24 jún 16, 07:15:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 601 602 [603] 604 605 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1852946 alkalommal)
0 Felhasználó és 20 vendég van a témában
BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #9030 Dátum: 14 júl 30, 20:24:26 »

azért linkeltem a képeket....csillagszellem ruhában be tudnak menni
Szerintem az inkább csak blöff volt Virgo részéről. Mégsem mehettek bulizni fürdőruhában a Csillagszellem király elé.  ikszdé
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #9031 Dátum: 14 júl 30, 21:08:23 »

Nem blöff mert valóban így történt. Másrészt nem csak Virgo említette ezt meg.

Egyébként nekem az utolsó mangával nem volt bajom de azért számomra komoly megrökönyödést okozott Gray öröksége amely apáról gyermekre szál. Nem azzal van bajom, hogy örökölt valami powert. A gondom ott kezdődött, hogy hogyan lehet örökölni valamit amelyet az előd nem örökölt hanem megtanulta. Amit meg lehet tanulni azt elég érdekes örökségként nevezni, hiszen más is képes azt elsajátítani. Semmi bajom nem lett volna ha Gray apja már korábban is (halála előtt) rendelkezett volna ezzel az erővel/képességgel. Viszont ebben az esetben halálakor már meg kellett volna kapnia Graynek, hiszen az öröklődésnek azonnal végbe kell mennie ahogy most történt. Viszont mint kiderült, hogy ö megtanulta ezt a mágiaformát, így pedig számomra érdekes (egyben butaság is) az öröklés lehetősége ilyen formában. Nekem ez úgy lehetett volna nem ellentmondásos ha Silver valamilyen átokkal/mágiával átruházta volna a megtanult képességét.
Naplózva
Adri
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 91



« Válasz #9032 Dátum: 14 júl 31, 14:53:38 »

A Wendys mangába belelehet olvasni: http://games.nakayosi-net.com/image/hayayomi/1409/
Jobbra kell lapozni.Mosolyog
Naplózva

tyber22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154



« Válasz #9033 Dátum: 14 aug 01, 07:33:58 »

http://www.mangareader.net/fairy-tail/395

És íme  Kúl  Te jóég, mikor komolyra vették a figurát, ott azért libabőrös lettem ! Megint windows háttérkép gyanús képek lesznek Nevet  De a vége.... te jóég... már megint miért kellet így betrollkodni ?  Technikai KO  Úgy tűnik Juvia se úszta meg sértetlenül a harcot, aranyos volt, ahogy látni akarta gray-t. De az a kép mikor Natsu és Gazille a villámlósárkány és vasárnyéksárkány módban áll, az üt, az a hét képe nálam ! Mondjuk az nem tetszett, hogy utána egyből bedarálták Torafusát (remélem jól tudom a nevét) és Tempestát. oké, hogy hatalmas erőt jelent, de ők is bealakultak és azért na, valami kiegyenlített csatát szívesebben néztem volna. De azért így is tetszett.  Jó fejezet volt  Mosolyog
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #9034 Dátum: 14 aug 01, 08:31:10 »

Juvia nekiáll rinyálni hogy látni akarja Gray-t. Oké, 1 részig tartott, szép volt, jó volt, újra itt az agyatlan marha.
Erza ijesztő? Mit szívott az a macska? Én is kérek belőle, de dögivel!
Értem, tehát mindenki átment SSJ-be, majd a két semmirekellő gyökér egymást csapta pofán. Ah, kár, hogy főszereplők, így nem remélhetem, hogy meg is ölik egymást...
Mard meg csapja már le azt a 2 nyomorékot, ne pedig a száját jártassa.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 01, 08:40:08 írta Aizen » Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #9035 Dátum: 14 aug 01, 09:02:13 »

Így kell olyan fejezetet csinálni amiben nem történik semmi. Nevet

Annyi volt, hogy Juvia leült a kispadra, Gazille meg még képes a vasárnyéksárkány módra.  Ami nem tartott sokáig mert egy ütést adtak egymásnak és már meg is szűnt.

Komolyan most más erejével ékeskednek? Luxus villámai sokkal erősebbek jobb, mint a tied! ikszdé
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #9036 Dátum: 14 aug 01, 09:40:10 »

Gajeel vasárnyéksárkány formája még mindig állati menőn néz ki és úgy tűnik még mindig képes használni, nagyjából ennyit a heti fejezetről.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9037 Dátum: 14 aug 01, 12:13:25 »

Azért nem volt ez olyan rossz.
Múltkor kérdeztem, hogy Erzáék vajon  mit csinálnak. Hát most már tudjuk. Ha csak kérdezni kell, akkor ha kérhetem:
Makarov mikor jön? Gérardék mit csinálnak? Gildartzot fogjuk még komoly fejezetben látni? Talán ennyi Nevet
Juvia viszont most egyáltalán nem nyávogott. Nekem szimpatikus volt, őszinte, nem egy idióta fangirl.
A Natsu Gazille páros meg már az elejétől nagyon állat Mosolyog Nagyon bírom a párosukat. Épp tegnap jutott eszembe, hogy vajon Gazille képes-e felhasználni az árnyékot újra? Ez kellemes meglepetés volt. A másik zrikálása is nagyon bejött, de a végén azok az ütések nekem elrontották a hangulatot.
Valaki írta talán az anime topicban, hogy mostanában nincsenek kidolgozott harcok. És igaza van. A mágia játékok óta csak képkockákat látunk a harcokból, nincsenek 2-3 fejezetes harcok, ha meg vannak, akkor az csak monoton ütések sorozata. Ma is ez hiányzott. Amikor bedurvultak, akkor 3 oldal alatt kiütötték a démonokat. Mondjuk nálam az pozitívum, hogy a fejlődésük végre szembetűnő.
Szóval egy átlagos fejezetet kaptunk, szerintem.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #9038 Dátum: 14 aug 01, 13:25:57 »

Jó volt de , ez megint a Animében nem lesz jó mert ott nem néznek ki jol a harcok pár képből.. ..
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9039 Dátum: 14 aug 01, 14:37:31 »

Juvia nekiáll rinyálni hogy látni akarja Gray-t. Oké, 1 részig tartott, szép volt, jó volt, újra itt az agyatlan marha.
Erza ijesztő? Mit szívott az a macska? Én is kérek belőle, de dögivel!
Értem, tehát mindenki átment SSJ-be, majd a két semmirekellő gyökér egymást csapta pofán. Ah, kár, hogy főszereplők, így nem remélhetem, hogy meg is ölik egymást...
Mard meg csapja már le azt a 2 nyomorékot, ne pedig a száját jártassa.

Szerintem már így is be vagy tépve nem kell neked már több szívni való. ^^'
Nem is értem mi az Istenért olvasod ha ilyen undorító módon állsz hozzá. Van benned egyáltalán érzelem?
nem vagyok egy nagy Juvia fan, pedig bírom de most egyáltalán nem nyávogott. Látni akarta Gray-t mert tudja min megy keresztül ilyen egyszerű. Ehhez tehetség kell hogy ne fogjon fel ilyen alap dolgot az ember. Erza igen is ijesztő bár nem itt az tény. De azok a macskák nem igazán ismerik az igazán félelmetes arcát. De hogy ezen is kiakadsz hát nem is kommentálnám inkább. Ha nem vetted volna észre előtte a másik két nyomit csapták le. Nem tudom miért kell ennyire komolyan venni az olyan dolgokat amik poénnak, úgymond levezetőnek szán Mashima. Amit meg komolyabban kéne értelmezni már meghaladja a képességét egyeseknek. Vicces.

Mard Geer meg agyhalott, nem látod hogy magával társalog? Nevet

Komolyan jó tanácsként mondom mert nem akarom hogy kínozd magad. Fejezd be a manga olvasását ha ennyire utálod.


Egyébként nem volt nagy cucc fejezet az elején Juvia rész jó volt Én átéreztem amit kellett. Lucy mondjuk eléggé fénysebességgel ért oda na mindegy. Nevet

A kölkök megint nyomják a szokásos hülyeségüket de nem is vártam mást tőlük. Jó volt ez így majd a köviben folytatják a kemény harcot.

Egyébként miért írja mindenki hogy Natsuék lenyomták a démonokat? Egyáltalán nem győzték le őket, csak lefeküdtek aludni. Nevet Az iazi harc remélem csak most kezdődik. Bár ez a "Ezek démonok" elszólás lehet hogy Mashimától egy jelzés. Khmmm. Nevet

Wendy a borítón cuki amúgy. A mangáját is olvasni fogom de a képek alapján nem lesz nagy kunszt. Ha jól láttam inkább kis gyerekeknek fog szólni.
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9040 Dátum: 14 aug 01, 15:42:47 »

Egyébként miért írja mindenki hogy Natsuék lenyomták a démonokat? Egyáltalán nem győzték le őket, csak lefeküdtek aludni. Nevet Az iazi harc remélem csak most kezdődik. Bár ez a "Ezek démonok" elszólás lehet hogy Mashimától egy jelzés. Khmmm. Nevet

1.Azért gondolom, hogy legyőzték őket, mert már egyikük sincs a "keverék" módban, és elkezdték egymást gyepálni, hogy ki nyert először. Bár az is igaz, hogy nem tűntek nagyon összevertnek a démonok. De ha Tempestát Luxus bepaszírozta a földbe olyan lazán, hogy még a köpenye is rajta maradt, akkor Natsuék se szenvedjenek meg vele túlságosan.
2.És ez még csak nem is az első elszólás volt. Én már akkor elkezdtem azon gondolkodni, hogy Natsu ember-e, amikor Jackallal harcolt, és neki is volt egy olyan elszólása, hogy ő nem is ember, vagy valami hasonló. Azóta, meg minden jel arra mutat, hogy Natsu END. Amit gyakran ki is fejtesz Nevet
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9041 Dátum: 14 aug 01, 18:38:48 »

2.És ez még csak nem is az első elszólás volt. Én már akkor elkezdtem azon gondolkodni, hogy Natsu ember-e, amikor Jackallal harcolt, és neki is volt egy olyan elszólása, hogy ő nem is ember, vagy valami hasonló. Azóta, meg minden jel arra mutat, hogy Natsu END. Amit gyakran ki is fejtesz Nevet

Jól van na szeretem tudatosítani az emberekben hogy úgy is az van amit én akarok. Nevet Viccet félretéve tényleg meglepődnék ha nem Natsu lenne END a végén. Huh ez most kissé érdekes mondat lehet azok számára akik legalább kicsit tudnak angolul.  ikszdé
Naplózva

balint002
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 242



« Válasz #9042 Dátum: 14 aug 01, 20:12:51 »


Szerintem már így is be vagy tépve nem kell neked már több szívni való. ^^'
Nem is értem mi az Istenért olvasod ha ilyen undorító módon állsz hozzá. Van benned egyáltalán érzelem?

Komolyan jó tanácsként mondom mert nem akarom hogy kínozd magad. Fejezd be a manga olvasását ha ennyire utálod.
Nem ezt szokták neked is mondogatni a Bleach topicban? Ne mondj olyat amit te magad sem tudsz betartani Nevet
Vicceltem természetesen bye bye

Az eheti rész meglepően gyors volt. Kétszer is megnéztem, hogy biztos az-e az utolsó oldal, dehát nem lehetett mit tenni Nevet Kicsit bugyutának éreztem a végét, ennyi tapasztalattal meg csatával amit megvívtak, ennek nem szabadott volna megtörténnie. Az eleje tetszett, hogy vitatkoztak, hogy melyikük az erősebb, de az utolsó oldal... hát az aztán kizökkentett és lerombolt mindent.

A Juviás rész aranyosra sikerült. Mashimában mindig azt szerettem, hogy az érzelmeket, nagyon jól tudja valahogy visszaadni a mangája. pl.: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/251/17 És e-mellé még könnyen is ugrál ezek között.
Bár a mostani részekben, pontosabban a mágia játékos időszak óta nem tapasztalom és nagyon hiányzik.
Vissza térve a mostani részekhez, a Juviás rész szép lett mint mindig, az apa fiát erőltetettnek éreztem, konkréten húzta a semmit. Nem sikerült se érzelmekben, se történetben rendesen felvezetni.

Summa summárum remélem, hogy valami váratlan sül ki a végére, ami megrendít majd pár karaktert érzelmekben. Tökéletes lehetőség lesz erre, ha tényleg Natsu e.n.d. Happy-t nézném meg, Gray-t, Erzát és természetesen Lucy-t. A jövőben haladást várok a kapcsolatukban :DDD
Naplózva
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #9043 Dátum: 14 aug 02, 00:15:57 »

E.N.D. .... Az a sok fanservice Natsu-val meg Lucy-val lehet hogy végig célzás volt nem? Továbbá mint DÉMON említést kapott még nagyon régen ----> http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/069/9

E - Ecchi
N - Natsu
D - Dragneel

 Ohh My God
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9044 Dátum: 14 aug 02, 00:27:58 »

Haha Nevet Nem is rossz. Rá lehet éppenséggel húzni, de hogy akkor Mashima még nagyon nem ezt tervezte, az biztos Nevet

Szerk.:
Amúgy szerintetek mi lesz a Sting-Rougue vs Mard Geer csata kimenetele? Mert bár tartják magukat Stingék, de Mard nagyon lazának tűnik sőt, inkább arrogánsnak. Már alig várom, hogy valamelyik FT-s (Gazille jó lenne mondjuk, úgy is rá fér a szereplés) leverje a földbe.
A másik dolog, hogy ha Erzáék megtalálják azt az irányítótermet, akkor mit fognak ott csinálni? Mert szerintem a céhek fogják majd megállítani az ARC-okat. Na mindegy, de vannak még itt nyitott kérdések.
Ja, és ha END feltámadásának az az ára, hogy az ARC elsüljön, akkor el fog sülni. Mert END-nek fel kell ébrednie. De ki tudja, lehet, hogy Mashima talál egy középutat. Mert ha elsül az ARC, akkor Gray nehezen fog harcolni END ellen mágia nélkül.
És még ott van a Lumen, azt is használni kéne valamikor. Áh, marha sok minden van még. De jó ez az arc (nem a bomba Nevet).
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 02, 11:59:19 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Oldalak: 1 ... 601 602 [603] 604 605 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!