24 jún 16, 07:22:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 584 585 [586] 587 588 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1852964 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #8775 Dátum: 14 jún 07, 15:18:31 »

Igaz is... az a "harc", amit maga a résztvevő jellemzett úgy, hogy egy szempillantás volt, ő maga pedig 2 testrésszel valamint talán 1 belső szervvel lett szegényebb, valóban epikus, sőt, már-már Homérosi eposzba illő gigászi küzdelem! Jah és persze a sárkány ezek után beintett a félholt csókának és elrepült, mondván úgyis megdöglik... Ezt nevezem teljesítménynek emberek!!!!  Pojén http://www.mangareader.net/135-44553-16/fairy-tail/chapter-166.html
 
Maga a rész annyiban volt jó, hogy barátunkról lejárt a 2 körös Stun/paralyze, így ismét akcióba léphet. A többi valahogy totál felesleges stb stb nem ragozom, szóval röviden nem érdekel.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 07, 15:19:44 írta Aizen » Naplózva
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #8776 Dátum: 14 jún 07, 15:28:21 »

Úgy tűnik, hogy a sejtésem miszerint Tempesta átka nem holmi vihar-átok beigazolódott. Még mondta is, hogy szokták halhatatlannak meg sorscsapásnak is nevezni. Szerintem az ő átka a sorscsapásokat (tornádó, földrengés, cunami, tűzvész) irányítja. Ebből a szempontból az ő átka a legsokoldalúbb.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Vivien_Borsos
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 53



WWW
« Válasz #8777 Dátum: 14 jún 07, 15:30:33 »

Ami azt illeti 1980 db a különbség. Nevet

Amúgy tuti hogy 2000 elvégre az egész kontinensről akarják eltörölni a mágiát. Ahhoz meg kevés lenne a 20 szerintem. Ha nagy hatást akarnak akkor kell az a 2000 db.

Matematikailag tényleg 1980 Nevet:D De egyébként nem tudom, hogy miért van a mangareader verziójában 20.. Meg a másik, hogy a másik oldalon lévő változatban honnan szedték, hogy egy pár százzal több, mint 20?? O.o
Végül is a 2000 tényleg reálisabb, de ezt az első verziós 20-at még mindig nem értem.. :/
Naplózva

"Moete kita zo"
"... A bajnokok bajnoka vagyok. Ha futok, remeg a föld, az ég megnyílik és halandók ujjonganak. Ez a diadal útja. Tiszteletkört teszek a tulajjal aki virágos takarót tesz rám ..." /Az álmodó c. film /
"Amikor egy személynek van valami értékes, amit megvédjen, akkor válik igazán erőssé."
"Az egészség fontos. Kezdje a bőrénél. Mert az egészséges bőr hidratált, és tetovált."
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #8778 Dátum: 14 jún 07, 17:53:33 »

Lehet, hogy az eredeti mangában valamiért nem számmal hanem betűkkel írták le a 2000-t és ezért volt a kavarodás. Könnyű összetéveszteni.
Kis szemléltetésnek a 20 az 二十 így a 2000 pedig 二千 így néz ki. Fonetikusan ni-jü és ni-sen
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Italy4ever
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 45



« Válasz #8779 Dátum: 14 jún 07, 18:51:25 »

Igaz is... az a "harc", amit maga a résztvevő jellemzett úgy, hogy egy szempillantás volt, ő maga pedig 2 testrésszel valamint talán 1 belső szervvel lett szegényebb, valóban epikus, sőt, már-már Homérosi eposzba illő gigászi küzdelem! Jah és persze a sárkány ezek után beintett a félholt csókának és elrepült, mondván úgyis megdöglik... Ezt nevezem teljesítménynek emberek!!!!  Pojén http://www.mangareader.net/135-44553-16/fairy-tail/chapter-166.html
 
Maga a rész annyiban volt jó, hogy barátunkról lejárt a 2 körös Stun/paralyze, így ismét akcióba léphet. A többi valahogy totál felesleges stb stb nem ragozom, szóval röviden nem érdekel.

Megjegyezném, hogy 3 sárkányölő + a FT nagyjai együttes támadással sem tudták megkarcolni. Szóval nagy teljesítmény az, hogy élve megúszta a legerősebb sárkánnyal szemben. Más már rég alulról szagolná az ibolyát:)


Ki-Shu mivé alakul át? Azt vettem észre, hogy Juvia vizét nem nagyon szereti, mivel mindig csak akkor vonul vissza. De lehet, hogy csak puszta véletlen egybeesés.

Tempesta magát így jellemzi:http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/357/16 , http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/358/5
Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #8780 Dátum: 14 jún 07, 18:55:39 »

Gondolom azért kerüli a vizet, mert akkor nem tudna átalakulni. A képek alapján valamilyen porrá alakul át.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 07, 18:56:53 írta shiranai » Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
makadmel
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 41



« Válasz #8781 Dátum: 14 jún 07, 19:39:23 »

Gray vs Silver hm hm biztos, hogy vhogy majd megenyhül Silver, legalább is én erre számítok. Nyelvesít
Az a banda szépen össze lett hozva 3v3ban. Azért Ki Su átka is érdekel mert még mindig nem tudok róla semmit, hogy pontosan mi is lenne az.
Marde Geer hát sajnálom hogy visszatért az élők világába, de ezt lehetett sejteni sajnos. Szomorú
Óóóhóhó Erza vs Minerva ááá imádom őket. Nyelvesít Elég gyanús, hogy már 3x csapnak össze, én úgy érzem most Erza veszíteni fog, de Minerva nem öli meg mert Erza komplexusa van.  ikszdé
Ez a rész is jóó volt.  Yóóóó
Naplózva

http://animesay.ru/upload/users/51c597f092dad16d545599be9785b12c.jpg.jpg

\\\"Az, hogy hogy néz ki valaki, édes mindegy. A lényeg csupán a lélek.\\\\\\\\\\\\\\\" Soul Eater
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #8782 Dátum: 14 jún 07, 19:46:02 »

Silver elvileg nem utálja Grayt? Akkor miért viszi el mosolyogva a többiektől? Vagy, ha annyira az ő pártját fogja, igazán hátba támadhatta volna a másik 3 démont.

Gyerünk Kyouka csinálj valamit, ha úgysincs most semmi dolgod! Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #8783 Dátum: 14 jún 07, 21:00:20 »

Képzeljétek el milyen jók lesznek ezek a részek az Animében ha ideért  Ördögi   (mostani színvonalt nézem a animében akkor , ja nem ... Technikai KO
Naplózva
Aurelsia
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36



« Válasz #8784 Dátum: 14 jún 07, 21:01:50 »

Háát, csalódtam. Azt vártam, végre valamit megtudunk a Gray x Silver kapcsolatról, de hát kétségtelen, már majdnem egy féléve várunk rá. (Jó, csak 5 hónap, mert január 9-10-én tudtuk meg, hogy valami problémája van Gray-jel, és kábé azóta foglalkoztat ez mindenkit. 366. fejezet. )

Mint már előttem legalább 10-en biztos elmondták, ha csak pár kép erejéig láttuk őket, de akkor is jó volt az a kis jelenete Graynek és Silvernek.  Pontosan  Ez a taknyos az enyém. Na, és miért pont ő?  Nevet És vajon Gray mire gondolt? Kezdem azt hinni, hogy az ,,Apa és fia" egyáltalán nem vér szerinti kapcsolatra utál, már ha Grayre és Silverre van ez a cím ráaggatva. Nem is tudom... mintha Silver esetleg Ur férje lett volna. Gray miatt halt meg Ur, de a szagot még mindig nem tudom mihez kötni.  Gondolkozik

És hogy hogyan zajlik majd a harc? Én nem tudom elképzelni, hogy ülnek és beszélgetnek, majd egymás nyakába borulnak. Akkor már inkább verés halálig. Bár véleményem szerint úgy történik majd, hogy odaérnek, és vagy Silver megy egyből Graynek, vagy fordítva. Mindketten védik egymás támadásait, de Silver néha rendesen behúz Graynek. (nem feltétlen ököllel) Közben esetleg beszélgetnek, sőt biztos. Aztán amikor Gray már padlón, akkor Silver prédikál, bever neki még egyet, majd tudja, hogy még él Gray, de elsétál. Ott hagyja. És kb ennyi. Silvert ezután nem látjuk, mert nem megy vissza leverni a többieket, hanem elmegy sörözni. Nevet

Ami nekem furcsa, az az, hogy Silver démon-ölő, és démon klánba van. Sőt, talán (azt hiszem biztos) még ő is az. Mondjuk ezen ne lepődjek meg, miután sárkányok nevelték fel a sárkányölőket... Nevet

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/387/7 
Engem itt őszintén zavar, hogy Gajeelnek fehér a haja. Miért? :/

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/387/11
Ha lenne facepalm, itt erősen alkalmaznám. Juvia -.-
,,Gyertek csak" Már bocs az obszcén szóhasználatért, de ez egy cseppet buzisan hangzik a szájából Nevet

Happy nem nagyon tudott meghatni, sem a fején kinövő gomba, ami már másodjára van elsütve a FT-ben. Csak az első filler volt, itt meg komoly. Akkor is gyenge.

Mi az, amire figyeltem az utolsó képeken? Wendy haja. Elképzeltem, hogy levágatja. Mosolyog Mi az, amire abszolút nem? Az a 20-2000 ARC. Én is megfogtam a lényeget. smirksweat

Éppen ennyire nem izgat a jövő heti Erza harca Minervával. És amúgy részletkérdés, hogy 3. vagy 4. párbajuk-e. Ugyanis harcoltak a mágiajátékokon, a Nap faluban, majd itt. Aztán lejegelték őket, végül Erza ,,felolvadt", és ismét csatába kezdtek. Tehát akár 4. is lehet. Nevet

Ő, és egy kis off: Ki-Su eltűnése engem Kassadinra emlékeztet a LoL-ból. Nevet

Silver elvileg nem utálja Grayt? Akkor miért viszi el mosolyogva a többiektől? Vagy, ha annyira az ő pártját fogja, igazán hátba támadhatta volna a másik 3 démont.

Silvernek nem sok arckifejezését láttuk eddig, ami nem mosolygós volt. Mondjuk nem is sokat szerepelt. Nevet Bár én így is imádom.  Hümm-hümm

Képzeljétek el milyen jók lesznek ezek a részek az Animében ha ideért  Ördögi   (mostani színvonalt nézem a animében akkor , ja nem ... Technikai KO

Hát, megesik. De azért reménykedjünk, hátha van még esély javulásra.  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 07, 21:13:33 írta Aurelsia » Naplózva

Ebben a világban nem létezik olyan, hogy szabadság.
Vivien_Borsos
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 53



WWW
« Válasz #8785 Dátum: 14 jún 07, 22:06:27 »

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/387/7  
Engem itt őszintén zavar, hogy Gajeelnek fehér a haja. Miért? :/

Hát az animében a haja fekete marad, amikor vassá változik, akkor is, de lehet itt még jobban szemléltetni akarta, hogy mindene vasból van Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 08, 12:31:24 írta Vivien_Borsos » Naplózva

"Moete kita zo"
"... A bajnokok bajnoka vagyok. Ha futok, remeg a föld, az ég megnyílik és halandók ujjonganak. Ez a diadal útja. Tiszteletkört teszek a tulajjal aki virágos takarót tesz rám ..." /Az álmodó c. film /
"Amikor egy személynek van valami értékes, amit megvédjen, akkor válik igazán erőssé."
"Az egészség fontos. Kezdje a bőrénél. Mert az egészséges bőr hidratált, és tetovált."
makadmel
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 41



« Válasz #8786 Dátum: 14 jún 07, 22:49:26 »

Ó jaj ha Marde Geer visszajött. Kyouka megint háttérbe szorul... fene. Szomorú Kezdtem reménykedni hogy ő lesz ott a vezető.
Naplózva

http://animesay.ru/upload/users/51c597f092dad16d545599be9785b12c.jpg.jpg

\\\"Az, hogy hogy néz ki valaki, édes mindegy. A lényeg csupán a lélek.\\\\\\\\\\\\\\\" Soul Eater
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #8787 Dátum: 14 jún 09, 19:41:11 »

Ijesztő ez a Franmalth- Happy szimbiózis. Szegény Happy, rájár a rúd: a múltkor új frizu, most meg...
 ikszdé
asszem ez a 3 vs 3 elfog tartani egy darabig.
De az ellenfelek újra-elosztásával megoldható...............

 smirksweat
Kíváncsi vagyok mit eszelnek ki az új Arc krízisre.
És hol késik a Gerard féle társulat?
Ha gyalog, féllábon ugrálva megyek, akkor is előbb odaérek ! Mosolyog
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #8788 Dátum: 14 jún 09, 19:45:08 »

Mit vársz szegényektől? Meldyn kívül mindenki le van nullázódva és Gérard elvileg meg is vakult.
Aztán lehet, hogy semmi bajuk, mert egy meteor után senki sem veszítette el az eszméletét és Gérard vakon odasétált Midnighthoz. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
rikito1996
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 55


Lightning Dragon


« Válasz #8789 Dátum: 14 jún 10, 11:00:03 »

Mit vársz szegényektől? Meldyn kívül mindenki le van nullázódva és Gérard elvileg meg is vakult.
Aztán lehet, hogy semmi bajuk, mert egy meteor után senki sem veszítette el az eszméletét és Gérard vakon odasétált Midnighthoz. Nevet
Az hogy megvakította magát nem feltétlen a szó szoros értelmébe kell érteni mert pl: a nap elvakít
szóval lehet valami erős fény hatású mágját használt amivel egy időre kiütötte  a szemét és nem látott tőle semmit így tehát megtörte  Midnight mágiáját (égi mágját használ biztos van valami fény hatású is Nevet )
És valaki írta hogy silvernek meg graynek vajon mért van ugyan olyan illata, hát én emiatt is tippelnék ara hogy Ur férje volt valszeg Graynek hasonló illata van mint Ur-nak mivel sok időt töltőt vele és a szokásait eltanulta szóval biztos ugyan olyan tusfürdőt használ  ikszdé na de viccet félretéve lehet csak a mágiájuk miatt hasonló az illatuk vagy lehet ez butaság  smirksweat
Naplózva
Oldalak: 1 ... 584 585 [586] 587 588 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!