24 jún 16, 07:33:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 578 579 [580] 581 582 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1853003 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #8685 Dátum: 14 máj 30, 09:22:19 »

Vagy, Silver Gray fia Nyelvesít . Jó rész volt, Lucy most már pihenhet Nevet . Azért remélem , hogy Mard Geer nem ennyi volt. Minerva meg már szerintem beleszeretett Erza-ba Nevet
Naplózva

hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #8686 Dátum: 14 máj 30, 09:33:18 »

Tetszett a fejezet! Nevet

A bajszos öreg laza volt. Hatalmas ereje van, remélem még láthatjuk egyszer.
Mard Geer kővé változott. ikszdé oks

Erza és Minerva küzdelme hát még jó is lehetne, ha nem azt játsszák be mint legutóbb. Igen én még mindig nem tudom megemészteni, ami a Mágia Játékokon történt. Az a jelenet, mikor Erza előretör a robbanásból és annyit mond "Átláttam a mágiádon." OK cool, még el is hiszem, hogy ki tudta elemezni, de azt nem, hogy természetesen volt nála olyan fegyver, amin át is vágott rajta. -.-"  A másik meg ugye Minerva töketlensége. Még mikor hárman küzdöttek megidézett vagy mit csinált egy olyan nagy szörnyet amivel igencsak szépet robbantott. Kérdem én, ez volt az egyetlen dobása? Semmi jobb?
OK tudom bocsánat az OFF miatt de feljöttek a régi sérelmek, mert egyszerűen szívfájdító nézni, ahogy Minervából, aki szerintem az egyik legjobb tisztán gonosz karakter lehetne így nem használják ki a potenciált, ami rejtőzik benne. Mashima sensei-t nem értem. Ha csinál egy igazán szimpatikus gonosz karaktert akkor vagy kicsinálja lásd. Zancrow vagy lealacsonyítja lásd. Minerva.

AZONBAN!
Hatalmas piros pont, hogy nem Natsu érkezett először Lucy-hoz. Gajeel-nak kijárna egy rendes csata azt hiszem.
A felállás nagyon tetszik és jó kis csaták lesznek. Bár az igazi az lenne, ha Silver megint egy suhintással lefagyasztana mindenkit a francba. ikszdé Ha Gray legyőzi az hatalmas csalódás lesz, de sajnos látok rá esélyt.

Én azon gondolkoztam a kövi fejezet kapcsán, hogy mi van ha nem Gray-Silver párosról derül ki valami, hanem mondjuk Natsuról meg Igneelről? Elvégre nekik is közük van ide ugye a régi Igneel és END küzdelem miatt.
Tudom kicsi rá az esély ahogy arra is, hogy Gray és Silver között nem apa-fia kapcsolat van. De én még mindig reménykedem benne, hogy Mashima sensei meg fog lepni minket.  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 30, 09:41:37 írta hagabi » Naplózva
rikito1996
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 55


Lightning Dragon


« Válasz #8687 Dátum: 14 máj 30, 09:41:25 »

Jó fejezet volt !!  Mosolyog
nagyon is tetszett hogy nem natsu volt az első aki lucy segítségére sietett  Mosolyog
habár érdekes silver egy suhínytásal megfagyasztotta natsut most meg gray megtudta állítani silver támadását , lássuk be natsu és gray közt igen csak nagy különbség van eröben mert gray fasorba sincs az ikersárkányokhoz akiket natsu lazán földig vert, na lényeg ezzel ara akarok kijukadni hogy silver igen csak vissza fogja magát és ha a cím gray és silvere utal akkor lehetséges hogy silver átálmajd az ő oldalukra mert natsuéknak is segített happy-t hagyta megszökni szóval nem olyan gonosz.

u.i: remélem lesz egy külön rész ahol kiderül silver és gray története Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 30, 09:42:47 írta rikito1996 » Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #8688 Dátum: 14 máj 30, 15:00:40 »

Szép búcsú ajándék volt Celestial Spirit King.Ilyen az "emlékezetes" lelépő.
Ha jól láttam ő is a 88 csillag erejét használta a csapáshoz és  az Ft tagok "kiolvasztásáshoz".
Vajon ezt Lucy is el tudná sajátítani idővel,még ha kisebb mértékben is?
Elvégre Az Urano Metoria is hasonló erőt használ fel.
Szegény Jackalt már másodszorra verik le,még ha közel döntetlennel is.
Balszerencséjére már nincs meg a regenáló kamra. smirksweat

Kár hogy Aquarius jele eltűnt de remélem csak egy időre mert Lucy lemerült. Hümm-hümm

Ui:na látod Minerva a sok panaszkodásod nem maradt süket fülekre.
Majd köszönd meg a Spirit kingnek ha tudod hogy Erza szabad. Nevet
Naplózva

shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #8689 Dátum: 14 máj 30, 15:03:53 »

Ha azok maradnak a harcoló párok, akik a mostani fejezetben voltak, akkor kíváncsi vagyok, hogy fog Natsu Tempestától vért venni (elvileg abból csinálnának ellenmérget Laxuséknak).
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8690 Dátum: 14 máj 30, 15:33:54 »

Befagyasztja Gray oszt jó napot. Nevet Azért itt sem maradt el a megfelelő ellenfelek párosítása. Tűz a tűzzel, jég a jéggel, acél az acél ellen. Egyedül Juvia kérdéses. Egyébként a rész jó volt. Ahogy a sötétség mágiája kővé dermesztette az embereket úgy a fény padlóztatta Geert. Mondjuk ezzel biztosan nincs vége a dolognak hiszen END-nek ki kell szabadulnia végül, így pedig Geernek is ki kell szabadulnia. Most jöhet az a rész megint, hogy a FT. tagjait alázni fogják majd a Lumen megint fordít egyet az álláson.
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #8691 Dátum: 14 máj 30, 17:00:19 »

Szép búcsú ajándék volt Celestial Spirit King.Ilyen az "emlékezetes" lelépő.
Ha jól láttam ő is a 88 csillag erejét használta a csapáshoz és  az Ft tagok "kiolvasztásáshoz".
Vajon ezt Lucy is el tudná sajátítani idővel,még ha kisebb mértékben is?
Elvégre Az Urano Metoria is hasonló erőt használ fel.
Szegény Jackalt már másodszorra verik le,még ha közel döntetlennel is.
Balszerencséjére már nincs meg a regenáló kamra. smirksweat

Kár hogy Aquarius jele eltűnt de remélem csak egy időre mert Lucy lemerült. Hümm-hümm

Pont erre gondoltam én is. Csak ugye a King kardot használt. Lucy elég menő lenne egy karddal. Nevet Mondjuk nem feltétlen szükséges hozzá szerintem. Remélem megkapja. Azt is remélem hogy Aquarius ereje tényleg csak azért tűnt el mert kifáradt Lucy az Urano miatt. Elvégre a Király úgy ment el hogy egy szót sem szólt sellő barátnénkről. Ráadásul nem sokkal azután lépett le hogy Lucy kidőlt szóval nem semmi ha Lucy eddig fenn tudta tartani a kapuját plusz Uranot is lőtt. Nevet

Befagyasztja Gray oszt jó napot. Nevet Azért itt sem maradt el a megfelelő ellenfelek párosítása. Tűz a tűzzel, jég a jéggel, acél az acél ellen. Egyedül Juvia kérdéses. Egyébként a rész jó volt. Ahogy a sötétség mágiája kővé dermesztette az embereket úgy a fény padlóztatta Geert. Mondjuk ezzel biztosan nincs vége a dolognak hiszen END-nek ki kell szabadulnia végül, így pedig Geernek is ki kell szabadulnia. Most jöhet az a rész megint, hogy a FT. tagjait alázni fogják majd a Lumen megint fordít egyet az álláson.

Jó kis párosítások főleg Gray/Silverre vagyok kíváncsi. Kétlem hogy az Apa fia párosítás fordítva lenne tehát Gray az apa. Pedig ütne. Nevet Csak hát ugye láthatóan Gray felismerte apucit. Nevet Egyébként Juvia tuti Silver csatában vesz majd részt. Plusz ő hozza a poénokat ha kiderül hogy Silver Gray apja. Nevet

Jó kis fejezet volt Marde Geer-t jól lealázta az öreg de ja tuti hogy visszatér még.
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #8692 Dátum: 14 máj 30, 17:31:02 »

Az acél csatában segíthetne berozsdásítani,de Gray mellé valószínűbb.
Nem csak a poénok miatt hanem azzal a tetemes vízmennyiséggel segíthetne Graynek Ellensúlyozni a Silver elleni Jég hiányát.Lényeg megfelelően kell alkalmazni. kacsint
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #8693 Dátum: 14 máj 30, 18:20:12 »

Egyébként Juvia tuti Silver csatában vesz majd részt. Plusz ő hozza a poénokat ha kiderül hogy Silver Gray apja. Nevet
Jó első benyomást kell tennie az após felé. Nevet

Mikor Lucyt le akarja vágni a Démon gondoltam, hogy na most jön Natsu...Erre pozitívan csalódtam. Szép volt Gazille! Utána Juvia. A Phantom csapat újra bevetésen! Kúl Annak is örültem volna, ha Silver és Gray csak később jöttek volna, de így is jó lesz. Nevet

De most mi van Mashimával? eddig az FT nem gyilkolt senkit sem, erre most Wendy és Lucy is öltek. Hagyd, hogy a sötét oldal vezessen! Hahahaha köh köh köh. Ördögi (Köhögésbe átmenő gonosz nevetés)

http://readms.com/r/fairy_tail/386/2396/6
Itt Silver tényleg azt mondta, amire gondolok? YOLO!! ikszdé

Ha így folytatja, Minerva a végén még vonzódni kezd Erzához. Ez valami démon szokás lehet. Pirul
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/367/9

Most már remélem hamarosan megkapjuk a Silver-Gray háttérsztorit.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8694 Dátum: 14 máj 30, 19:28:47 »

http://readms.com/r/fairy_tail/386/2396/6
Fogadok, hogy ez animében is egy szinkron eldőlés lesz. Legalábbis, ha az animátoroknak van egy kis sütnivalójuk. Nevet

http://readms.com/r/fairy_tail/386/2396/12
Az a lelkes fej Minervától a 2. képen nagyon kész. A szöveg meg főleg... ikszdé
De ahogy fentebb valaki már említette, én is arra gondoltam, hogy Minerva Erzában végre megtalálta azt, akivel komolyan harcolhat, és ezért olyan "lelkes" mindig, ha Erzáról van szó. ^^"

http://readms.com/r/fairy_tail/386/2396/19
Igaz, hogy itt Gray elég furcsa képet vág Silver láttán, de valahogy "túl kicsi" a kép ahhoz, hogy "én (fel)ismerlek téged!!!" hatása legyen. Inkább szerintem Silver mágiáján nézett egyet.

http://readms.com/r/fairy_tail/386/2396/19
Tempesta mióta használ tüzet...?

http://readms.com/r/fairy_tail/386/2396/21
Silver itt is nagyon vigyorog. A korábbiakkal együtt egyre valószínűbb, hogy tényleg ismeri Natsut. És persze Lisannát is, mert még külön be is dobott neki egy köntöst(?) a cellába, hogy a "méltóságából kivetkőzötten" meg ne fázzon. ^^ Szal lehet ismeri az egész FT-t. Hej, remélem valami épkézláb magyarázatot kapunk... Nevet

http://readms.com/r/fairy_tail/386/2396/22
Gray itt megint hót nyugodt. Szal szerintem senkit sem ismert fel Silverben.
A korábbi meglepődése meg lehet annak szólt, hogy megérezte, ez a fickó jegelte le a Nap falut.

Nem bánnám, ha a kövi fejezetben lenne egy kis duma is, nem csak boksz. Azt se bánom, ha csak félreérthető félmondatok, mert már azzal is kapnánk infót. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #8695 Dátum: 14 máj 30, 20:14:59 »

Azért remélem, hogy nem gyengítik le nagyon a Tartaros tagokat.
Tempesta- Egyedül kiütötte a Laxus Team-et.
Silver- Lefagyasztotta Atlast és vele együtt egész Elbaf-t is.^^

http://readms.com/r/fairy_tail/386/2396/11
Az utolsó kockában Minerva arca xD
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #8696 Dátum: 14 máj 30, 21:45:50 »

Gyerekek, ha Silvert nem egy minimum Gildartz szintű ember győzi le, akkor abbahagyom a manga olvasását.

Nem sok igazán kedvenc karakterem volt eddig az FT-ből, de szörnyű, hogy mi lett szerencsétlen Zancrowal is annak idején. Még arra is lusták voltak, hogy egy rendes halált kapjon....

Szóval nagyon remélem, hogy Silver vagy átáll, vagy egyszerűen elmegy, de hogy nem győzik le az az alapvető minimum kell hogy legyen.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #8697 Dátum: 14 máj 30, 22:19:09 »

Zancrownak nem volt rendes halála? A nagy fekete mágus Zeref nyírta ki nem tudom, hogy ebben mi nem normális. Gondolkozik Jó mondjuk csak véletlenül ölte meg, de akkor sem tudok jobb módot elképzelni egy Fairy Tail karakter halálára minthogy a történelem legerősebb és legkegyetlenebb mágusa (elvileg az) ölje meg. smirksweat
Silvert sem kell feltétlenül Gildartsnak legyőznie (nem tudom miért vár mindenki rá a sárkányos részeknél, meg most is) a lényeg, hogy ne egyetlen ember (Gray) ellen kapjon ki, hanem küzdjön ellene legalább 2-3 FT tag lehetőleg az erősebbek közül. Gray és Juvia esélyes meg esetleg még valaki.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 30, 22:23:12 írta mohric » Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #8698 Dátum: 14 máj 30, 23:50:39 »

Igen, teljesen okés volt. Sétálgatott Zeref, aztán, mint ski csak elhagyta Saridonját a fejéhez kap és Zancrow a köv. képen már holtan fekszik. Szerintem ez még a gagyi szintet sem üti meg.

Gildartzra én azért várok, mert szerintem Blue Note sem volt akkora szám, ellene mégis rá volt szükség. Meg visszatérhetne már, meet Makarov már unalmas, Luxus meg éppen haldoklik. Viszont Gildartz tudja, hogy mi az a Lumen Historie, aminek lassan vissza kellene jönni a képbe.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #8699 Dátum: 14 máj 31, 01:01:11 »

Ha pont ő lesz az egyik megmentő aki pl feláldozza magát azzal megelédenél? Gondolkozik

MIndenki fejlődik az idők során,Minerva éppen az arcmimika terén.
Gildartz is jól elvan magában.Igazán meghívhatná Silvert egy Sör(ivó) párbajra. kacsint

Amúgy Chakra próbáltam visszakeresni hogy ki említette Minerva Erza iránti vágáyt de nem láttam.
Vagy vakis voltam,vagy pedig én utaltam ami még inkább lenne az első.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 578 579 [580] 581 582 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!