a könyv még mindig létezik, akkor E.N.D. még nem váltott át fizikai alakjába. Azt is tudjuk, hogy Igneel a múltban megküzdött vele, de vesztett, viszont ő nevelte fel Natsut is. Mi van akkor, ha a végső könyv kicsit más, mint a többi, és ez által E.N.D. már testet öltött, és éldegél (Natsu), de a könyv aktiválásakor elvesztené a tudatát, vagyis akkor ébredne öntudatra (személyiség csere).
Lehet ezért akarta Igneel megkaparintani a könyvet, mert tudta az igazságot Natsuval kapcsolatban, és lehet, hogy annak elpusztításával Natsu is eltávozna az élők közül.
Lehet, hogy orbitális hülyeség, de lehet benne valami...
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 06, 22:51:46 írta ricskoferenc » Naplózva

"Csak akkor beszélj, ha a csendnél értelmesebbet tudsz mondani." - Mahatma Gandhi
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #10021 Dátum: 15 feb 06, 23:16:38 »

Szerintem is igy van, hiszen Gray elakarta pusztítani a könyvet, de Zeref ezt már nem hagyta mert akkor Natsu is lehet vele pusztul.  Ignel is ezért akarta a könyvet hogy biztonságba legyen.

Naplózva
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #10022 Dátum: 15 feb 06, 23:40:58 »

Én ennél egy kicsit tovább gondoltam, de mivel semmi alapja nincs így eddig nem akartam írni, de: Alapvetően itt a FT világában az emberek meg gondolom a démonok is 3 részből állnak persze átvitt értelemben. Fizikai test, lélek és szellem azaz a tudat.
 Már több példa is volt arra, hogy egy szellem a világban maradt a teste halála után is (Mavis, Robaul) Arra tippelek, hogy END lelke újjászületett ember (Natsu) formájában, de a tudata (vagyis a szelleme) és az démoni teste le van pecsételve a könyvbe. Élvégre újjászületésre már volt utalás és ez megmagyarázná, hogy Natsu miért nem emlékszik semmire.
Azt meg, hogy miért csak a lelke van szabadon? passz. Talán túl erős volt ahhoz, hogy teljesen lepecsételjék. Lehet engem az érdekel a legjobban, hogy ki pecsételte le a könyvet, mert h nem Zeref az tuti és szerintem nem is Igneel.
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 06, 23:42:02 írta mohric » Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #10023 Dátum: 15 feb 06, 23:58:05 »

Talán ha könyvel csinálnak valamit vagy elpusztítják, akkor kiszabadul Natsuból az E.N.D. személyiség.
A könyv egy pecsét amit szerintem nem lehet könnyen elpusztítani. Gray valamit kapiskált  a előző harcok alatt.
Natsu meg is érezte hogy valamiért más volt a démon elleni harcokban. Devil Slayer mágia mennyit E.N.D. ellen, valamit csak ér. Zeref lehet most már elégé késznek látja Natsut.
Naplózva

Filipendula ulmaria
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18


« Válasz #10024 Dátum: 15 feb 07, 13:05:23 »

Meglepetés! :-)
http://www.mangahere.co/manga/fairy_tail/v38/c419/
Naplózva
Revi95
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31



« Válasz #10025 Dátum: 15 feb 07, 13:24:56 »


Natsu haja :'( De a végén nagyon deja vu érzésem volt Nevet
Naplózva
Filipendula ulmaria
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18


« Válasz #10026 Dátum: 15 feb 07, 13:31:59 »

Nekem is! :-D
Ha már az edzéseket nem láttuk, remélem azt fogjuk, ahogy összeszednek mindenkit. Tetszett a fejezet!
Naplózva
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #10027 Dátum: 15 feb 07, 13:32:25 »

Ennél meg az előző fejezetnél is sokaknak deja vu érzése lehetett, az első fejezet miatt. Gondoltam, hogy Natsu haját is visszacsinálják, mint anno Wendy-ét és örülök neki (nem áll jó neki a hosszú  smirksweat) Szóval újra össze jön a céh, de van egy olyan érzésem, hogy most már nem Makarov lesz a mester.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #10028 Dátum: 15 feb 07, 13:33:00 »

Kicsit furcsa volt a rajzolás.. Gondolkozik  De nem volt rossz.
Vajon ki lesz a Mester? Natsu ?Nevet 
Talán Laxus lehetne.
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 07, 13:33:59 írta ULTRA » Naplózva
Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #10029 Dátum: 15 feb 07, 14:28:57 »

Újra kellene alapítani az egészet. Keresgélés közben , bárki feltűnhet.
Mashima mégis ragaszkodik az eredetihez. Könnyen lehet hogy a főbb karakterek nem annyira változnak.
Gerarddal mi történhetek, Gondolkozik az a kérdés
Naplózva

Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #10030 Dátum: 15 feb 07, 14:35:03 »

Juhúúú! Nevet
Szeretem a meglepit! :3 Rég is kaptam... :'3
Nem történt valami sok minden ebben a fejezetben, de szuper volt.
Vártam is már, hogy mikor veszi észre Natsu a térképet... Meglepett, hogy így lesz újraalapítva a céh, de valahogy végül is ennek is meg kell lennie valahogy. Azért csak nem volt fölösleges az, hogy Lucy nyomon követte a többieket. kacsint
Az ötlet, hogy a palotán a "Fairy Tail" lesz a "jelzőtűz" -vagy mi-, nagyon tetszett.
De ezzel a fejezettel Mashima, gyakorlatilag újrakezdte az egész mangát. ikszdé Na jó ez így szó szerint nem igaz, de a felállás ugyanaz mint az elején. Natsu-Happy-Lucy együtt menekülnek, többiek meg sehol. Nevet
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10031 Dátum: 15 feb 07, 15:54:31 »

Mashi egyértelműen rebootolta az első 2 fejezetet bár nem teljesen de ja. Nevet

Egyébként ez annyira nem jó hír hogy ma kijött a fejezet mert így jövőhéten nem lesz egy sem. Nevet
Viszont remélem hogy látjuk ahogy bejárják a térképet Lucy-val. Mondjuk fura mert a kövi fejezet nem róluk fog szólni de azért remélem nem lesz újabb skippelés. Nevet

Egyébként jó kis fejezet volt. Elég jól felidézte a régi idők Fairy Tailjét.
azon is jót mulattam hogy Natsut nem akarták lecsukni. ikszdé
Az a FT jel a palotán meg nem kutya. Hiába ha Natsu csinál valamit akkor azt nagyon csinálja. Nevet
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10032 Dátum: 15 feb 07, 16:20:20 »

Pontosan, ez a fejezet nagyon a régi FT hangulatot idézte...jó fejezet volt, sőt, kellemesen csalódtam, arra számítottam, hogy az előző fejezetben lévő stadion "olvasztás" lesz az a bizonyos jel, és már össze is gyűlik mindenki. Örülök, hogy nem rohanunk ennyire. Jó fejezet volt, jöhetne most egy kevés laza, átvezető fejezet. Jönni is fog valószínűleg.
Jól esett ez most Mosolyog
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10033 Dátum: 15 feb 07, 16:34:53 »

Egy kis nosztalgia. Valami fan barát összetette az 1. fejezetet a mostanival. Nevet

El se hiszem hogy ez mind 8 éve volt már, hihetetlen hogy pörögnek az évek. ikszdé

http://fc05.deviantart.net/fs70/i/2015/038/d/0/fairy_tail_419_1__just_like_8_years_ago__spoilers__by_xxxnyankittyxxx-d8h0ad8.jpg
Naplózva

Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #10034 Dátum: 15 feb 07, 16:43:02 »

Ez cuki, nosztalgikus, de egyben jó kis összehasonlítás.
Van azért különbség, hogyan rajzolt Mashima anno, és hogyan rajzol most. Nevet (Még ha csak egy pöpp is)
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 07, 16:44:09 írta Lemoon » Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Oldalak: 1 ... 667 668 [669] 670 671 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!