24 jún 16, 04:00:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 582 583 [584] 585 586 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1852428 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #8745 Dátum: 14 jún 04, 18:18:29 »

Ez viszont tagadhatatlan, hogy idegesítő, hogy lehorgonyzott a kapcsolat. Bár azért ez annak is betudható, hogy a tanácsosok el akarták csípni őt, ellenben most már nem igazán van tanács...  smirksweat Majd elválik mi lesz velük.
Számomra Gérard halála annyit jelentett volna, hogy az egyetlen értelmes karakter föld alatt = dobom a mangát. Luxust bírom még, de ő kevésbé itt tartó erő.

Minerva pedig úgyis kikapna/ki fog kapni, ellenszer ide vagy oda. Kellemesen csalódnék, ha kiverné erzából a lelket és nem mentené meg senki a vereségtől a vörit. De erre tényleg nem fogadnék nagy tétben a manga eddigi harcait figyelembe véve.

Minden esetre kíváncsi vagyok, melyik démon veszi át a parancsnokságot, megint Kyouka? Elvégre eddig is ő volt az ész, többé-kevésbé bevethető állapotban van. Remélem Saylát még látjuk majd.

Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #8746 Dátum: 14 jún 04, 20:02:21 »

Ha belegondolunk 4 démon kiesett (Seyra, Jackal, Ezel, Franmalth), 4 ellen most fognak harcolni (Silver, Tempesta, Ki-Su, Torafusa), 1 pedig kérdéses állapotban van (Kyuka). Plusz még ott van Mard Geer, de ő ugye jelenleg le van betonozva. Ja, és Minerva.  Nevet Nevet Esélytelen, szegénykém. Akárhogy is nézem, drasztikusan romlania kéne a helyzetnek, hogy rá legyenek kényszerítve a Lumen Histoire-ra. Mert jelenleg eléggé nyerésre állnak.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 04, 20:06:13 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #8747 Dátum: 14 jún 04, 21:18:48 »

Egyébként hogy tud egy karakter unalmas lenni?? Gondolkozik
Nem kötekedésből kérdezem,csak tényleg kíváncsi vagyok.  Mosolyog

Én olyan kíváncsi vagyok,hogy mi jár Mashima fejében >.<# >.<#
Mit tud még kihozni ebből a mangából....mi lesz az utolsó és legnagyobb arc,amire kíváncsi leszek mert most elsütötte a démonokat,úgyhogy valami ennél is nagyobbal kéne elődrukkolnia
Csak azt remélem,hogy nem az a célja,hogy minél hosszabb legyen mert akkor akár be is fejezhetné most,még mielőtt elcseszi Hmm?

Ui.:Bocsi a fölösleges rizsáért Mosolyog
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
rikito1996
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 55


Lightning Dragon


« Válasz #8748 Dátum: 14 jún 05, 13:35:21 »

hát számomra erza úgy vált unalmassá hogy erza= nyerés szóval mindegy lenne ha valami főisten ellen harcolna még azt is kiütné mert ő erza, kiszámítható már a harc amiket ő vív(és nem valami látványosak) , eleinte kedveltem mikor még első pár részbe megkérkezet  a keménykezű félelmetes nő de aztán idő múlásával kezdte elveszteni az érdeklődést nade most ha lenne vele egy olyan fordultat hogy teljesen brutális harcossá válna értek itt ara hogy egyből teljes erővel támad nem szórakozik itt a gyenge támadástól a legerősebb támadásig haladó úton hanem meglátná minervát és teljes erejéből legerősebb támadásával rontana rá és letudná 1 támadással na akkor csak néznék és mondanám hogy ez igen de ere igen kicsi az esély szóval megy a majdnem kikapok harc kicsit kioktatom és utána megnyerem..
u.i: ez natsura is igaz de azért még őt mindig kedvelem mert az ő harcai azért látványosabbak bár nála sze szeretem hogy sokszor már majd földig verik és akkor kezdi el használni az igazi erejét pl első harc Jack ellen
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8749 Dátum: 14 jún 05, 14:11:20 »

De azt tudnod kellene, hogy ez így nem működhet egy shounen mangában. Több okból is. Például a harc nem tartana semeddig, márpedig a shounen manga alapeleme az elnyújtott harc. De vehetjük megfontolásnak azt is, hogy ha mindent belead az első pillanatból kezdve, akkor túl sok energiát pocsékolna el feleslegesen és így egy következő ellenfél ellen nem maradna energiája. Ez alapból is ellentmond az emberi természetnek. Szóval ez akkor nem shounen manga lenne hanem reality show. Továbbá soha nem lehet tudni, hogy egy mangaka (bármelyiket ide értem) mikor és hogyan dönt. Akár azt is döntheti egyik pillanatról a másikra, hogy kiírja a történetből. Lenne is nagy felháborodás, sírás és rívás az Erza fanaok között. Fel is tehetnék egyből a kérdést, hogy akkor Natsut, Lucyt, Grayt miért nem írta ki ennyi erővel? Ráadásul igazuk is lenne.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #8750 Dátum: 14 jún 06, 07:26:58 »

Hát kérdem én, hun vala kapcsolat ama cím és eseményik közbé?

http://www.mangapanda.com/fairy-tail/387
Naplózva

tyber22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154



« Válasz #8751 Dátum: 14 jún 06, 07:41:46 »

Hát bizony sehol Nevet Viszont elég semmilyen fejezet volt szerintem. Ez meg olyan erőltetett nekem hogy ilyen sok "Arc" van....
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8752 Dátum: 14 jún 06, 07:58:37 »

Elég ideje olvasol már mangát vagy nézel animét, hogy tudjad, a címnek a legtöbb esetben semmi köze az adott fejezethez. Nem tükrözi annak tartalmát az esetek 90 %-ában.  ikszdé

Egyébként amit láttunk Graytől most az azt mutatja, hogy az esélye kevesebb mint 0 Silverrel szemben ha harcra kerülne sor közöttük, hiszen már most megölhette volna. Ezért is húztak el innen most olyan gyorsan mert ott komoly harcra nemigen lehet számolni.

Amúgy a manga egy sima átlagos tartalommal bírt, ha az utóbbi részekhez mérjük akkor pedig gyenge volt. Azért három fontos cselekmény történt. Kiderült, hogy több ARC is létezik, Geer elkezdte feltörni a varázslatot, valamint papi elindult a Lumenhez.
Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #8753 Dátum: 14 jún 06, 09:11:16 »

Hú de semmilyen fejezet volt ez  Hmm?
Mármint nem volt rossz egyáltalán, de én másra számítottam.

Silver laza volt és egy fél pillanat alatt kikapta onnan Gray-t. Nevet
Ja és úgy tűnik Graynek van elképzelése ki is lehet Silver. Még ha nem is tudtunk meg sokat a kapcsolatukról, de legalább ezt tudjuk.

A többieket még nem tudtam teljesen eldönteni, hogy ki kivel fog harcolni, de örülnék ha ilyen tömegverekedés szerűség lenne és mindenki harcolna mindenkivel.

Na Makarov elindult afelé a dolog felé, ami a legjobban érdekel.  >.<#

Hát ezen a több "arc" dolgon valamiért nem lepődtem meg. Nem azért mert számítottam rá, hanem mert olyan semmilyen volt. Ami viszont tetszik eben az ötletben az az, hogy én már az arc behozatalánál csodálkoztam, hogy egy darab ilyen dolog, hogy képes eltörölni minden mágikus erőt? Így viszont, hogy van belőle 20 darab már jobban tetszik.
Viszont nagy csavarnak ez nem illett be. Nem volt nagyon megdöbbentő a dolog.
Jah és egy megjegyzés az ARCokhoz. Az első arc az olyan átlagos képet vágott. Ez a többi meg vigyorog, mint a tejbe tök. ikszdé

Mard Geer nem sokáig szunyókált.

A következő fejezet címe engem annyira hidegen hagy, hogy az elképesztő.
Naplózva
rikito1996
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 55


Lightning Dragon


« Válasz #8754 Dátum: 14 jún 06, 09:57:39 »

aktiválták az arcot de van belőle vagy 20 akkor most mindegyiket külön kéne aktiválni hogy működjenek? annak úgy nem túl sok értelme lenne mivel már egyszer aktiválták wendy meg csak 1-et pusztított ell. Akkor a többit is is egyenként kulcsokal kell beaktiválni ?
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #8755 Dátum: 14 jún 06, 10:08:45 »

Hmm, nem volt kiemelkedő fejezet, de tetszett. Mosolyog

Silver gyorsan kiszedte Grayt a bandából és elindult vele a kocsmába. Természetesen, Gray fog fizetni. ikszdé

Tempesta a szél és tűz elem után, elővette a villám elemet is. Az átka valószínűleg a természeti jelenségek, csapások használatában rejlik: tornádók, erdőtüzek/tűzviharok, villámok. Nem lennék meglepne, ha vízzel és földdel is tudna támadni.

Foongus, akarom mondani Franmalth nagyon szívós. Aggódnék Happy miatt, de Afro Happy után szerintem nem kell őt féltenem. Noexpression

A jobb szélső "arc" nagyon nagy. U mad bro? Faceg
Ez a 20 "arc" egy olyan mennyiség már, amitől elhiszem, hogy képes eltörölni a kontinensen lévő összes mágiát.
A kérdés az, hogy a Lumen Histoire a 20 "arc" elpusztítására kell, vagy a Tartaros ellen? Jellal és az Oración Seis is mehet a 20 "arc" megsemmisítésére.

Mard Geer az utolsó panelen nagyon Jellal-ra emlékeztetett. Nem locsolták rendszeresen a betont, így nem kellett sok idő és kirepedezett. Nevet

Erza vs. Minerva. Bedobok pár gyenge tippet: -.-
- Erza 1 fejezet alatt nyer
- Erza 2, maximum 3 fejezet alatt nyer
- Erza ismét hittérítőt fog játszani és prédikálni fog arról, hogy nem késő visszatérni a sötét oldalról
- Erza ismét használni fogja a Nakama páncélt
- Minerva megtér
- Érzem, hogy olvasás közben többször facepalmot fogok vágni
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 06, 10:12:17 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #8756 Dátum: 14 jún 06, 10:48:05 »

Ez jó kis fejezet volt. Mosolyog

Szerencsére nem az "Apa és fia" cím nem számított a poén lelövésének. A konkrétum kijelentése helyett csak kerülgetik a kását. Nagyon helyes.

Nekem nagyon úgy tűnik, hogy a démonok igen csak összedolgoznak. Tetszett, ahogy Torafusa hárította Gazielle-t, mielőtt még megütötte volna Tempestát. Nagyon ritka, hogy a rosszak összefognak. Aztán lehet, hogy ez is csak ilyen "péniszösszeméregetés" szerűség volt.

Silver laza volt, tetszett, ahogy szó nélkül elvitte magával Gray-t.

A végén a fordulat is király volt. Nem számítottam 20 Arc-ra.
Azt vártam, hogy Marde Geer nem csak annyit tud, mint amennyit mutatott. Örülök, hogy igazam lett, és egy "háttérbőlirányítós" kis genyó lesz. (illetve remélem, hogy nem a nagy mágikus erejével akar ez is érvényesülni->eddig nem)

A kövi fejezetet viszont nem várom.  Neeem A sorozat elején bírtam Erzát, de most már nem.
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #8757 Dátum: 14 jún 06, 11:05:32 »

Kijött a Mangastream változata: http://readms.com/r/fairy_tail/387/2403/1

Mennyivel rosszabb a helyzet, ha 20 helyett 2000 "arc" van? O.O
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #8758 Dátum: 14 jún 06, 11:25:21 »

Kijött a Mangastream változata: http://readms.com/r/fairy_tail/387/2403/1

Mennyivel rosszabb a helyzet, ha 20 helyett 2000 "arc" van? O.O

Akkor most 2000 a helyes?
Hát igen Spirit king megoldaná hamar szerintem a bajt:D  De talán még-jobb ember lenne ide Gildars......
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #8759 Dátum: 14 jún 06, 12:40:51 »

Ja, mintha a spirit king olyan erős lett volna. Inkább megfutamodott Mard Geer elől. Gildartzot is mindig úgy emlegetitek, mintha valami isten lenne, nem tudom, mit várnak tőle az emberek.

Honnan lehet tudni, hogy a fejezetnek semmi köze nem lesz a címhez? Onnan, hogy még az utolsó előtti lapon is Wendyt mutogatják. Tippeljetek a következő fejezetnek kikhez nem lesz köze. Esetleg Erzához és Minervához?
Naplózva

Oldalak: 1 ... 582 583 [584] 585 586 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!