24 jún 16, 07:48:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 598 599 [600] 601 602 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1853036 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #8985 Dátum: 14 júl 22, 09:56:57 »

Én úgy emlékszem, hogy Makarov nem akarta Ivant megtenni következő mesternek..érezte Ivanban a sötétséget, ami a FT bukásához vezetett volna, ja meg rá volt kattanva a Lumen H-ra:D
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8986 Dátum: 14 júl 22, 13:07:17 »

Az Ice Trail kb. "jégösvény". ^^ Gray útjára utal.

Ivannal kapcsolatban valami olyan is említve volt, hogy nem jól bánt a FT céh tagjaival.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #8987 Dátum: 14 júl 22, 16:53:05 »

Mavis története meg analóg némely ponton Erzáéval.
szinte mindenkinek valami mély lelki sebe van, ha figyelitek.  
Még Mira mondta,hogy a Fairy Tail-ben,mindenki hordoz magával sebeket,fájdalmat stb. De egyébként,ha tényleg lehet találni olyan szereplőt benne akinek nincs fájdalmas múltja,az egy csoda lesz. Ohh My God

Meg aztán,Ivan még a tetejében direkt ellenük alapított egy céhet. smirksweat
szerk.:Bár ez már később volt  Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 22, 16:53:43 írta Lemoon » Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #8988 Dátum: 14 júl 23, 16:27:58 »

Zero:

A Kana szerű lányra én is kíváncsi vagyok, vajon van-e valami későbbi szerepe a kinézetének, vagy egyszerűen ilyen.


Egyszerűen ilyen. Láttuk hogy meghalt.

Azt láttuk hogy összeesik és ennyi. Utána már csak azt láttuk hogy közelről mutatják a szigetet plusz eltelt 7 év. Nekem erős a gyanúm hogy ha meg is halt hallunk még arról a kislányról. Nem véletlen tökéletes mása Kanának. Kislányként pont ugyan így nézett ki ő is.

Még Mira mondta,hogy a Fairy Tail-ben,mindenki hordoz magával sebeket,fájdalmat stb. De egyébként,ha tényleg lehet találni olyan szereplőt benne akinek nincs fájdalmas múltja,az egy csoda lesz. Ohh My God

Nincs ezzel semmi baj. Jobb is így mintha csak random boldog embereket válogatnának be a céhbe akiknek komoly múltja nincs is.
Naplózva

Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #8989 Dátum: 14 júl 25, 09:18:37 »

Azt mondom, a mai rész végre ismét jó volt, és említésre méltó! Gray evolválta magát Natsuék szintjére minimum, ha nem éppen föléjük. ÉS végre Juvia is szerepet kapott nagyobb és komolyabb volumenű csatában, és nem csak box zsák szerepet kapott. Ráadásul számomra eléggé tetszetős módon oldotta meg a feladatot!
Naplózva
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #8990 Dátum: 14 júl 25, 09:24:20 »

394.fejezet

Egyre jobban megszeretem ezt a mangát  bow Hehe
Én már sejtettem,hogy Gray kap valami új erőt ennél a történetrésznél.De hogy pont az apja erejét kapja örökségül. Technikai KO Ezért tuti,hogy Mashi-sensei kapni fog egy kis letolást,másoktól. smirksweat
Ezt a Lucy-s részt nem igazán értettem,de oké.
Jó harc volt ez Juviától,csak egy kicsit túl rövid.De hogy,belemegy az ellenségébe szó szerint,azt soha nem néztem volna ki o.o  És végre...VÉGRE normális harcot kapott a kedvenc szereplőm,nem csak(az előttem író szavaival élve) "boxzsákként" működött.  Mosolyog
Én már nagyon várom,a következő fejezeteket. Nevet
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
rikito1996
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 55


Lightning Dragon


« Válasz #8991 Dátum: 14 júl 25, 11:07:47 »

Tökjó rész volt  Nevet mondjuk Lucy-t kicsit megerőszakolták  ikszdé de attól jó volt az egész Mosolyog
Gray új ereje által talán már Natsu felett áll erőben?  Gondolkozik
Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #8992 Dátum: 14 júl 25, 11:34:54 »

Jó volt ez a fejezet. Csak nekem tűnt néhány pózban nagyon Lucy-snak Juvia (pl. a borítón, a szöveg nélkül fel sem ismertem volna)? Talán a haja miatt Gondolkozik. Azt mondjuk nem értem, hogy miért ugrott rá a semmiből a csontváz Lucy-ra, mikor ülni is alig bír a szerencsétlenje Nevet.

Kíváncsi vagyok, hogy Tempesta használni fogja e a részecskéit, bár most eléggé kiegyenlített a harcuk.

Gray power up-ja nem volt meglepő. Végül is már eddig is át tudta magán áramoltatni. Megtudtuk, hogy END egy tűzdémon. Ez számomra nem volt olyan földhöz vágó fejlemény, bár szerintem csak azért volt ez fontos, hogy még ezzel is megindokolja Mashima az erő átruházást.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #8993 Dátum: 14 júl 25, 11:37:55 »

Valóban, END mint tűzdémon várható volt, Igneel sem hiába ment ellene. De szinte biztos vagyok, hogy Gray csak mutatónak fog ellene menni, és Natsu feladata lesz befejezni, mit "apja" elkezdett. Ezzel pedig a legerősebb tűzmágussá növi ki magát, megszerezve END erejét. Már most fogom a fejem, ha tényleg így lesz vége Nevet
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #8994 Dátum: 14 júl 25, 11:57:30 »

VÉGRE. VÉGRE. Vagy csak én voltam úgy vele, hogy kimondva-kimondatlanul, de Gray igenis lemaradt Natsutól a történet elejétől?
A rész nagyon jó volt. Juvia harca érdekes volt, okosan becsapta Keithet, nem vártam volna, hogy így veri meg, de tetszett. Nagyon is.
Azért az sem semmi, hogy Natsu azzal a Tempestával harcol, akit Luxus földbe döngölt 10 másodperc alatt. Éljen Luxus bow Minden poén nélkül, szerintem fel fognak még tűnni Luxusék, az arc vége felé.
Nagyon-nagyon (komolyan, nagyon) örülök, hogy Graynek így lesz szerepe END legyőzésében. Mert az nyilvánvaló, hogy Natsu fogja leverni. Ahogy az is nyilvánvaló, hogy Natsunak találkoznia kell Zereffel. Nekem egyre inkább Grimore Heartos feelingem van. Már csak Gildartz hiányzik. A démonok meg vannak lepődve, hogy az emberek ilyen erősek. Hát akkor még nem ismerik Gildartzot  ikszdé
Nem csodálnám, ha END-t majd a végén közösen, Natsu, Gray, meg még valakik verik majd le. Mindenesetre, a hibáival együtt, ez egy nagyon jó történetszál. Sok karakterrel, jól bonyolítva a cselekményt, mondjuk a harcok lehetnének kidolgozottabbak.
Tényleg. Hová tűntek Erzáék? Már jó régóta nem láttuk őket. Nem mintha hiányoznának, de akkor is. Tényleg, Erza még nem győzött le senkit a démonok közül Nevet (Minerva nem a kyukimon tagja.)
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #8995 Dátum: 14 júl 25, 12:11:01 »

Hát ez... nem néztem volna ki Keith-ből hogy Smith ügynökként végzi  Pojén A power-up hát, meglátjuk hogy az most végleges-e mert Kana esetében 1-2 lövéssel kimerült. De ha ilyen Far Cry 3 power tatto akkor lehet végleges  ikszdé
Jöhetnének már a többiek is, eléggé hiányolom Acnologiát, Gildartzot. És E.N.D. egy tűzdémon. Lehet hogy a végén lesz egy Natsu vs Gray deathmatch. Vagy Natsu E.N.D. fia/leszármazottja és kell a vére a feltámasztásához  Gondolkozik
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #8996 Dátum: 14 júl 25, 12:23:28 »

Valóban, END mint tűzdémon várható volt, Igneel sem hiába ment ellene. De szinte biztos vagyok, hogy Gray csak mutatónak fog ellene menni, és Natsu feladata lesz befejezni, mit "apja" elkezdett. Ezzel pedig a legerősebb tűzmágussá növi ki magát, megszerezve END erejét. Már most fogom a fejem, ha tényleg így lesz vége Nevet

Pedig nem tartom kizártnak ezt a forgatókönyvet.

Jon97. nem lenne rossz, ha lenne megint egy 3 vs 1 csatája Natusnak. Utoljára talán Edolas királya ellen harcolt igazán csapatban. Egy olyan csatát szívesen megnéznék újra Mosolyog
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #8997 Dátum: 14 júl 25, 12:48:15 »

Ja, mondjuk szerintem még többen is lesznek, mint hárman. END nagyon erősnek tűnik, ha Igneel sem tudta megverni (?). Utoljára Hadesnél volt az, hogy esélyük sincs, csak ha öten mennek. Mondjuk Hades ellen akkor sem volt, csak Happyékkel Nevet
A másik dolog, hogy régen láttunk Natsut dragon force módban. Nem csodálkoznék ha valahogyan sikerülne elérnie megint. Mert akkor nem nagyon van ellenfele. Tényleg. Fogadjunk, hogy megeszi END lángjait Nevet
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #8998 Dátum: 14 júl 25, 14:11:13 »

...END nagyon erősnek tűnik, ha Igneel sem tudta megverni...

Igazság szerint legyúrta csak nem tudta megölni:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/353/12
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/373/6
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #8999 Dátum: 14 júl 25, 14:23:24 »

Tényleg jó harc volt Juvia részéről és nem is ment át Gray-samázásba. Nevet Juvia ezzel elég sok mindenkit eltudna intézni, hogy belemegy a testébe és belülről végzi ki.  Nem látványos technika de annál hatásosabb.

Elhitte bárki is, akár egy pillanatra, hogy Juvia meghalt? Pojén
Én azon néztem nagyot, hogy Gray megkapta Silver erejét így ő is "ölő" lett végre. Kúl Mondjuk már tényleg el kellet már neki egy kis power up mert mindenki kapja folyamatosan ő meg eddig semmit se.

Mennyi démon is maradt? Tempesta, a gyík, Kyouka, meg a gomba?

Az 5-k fejezet címe: Végső fájdalom. Ez nagyon érdekesen hangzik. A végén még tényleg meghal valaki?

Tényleg ezzel Erza és Minerva elvesztették a céljukat. Még is mit fognak most csinálni? Minerva megmutatja, hogy menyire is szereti Erzát az egyik hálószobában? Ez a démonmódi. Nevet Oké, befejeztem. xD

Ha E.N.D egy tűzdémon, akkor remélem, hogy  valami ilyesmi lesz:
http://www.mrwallpaper.com/wallpapers/gandalf-balrog.jpg
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Oldalak: 1 ... 598 599 [600] 601 602 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!