24 jún 16, 05:41:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 608 609 [610] 611 612 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1852688 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9135 Dátum: 14 aug 27, 10:17:10 »

Megjött az ANIMARAEL-től a szebb Lucy cosplay. Ez vmi eszméletlen de a jel még mindig piros.  De annyi baj legyen. ikszdé

https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/t1.0-9/10636311_315331921968773_4805708559885247309_n.jpg
Naplózva

Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #9136 Dátum: 14 aug 27, 19:53:14 »

Natsu akkor lenne még erősebb szintén a csatában elnyelne valami különleges elemet.
Kiváncsi vagyok hogy tényleg ő E.N.D,  Gondolkozik
Ha nem a kor a könyvbe zárt lélek lenne az.
Most már nagyon érdekkel a folytatás.
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #9137 Dátum: 14 aug 27, 21:23:16 »

A végén még az lesz, hogy Natsut azért teremtette Zeref, hogy E.N.D tárolója legyen. E.N.D elveszi Natsu testét és a halálával Natsu is vele hal. Pont mint a Guilty Crown-ban. Nevet
Vajon mit tennének Erzáék, ha E.N.D megállításához meg kellene ölniük Natsut?
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9138 Dátum: 14 aug 28, 00:25:45 »

Mashimát ismerve, szerintem ezt tennék:
Erza a barátság, és a szeretet erejével, félholtan elmondaná Démon Natsunak, hogy ez nem ő, az igazi Natsu soha sem bántaná a társait.
Gray beköpne valamit arról, hogy szégyelld a pofád, lángagyú, hogy hagyod hogy egy démon legyőzzön.
Wendy mondana valami olyasmit, hogy Natsu-san, te mindig harcoltál a végsőkig, most se hagyd magad, én tudom, hogy sikerülni fog.
Lucy sírna, hogy gyere vissza hozzánk Natsu, hiszen barátok vagyunk.
Happy meg két, apró könnycseppel a szemében csak ennyit mondana, magas, elérzékenyült hangon: Natsu...
Aztán Natsu üvölt, üvölt, hatalmas lángoszlop tör elő belőle, majd amikor kialszik, ott áll Natsu, aki legyőzte END-t magában, sírva összeomlik, mit tett, majd bocsánatot kér, és megköszöni mindenkinek, hogy végig mellette álltak, hiszen barátok nélkül elbukott volna.
Vázlatosan asszem ennyi.
....
Poént félretéve, remélem, nagyon remélem, hogy nem kerülnek majd ilyen helyzetbe, mert nem hiszem, hogy abból logikusan ki tudnának kerülni. Vagy ha igen, akkor jöhetne egy kis dráma azáltal, hogy Natsu esetleg megölné az egyik barátját, de valahogyan (hogyan?), ráébredve arra, hogy mit csinál, felülkerekedik END-n. Így lenne igazi dráma, karakter-, és jellemfejlődés, és motiváció, hogy miért rúgja szét Zeref seggét (nem mintha ahhoz kéne neki külön motiváció).
De ez a Fairy Tail, ez soha nem fog megtörténni. És talán nem is baj, így szeretjük ezt a mangát, ahogy van.
De azért nem ártana egy megújulás, friss motivációk, amit tökéletesen előtudna hozni egy karakter hősi halála. No, nem a főszereplőkre gondolok, de pl. Makarovra. Szerintem neki már semmilyen feladata nincs. A mostani FT-t már nem nagyon kell lelkileg vezetni, nevelni, már felnőttek. Vezetni meg tudna Luxus is, Gildartz is, Mira is, sőt, akár Erza is, bár őt nem szeretném. Mégcsak az erejére sincs olyan nagy szükség, hiszen Hades óta (már 190 rész kb.) nem volt harca.
Annak ellenére, hogy szerintem nagyon jó ez a szál, sokkal jobb, mint a mágiajátékok, de kéne valami frissesség, mert a motivációk, a történet mozgatórugói kb. az első rész óta ugyanazok.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 28, 00:27:31 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #9139 Dátum: 14 aug 28, 10:53:50 »

A megújulást lehetett volna azzal kezdeni, hogy a nyomorult Kyuukimon tagokat ne a 2 fejezetes sablonnal verjék le. Talán Silver az egyedüli kivétel, aki 3 fejezetes harcot kapott, de ott is a szokásos forgatókönyv ment. Hozzá se tudnak érni a Kyuukimon tagokhoz, akik szétalázzák őket, de csodával határos módon, mindig fordul a kocka és győz a Fairy Tail, amihez elég 1 maximum 2 bevitt támadás a harc során. Biztos megerőltető lenne egy olyan harcot írni, amiben a két fél nagyjából egyenlő szinten van az elejétől fogva és nem a semmiből lesz az egyik fél leverve. Persze ehhez időt is kellene szánni a harcokra, amit láthatóan nyűgnek tart Mashima-sensei. Véleményem szerint, a harcok jelentős többsége borzalmas és teljesen mentes bármiféle izgalomtól. Nyugodtan fel lehet háborodni ezen, de nem fogom meggondolni magam, akármilyen válasz jön. Számomra a Fairy Tail varázsa erőteljesen megkopott. Noexpression
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #9140 Dátum: 14 aug 28, 11:36:25 »

A harcokban már nyilván nincs semmi, ami izgalmat adhatna, hisz tudjuk, hogy akármilyen kilátástalan helyzetbe kerüljön egy FT tag, akármilyen erős ellenfél ellen, azt vagy megtérítik, vagy legyőzik valami semmiből jött power uppal, esetleg mindkettő. A sztori vezetés pedig ezen harcok nyomán halad, a manga magát ismétli, én tényleg nem tudom, hogy képes valaki még izgulni rajta, hisz úgyse lesz világokat megváltó plot twist, csak a szokásos.

Ja és megkíméllek titeket az ahhoz hasonló kommentektől, mint hogy "akkor ne olvasd tovább, ha nem tetszik" és "csinálj jobbat, ha tudsz" ; nem hagyom abba mert kíváncsi vagyok mi lesz ennek a szemétdombnak a vége, HA vége lesz valaha, és bár rajzolni nem tudok, szerintem pár hét gondolkodás után mosolyogva kinyögnék valami jobb sztorit. Nevet

Egyébként az egyetlen dolog amit értékelni tudtam az utóbbi fejezetekben, hogy Levy megcsókolta Gazille-t, még akkor is, ha csak életmentés célját szolgálta... mondjuk ez is idegesítő, hogy a karakterek életében nincs látható fejlődés a romantikai szálon. Még feszültség sincs köztük, csak egyszer random elcsattan egy csók (Erza&Gerard esete is hasonló volt), aztán pedig a két karakter megy útjára, nem gondolnak többet egymásra csak ha valaki szóba hozza őket, és mintha misem történt volna. Bleh.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 28, 11:36:57 írta CrazyCat » Naplózva
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #9141 Dátum: 14 aug 28, 17:07:13 »

Számomra a Fairy Tail varázsa erőteljesen megkopott. Noexpression
Nekem a kedvenc animém/mangám,de már én sem tudom,hogy meddig smirksweat Szomorú

Igaz,hogy nem lehet izgulni egy hangyányit sem a karakterekért+még teljesen más tereken sem mutat fejlődést,mint ahogy CrazyCat is írta.De nem tudom eldönteni,hogy ez most jó,vagy nem?
Végül is minden animének van egy bizonyos hangulata,ritmusa,szokása és ezeket a FT tartja is.Egy ideig nagyon tetszett ez,de már én is kezdem észrevenni,hogy a saját maga sablonja lett ez a manga :/ És pont ezért fogalmam sincs,hogy változnia kéne vagy sem...Lehet,hogy Mashima is attól fél(vagy egyszerűen csak lusta,vagy nincs kedve),hogy ha esetleg túl sokat változtatna,akkor már nem ugyanazt írná/rajzolná.Meg persze azért is,mert ha valamit rosszul csinál,akkor a vétel sem lesz akkora. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 28, 17:08:11 írta Lemoon » Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #9142 Dátum: 14 aug 28, 18:13:26 »

Pedig ezt csinálja rosszul, és én nem csodálkoznék, ha megcsappanna a vétel szám. De egy ilyen sok fejezetes mangát ha valaki elkezdett, általában úgyis gondolja, hogy be is fejezi, emiatt ha csökken is kicsit a bevétel, nem feltűnő.
Ám egy kis karakterfejlődésnek örülnék, vagy valami igazi akciónak. Például valamikor Gray beveti magát Juvia elé és kiderül hogy mégis érdekli a nő, vagy bármi (mert néha elég irritáló a köztük lévő kapcsolat), ehhez hasonlók. Egy fontosabb ember halála vagy valami más brutális változás.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9143 Dátum: 14 aug 28, 18:20:03 »

Mondom, jó a sztori, érdekes a világ, nagyon jók a karakterek, de....kéne egy kis frissesség, egy kis változatosság, valami olyan, amit még FT-ben nem láthattunk. Pl. egy komoly (nem feltétlenül főszereplő) karakter halála. Nekem szinte kínálja magát Makarov, ő rajta látszódik meg a legjobban, hogy ugyanaz megy. A FT már túlnőtt rajta, és ezeken a klisés fordulatokon is.
Nem tudom, hogy csak én vagyok így vele, de nekem a Tartaros elleni harc sokkal jobban bejön, mint a mágiajátékok. Szerintem nem rossz a manga, tartja ezt az állandó szintjét, de ennél még sokkal több lehetőség lenne benne. Ennyi jó karaktert vétek lenne nem kihasználni.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #9144 Dátum: 14 aug 28, 19:01:53 »

Makarov jobban kínálta magát a Tenrou Sziget-en. Még arra is lehetősége lett volna, hogy utolsó mondatainak egyikeként elkiáltsa magát, hogy "A One Piece létezik!". Tökéletes kiírás lehetett volna, de azok után, hogy ismét ő lett a mester nem hiszem, hogy véglegesen meghalna bármikor is. Akit egyszer megpróbált Mashima megölni, az nem fog az elhunytak névsorába kerülni. Szép listát lehetne készíteni a nevekből.

Amit az FT-ben még nem láthattunk és nagyon jót tenne neki:
- Erza vereség 1 vs. 1-ben.
- Natsu kifárad a sok harc után és belátja, hogy nem lenne értelme annak, ha ő vonulna a történetszál főellensége ellen.

« Utoljára szerkesztve: 14 aug 28, 19:02:37 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #9145 Dátum: 14 aug 28, 19:12:52 »

Bastian beelőztél de elküldöm, ha már leírtam. Nyelvesít
Makarovnak már a Tenrou szigeten meg kellet volna halnia. Akkor és ott tökéletes zárást kapott volna a karaktere. Mármint annál jobb halált úgy se fog kapni, mint feltartja Achnológiát, hogy a "gyerekei" élhessenek. Azóta semmit sem tudott hozzátenni a cselekményhez. Igazából azóta Mavis irányítja ismét a céhet. Nevet Talán most lesz valami, hogy aktiválja a Lumen Histoire-t. Viszont ez a szerep is jobban illene Mavishez szerintem...


Igazából Urtearnak is meg kellet volna halnia miután feláldozta magát. Az, hogy életben maradt olyan nesze semmi fogd meg jól érzést kelt, mert bár életben maradt valószínűleg soha többé nem fogjuk látni, Az ő karaktere gyakorlatilag le lett zárva és sokkal jobb lett volna, ha nem vén anyókaként tengetné az idejé főleg, hogy elvileg az összes "életerejét" beáldozta arra az 1 percre .

Az FT-ben 2 dolog állandó. A semmiből jövő Power Up-ok és Erza veretlensége 1vs1-ben.Nevet Én már úgy vagyok vele, ha Erza eddig kibírta, akkor már vigye végig a mangát veretlenül.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #9146 Dátum: 14 aug 28, 19:57:55 »

Ha találok bármi okot arra, hogy én is az egyik legtúlértékeltebb karakter veretlenségéért szurkoljak, akkor majd szólok. ^^"
Akkor elfogadnám a dolgot, ha Erza teljesítménye nagyobb lenne, mint a hírneve. Az állítólagos egyik legerősebb női mágust a történetben valahogy mindig a padlóról kell felkaparni, miközben kevésbé hírhedt ellenfelei vígan teát szürcsölgetnek és kekszet majszolgatnak közben. Az már más tészta, hogy a padlóval kötött barátságából származó erővel könnyűszerrel le tud győzni bárkit. Ez a mágiájának az igazi forrása.

Szóval Tempesta maradt egyedül bevethető, plusz talán még Kyouka. Vajon emlékszik-e még valaki, hogy vért kell szerezni Tempestától? Kinézem Natsuból vagy Gajeelból, hogy szétverik a tagot és csak úgy elsétálnának, majd jönne a "Nem felejtettünk el valamit?". smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 28, 19:58:30 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #9147 Dátum: 14 aug 28, 20:12:26 »

Szerintem csak nem fogják elfelejteni, mert Juvia ott szenved mellettük. Ha más nem Lucynak vagy Levynek eszébe jut.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 28, 20:12:57 írta shiranai » Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #9148 Dátum: 14 aug 28, 22:49:38 »

Az FT-ben 2 dolog állandó. A semmiből jövő Power Up-ok és Erza veretlensége 1vs1-ben.Nevet Én már úgy vagyok vele, ha Erza eddig kibírta, akkor már vigye végig a mangát veretlenül.

Erza azért vesztett Gerard ellen, a Mennyország Tornyán.
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #9149 Dátum: 14 aug 28, 23:08:48 »

Natsu közbelépett, majd átvette a harcot tőle, így az nem számít vereségnek. Isten igazából még harcnak sem nevezném. Erza nem sokkal korábban lefegyverezte Jellalt a tróntermében. Jellal az ott Erzára rakott Bénító Kígyóval később megbénította Titániát és be akarta olvasztani egy lacrimába miután az Etherion feltöltötte a tornyot. Amit harcnak lehetett nevezni, az a trónteremben zajlott és azt Erza nyerte(93. fejezet).
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Oldalak: 1 ... 608 609 [610] 611 612 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!