24 jún 16, 08:04:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 629 630 [631] 632 633 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1853087 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9450 Dátum: 14 nov 10, 16:39:17 »

Nagyon jó fejezet volt. Nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele, de mióta Gray nem csak a levegőbe beszél alaptalanul, hanem végre komoly ereje van, én megkedveltem. És most nem pofázott, hogy az én dolgom kivégezni téged, hanem elfogadta Natsu segítségét (legalábbis Geer Etherias formája után).
Jiemma behozása elsőre kegyetlenül erőltetettnek, és kényszeredettnek tűnt, de belegondolva nincs semmi bajom vele. Sőt. Legalább az ő szála is le lesz zárva és az Ikersárkányok is kapnak végre egy normális csatát.
Geer Etherias formája menő  Nevet Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz a harcukkal. Szerintem Gray és Natsu legyőzi, de valahogyan fel kell élednie END-nek. Mindenesetre ez a két harc biztos el fog tartani egy 3-4 fejezetet.
Egyedül Natsu bátorítása nem kellett volna. De az nagyon nem. Tök fölösleges volt, és...egyszerűen nem volt semmi szerepe. Csak annyit ért el vele Mashima, hogy megint úgy tűnik, hogy az Ikersárkányok egyedül impotensek.
De ezen kívül nagyon jó fejezet volt. Tényleg úgy gondolom, hogy még ezekkel a hülyeségekkel együtt is ez az eddigi kedvenc arcom. Habár ehhez talán le kéne darálnom egyben, úgy ahogy a többivel is tettem, hogy helyesen tudjak viszonyítani.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Slorasil
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 56



« Válasz #9451 Dátum: 14 nov 10, 21:34:04 »

Sztem Gemmát azért hozták be, hogy majd Minervával megküzdjön, tőle még úgyse láttunk semmit mióta démoni ereje van, és elégtételt is vehet az apján.
Naplózva
Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #9452 Dátum: 14 nov 11, 07:18:49 »

Ha jól rémlik Minerva erősebb volt mint Gemma, tehát ha mindkettő démon lett, akkor Gemma jelenleg is gyengébb kell legyen, tehát ha Erza egyedül földbe döngölte, akkor az ikersárkányok is földbe kell döngöljék. Nem beszélve arról, hogy Sting egy pofonnal lerendezte annó az öreget és ha most ketten vannak és előhívják a menő formájukat, akkor le kéne gyilkolják.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #9453 Dátum: 14 nov 11, 08:17:42 »

Annó a Sabertooth-ban Gemma nem is igazán céhmester, hanem inkább zsarnok volt. Nem is csoda, ha kicsit tartanak tőle.  És ha már ő volt a mester, akkor gyenge sem igazán lehetett. Most meg még erősebb.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9454 Dátum: 14 nov 11, 09:13:36 »

Annó a Sabertooth-ban Gemma nem is igazán céhmester, hanem inkább zsarnok volt. Nem is csoda, ha kicsit tartanak tőle.  És ha már ő volt a mester, akkor gyenge sem igazán lehetett. Most meg még erősebb.

Nem volt gyenge? Sting egy pillanat alatt kifilézte.  ikszdé
Minerva tuti hogy nem harcol vele mert Erzával van bár megnézném ahogy bealázza az apját.
Bár Stingék úgyis lenyomják. Anno Natsu is kivégezte volna ha Happy nem kerül bajba. Gemma csak azért volt mester mert ő alapította a céhet és a többiek meg persze hogy nem ellenkeztek. Igazából azt hitték erős mert senki se tudta hogy Stingék mire lehetnek képesek, még ők maguk se nagyon, csak Minerva.
Naplózva

ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #9455 Dátum: 14 nov 11, 09:23:27 »

Nem tudjuk milyen erős volt vagy sem. Mert Fary Tail-ben a váratlan támadások halálosak.  Gema nem készült fel rá hogy átlövik. Ha tudta volna egy legyintéssel kivédte volna. 
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #9456 Dátum: 14 nov 11, 11:19:36 »

Azért Geer nem úgy beszélt Gemmáról, hogy olyan gyenge volna.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #9457 Dátum: 14 nov 11, 14:08:29 »

Vagy lehet, hogy egy "időzített bomba" lett. Nagyon erős, de lehet nem fogja bírni a teste vagy ilyesmi.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Italy4ever
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 45



« Válasz #9458 Dátum: 14 nov 11, 14:21:52 »

Idézet
Gemma csak azért volt mester mert ő alapította a céhet és a többiek meg persze hogy nem ellenkeztek. Igazából azt hitték erős mert senki se tudta hogy Stingék mire lehetnek képesek, még ők maguk se nagyon, csak Minerva.

én arra emlékszek hogy bevették a céhbe de lehet hogy rosszul:D

Én is szívesen láttam volna egy apa-lánya harcot,bár szerintem Gemma ide most felesleges.
Naplózva
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #9459 Dátum: 14 nov 11, 15:03:21 »

Azt, hogy bevették a céhbe nem írták csak azt, hogy a Saber akkor erősödött meg amikor a mesterük felvett 5 erős mágust, gondolom azt mindenki tudja, hogy ők kik. De azt eddig én is úgy gondoltam, hogy Gemmát csak erősnek hitték, erre most beállítják mintha emberként is brutál erős lett volna. "Az ember aki minden emberi céh felett állt" ugyan már  Neeem
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #9460 Dátum: 14 nov 11, 19:58:13 »

Gemma kivédte Natsu villámsárkány támadásait.

Ha Sting nem váratlanul csap le rá, bedarálta volna.

Naplózva


ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #9461 Dátum: 14 nov 11, 20:00:15 »

Gemma kivédte Natsu villámsárkány támadásait.

Ha Sting nem váratlanul csap le rá, bedarálta volna.



Pont ezt mondtam. Valószínű nagyon erős lehet.

Naplózva
Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #9462 Dátum: 14 nov 11, 21:01:21 »

nem minerva védte ki natsu villámát? o.O
Acnologia vs Igneel
Natsu,gray vs démoni botanikus
sting,rouge vs öreg ssj harcos
lumen historie
fúúú az arc közelít a tetőponthoz,alig várom,hogy mi lesz.
Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #9463 Dátum: 14 nov 12, 05:51:55 »

Gemma régebben csak fél kézzel tolta Natsu ellen. Még csak nem is használta mindkét karját...
Az eddigi példákból kiindulva ha a céhmester nem is a legerősebb a céhben, de mindig egy olyan valaki, aki nem megy a szomszédba egy kis "harci erőért". ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #9464 Dátum: 14 nov 14, 18:15:48 »

De attól még Minerva védte ki a villámot. Lehet, hogy Gemma valami überbrutál mágus/harcos de azért hogy minden emberi céh felett áll?! Bitch please.... megnéznék a sensei-től egy erőmérő epizódot. Akik biztosan Gemma fölött van: Gildarts, Makarov, Hades (Purehito). Ezek után jöhetnének a szent mágusok, de mivel a "4 isten"-t nem ismerjük igazán és az 5. Jura így mondhatjuk hogy nem igazán releváns, mivel Luxus mégis csak leverte.... bár az egyedi képességek meg hogy mennyire OP az emberke, gondolok itt Gerard-ra aki a térmágiájával eléggé el van eresztve ha nagyon komolyan venné a dolgot, hiszen egészen eddig 3 technikát láttunk: Meteor, Altearis, Sema. Tényleg jó lenne egy ilyen, akár dupla fejezetes erőmérés vagy OVA.
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
Oldalak: 1 ... 629 630 [631] 632 633 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!