24 jún 16, 06:14:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 619 620 [621] 622 623 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1852785 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #9300 Dátum: 14 szep 30, 17:19:23 »

Nagyon tetszett a rész a feléig.
utána már vártam, hogy mikor beszélik rá Kyokát, hogy legyen FT tag.Szerencsére nem így lett bár így se volt jó a második fele.

következő rész Erza vs Kyoka? eddig még egyszer sem láttunk ilyet ikszdé
Szerintem azt a részt nem kell elolvasnom.Történet szempontjából nem lesz lényeges..
Naplózva
dender
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 34



« Válasz #9301 Dátum: 14 szep 30, 17:25:40 »

Apa- fia megegyező támadása baró volt? Sajnos nem hiszem.  A mostani résszel teljesedett ki az elméletem:

E.N.D mester egy és ugyanaz Natsuval. E. (Ez akár lehet Edolas, Etherias formájú stb.) N.atsu D.ragneel,.
Ő az aki ösztönösen használja azt az erőt amit jövő Rouge pár év alatt tanult meg. A sárkányigát. Ezért volt szerintem az a közös támadás.
Ezért mosolyodott el Mard Geer  közvetlenül a megegyező támadás végén. Megbizonyosodott arról, hogy Natsu E.N.D.
Maga a könyv pedig lepecsételi E.N.D-t. Ezért nem akarja Igneel hogy elpusztuljon - feltörjön Natsu által.  Mard Geer pedig csak az ARC-cal tudja feltörni. Ezért is sürgette Kyouka-t.
Zeref innét ismeri Natsut. Sőt, azt is kinézem, hogy Zeref adta ezt az erőt neki mikor létrehozta. Acnologia pedig azért jött rendet rakni, mert ő a "prototípus" de arra Zeref sem számított, hogy  összeolvad a sárkányával, annyira hogy a sárkány veszi át a hatalmat.
Mint láthatjuk Natsuéknál pont a fordítottja történt

Ilyen "közös" támadás már volt, most is csak azért volt mert epikus. Future Rogue nem elsajátította, hanem felfedezte/kifejlesztette, magyarán a technika az övé Natsu nem tudhatja hogyan kell használni.

Zeref nem tudni honnan ismeri Natsut, de szerintem nem innen és Acnologia szerintem nem lehet "prototípus"...
Milyen sárkány veszi át a hatalmat?Nevet Acnologia maga alakult sárkánnyá a sok varázslat miatt és mert az összes sárkány vérében megfürdött...


Natsu nagyon epic:'D Sting és Rogue hozzá se tudott érni Geerhez, Natsu meg jól elveri. Csak neki is kell power up ha már mindenki kapot:3
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 30, 17:27:25 írta dender » Naplózva
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #9302 Dátum: 14 szep 30, 18:43:24 »

Fasza kis rész volt, tényleg minden minden volt benne, ami szem szájnak ingere.

Azonban reménykedem, hogy Kyouka nem fog Minerva vagy Ultear sorsára jutni. Ezt úgy értem, hogy nem javul meg, és az élő kapcsolat következményeként tényleg meghal. Az lenne hozzá méltó, ha már eddig se mutatott semmi jóságot.
Naplózva
Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #9303 Dátum: 14 okt 01, 11:50:25 »

Ha Kyouka is FT tag lesz besírok.
Engem kicsit idegesít hogy ennyire gyengék az ikersárkányok, legalább egy kis power upot kaphattak volna, mégha nem is zavarnak vizet. Legalább folyjon a vér Mard Geeren.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #9304 Dátum: 14 okt 04, 18:26:18 »

Natsu a Nagy Mágiajátékokon is leverte Stinger és Rogue-t. Ezért nem értem, miért kell csodálkozni, hogy az ikersárkányoknak lövése sincs Mard Geer ellen, de Natsu eddig állj a sarat. Viszont vegyük hozzá, hogy Geer csak fél kézzel harcol, a másik kezével E.N.D. könyvét tartja. Ha mindkét keze szabad lenne, lehet érdekesebb mérkőzést látnánk.

Ez már régóta így van, hogy Natsué a Fő Boss, és Erzáé a Mini Boss.  Erza azért is tűnik keményebbnek mert olyan ellenfeleket kap, akiket Natsu nem tudna leverni. Pl Midnighthoz Natsu hozzá se tudna érni. Vagy mondhatjuk azt is, hogy Natsu a férfi, akinek seggbe kell rúgnia azokat, akiket a legjobban utálunk. Nevet Például most. Szerintem Kyoukát többen szeretjük, mint Maar-t. Nevet
...

Ez milyen igaz. Nevet

... Tetszett, hogy Igneel hivatalosan bérelte fel Natsut, hogy ellopja E.N.D-et. Nevet A jutalom igazán csábító de szerintem valamiért Igneel nem fogja tudni elmondani vagy nem az egészet. Túl könnyű lenne így. De ha mégis összejönne jó lenne egyszokásos poénos párbeszéd Igneel és a céhesek között. Pl Gazillének, valamit a közte és Metalicana közötti hasonlóságról vagy Erzának, hogy "Áhh te vagy az a lány, akit Natsu annyira megakart menteni, hogy aktiválta a Dragon Force-t. Szép fogás fiam!" Pojén

Ilyeneken már én is agyaltam egyszer. Szerintem a legpoénosabb Gazille és Metallicana esete lenne, mivel nekem a "Metallicana" nem éppen férfi névnek tűnik. Gazille derekasan kapná az ívet Levi "miatt". ikszdé

Engem csak két dolog érdekel.
1, Először miért nem reagáltak a sárkányölők Acnologiára?
2, Valószínűleg a bennük rejtőző sárkányok reagálnak rá valójában. Akkor Sting és Rogue miért nyomorkodnak ugyanúgy? Nevet

Talán mert a sárkányaik lacrimája ott van bennük, és az is reagálhatott Acnologiára.

...
Sting és Rouge azaz a harmadik generációs sárkányölők azért tudják aktiválni olyan könnyen a dragon force-t mert bennük annak ellenére van sárkányölő lacrima, hogy már alapból is sárkányölők lennének akárcsak Natsu vagy Gajeel. Azt, hogy milyen téren lett Sting erősebb miután egy sárkány vérében fürdött azt nem tudom. Lehet, hogy a White Drive-ot emiatt tudja használni vagy a vértől csak szimplán az alap fizikai képességei erősödtek. Bár ugye Acnologia esetében is kihangsúlyozták, hogy az általa megölt sárkányok vérében fürdött és ő szerintem már emberként is brutál erős volt.

Lehet én felejtetem el, de honnan vesszük azt, hogy Sting fürdött Skyadrum vérében...?

A White Drive és a Shadow Drive csak "sima" mágiaerősítő mágiák.


400. fejezet:

Igazán sokat nem tudok hozzátenni. Igneel megjelenésének kifejezetten örülök, bár kérdés, hogy lesz-e esélye Acnologia ellen. Bár a Fairy Tailnél biztos több. ^^"

401. fejezet:

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/401/9
Igen, Natsutól nem is vártam mást. Nevet Nemhogy elhúzna az ellenkező irányba, vagy keresne magának méretben egyező ellenfelet... nem, ő beugrik Igneel és Acnologia harcába. ikszdé

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/401/12
Azért Igneel sem panaszkodhat, ha strukturális kárt kell okozni. Nevet

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/401/14
Ez a fej kb. Gazille harc előtti fejeihez hasonlít. Nevet Gondolom főleg azért, mert Gazille-nak is függőleges pupillái vannak.
Pl.: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/118/20 bal felső sarok kép

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/401/15 (alsó képsor)
Igneel tud valamit, amit nekünk is tudnunk kellene, és akkor rájöhetnénk, mi is a kapcsolat Natsu és E.N.D. között. Mert ha nem is ugyanaz a két személy, de tutter hogy van közük egymáshoz.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/401/16
Natsunak hobbijává vállt, hogy minden útjába eső, beszélgetésre hajlandó sárkányt 1-2 mondattal szétfordít. Nevet Anno Zirconist is beforgatta ("Te beszélgetsz a kajáddal?"), és most Igneel is nézett egy sort az "És a jutalmam?" szövegen. Nevet

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/401/17
Sajnos a bal oldali 2. és 4. képeken Igneel nagyon olyan fejet vág, hogy valszeg nem ő lesz a harca győztese... Szomorú

402. fejezet:

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/402/20
Nem azt mondom, hogy nem érdekel Kyouka és Erza harca, mert Kyoukának viszonylag érdekes karaktere van, de egy Igneel, Acnologia ellen, vagy egy Natsu, Mard Geer ellen harcok mellett csak max. 20%-ot tudott megszerezni magának.

Egy ideje már nincs Natsu nyakában a sálja. Vagyis mióta Silver lejegelte és levetkőztetve lesittelték. Remélhetőleg nem lesz elfelejtve az a sál, ha már olyan sokat szerepelt és olyan sok utalást kaptunk azzal kapcsolatban, hogy nem csak egy közönséges ruhadarab.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 04, 18:30:24 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #9305 Dátum: 14 okt 06, 12:01:24 »

Itt is van Mosolyog
Erza haterrek ne olvasák el Nevet
http://www.mangareader.net/fairy-tail/403
Naplózva
Rednote
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45



« Válasz #9306 Dátum: 14 okt 06, 12:02:00 »

Azt hittem a rész végére beállít Gerard de tévedtem Nevet
Naplózva

"I believe i can fly"
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #9307 Dátum: 14 okt 06, 12:11:13 »

Hát ez nem igazán érdekelt,viszont a következő fejezet címe felcsigázott. *-*
"00:00" Ezek szerint lesz valami az ARCokkal?? Technikai KO
Szerk.:Mellesleg mikor ezt a fejezetet olvastam,tiszta deja vu érzésem volt. ikszdé Ezt a fejezetet mintha már háromszor láttam volna. (Tenrou,Minerva,meg itt)
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 06, 13:00:55 írta Lemoon » Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #9308 Dátum: 14 okt 06, 12:18:25 »

Ez már vicc ami itt történik.Erza nakama power upja végtelen,állítom akkor is visszatérne ha atomjaira robbantanák szét,de a jövőbe meg a barátokba vetett hit újra feltámasztaná. Erza monnyon le! >.<#
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
tyber22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154



« Válasz #9309 Dátum: 14 okt 06, 12:25:30 »

najó ez a fejezet szerintem arra lesz jó, hogy szépen most hogy erza megint feltámadna, majd aktiválódnak az arcok és felébred END és véget ér a küzdelmük. Nagyon remélem hogy ez lesz, és megéri majd így kicsit egybe elolvasni,mert ez a mai fejezet ez már nagyon szánalmas lett, úgyhogy remélem, hogy nagy húzásra készül ezek után mashima.
Naplózva
Slorasil
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 56



« Válasz #9310 Dátum: 14 okt 06, 12:34:06 »

Amikor elsötétült a látása már reménykedtem, hogy na végre egyszer..... de nem, szánalmas fejezet.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9311 Dátum: 14 okt 06, 13:54:11 »

A fejezetet nem érdemes kommentálni.
Talán ennyit:
bullshit.
Már bocs.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #9312 Dátum: 14 okt 06, 14:18:37 »

power of friendship vs talk-no-jutsu? which one is more powerful?
Ez volt a külföldi fórumozok reakciója Nevet


Igazuk van. ikszdé A mangakák úgy tűnik szeretik inkább a szeretetet használni harcok helyett.Bár ha jól tudom Japánban sokat is számítanak a kapcsolatok. Pirul
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #9313 Dátum: 14 okt 06, 14:36:18 »

Mikor elkezdtem olvasni, volt egy kósza gondolatom, miszerint Gray fogja megmenteni. Nem tudom miért, de valahogy tökre logikusnak tűnt. (Erza veszít, meg megtudnánk mit  tud egy démonölő.)

erre:
http://www.mangapanda.com/fairy-tail/403/17

Erza fan vagyok, de nem... ez nekem nem kell. Csak a példa kedvéért: Valakizt szitává lőnek, majd felkel és golyóálló? Ha legalább lenn hátul egy majomfarka akkor kistalán elfogadnám, de nem nem hinném, hogy csillagharcos lenne.

Erza halott, gyászoljuk meg. Amit itt látunk az csak egy android ami megkapta Erza tudatát.

Emlékezzünk meg, "3rza" (mától így írom, mert android) szerepéről ebben a z arcban.
3rza vs XY round: N.
3rza Win: N


Erza Behalt
Naplózva

oky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 128


asd


« Válasz #9314 Dátum: 14 okt 06, 14:38:02 »

Ez egy ilyen manga, még mindig. Ezerszer megtörtént már benne, és ezerszer meg is fog, igen Erza győzött, győzni fog ezután is, nem értem miért kell ezt nagydobra verni. Az egész mangának ez az alapja, nakama powerup, és FT győzelem. Akinek nem tetszik ez, annak a FT se tetszik.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 619 620 [621] 622 623 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!