24 jún 16, 08:19:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 588 589 [590] 591 592 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1853113 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #8835 Dátum: 14 jún 20, 14:44:18 »

Hogy a fenébe lett most már 3000 "arc"?? O.o  Hmm? Ohh My God
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #8836 Dátum: 14 jún 20, 15:01:56 »

Az alap hogy nem myonják le Stingék.
Azért valamennyit illene mutataniuk hogy legalább egy ideig fel tudják tartani.
Lényeg ha már elismeri őket az már eredmény.
Nem mellékesen csak nem "ébredt fel" a Spirit King támadásából.
Remélem még megvan az utóhatása.

Onnan lett 3000 hogy most már olyan személyek árulták el akik pontosan tudják a számukat.
Eddig csak saccoltak a többiek.
Naplózva

rikito1996
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 55


Lightning Dragon


« Válasz #8837 Dátum: 14 jún 20, 15:08:44 »

Hát én is nagyon remélem, hogy Sting és Rouge nem fogja lenyomni Mard Geer-t, azok után, hogy helyt állt a Spirit King-el szemben. Neeem Hála az égnek, hogy Gray történetét megtudjuk, attól féltem, hogy még sokáig halogatni fogják. A nekromanciás részért meg külön gratulációm Mashimának már vártam, hogy mikor lesz egy ilyen. Ha már démonok vannak akkor nekromanták is legyenek  ikszdé
Mard Geer dolog nekem is átfutott a fejemen de akkor ki lenne elég hogy lenyomja ?  Gondolkozik lehet őt lese nyomják de elvileg muszáj lesz mert nála az e.n.d könyv, vagy lehet majd az összes démon legyőzetik és szembe áll majd az egész FT vel + még akik befutottak és vesztésre áll majd valami okból kifolyólag és erejét áldozza e.n.d ért? vagy mint Hadesnál neki is lesz gyenge pontja mint pl a démonszív? vagy Zeronál a tagok legyőzte kor előjött Zero csak itt fordítva tagokat legyőzik ő elgyengül? vagy előjön e.n.d és megöli?
na kitudja de biztos érdekes lesz a Mard Geer bukása  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 20, 15:09:30 írta rikito1996 » Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #8838 Dátum: 14 jún 20, 15:38:33 »

Remélem Mard úgy bealázza ezt a 2 senkiházit, hogy pszichológushoz fognak járni miatta évekig.  Ördögi
Amúgy a fejezet olvasása közben Kuro25 blícs topicba rittyentett kommentje lebegett fel előttem, pár nevet kicserélünk és akár beszúrható ide is.
Az arcok meg szaporodnak, mire odaér az ilyen Erza féle semmiség, már It's over 9000!!! lesz. Faceg
Naplózva
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #8839 Dátum: 14 jún 20, 16:13:36 »

Remélem Mard úgy bealázza ezt a 2 senkiházit, hogy pszichológushoz fognak járni miatta évekig.  Ördögi

Ne legyél ennyire gonosz  ikszdé

A másik meg hogy,minek ennyi arc,és ki a fene hozta őket létre??  >.<# Ohh My God
Végre lesz egy pici Gray vs Silver  Nevet Ha jól értettem az angolt akkor ismeri,de aki előtte áll mégis egy más személy.
http://www.mangareader.net/fairy-tail/389/22
Ki érti ezt?? >.<# ikszdé Vagy csak én bonyolítom ennyire -.-"  smirksweat Remélem a következő fejezet címe Gray-re utal,mert engem mindig érdekelt hogy mi volt vele,mielőtt Ur-hoz került  Nevet
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #8840 Dátum: 14 jún 20, 16:29:10 »

Szerintem úgy értette, hogy tudja, hogy ő az apja, de megveti, amiért ennyire megváltozott/rossz útra tért. Vagy úgy gondolja, hogy átmosták az agyát vagy ilyesmi. Tehát nem szószerint "másik személy".
Amúgy az ARC-ok száma 2000 felett már úgyis tök mindegy, már annyit se tudnának elpusztítani, max a kilövésüket megállítani. Itt ez a "chairman" az a mágiatanács elnöke lenne vagy ki? Mondjuk gondolom nem, mert akkor nem ölték volna meg.
http://readms.com/r/fairy_tail/389/2418/17 Rouge jóféle hajfixálót használhat.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #8841 Dátum: 14 jún 20, 17:04:49 »

a Chairman, az az Ex-Elnök itt mondják, hogy képes távolról aktiválni az Arc-ot.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/370/7

Mashimában nem szeretem ezt a sok hasra ütésszerű határidőt. A Jupiter, az Abyss Break az Etherion, a Nirvana, Azuma bombája, az Arc visszaszámlálása, most ez az óra. Állandóan ez a sok időkorlát, hogy izgalmasabb legyen a cselekmény.

Van egy tippem, hogy az Erza-minerva duó most belefog futni Kyoukába.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #8842 Dátum: 14 jún 20, 17:31:47 »

Szerintem most az egyszer teljesen mindegy mennyi az időkorlát vagy hány ARC van vagy lesz még. Nevet
Bár nekem is a 9000 jutott eszembe. Nevet

Itt meg kell történnie hogy eltűnik a mágia máskülönben nem látjuk END-et. Már pedig ha nem látjuk mi értelme ennek a történet ívnek. Direkt így írom mert már én is belezavarodok néha hogy ARC vagy "ARC" Nevet

Amúgy a fejezet olvasása közben Kuro25 blícs topicba rittyentett kommentje lebegett fel előttem, pár nevet kicserélünk és akár beszúrható ide is.

Nem tudom miről beszélsz. Nevet Khmmm azért itt kicsivel normálisabban lett megoldva szerintem és nem is olyan izzadtság szagú. És nem is érzem azt hogy Minerva Erza duó a macskákkal esetleg útközben csatlakozva Wendy-vel meg bárkivel még esetleg Gerivel meg tudná semmisíteni a több ezer ARC-ot. Fentebb már írtam miért.

Egyébként én azt tudom max elképzelni hogy nem az egész kontinensen tűnik el a mágia csak egy bizonyos részén mert tuti hogy párat leállítanak majd. Elvégre ha Wendy egyet lenyomott egymaga akkor Erza Minervával meg ki tudja még kikkel pár 100-at lehet összetör. A végére meg marad egy rejtett ami elég lesz END megidézésére.

Ami Grayt illeti el lehet végre felejteni a sok hülyeséget hogy jövő Gray vagy Gray fia stb. Most már egyértelmű hogy vagy az apja vagy pedig más féle rokona hisz egyértelműen közelről ismeri. Talán még Ur férje lehet senki más.

Amúgy Gray szerintem úgy értette ezt a "külsőre és hang alapján ismerlek" dolgot hogy valami nem kóser vele mert elvileg halottnak kéne lennie ugye és mit keres itt. Szerintem még ő sem hiszi el hogy az apját vagy bárminemű rokonát látja, esetleg valaki mást akit közelről ismer.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 20, 17:32:26 írta Kuro25 » Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #8843 Dátum: 14 jún 20, 17:36:18 »

Na számomra ez most egy kifogástalan fejezet volt!
Bár a fejezet milyenségétől függetlenül nekem szerintem azért tetszett mert Natsu csak 1 képkockát kapott Erza meg kispadol  smirksweat  ikszdé

Az arcok számán nem akadok fel szerintem betudható annak, hogy az előzőek csak becslések voltak.Bár akkor a pandás 20 még mindig sántít pedig azt hittem elsőre, hogy az lesz a befutó ikszdé

Amúgy a fejezet olvasása közben Kuro25 blícs topicba rittyentett kommentje lebegett fel előttem, pár nevet kicserélünk és akár beszúrható ide is.

ezt a hsz-t adom k**va jót röhögtem raja ikszdé ikszdé
Naplózva
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #8844 Dátum: 14 jún 20, 18:04:12 »

Ezt csak nem rég találtam, de van egy újabb érdekes elmélet. Bár lehet, hogy már említette valaki (ez esetben bocs), de a TF negyedik ismeretlen alapítója kicsit hasonlít Silverre. A frizurája meg kicsit a testtartása. http://fairytail.wikia.com/wiki/Silver?file=Silver%2527s_appearance.png http://fairytail.wikia.com/wiki/Warrod_Sequen?file=Fairy_Tail%2527s_birth.png Oké tudom, a hajszín nem stimmel, de a többi különbségre magyarázat lehet pusztán az, hogy eltelt némi idő. Bár ez persze szintén nem magyarázza meg, hogy Gray honnan ismeri (most már elég valószínű, hogy az apja)
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #8845 Dátum: 14 jún 20, 19:34:52 »

Nem tudom mások hogyan vannak vele, de én nem sok hasonlóságot látok Nevet
A rész jó volt. Tele volt epic rajzokkal, Gray a végén nagyon menő volt, Sting meg Rouge is. És én főleg az ilyen egyszerűen menő karakterek miatt szerttem meg ezt a mangát.
Kb. ennyi. De ez jó volt.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #8846 Dátum: 14 jún 20, 19:59:50 »

Hát én megteszem tippjeimet hátha bejön ---> :

  • Gildarts betéved az ARC-ok csarnokába és unalmában, részegen átsétál az összesen. A lényeg hogy lerombolja.
  • Az öreg tavaris kiengedi a dzsinnt a palackból és az ténylegesen valamiféle facepalmként semlegesíti az ARC-okat.
  • Acnologia esetleg Igneel betéved valahogy a képbe egy másik történetszálból és felpofozza az ARC-okat.
  • Esetleg még a vak megmentő és a piszkos fél tizenkettő eljő egy meteor záporral megápolni az ARC-okat.

A következő fejezet meg hát... nem tudom Gray hogy értette hogy tudja nagyon jól kihez tartozik a hang de az nem Silver. Maybe Silvernek Ur hangja van? >.<#
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 20, 21:56:38 írta Death Force » Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #8847 Dátum: 14 jún 20, 20:55:36 »

Silverrel kapcsolatban osztom Gaburieru véleményét, miszerint Gray egyik rokona vagy régi ismerőse, csak ugye, akkor még nyilván ember volt Silver és azóta démon lett. Igazából én abban reménykedek, hogy nem az apja, mivel elvileg éppen azért akarta Gray megölni Deliorát, mert az megölte a szüleit. Így kicsit értelmetlen lenne Deliora megölése. Lehet, hogy esetleg Gray valamelyik távolabbi rokona és ezért hasonlít mondjuk az apjára. De ezt nem tartom túl valószínűnek.
Ráadásul még egy érdekesség amiről mostanában nem volt szó. Én már korábban felvetettem, hogy Natsu END fia (tudom, hogy ennek semmi alapja sincs, nem kell mondani smirksweat), bár ezt szinte senki sem osztotta, de a következő fejezet után 2 lehetséges verzió van 1. Gray Silver fia és akkor az END-s elméletemnek annyi 2. ha Gray mégsem Silver fia, akkor a történetszál negyedik részének címe alapján kizárólag a másik általam felvázolt verzió lehetséges.
szerk.: És még egy dolog. A jövőből jött Rouge mondta, hogy Frosh egy éven belül meg fog halni és szerintem esélyes, hogy most fog. Nem véletlen, hogy különváltak.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 20, 21:01:52 írta mohric » Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #8848 Dátum: 14 jún 20, 21:35:41 »

Ez a Hádész királya nagyon laza az tuti  Nevet Nevet Fél kézel harcol és kitér minden mágia elöl. Dehogy ö mi még mindig nem tudom demon vagy valami más.  Mert teljesen emberi alakja van.
Naplózva
Aurelsia
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36



« Válasz #8849 Dátum: 14 jún 20, 22:33:28 »

OFF: Megmondom őszintén, nem azért nem kommentáltam már hamarabb, mert nem egész héten erre a fejezetre vártam, ugyanis de. Szimplán csak azért, mert nincs nagy angol tudásom, és először átfutom az angol verziót. Ha van benne valami érdekes - és nem csak üssük-csapjuk egymást -, akkor azon átrágom magam, de amúgy bevárom a magyart, nehogy valamit félreértsek.

És véleményem szerint, itt a tökéletes példa, hogy a számomra érdektelen cím mögött ütős fejezet van. Nevet Ugyanis imádom Stinget, mindig is imádtam, de ebben az arcban valahogy egyedül Grayre és Silverre összpontosul minden figyelmem, és szerintem nem vagyok vele egyedül. A múlt heti Erza ,,fight" sem keltette fel túlságosan a figyelmem, főleg, miután az angol verzió átlapozgatása után csalódottan tapasztaltam, hogy apa, s fia nincs benne.

Stingről egyébként annyit, hogy lassan elveszik a személyisége. Remélem nem veszi át Natsu stílusát ettől jobban, különben tényleg full copy lesz az egész gyerek. http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/389/18

Az a nekromanta, az kellett oda. Már csak a szó csengésétől is jobb hangulata lett az egésznek. Olyan fantasy-san hangzik. kacsint

Ezek miért hasonlítanak ennyire?  Hmm? Bal felső kép. http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/389/11

Ez a mosoly Mard Geer-től itt legalább úgy hatott, mintha legbelül ő is Stingéknek szurkolna... xD http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/389/12

Hajmeresztő támadás volt? (Rogue középen) http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/389/15 
De a jobb alsó képen Mard Geer elég menő.  Kúl


És végül jöjjön, aminek jönnie kell, Gray és Silver. Miközben még az angol verziót olvastam, ismét szöget ütött a fejembe egy újabb elmélet. Valószínűleg több sebből vérzik a dolog, de mégis annyira elképzelhetőnek tartom. Úgy gondolom, Silver valóban Gray apja. Vagyis nem is konkrétan Silver, hanem a teste. Graynek azért ismerős, mivel tudja, ez az apja kisugárzása, de ő már rég meghalt. Ezért nem érti ki Silver, és miért hasonlít az apjára.

(Egy elég kérdéses feltevés: Mi van, ha Gray apja démon volt? Silver meg démonok lelkét eszi, ezért megette az apucit.)  Ez már tényleg a gödör legalja, legalábbis az értelmi szintemet tekintve ^^"

Egy kis jövendölés az elkövetkezendő fejezeteket tekintve:
- Grayről és Silverről nem nyilatkoznék.
- Erza megkezdené a pusztítását az ARC-oknak, de 85%-ig biztos vagyok benne, hogy összefut egy ellenséggel. Esetleg Kyouka? Unalmas lenne, de azt megnézném, mit szól az anti-neo-Minervához... Mosolyog
- Wendy szerintem egy kicsit kispadra ül. Talán az ARC-ok elpusztítására próbál valami hatásos módszert találni, vagy esetleg Doranbalt-tal elindulnak megkeresni a Jellal-teamet.
- A csatatereken folyik a harc.
- Véleményem szerint, hamarosan betekintést nyerünk egy másik helyszínre.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 20, 22:49:09 írta Aurelsia » Naplózva

Ebben a világban nem létezik olyan, hogy szabadság.
Oldalak: 1 ... 588 589 [590] 591 592 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!