24 jún 16, 04:54:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 628 629 [630] 631 632 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1852553 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #9435 Dátum: 14 nov 01, 19:36:56 »

Nagyon jó fejezet volt. Az egyetlen negatívum az az, hogy korábban jött ki a fejezet. Azt meg nagyon nem szeretem, mert most várhatunk a folytatásra több mint egy hetet... Johhny Depi

Nagyon brutális dolognak akarja beállítani Mashima a Lumen Historie-t, remélem az is lesz és nem tette magasra a lécet a Sensei. Fogalmam sincs, milyen szerepet szán Elfman-nak, már csak Mard Geer maradt, ott meg ugye egyértelműen csak púp lenne a többiek hátán.
Azután a sárkányok erőfitogtatása... Hát szerintem nem látunk róluk semmi érdemlegeset Mard Geer legyőzéséig vagy E.N.D. feltámadásáig.
Nagyon örültem, hogy megérkezett Gray, kicsit sokáig tartott. Végre nem kell tovább nézni a sárkány duó erőlködéseit. Az is tetszett, hogy Natsu megint kispadra került, igaz ez egyértelmű volt E.N.D. miatt. Ezért is jön be ez a történetszál mert már nem egyszer-kétszer fordul elő. Gray megint menő belépőt kapott. Nem hiszem, hogy sokáig fog tartani a harcuk, mert már mindketten komolyan veszik a másikat, már Mard Geer se engedheti meg magának, hogy kóstolgassa Gray-t, bár már látszik is a tekintetén.  smirksweat

Szerintem sem fog Gildartz szerepelni ebben a történetszálban és Acnologia is olyan hirtelen el fog tűnni, ahogy jött. Az ő legyőzésének még nem ebben a történetszálban van a helye.
Úgy képzelem el a forgatókönyvet még ebben az arc-ban: Gray legyőzi Mard Geer-t addig a többiek hatástalanítják az arcokat. Azután valahogy feltámad E.N.D. és Natsu legyőzi. Végül mikor megoldódott a helyzet Igneel elmésel mindent. Bár az jó kérdés, hogy mi lesz vele a történetszál után.  Gondolkozik Azt is kétlem, hogy még ebben a történetszálban lesz szerepe Zeref-nek és Gérardék-nak.

Az utóbbi időben tényleg kicsit gyorsan haladnak az események és oldódnak meg a rejtélyek. Tényleg kicsit olyan vége szagú a történet. De két hosszabb történetszálnak biztos kell még lennie külön egy Acnologi-ának és Zeref-nek.
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 01, 19:37:51 írta kristofkristof » Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Italy4ever
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 45



« Válasz #9436 Dátum: 14 nov 01, 20:04:32 »

Szerintem azért kell kitörölni mindenki emlékezetét mert csak az adott céhmester tudhat a létezéséről. Nem feltétlen az ereje miatt hanem mert ez egy szabály amit valószínűleg még Mavis adott ki. Bár az ok, hogy miért legyen titok az lehet az erő...és lehet, hogy most ellentmondok magamnak Pojén
Naplózva
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #9437 Dátum: 14 nov 03, 15:07:32 »

A 14.oldal biztos jól lett lefordítva? A magyar fordításban az áll, hogy "idehoztuk Földvilágra" viszont az angol verzióban csak annyi, hogy "még Földvilágon sem lehet feltörni a pecsétet" én legalábbis így értelmeztem. Gondolkozik Az az angol fordításban nincs benne, hogy idehozták volna valamelyik másik világból (a magyarból viszont ez jön le) Ettől függetlenül köszi a fordítást. bow

szerk. : Bocs, időközben utánanéztem és látom, hogy a mangastreames verzióban tényleg így van leírva, de a mangareader vagy a mangapanda fordításában már nem.
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 03, 15:10:17 írta mohric » Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #9438 Dátum: 14 nov 03, 17:13:57 »

Mostmár én is valószínűnek tartom, hogy Natsu END. Ahogy korábban írták, a Zeref által mondott szavak Natsunak (te kell megölj) illetve hogy END kell megölje Zerefet, elég valószínűsiti ezt. No persze ez nem azt jelenti, hogy Mashima nem tud csinálni egy csavart és jól megszivatni minket ha akar.

Gray jelenleg erősebb mint Natsu. Azért mert az a démonölő jégmágiát használja, amit Silver, aki befagyasztotta a tűzsárkány "lelkét" a Napfaluban. Ez majd szerintem akkor lesz kompenzálva, mikor feltör a pecsét és Natsu ENDÉ válik. Amúgy tényleg problémássá válhat a kinézet, szerintem egy Dragon Ballos megoldás lesz: akkor lesz "hiper szuper mega giga csillagharcos" (vagyis END) mikor akar, tehát előhívja.
Naplózva
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #9439 Dátum: 14 nov 03, 18:52:34 »

A kinézettel nem hiszem, hogy gond lesz, azt Mashima általában egész jól megoldja. Én eddig úgy képzeltem el END-t, mint amilyen Acnologia volt mielőtt sárkány lett volna: http://fairytail.wikia.com/wiki/Acnologia/Image_Gallery?file=Dragonslayer_Acnologia.jpg Csak esetleg neki az egész teste állhatna lángokból mint Atlasnak.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #9440 Dátum: 14 nov 03, 20:18:03 »

Ha Natsu E.N.D.-é válna nem csak Gray küzdene meg de még Acnologia is. Én úgy képzeletem el hogy Acnologia egy hibrid formát ölt (hasonló mint SSJ4). E.N.D kinézete legalább valami más legyen mint egy lángból álló lényé.
Naplózva

Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #9441 Dátum: 14 nov 03, 21:22:03 »

Jó rész.
a végén Gray kiállása olyan mintha Songoku védené barátait. Mard asszem csak lesett Nevet  bow
A "Lumen Histoire-t Töröljük Ki" című eposz érthetetlen. Akkor minek mondta el Makarov a népeknek?
Az Erza-Kyokua vegzatúra meg már lassan időbeli hurkot alkot Mosolyog

Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Italy4ever
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 45



« Válasz #9442 Dátum: 14 nov 04, 16:09:27 »

Mivel valahogyan be kellett hozni. Kicsit se lenne fura hogy ó itt van Mavis elintéz több ezer bombát és huss eltűnt. Biztos kell segítség hogy felélesszék vagy mit tudom én..Nevet Az hogy miért töröljék ki azt még mindig jó oknak tartom hogy csak a jelenlegi céhmester ismerheti a titkot.
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #9443 Dátum: 14 nov 04, 16:13:10 »

Lehet most fog jönni Ivan is.... Ördögi
Naplózva
sordoran
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110



« Válasz #9444 Dátum: 14 nov 10, 11:06:08 »

http://www.mangareader.net/fairy-tail/408

Ha nem is Ivan, de egy másik régi ismerős felbukkan. Ördögi
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9445 Dátum: 14 nov 10, 11:14:16 »

Lehet most fog jönni Ivan is.... Ördögi

Nem ő jött hanem más, aki engem is meglepett, bár logikus. Mard Geer igazi alakja badass.  Nevet

http://www.mangareader.net/fairy-tail/408

Amúgy ha a démonok célja hogy Zerefhez visszatérjenek akkor Mavis célja is kb ez lehet. Mekkora lenne ha mindenki csak Mavis illúziója lenne.  ikszdé Bár inkább teremtményei. Ami fura hogy az öreg nem hívott minden FT tagot Mavishez. A Top 3 maradt. Lehet erőt kell adni Mavisnek sőt valószínű de akkor nem ilyen gyengéket kéne hívni. Ott van Erza, Natsu meg Gray. Bár lehet más miatt maradtak ki. Ők Mavis legerősebb tündérei.  Pojén
Naplózva

mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #9446 Dátum: 14 nov 10, 11:54:11 »

Azt már korábban sejtettem, hogy Mard Geer valamikor majd előrukkol a saját etherias alakjával, de én arra számítottam, hogy egy olyan monstrum lesz mint anno Deliora. De így is jó. Azt meg én is valószínűnek tartom, hogy valami "erő átadós" dolog lesz Mavis-el. Egyébként szerintem logikus, hogy ilyenkor a gyöngébb tagok erejét veszik el, ő velük amúgy se sokra mennének. Azt meg nem tudhatjuk, hogy Erzát kihagyta-e az öreg. Az igaz, hogy a képen nem mutatták, de attól még lehet, hogy ő is hallotta.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9447 Dátum: 14 nov 10, 12:38:36 »

Azt meg nem tudhatjuk, hogy Erzát kihagyta-e az öreg. Az igaz, hogy a képen nem mutatták, de attól még lehet, hogy ő is hallotta.

Hát lehet hogy hallotta de láthatóan nem érdekelte akkor mivel továbbra is harcol Kyoukával. Nevet
Natusék detto nem hallották szóval nem tudom. Majd kiderül úgyis hogy mit akarnak Mavis-szel.
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #9448 Dátum: 14 nov 10, 14:28:31 »

Japán, Hiro Mashima lakása
1 héttel ezelőtt.

-Húha, kicsit elrontottam. Túl sokan vannak Mard Geer ellen, de most nem csaphatja már le csak úgy a 2 ikersárkányt... Valahogy megkésne szabadulnom tőlük. Gondolkozik
-Meg van behozok egy új ellenséget, akivel foglalkozhatnak!  Kúl
-Legyen mondjuk Jiemma.
-Nem, mégse jó, hisz Minerva félt az apjától, és le is váltatta. Nem lehetnek megint egy csapatban...
- Áhh, úgyse veszik észre. Nevet

Az nagy lenne, ha felélesztenék Mavist. Hümm-hümm Vajon, akkor újra ő lenne a céhmester? Szerintem mindenki támogatná..

Natsunak tök fölösleges volt az a "Ne féljetek!" felkiáltása. Feleslege3sen menőzött.

Geer elég jól néz ki, még szarvai és szárnyai is vannak.
Gray rendes kis erődemonstrációt tartott. Natsu csak lesett, Nevet Rég voltál 2vs1 Boss harc. Még Laxus ellen vagy 300 fejezete.^^
« Utoljára szerkesztve: 14 nov 10, 22:48:39 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #9449 Dátum: 14 nov 10, 15:38:57 »

Mard Geer egy vérbeli démon, Tetszett a Etherius-a.
Minerva Fatherját is magukhoz vették. Natsu és Gray verik le közösen. A Mard Geer átváltozása azt jelenti hogy E.N.D. nemsokára megjelenik.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 628 629 [630] 631 632 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!