24 jún 16, 04:35:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 666 667 [668] 669 670 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1852510 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Red Tiger
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #10005 Dátum: 15 feb 05, 20:00:56 »

Erza régen nem olyan erős mint Nacu. A gond ott van, hogy ő tapasztaltabb, jobban ismeri a képességeit. Így mindegy mennyire erős NAcu, esélye sincs Erza ellen. A tapasztalat bőven többet ér.

Kérdés: Mi Nacu teljes neve? Mert ugye END: ........ Nacu Dragonier (vagy mi) Tehát a neve kezdőbetűi kiadják a démoni nevét.
Én az FT-ben pont az ilyen arénás jeleneteket szeretem. Nagyon bejött.
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #10006 Dátum: 15 feb 05, 20:04:54 »

Nem lett elfelejtve az egybeolvadás, de onnantól kezdve nem lett befejezve a harc. Jellal beakarta olvasztani Erzát a lacrimába, nem pedig legyőzni, kiütni őt. Nálam egy harc vesztesét az dönti el, hogy melyik fél lesz harcképtelenebb előbb. Jellal nem ütötte ki Erzát, így nem is nevezhető ez a konfrontációjuk egy igazi 1 vs. 1-nek, mert lezáratlan. Valóban úgy nézett ki, hogy Erzának nem volt esélye, de nem lehet azt mondani, hogy veszített, mert nem vitték be neki a kegyelemdöfést.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #10007 Dátum: 15 feb 05, 20:06:05 »

Idézet
Egyébként Grayt nem kell annyira túlhájpolni, Silver hagyta magát és a démonölő mágiájával csak azért tudott vagánykodni, mert démonok voltak az ellenségei  Nevet Persze az hagy némi kívánni valót, hogy a mágiajátékok végénél a SÁRKÁNYÖLŐK nem nagyon tudtak mit kezdeni a Sárkányokkal...   smirksweat Amúgy nekem nincs bajom Gray-el és tényleg kijárt neki egy power up, de azért én még nem helyezném erőben Natsu, vagy Erza szintjére.

Ezzel meg én értek egyet! Nem gyenge a Gray gyerek, oké démonölő...stb, de szerintem sem akkora nagy szám, még így annyira power up után sem. Mondjuk ki tudja, hogy Gray azóta mennyit fejlődött, ugyanakkor Natsu erejéből sem láttunk sokat, csak annyit, hogy leolvadtak a ruhák az emberekről és felégett az aréna.  ikszdé De lemerem fogadni, hogy itt Natsu alig-alig használta az erejét. Én mondjuk azt nem értem, hogy Lucy miért nem edzett ez idő alatt, rinyál, hogy ő gyenge, hát istenkém.... Neeem

Legalább tanult volna valami támogató mágiát, pl: gyógyítást ami hasznos lehet, vagy valami egyéb hasznos - nem feltétlenül harci - mágiát.

Én azon sem lepődnék meg, ha netán majd Natsu pl: a lávát is meg fogja tudni enni.  Gondolkozik
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #10008 Dátum: 15 feb 05, 20:11:21 »

Happy azt mondta, hogy Natsu nem fogta vissza magát. Nevet

Azért ha Erza ilyen vezető lenne akkor ott lenne a közelben és csak meglátogatná Lucy-t. Sőt ahogy ismerem tuti ott héderelne nála. ikszdé
Ennyi erővel bárki meglátogathatta volna Lucyt. xD

Nem az a lényeg, hogy Gérardnak nem volt meg a teljes ereje, hanem az, hogy a harcukat Erza nyerte.  Az az oldal után már nem is harcoltak, csak Gérard tett rá egy bénító varázslatot, mikor Erza várta a halált. Hiába nem volt Gérard teljes erejében, mer nemt az a lényeg, hogy ki az erősebb, hanem az, hogy ki nyerte a harcot. Mosolyog
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #10009 Dátum: 15 feb 05, 20:15:20 »

Idézet
Happy azt mondta, hogy Natsu nem fogta vissza magát.  Nevet

De nem az erejét nem fogta vissza, ha nem úgy nem fogta vissza magát, hogy csak úgy bement a küzdőtérre és semmi sziahelló és durr bele, mindenkit felgyújtok a 3,14-csába.  ikszdé Pojén
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10010 Dátum: 15 feb 05, 20:27:02 »

Erza régen nem olyan erős mint Nacu. A gond ott van, hogy ő tapasztaltabb, jobban ismeri a képességeit. Így mindegy mennyire erős NAcu, esélye sincs Erza ellen. A tapasztalat bőven többet ér.

Kérdés: Mi Nacu teljes neve? Mert ugye END: ........ Nacu Dragonier (vagy mi) Tehát a neve kezdőbetűi kiadják a démoni nevét.
Én az FT-ben pont az ilyen arénás jeleneteket szeretem. Nagyon bejött.

Úr Isten ember tanulj már meg magyarul. Nevet
Nem Nacu amúgy meg hanem Natsu. És nem Dragonier hanem Dragneel. A teljes nevét pedig Zeref elmondta.
De ezek szerint nem figyeltél. Etherious Natsu Dragneel.

Egyébként abban egyet értek hogy Erza tapasztaltabb DE ez is csak addig igaz amíg Natsu igazi énje fel nem ébred mert END milliószor több tapasztalattal rendelkezik. Nevet
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #10011 Dátum: 15 feb 05, 20:28:00 »

Idézet
Hiába nem volt Gérard teljes erejében, mer nemt az a lényeg, hogy ki az erősebb, hanem az, hogy ki nyerte a harcot. Mosolyog

Nem épp az volt a kérdés, hogy ki erősebb? Mert ez esetben egyértelműen Gerard.

Ja, várjunk, Erza ereje nincs is bekorlátozva, és hatalmas határok között fluktuál, attól függően, hogy éppen mi illik jobban a sztoriba. Néha kiütik minden hülyeségért, máskor legyőzi az isteneket is, és persze a kettő között mindig jön az ismeretlen forrásból származó power up.
Naplózva

mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #10012 Dátum: 15 feb 05, 22:43:00 »

Ha END felébred akkor ott már szerintem nem fog számítani, hogy ki a tapasztaltabb, mert ő valószínűleg amúgy is a FT egyik legerősebb karaktere. smirksweat Azt, hogy egy Fairy Tail tag (a jelenlegi generecióból) tanácstag lesz vagy akár a vezetőjük én sem tartom valószínűnek. Egyébként is Garardot és Ulteart leszámítva az összes többi tanácsos vénség, gondolom, mert ők bölcsebbek stb. (na persze) http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/001/3 A legtöbb FT tag már legalább pár házat lerombolt már szóval... nem valőszínű
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 05, 22:47:49 írta mohric » Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10013 Dátum: 15 feb 06, 02:13:40 »

A tanácstagi cím inkább a tisztelet jele mint az hogy bölcsek.
Meg eleve erőszint miatt is kapják. Oké most már nem tűnnek akkora nagy cuccnak az alap tanács tagok leszámítva talán Geri-t de ez általában így szokott lenne Shounennél mivel mindig jön erősebb.
akik még számítanak valamit azok az Ishvaliak talán de róluk se tudunk túl sokat.
Naplózva

mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #10014 Dátum: 15 feb 06, 11:18:35 »

Azt, hogy erőszint alapján kapták a korábban kifejtettek  miatt erősen kétlem. Meg egy politikai szervezetbe még egy shounenben sem az erő alapján választják be az embereket. One Piece világkormány, Bleach 46-ok tanácsa egyiknél sem az erő volt a lényeg.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #10015 Dátum: 15 feb 06, 14:12:53 »

Ez a rész annyira tetszett, hogy még az animének is neki fogok állni  Ördögi

Off, de ha már itt vagyok meg kérdezem.Jelenleg az anime melyik történetszálnál jár?

Arra meg nagyon kíváncsi vagyok, hogy Mashima innen merre viszi tovább a dolgokat.Mindig lenyűgöz amikor egy olyan fejezet tetszik amiben Natsu van  bow .Talán egyszer majd Erzával is sikerül.
Naplózva
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #10016 Dátum: 15 feb 06, 14:16:35 »

Animében remélem ezt nagyon jól fogják megcsinálni, nagyot fog ütni Natsu ereje.Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 06, 14:19:12 írta sasukeuchiha17 » Naplózva

iiHALA MADRID!!
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #10017 Dátum: 15 feb 06, 16:32:06 »

@Assasino: most lett vége egy filler évadnak, Februárban pedig manga omake epizódok várhatók, és 99%, hogy márciusban elkezdődik a Sun Village az animében is Mosolyog
Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #10018 Dátum: 15 feb 06, 19:01:13 »

Köszi Csabi, akkor még pihentetem egy darabig, hogy sokat darálhassak le egyben  Kúl
A 2. évadból csak addig néztem meg ahol megnyerik a mágiajátékokat mert arra voltam nagyon kíváncsi, a későbbi dolgok nem hoztak lázba de egyben élvezhetőbb lesz.

Mangával kapcsolatban meg remélem, hogy így folytatja Mashima.
Naplózva
Lindako
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27


« Válasz #10019 Dátum: 15 feb 06, 19:31:13 »

Mindig érdekesen alakulnak itt a fórumon dolgok Nevet A témához hozzászólva szerintem is Natsu a legerősebb Nevet Bár ha Natsu END alakjában kell majd Grayyel showdownoljon, akkor Graynek is nagyágyúnak kell lennie, mert Natsu mostani ereje sem grillparázs....

Visszatérve a fejezethez; sokaknak nem tetszett, hogy Lucy "egy évig csak infókat gyűjtött a többiekről". Engem ez első olvasáskor sem zavart, sőt, nagyon tetszett, de ez olyan lányos dolog, viszont újabb okos és figyelmes emberek az internet falujából felhívták a figyelmemet valamire Natsu leveléből:

Idézet
Vigyázz helyettünk is a többiekre!

Szóval ha így fohjuk fel, Lucy csak azt tette, amire Natsu kérte >w< (Persze valószínűleg így is-úgy is megtette volna, de akkor is éééédes :3 )
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 06, 19:32:13 írta Lindako » Naplózva
Oldalak: 1 ... 666 667 [668] 669 670 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!