24 jún 16, 08:16:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 611 612 [613] 614 615 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1853104 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9180 Dátum: 14 szep 08, 13:29:28 »

Van benne ráció, én is gondoltam rá, bár azért igencsak kétlem, hogy egy év eltelt volna. Nem tartott napfalu olyan sokáig, a szálak közti idő meg biztos nem volt pár hétnél több. Inkább a mostani események következménye lesz majd Frosch halála. De ki tudja.
Mindenesetre szerintem midenki úgy ült le (én legalábbis biztosan), hogy meg kell nézni egy kötelező Erza győzelmet. Ehhez képest Nevet
Igneel, Acnologia, END, az ARC, Lumen, Gérardék. Lesz itt ne mulass kérem szépen Nevet
Na ez a rész most felpörgetett...úgy látszik csak sárkány kell hozzá xD
Viszont Igneelt ábrázolhatta vplna egy kicsit durvábban is. Így olyan kis gyerekes, már-már aranyos lett. Olyan Natsus smirksweat
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #9181 Dátum: 14 szep 08, 15:23:13 »

Vissza tért a rémalálom, A éjfeketesárkány újra a színen.
Igneelt is megjeleniteték újra. Nagy mázli a srácoknak ennyi Pech útán .
A FT elerte jövő heti fejezettel 400-at , a Ravenek 4 fejezet kellet volna hogy elérje a 300-at.
Ha Natsu E.N.D. akkor Igneel közbe fog lépni, ha nem tudná vissza tériteni Natsut akkor Gray marad vagy valaki más.
Naplózva

mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #9182 Dátum: 14 szep 08, 16:11:49 »

Vegyes érzéseim vannak a fejezetet illetően. Egyrészt örülök, mert nagyon jó fejezet volt, nem számítottam rá, hogy Acnologia már most felbukkan. Nevet
Másrészt aggódok, mert az az érzésem, hogy lassan vége a Fairy Tail-nek. Szomorú Elvégre Acnologia a főgonosz vagyis, ha őt leverik, akkor elvileg vége nem? A történet másik fő témája Igneel eltűnése volt, de a jelek szerint nemsokára ő is visszajön. Pedig abban reménykedtem, hogy a Tartaros arc és az Acnologia elleni harc meg Igneel visszajötte között még lesz egy-két arc pl.: a szent mágusokkal a középpontban.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9183 Dátum: 14 szep 08, 16:23:08 »

Vegyes érzéseim vannak a fejezetet illetően. Egyrészt örülök, mert nagyon jó fejezet volt, nem számítottam rá, hogy Acnologia már most felbukkan. Nevet
Másrészt aggódok, mert az az érzésem, hogy lassan vége a Fairy Tail-nek. Szomorú Elvégre Acnologia a főgonosz vagyis, ha őt leverik, akkor elvileg vége nem? A történet másik fő témája Igneel eltűnése volt, de a jelek szerint nemsokára ő is visszajön. Pedig abban reménykedtem, hogy a Tartaros arc és az Acnologia elleni harc meg Igneel visszajötte között még lesz egy-két arc pl.: a szent mágusokkal a középpontban.
Még biztos nem fogják leverni. Idejött, mert akar valamit, de az lehetetlen, hogy leverjék. Már csak fizikailag is lehetetlen. Gray, Erza, Makarov lehet akármilyen erős, ellene tehetetlenek, tehát maradt a 3, vagyis Stinggel és Rogue-al 5 sárkányölő. Nem tudják még leverni.
Szerintem még 150-200 rész benne van a FT-ben.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #9184 Dátum: 14 szep 08, 16:33:48 »

Nem is arra gondoltam, hogy az emberek verik le, hanem , hogy Igneel meg a többi sárkány jön vissza (bárhol is legyenek) és ők nyomják le Acnologiát. Bár remélem nem lesz igazam és még sok fejezetet megér ez a manga.
(bocs a dupla komment miatt)
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #9185 Dátum: 14 szep 08, 17:06:36 »

Achnologia egymaga ölt meg 400 sárkányt  és akkor csak emberi volt. Most már sárkány alakban gondolom erősebb mint anno volt. 3 sárkány nem hiszem, hogy nagy falat lenne neki,, még ha az egyik a tűzsárkányok királya is.
Talán E.N.D-nek lenne ellene esélye. Vagy E.N.D kiegészülve a sárkányokkal, démonokkal és FT-és mágussokkal és a Crime Sorcièrével. Jó lenne látni egy ilyen szép nagy összefogást a közös ellenség ellen.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #9186 Dátum: 14 szep 08, 17:20:05 »

Azt hol mondták, hogy 400 sárkányt megölt? Csak annyit tudok, hogy a sárkánytemetőben nyugvókkal ő végzett, de azt nem mondták, hogy ott hány volt. Egyébként sem 3 sárkány jönne vissza. Elvileg 10.000 sárkány létezik csak 14 éve eltűntek.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9187 Dátum: 14 szep 08, 18:14:49 »

Azt hol mondták, hogy 400 sárkányt megölt? Csak annyit tudok, hogy a sárkánytemetőben nyugvókkal ő végzett, de azt nem mondták, hogy ott hány volt. Egyébként sem 3 sárkány jönne vissza. Elvileg 10.000 sárkány létezik csak 14 éve eltűntek.

Ez most nekem sem rémlik hogy Zirconis mondta-e hogy hány sárkányt ölt meg Acnologia de az tuti hogy nem kettőt.

Ezt a 10.000 sárkányt meg felejtsük már el mert soha nem fogunk a jelenben látni ennyit mivel azt a 10 ezret Jövő Rouge akarta visszahozni a múltból. De mivel a kapunak kampeca így azokkal már nem fogunk találkozni. A jelenben össz vissz max 3 sárkány élhet. Natsu, Wendy és Gazille sárkánya. Sting és Rouge ugye megölte a sajátját. Cobra meg Luxus nem igazi sárkányölő. Igazából Stingék sem ami azt illeti. Egyébként a fenti 3 sárkány közül egyedül 2-ről tudjuk biztosan hogy él. Igneel és Grandeeney. Azok akik 14 éve eltűntek meg szintén ők. Nevet

No de fejezet.

Irgalmatlan Zirconis utóhatása volt a fejezetnek. Nevet
Mashima cseszett nagy troll. Amikor már már azt hittem átcsapunk Erza fanservice fightba és mindenki ömlengeni kezd milyen erős (pedig én nagyon bírom Erzát) megjelenik a kétségbeesés sárkánya ráadásul a remény sárkánya is színre akar lépni. Nevet Valahogy nem tudom elképzelni hogy Acnologia csak épp erre repült de egyéb szándéka nincs.

Egyébként én vagyok az egyetlen akinek egyből az volt az első gondolata hogy Gildartz is jön vele együtt? Elvégre Gildartz a történet során csak akkor tűnt fel a színen amikor kedves kis szárnyas barátunkról szó esett vagy megjelent. Nevet

Ja és a legszebb az utolsó oldalon nem is Igneel feltűnése. Nem tudom ki nézte meg tüzetesen a feliratokat rajta de ha jól látom jövőhéten hatalmas ünneplés lesz a Mashima házban. Nevet

http://img.mangastream.com/cdn/manga/3/2529/084.png

Én nem tudom hogy ez az ember ember-e egyáltalán hogy lenyom nekünk 32 oldalt full színesben (ha nem jól értem javítson ki valaki) Plusz a jövőheti fejezetben is lesznek színes oldalak a OneShot mangáján kívül, ami egyébként 32 oldal lesz és mind színes?! :O Egyébként nagy rejtély hogy mit is jelent pontosan ez a "Hoshigami no Satsuki" Ha tényleg azt amit a jobb oldalon fordított MS akkor lehet kapcsolódik Lucy-hoz is mivel csillagok meg  hold meg miegymáshoz van köze. Ez a Rubodama is igen érdekesen hangzik pláne hogy feltűnik. Remélem nem Goku jelenik meg egy továbbfejlesztett Genkidama-val. Nevet

És hát a jövőheti rész címe is kecsegtető. Szóval megint el leszünk kényeztetve. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 08, 18:16:21 írta Kuro25 » Naplózva

kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #9188 Dátum: 14 szep 08, 18:38:30 »

A 400 nem a sárkányok számára vonatkozott akiket Acnologia megölt, hanem 400 éve történt amit Zirconis mesélt.

A fejezet tényleg pozitív csalódás volt. Már teljesen felkészültem arra, hogy az egész fejezetbe Erza-ékról fog szólni, de szerencsére megszakadt a harc. Örülök Acnologia megjelenésének, de valahogy hogy is mondjam... kicsit túlzásnak tartom még. Valahogy úgy érzem, hogy most nem a harc miatt jött, más okból van itt. Lehet, hogy ő is az ARC-ot jött megállítani, ahogy előttem írta valaki, vagy feléleszti END-et valahogy, vagy épp megakadályozni jött END feléledését.
Én eléggé ellennék keseredve,ha tényleg csak három sárkány élte volna túl. Én azt kevésnek tartom. Szerintem a sárkányok száma nem igazán van összefüggve a sárkányölők számával. Az biztos, hogy jóval több sárkány van mint sárkányölő, szóval remélem, hogy több sárkány maradt 3-4-nél.
Én nem gondolom, hogy Igneel feltétlen ebben az arcban nagy szerepet kap. Szerintem Acnologia egy kis átvezető lesz (pl. mint a Nagy Mágiajátékok végén és a Nap faluba a Tartaros) és Igneel majd a következő arcba kap nagy szerepet. Így is van még elég tisztázatlan dolog ebben az arcban.
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #9189 Dátum: 14 szep 08, 18:45:42 »

Kellemes volt ez a fejezet. Achnológia megjelenése annyira nem lepett meg, jobban izgat Igneel és, hogy mit tudnak majd kezdeni Achnológiával.

Szerintem Mashima el van árasztva segédekkel. Másképp nem tudom, hogy tud ennyi mindent megcsinálni. Egyébként örülök neki, hogy ilyen lelkes a plusz tartalmakat illetően.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #9190 Dátum: 14 szep 08, 19:24:49 »

Érdekes és meglepő fejezet volt. Bővebben nem is szeretnék foglalkozni vele, mert az eddigi tapasztalatok azt mutatják, hogy a komolyságindex kiugrása csak pillanatnyi állapot és bármikor semmissé tehető. Még egyszer nem fogja elhitetni velem Mashima, hogy itt most hatalmas leszámolás fog következni. Az elvárásaim a padlót súrolják. Tessék meglepni, Sensei! Hümm-hümm
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #9191 Dátum: 14 szep 08, 19:31:38 »

Na ide is régen írtam, sokszor lehordom a mangát, de most kivételesen nagyon jó volt a fejezet utolsó néhány oldala. Az biztos hogy nem fogják még Acnologiát legyőzni, még lesz ezen kívül minimum egy történet ív. Meghalni sem fognak tőle, az is biztos.
Engem az érdekel vajon most Őnagysága meg fog szólalni, vagy csak szórakozik egyet, mint legutóbb. Embereknek nem, de talán démonoknak megszólal. Nevet
Igneel meg már pont itt ideje, hogy felbukkan. A Tartaros íven látszik már, hogy tulajdonképpen egy átvezetés a komolyabb dolgokhoz. Mindenki kapja a power up-ot. A következő ív biztos hogy már a végjáték előszele lesz, egyre több dolgot fogunk majd megtudni.
Remélhetőleg Igneel nem csak egy kép erejéig szerepelt, mert azt már nagyon unom... Feltételezem hogy a következő fejezetben ő jelenik meg, ha a címet nézzük.
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9192 Dátum: 14 szep 08, 19:46:02 »

Nem hiszem, hogy megjelenne. Inkább a mostani események után, esetleg END ellen. Mert azt kétlem, hogy Acnologia sokáig marad. Legyőzni nem tudják, még egyszer pedig nem hiszem, hogy eljátssza Mashima a Tenrou szigetet (harcolnak, aztán meg menekülnek).
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #9193 Dátum: 14 szep 08, 21:00:33 »

Annyi haszna lehetne, ha mondjuk elintézné a megmaradt arc-okat. Unhatja magát, kell neki vki, aki elég erős h legyőzze, ha nem lesz mágia, akk mégannyi esély sem lesz ellene. Legalábbis, sok gonosz, akinek nagy ereje van, keres vkit, aki legyőzheti, vagy ki tudja, h mit akar ott.
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Don Diablo
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


« Válasz #9194 Dátum: 14 szep 09, 08:30:00 »

Remélem már beszélni is fog Achnologia nem csak üvöltözni aztán megtudunk valami érdemlegeset az eredetéről mert az még mindig nem tisztázott.
Az egyik teória az hogy egy sárkányölő volt aki sokat használta a Dragonforce-t meg sárkányok vérében fürdőtt, a másik pedig az hogy Zeref teremtette.Mondjuk az utóbbit kétlem mert Achnologia valszeg erősebb mint Zeref, és ugyan hogy teremthetett volna magánál erősebb lényt?Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 611 612 [613] 614 615 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!